2 puslapis iš 17 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 245

Tema: WW statybos

Imperionas Moo avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Vieta
    United Kingdom
    Žinutės
    187

Pagrindinis

Pats DK ally esu ir žinau kad viskas jau rimtai bus.

Pagrindinis

Citata Moo rašė Peržiūrėti žinutę
    NET JAU rimtai bus

Pagrindinis

Amen Kad tik eilinį kartą tai neliktų kalbomis....

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata Moo rašė Peržiūrėti žinutę
    ivairios mintys kyla ziurint i DK statybas... apie pauksteli nieko negaliu pasakyt, tai apie atlanta:

atrodytu, kad pastarasis surinko dar gyvus BMW/H20 ar kaip ten vadinosi tas ally zaidejus, primete kiek imanoma deffo ir bando gint DK garbe siame beviltiskame reikale. Esu buves panasioj situacijoj praeitam s5 ir lyg noretusi atlanta ne tik uzjausti, bet ir moraliskai palaikyti...

bet ... bet pasiskaitai DK333 aprasyma ir pagyra/nuoroda i Nugaletoju panteona su ju 80iadesimtkazkelinto lvl WW ir visai kitos mintys kyla - pastate tada tuos savo lvl, nesulauke ne vieno puolimo is priesu apart nataru ir puciasi dabar ...
    tai klausimas - sitas WW statomas tam, kad butu ka kitam raunde i ally aprasyma padet? sy kart lygiu turbut tiek nebebus..?

Pagrindinis

Tiesiog kaip HELL "vadas" noreciau isgirst konkreciu argumentu is moo, kodel mano, kad DK pastatys, vistik praeitam serveryje zaidem uz viena puse.

Pagrindinis

na aš gal padėsiu moo atsakyti, gal jis tikisi kad visas dk bendrai surinks deffa ir jo užtkeks ww apginti

bet čia ir mano pamastymai. žinoma jei tai būtu normalus serveris ir statybos vyktu ne vasarą per beveik tris regionus surikntu pakankamai deffo, tačiau kai like NET pusantro tūkstančio registruotų žaidėju, iš ju 300 galima atmesti kaip nedraugiškus 400 ant fermų. lieka maždaug puse servo. retorinis klausimas ar užteks maždaug 800 acc deffo vienam ww apginti. o ar ištrauks DK hameriu kad bent kiek pakenti hellu ww?

Pagrindinis

Ivairios mintys kyla matant ... Trana taip nuosirdziai kovojanti po CHF veliava

Pagrindinis

tranas visalaik po kieno nors sparneliu kiek pastebejau

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata japetas rašė Peržiūrėti žinutę
    Ivairios mintys kyla matant ... Trana taip nuosirdziai kovojanti po CHF veliava
    paaiskinsiu, kad minciu nekiltu - turejau pasirinkima tarp -/+ ir -/-, stebejau, rinkausi ilgai(iki nauju metu) ir pasirinkau darnia komanda, o ne palaida bala... gal gali papriestaraut siam teiginiui?

Citata combo rašė Peržiūrėti žinutę
    tranas visalaik po kieno nors sparneliu kiek pastebejau
    mane saugo Chuckas Norisas
    Paskutinį kartą redagavo tranas : 2010-06-15 13:06

Pagrindinis

Labiau panasu kad per Naujus tiesiog pastatei uz arkli kuris jau nebegali pralost lenktyniu. Atrodo kad kovotojo dvasia is taves ismuse ilgam ir uz kelis namukus ir galimybe pastatyt daugiau kareivuku nepasidrovejei ir "pardavei savo siela pragarui"

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata japetas rašė Peržiūrėti žinutę
    Labiau panasu kad per Naujus tiesiog pastatei uz arkli kuris jau nebegali pralost lenktyniu. Atrodo kad kovotojo dvasia is taves ismuse ilgam ir uz kelis namukus ir galimybe pastatyt daugiau kareivuku nepasidrovejei ir "pardavei savo siela pragarui"
    is Tamstos zodziu("per Naujus tiesiog pastatei uz arkli kuris jau nebegali pralost lenktyniu") galima sprest, kad AU seima (-/+ regionas) jau pries Naujus metus buvo nuleide rankas ... neipusejus serveriui ir net neprasidejus konfliktams su Hell???
    tai ka man prikaisai?? Gal as turejau eit i -/+ ir atgaivint neegzistavusia kovotoju dvasia?

dabar tik dekoju Germanei (tetai Fejai) kad suskubo pirma paimt ta 150 proc. kropsa -/+ regione ir nebereikia kartot praeito raundo katorgos.

Pagrindinis

Siaip pastebiu kiek daug neapykantos is musu priesu man smagu o jums mielieji?

Beje jau tiek graziu laisku susilaukiu is jusu paciam traviane, jog atrodo, kad nedaviau jums ramybes nuo pat gimimo sitas dalykas man pats smagiausias. Lenkiu pries jumis savo blondiniska galva che che...

Ir dar pabaigai... Del to pasaulio stebuklo... Kadangi vasara, tai man realiai nusispjaut ant jo, nepastatysim - neverksim, nes tai buvo ne musu tikslas, o tiesiog zaidimo pabaigos dalis, kuria norim kuo greiciau uzbaigt sita prasta serveri (del jusu jis toks ir tapo...).

Pragariukas

Pagrindinis

Ziauriai linksma, ziauriai

Per daug susireiksmini ChF, neatrodo tau taip ? Paraso mazvaikiai pora laisku, ir is kart begi girtis i forumus Nepyk, bet nuvilsiu tave ChF dabar Visiem raso tuos "grasinancius" laiskus, tik matai, priesingai nei tu, kiti tai priima uz juoka ir nebega girtis visiem, kokie jie populiarus. Tarp kitko, jusiskiai ieskodami "ziurkiu" kituose alijansuose ne ka prastesnius laiskus paraso, o ir pinigu dar kartais pasiulo uz acc, kad tik gaut "akis" alijanse

Velgi, kodel manai kad DK verks jei nepastatys WW ? Kazkas laimi, kazkas pralaimi, toks zaidimas. Ar tu nori pasakyt, kad jei jau visa raunda visus griovet, tai dabar visi turi nuleist rankas ir net nebandyt statyt WW ?

Del raundo prastumo, galiu pasakyt tik tiek, kad jus (Hall'ai) patys ji ir padaret prasta (bent mano nuomone taip yra, aisku bus tu kurie ir nesutiks su sia nuomone). Pabandysiu argumentuot savo nuomone.

Kaip visu "gerbiamas" ChF kazkurioj temoj buvo pasisakes, siame raunde buvo tik vienas alijansas, kuris prilygo Hell'ams, t.y. Khorne alijansas. Karas tarp siu dvieju alijansu nevyko, priesingai, dalinotes informacija ir nesikisot vieni i kitu zaidima. Tai kaip gali but idomus raundas, jei pasak ChF, du lygiaverciai alijansai Khorne ir Hell, nekovojo vienas su kitu, o priesingai - puole raundo vidutinybes ? Jei jau Hell'am truksta taip veiksmo, kodel nepuolat vasaros5 ? Jei jum nesvarbus WW pastatyt, laiko dar užtektinai pakariaut. Ar vasaros5 yra jusu suniukai, ir "loja" kai liepiat ? Ir nera ko stebetis, kad atsirado DK, silpnesnis visada iesko ir ieskos pagalbos is sono. Pripazystu, kad Hell'ai yra stipriausias sio raundo alijansas, pagarba jum, bet kai skaitai jusu pasisakymus, ir matai kaip is auksto i visus ziurit, tai apgailetina daros ...

Sorry jei ka izeidziau.
    Pagarbiai,
    DK narys.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata Degoo rašė Peržiūrėti žinutę
    Del raundo prastumo, galiu pasakyt tik tiek, kad jus (Hall'ai) patys ji ir padaret prasta (bent mano nuomone taip yra, aisku bus tu kurie ir nesutiks su sia nuomone). Pabandysiu argumentuot savo nuomone.

Kaip visu "gerbiamas" ChF kazkurioj temoj buvo pasisakes, siame raunde buvo tik vienas alijansas, kuris prilygo Hell'ams, t.y. Khorne alijansas. Karas tarp siu dvieju alijansu nevyko, priesingai, dalinotes informacija ir nesikisot vieni i kitu zaidima. Tai kaip gali but idomus raundas, jei pasak ChF, du lygiaverciai alijansai Khorne ir Hell, nekovojo vienas su kitu, o priesingai - puole raundo vidutinybes ? Jei jau Hell'am truksta taip veiksmo, kodel nepuolat vasaros5 ? Jei jum nesvarbus WW pastatyt, laiko dar užtektinai pakariaut. Ar vasaros5 yra jusu suniukai, ir "loja" kai liepiat ? Ir nera ko stebetis, kad atsirado DK, silpnesnis visada iesko ir ieskos pagalbos is sono. Pripazystu, kad Hell'ai yra stipriausias sio raundo alijansas, pagarba jum, bet kai skaitai jusu pasisakymus, ir matai kaip is auksto i visus ziurit, tai apgailetina daros ...

Sorry jei ka izeidziau.
    Pagarbiai,
    DK narys.
    hmmm.. pakviesiu Hell but santuresnius forume, darbai pasako viska, nebutina dar ir zodziais karstai irodinet pranasuma.

o su keliais kitais Tamstos argumentais nesutiksiu.
    Kazkodel pirma atejo galvon gan dazni laiskai rasomi mazesniuju nors kiek prakutusiam zaidejui - "pulk tokius pacius kaip tu, o ne silpnesnius ir t.t.".. idomu kiek zaideju susigesta ir nustoja farminti?
    manau suprasi, Gerbiamasis, prie kokiu pasiulymu tai taikau? Tik neisizeisk, prie fermu nepriskiriu.

Ir tuo paciu atsakyk nuosirdziai - ar pultum kitam zemelapio gale esanti, zadejusi issitrinti (tuo visa laika abejojau, pasirodo be reikalo) aljansa vien tam kad kazkam kitam butu idomu? ir tuo paciu leistum stipret vien savo artumu pavojingesniems priesams? abejoju, kad atsakymas bus teigiamas...jei visgi atsakysi TAIP, tai kodel tada nesusivienijot savu laiku ir nepatvarket Khorne? Patikek, Helams tikrai butu IDOMU tai stebeti. Arba nemuset Hellu? Khorne manau irgi mielai pasiziuretu toki vaizdeli

taip, kad kaltint Hellus del prasto servo maziausiai neatsakinga. Pabaigai pasakysiu, kad butent Hell pasistenge, kad servas nebutu visiskai prastas... o toks jis tikrai butu jei po santykiu su subyrejusia BMW seima nutraukimo butume neatsisake tarpregionines sajungos su AU seima(nezinau tiksliai kieno iniciatyva vyko pirmines derybos, bet aciu dievui jos prie nieko neprivede). Arba jei poto butume sutike su Cunami siuloma tarpregionine sajunga.
    Pagalvokit koks "prastas" servas butu tada....

o dabar servas prastas ne del Hell, o todel(zippyno zodziai) kad "nors kaip sakot DK uzeme zymiai didesne teritorija ,bet tu zaidėju kokybė ir šiaip komandinio žaidimo suvokimas daug prastesnio lygio"

Pagrindinis

Citata tranas rašė Peržiūrėti žinutę

taip, kad kaltint Hellus del prasto servo maziausiai neatsakinga. Pabaigai pasakysiu, kad butent Hell pasistenge, kad servas nebutu visiskai prastas... o toks jis tikrai butu jei po santykiu su subyrejusia BMW seima nutraukimo butume neatsisake tarpregionines sajungos su AU seima(nezinau tiksliai kieno iniciatyva vyko pirmines derybos, bet aciu dievui jos prie nieko neprivede). Arba jei poto butume sutike su Cunami siuloma tarpregionine sajunga.
    Pagalvokit koks "prastas" servas butu tada....

Nu cia siek tiek isikisiu ir as, isdygsiu kaip is giedro dangaus Turiu viena klausima hellams, jus manot kad nesugadinot zaidimo , dar pacioj pradzioje pasirase sajunga su BMW? BMW nemaza dalis irgi buvo kitam regione, beveik kaip ir tarpregionine sajunga gavosi... Manau jeigu Hell tikrai butu stengiasi nesugadint zaidimo, nebutu ir tos sajungos, juk tuo metu BMW buvo vieni stipriausiu. Dar kazkur minejai kad geriau naikint artima priesa ir neleist jam augt pasoneje, pasiziurejus i jusu zaidima juos "sunaikinot" padarymi sajunga

2 puslapis iš 17 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •