Peržiūrėti apklausos rezultatus: kas laimės karą?

Balsavo
121. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Gentys

40 33.06%
  • -|-

36 29.75%
  • Travian Games GmbH

45 37.19%
3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123
Rodomi rezultatai 31 iki 42 iš 42

Tema: Gentys VS -|-

Pagrindinis

Citata zippynas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kokios naujienos s1 , Gentys dar nesudauze truopnu? Mano manymu vieni vartai turetu but vien paziurejus Genciu sudeti ,nebent minusai atrado nauju talentu sitam serve. Bet ilgalaikeje perspektyvoje nematau as konkurentu Gentims. Pagarba Ordinui
    konkurentu visada atsiranda ju buvo ir bus. tik gaila kad va minusai siek tiek nepamasto apie ateity. as kai turejau dar zaisti bet turejau tuo paciu ir dingti kalbejau pats su tutkow bet ka kalbejau ka siuliau sake gerai bet tik sake siuliau savo varianta, bet neskubejo sutikti o kol neskubejo sutikti gentys ir istiese man pagalbos ranka, nors kita vertus labiau minusai turejo buti interesuoti, kiek girdejau vienas uz mane atsakingas turejo buti kad tikrai tik pries gentis buciau bet deja gentys pirmi pasiule ir ju organizuotumas man kur kas labiau patiko, nes megejas esu buti ten kur vienas ir zeurus vadas tiksliau saant ne zeurus o reiklus vadas. ko norejau to ir gavau turbut savaji ant stalo ant kirtimo galiu padeti nes minusai to nebutu man suteike ane martynai?
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Imperionas
    Prisiregistravo
    Jan 2009
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    453

Pagrindinis

Citata mareliss rašė Peržiūrėti žinutę
    konkurentu visada atsiranda ju buvo ir bus. tik gaila kad va minusai siek tiek nepamasto apie ateity. as kai turejau dar zaisti bet turejau tuo paciu ir dingti kalbejau pats su tutkow bet ka kalbejau ka siuliau sake gerai bet tik sake siuliau savo varianta, bet neskubejo sutikti o kol neskubejo sutikti gentys ir istiese man pagalbos ranka, nors kita vertus labiau minusai turejo buti interesuoti, kiek girdejau vienas uz mane atsakingas turejo buti kad tikrai tik pries gentis buciau bet deja gentys pirmi pasiule ir ju organizuotumas man kur kas labiau patiko, nes megejas esu buti ten kur vienas ir zeurus vadas tiksliau saant ne zeurus o reiklus vadas. ko norejau to ir gavau turbut savaji ant stalo ant kirtimo galiu padeti nes minusai to nebutu man suteike ane martynai?
    ale suprask tave cia kaip nori cia gerai ar blogai ?

Pagrindinis

Citata Vakaru Frontas rašė Peržiūrėti žinutę
    ale suprask tave cia kaip nori cia gerai ar blogai ?
    kai busi girtas suprasi
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    tavo uzrasas pacioj idomus, "s2 kormor pavaduotojas", noreciau paklausti - save prie rimtu priskiri ?
    nemanau, kad labai geras žaidėjas esu, vidutinis s2 Kormor buvo dual acc. Vienas iš savininkų buvau aš
    S4 Grands9 - Lamija1, S2 Zerg-Kormor(dual), S1 Oplia-Adrikas, S4 SSD-Adrikas, S1 2012 -Adrikas,

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Turėtų Travian Games GmbH ...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Pagrindinis

Citata Adrik rašė Peržiūrėti žinutę
    nemanau, kad labai geras žaidėjas esu, vidutinis s2 Kormor buvo dual acc. Vienas iš savininkų buvau aš
    vienas is savininku ko > taip ir nepagaunu kampo, dualas, pav, ar tavo akauntas ?

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    vienas is savininku ko > taip ir nepagaunu kampo, dualas, pav, ar tavo akauntas ?
    dualas -> du savininkai, vienas iš jų aš. Ko tu nesupranti Tą acc užregistravau ne aš, savo acc neturėjau 2 serve. Skaitėsi, kad acc priklausė mums abiems, nors iš tiesų "tikrasis Kormor" daugiau "investavo" į tą acc, už tai ir skaitau save daugiau jo pagalbininku nei savininku. Ar pakankamai aiškiai išaiškinau koks galu gale skirtumas, tai jau senai praėjęs etapas čia diskusijos dėl 1 servo eina. Kormor čia senai išsitrynė, nusibodo jam lošti
    S4 Grands9 - Lamija1, S2 Zerg-Kormor(dual), S1 Oplia-Adrikas, S4 SSD-Adrikas, S1 2012 -Adrikas,

Pagrindinis

bercai tu komedijas jau antra serva isdarineji negana to kad lost normaliai nemokat o su 20 acc losiat, pastoviai ferminat savus kad tik keli zaidejai ofu gerai turetu dar sugebi kazka siulyti panasaus kad trintis ar dar ka? nu praejusi serva pats sau pabaiga pasidarei su "nuostabiu" vadovavimu idomu kaip si karta padarysi, bet is tiesu jei isigilinus ir pasidomejus kas yra kas tai galeciau pasakyti taip:
    bandai laimeti serva ne kaip reiketu, o tik visus kirsindamas, megindamas nutraukti atakas nuo genciu tam rinkdamas visus kitu: tiek J-K meginot pas save privilioti (bet kiek zinau ta meginot daryti kaip kokie 12-13 metu vaikai) nes tokie laiskai kuriuos maciau tai apgailetini. ar gali suauges zmogus rasyti tokio pobudzio laiska:

sveiki
    matem kad puolimas pas jus lievai sudeliotas, duosim jums zmogu tuo pasirupins, o jus einat pries -/- zaidejus.

kaip tu pats vertini toki "diplomata" genciu?
    as tai tokiu nevertinu is vis. kitas dalykas jei ne snipai kuriu turit kokia 20 kartu daugiau nei visi kiti kartu sudejus, tai jus is vis nieko nebutumet padare kiek suprantu. WW pastatyti turetu SRN arba zonos. ir aisku pabaigoj jus losit kad tai jusu WW nes jus tu zaideju nepuolet, jie jusu netaip?
    taip -/- gal ir nelaimes bet kad jums sneketi kad minusus istasket tai sorry, as ne karta loses trava, ir zinau kad tai neimanoma, zaidejai turi daug kaimu o kad jus sostine apgriaunat tai nieko nekeicia, su auksu uzsikelia kam reikia. beje jusu sostiniu irgi krite ne viena ir ne dvi, tik minusai turi garbes ir nepradeda rasineti o cia va ta ir ta pagriovem, neloja kokie ar anokie. cie mazu vaiku arba jau suaugusiu bet siek tiek neissilavinusiu zmoniu elgesys. taip suauge ir mastantys nedaro karas irgi gali buti grazus bet ne su jumis, nes minusai nenusirito iki tokio lygio.
    dar ka is sono stebedamas pamaciau:
    zonos jei butu protingi buve nebutu jusu pakalikais buve nu dar nemates ally ir ne vieno o keliu kad butu definiai surinkti tam kad vienas ally galetu taskytis o kiti juos remia, defina ir visaip padefa kad tik vienas ally butu off lyderis nu bet jei jiems gerai tai man irgi gerai.
    zodziu nepatiko jusu zaidimo stilius.
    na bet dar laiko turit, po kokiu 5 metu gal suprasit kad zaidime irgi reikia taktiskai losti ir gal pavyks jums atsikratyti mazu vaiku statuso

PS praejusi serva del vieno zaidejo kesaxxx (atrodo toks nikas) praradai 2 aliukus ir gana stiprius, nuo pagrindinio AO mazai atsiliekancius) idomu ka sio servo pabaigoj padarysi, nes nenustebciau jei zonu WW nusisuktu nuo jusu
    gero zaidimo

Pagrindinis

nu tu cia ir pavariai kuo as tau uzkliuvau? Tu net nzn trecdalio kad galetum taip sneketi siaip as net nevadovauju jeigu ka, netutiu tam laiko tinkamai atlikti pareigom. O kas liecia praeita serva, tai manau kad visi turim savo nuomones del to kas ivyko, tad nebegryzkim prie to, vistiek nesusisnekesim ir apskritai, turi savo nuomone, tai saunu, tai ir pasilaikyk ja sau, o ne skleisk paskalas ar dar visoki bruda ant manes, nes nei tu mane pazysti, nei tu mane zinai, tai tikrai ne tau sneketi apie mane koks as blogas ar nevykes... Kas zino koks esu, tas zino ir is tavo zodziu tik pasijuoktu sekmes tau...
    Too Old for This...

Pagrindinis

nu ka zinau praejusi raunda losem kol nepadariai nesamoniu. o ka netiesa su kesaxxx buvo? ne del jo isejo 2 aliukai? pala pala as turiu nuomone ir negaliu jos issakyti? o tu turi ir nuomone ir pasiulymu ir gali issakyti ar nea? tu kuo uz mane geresnis kad tokios privilegijos?
    visi ta galim padaryti tik butu labai jau saunu kad tai bent kiek arciau tiesos. (aisku sakysi as irgi netiesa sakau) bet kas lose zino praejusio servo istorija.
    tad as siulau apskritai MH tokiu dalykus kaip forumus siek tiek kitaip valdyti. as uz tai buciau kad nebutu jokiu stumimu vieni ant kitu, kad nebutu jokiu nesamoniu kurios cia vyksta, kas uz ka stipresni ir kas didesni nevykeliai. nes gaunasi labai aisku:
    kuriu daugiau acc tie ir laimi ar nea?
    jei neklystu genciu ir ju draugu yra is top 20 nei daug nei mazai 12 aliuku (gentys zonos SRN oplia)
    paneiksi kad tai ne tiesa jog jus kartu? vis laika vieni kitu nelietet pats pamenu kai oplia pradejo minusai siek tiek pakrastyje krutinti tie persigande parase jusu defo, netiesa? nepadejot?
    jus visur padejot kur tik buvo imanoma kad minusams butu blogiau o patys lauket kelis men ilgiau kad ofus uzsiauginti, o is visu pusiu minusus spaudet netiesiogiai o per kitus aliukus nu tai idomi strategija -/- regionas pries visa serva ar nea
    tokiu atveju kai toks skirtumas manau logiska kad minusu daugiau sostiniu nukentejo bet jei sugriauta sostine nemanau kad tai viskas, jei zmogus nori losti (ture tarkim 10 ir daugiau kaimu) gali drasiai defu uzsiimti ir kitiems padeti.
    bet cia kaip ir visur truksta zmoniu noro o sakyti kad sunaikinom belenkiek nemanau kad galima nes dazniausiai trinasi del kitu priezasciu gal tingi atsistatineti ar dar kas. toks zaidimas.
    tad gyvenkime visi draugiskai nes jei jus pilat sh... ant minusu jie taip pat manau turi teise ta daryti nes visi esam kazkokiu nesamoniu padare. net ir priesa gerbti reikia :P

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

Keistas dalykas...ne pirma serva sia fraze girdziu...
    praeita s1 irgi panasia girdejau...ir dabar...tai negi tie minusai tokie negerieciai, kad nesugeba susivienyti daugiau?

Citata gausiperausi rašė Peržiūrėti žinutę
    nu tai idomi strategija -/- regionas pries visa serva ar nea

Pagrindinis

Citata gausiperausi rašė Peržiūrėti žinutę
    nu ka zinau praejusi raunda losem kol nepadariai nesamoniu. o ka netiesa su kesaxxx buvo? ne del jo isejo 2 aliukai? pala pala as turiu nuomone ir negaliu jos issakyti? o tu turi ir nuomone ir pasiulymu ir gali issakyti ar nea? tu kuo uz mane geresnis kad tokios privilegijos?
    visi ta galim padaryti tik butu labai jau saunu kad tai bent kiek arciau tiesos. (aisku sakysi as irgi netiesa sakau) bet kas lose zino praejusio servo istorija.
    tad as siulau apskritai MH tokiu dalykus kaip forumus siek tiek kitaip valdyti. as uz tai buciau kad nebutu jokiu stumimu vieni ant kitu, kad nebutu jokiu nesamoniu kurios cia vyksta, kas uz ka stipresni ir kas didesni nevykeliai. nes gaunasi labai aisku:
    kuriu daugiau acc tie ir laimi ar nea?
    jei neklystu genciu ir ju draugu yra is top 20 nei daug nei mazai 12 aliuku (gentys zonos SRN oplia)
    paneiksi kad tai ne tiesa jog jus kartu? vis laika vieni kitu nelietet pats pamenu kai oplia pradejo minusai siek tiek pakrastyje krutinti tie persigande parase jusu defo, netiesa? nepadejot?
    jus visur padejot kur tik buvo imanoma kad minusams butu blogiau o patys lauket kelis men ilgiau kad ofus uzsiauginti, o is visu pusiu minusus spaudet netiesiogiai o per kitus aliukus nu tai idomi strategija -/- regionas pries visa serva ar nea
    tokiu atveju kai toks skirtumas manau logiska kad minusu daugiau sostiniu nukentejo bet jei sugriauta sostine nemanau kad tai viskas, jei zmogus nori losti (ture tarkim 10 ir daugiau kaimu) gali drasiai defu uzsiimti ir kitiems padeti.
    bet cia kaip ir visur truksta zmoniu noro o sakyti kad sunaikinom belenkiek nemanau kad galima nes dazniausiai trinasi del kitu priezasciu gal tingi atsistatineti ar dar kas. toks zaidimas.
    tad gyvenkime visi draugiskai nes jei jus pilat sh... ant minusu jie taip pat manau turi teise ta daryti nes visi esam kazkokiu nesamoniu padare. net ir priesa gerbti reikia :P

Dar taip bachūras, pasisakys Gass:

1) Išsitrink galvą.
    2) Kur Gentys pila sh... ant minusų? Būtų gerai matyti konkrečias citatas. Viskas ką esu matęs - tai konstatuotus faktus, pvz: griuvo 40 sostinių. Ką, čia tipo sh... pilimas?
    3) Jei jau taip eskaluoji praeitą servą ir istoriją su kesaxxx, tai tau ir dabar galim pasakyti - tai mūsų sąjungininkai buvo kaip maži vaikai, nes nesugebėjo nulipti nuo kesaxxx galvos, nors buvo aiškiai paskayta, kad radom bendrų pažįstamų ir dėl šio žaidėjo patikimumo yra duodamos 100% garantijos. Beje ir dabar dar kesaxxx yra tarp mūsų, taip kad...
    4) Minusuose sėdi visa ta pati chebra, kuri manipuliavo AO sąjungininkais ir suko visą reikalą dėl atsiskyrimo nuo AO, todėl duosiu tau sau galvos kuolą tašyti, jei įrodysi kad ir šiame serve minusai nežaidė "svetimom rankom".
    5) Su Zonom dėl sąjungos buvo sutarta dar net servui neprasidėjus, todėl visokie pareiškimai kaip "zonos nusisuks" ir pan. yra totalus situacijos nesuvokimas. Zona ir Gentys kaip brolis ir sesė, veikiantys labai aiškia koncepcija nuo pat servo pradžios.
    6) Sakai is TOP20, 12 aljansų yra Gentys ir jų draugai. Kodėl fotografijos nedarei prieš 5 mėnesius? Kodėl nemanai, kad dabartinė situacija yra juodo ir sunkaus darbo vaisius?
    7) Tu gal būsi nustebęs, bet Gentys nežaidžia 1 žmogus su 30 acc. Gentys buvo formuojamos tokiu principu, kad 1 acc tektų bent 2 valdytojai, kad servo gale nebūtų tokiu nesamonių kaip 1 žmogus valdo po 30 acc.
    8) O apskritai tai prieš rašydamas daug teksto, patikrink bent pusę savo teginių, nes vieną dieną tikrai gausi per ausį už nuolatinį šmeižtą.

3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •