Peržiūrėti apklausos rezultatus: kas laimės karą?

Balsavo
121. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Gentys

40 33.06%
  • -|-

36 29.75%
  • Travian Games GmbH

45 37.19%
2 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 42

Tema: Gentys VS -|-

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

tik tada reikia susitarti koki nors atpazinimo koda...nu kad zinotume kas kur ir vienas kito nenunulintume
    Citata tutkow rašė Peržiūrėti žinutę
    as kaip ir tu "pasislepes" zaisiu

Pagrindinis

Citata Xeen rašė Peržiūrėti žinutę
    tik tada reikia susitarti koki nors atpazinimo koda...nu kad zinotume kas kur ir vienas kito nenunulintume
    nulintojas atsirado
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Pagrindinis

minusai kariauja su visais aplink, ar tik nebus jiems per didelis kąsnis...
    S4 Grands9 - Lamija1, S2 Zerg-Kormor(dual), S1 Oplia-Adrikas, S4 SSD-Adrikas, S1 2012 -Adrikas,

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

Priklauso nuo to "aplink" odos storumo...
    gali ir nebuti tas kasnis perdidelis...

Citata Adrik rašė Peržiūrėti žinutę
    minusai kariauja su visais aplink, ar tik nebus jiems per didelis kąsnis...

Imperionas Kronus avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Lithuania, Vilnius :)
    Žinutės
    306

Humoras

minusai kieciausi
    Baladė Fermoms
    Aš Už LT Serverių MAŽINIMĄ!!
    classic, 3x, 2 paprasti - ir travas vėl taps įdomus

Pagrindinis

Dėl manęs galėtų nors ir abu aljansai susidaužyti Šeip aš už Gentys
    Jei norite už dyką prisigerti, per išgertuves pareikškite, kad metėte gerti. Visi pajus pareigą jus nugirdyti.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

o as siaip uz grazia vasara

Citata Modestas17 rašė Peržiūrėti žinutę
    Dėl manęs galėtų nors ir abu aljansai susidaužyti Šeip aš už Gentys

Pagrindinis

Kokios naujienos s1 , Gentys dar nesudauze truopnu? Mano manymu vieni vartai turetu but vien paziurejus Genciu sudeti ,nebent minusai atrado nauju talentu sitam serve. Bet ilgalaikeje perspektyvoje nematau as konkurentu Gentims. Pagarba Ordinui

Pagrindinis

Citata zippynas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kokios naujienos s1 , Gentys dar nesudauze truopnu? Mano manymu vieni vartai turetu but vien paziurejus Genciu sudeti ,nebent minusai atrado nauju talentu sitam serve. Bet ilgalaikeje perspektyvoje nematau as konkurentu Gentims. Pagarba Ordinui
    minusai irgi turi rimtų žaidėjų, be to zippynai tarp jų yra ir buvę tavo bendražygiai , jeigu tu esi tas pats zippynas iš S4 (1) nors asmeniškai manau gentyse rimtesni žaidėjai lošia...
    S4 Grands9 - Lamija1, S2 Zerg-Kormor(dual), S1 Oplia-Adrikas, S4 SSD-Adrikas, S1 2012 -Adrikas,

Pagrindinis

O ką reiškia rimtesni žaidėjai? Tutkow kiek matau tai paskutiniu metu pastoviai rimtas

minusai irgi turi rimtų žaidėjų, be to zippynai tarp jų yra ir buvę tavo bendražygiai , jeigu tu esi tas pats zippynas iš S4 (1) nors asmeniškai manau gentyse rimtesni žaidėjai lošia...

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Citata Gass rašė Peržiūrėti žinutę
    O ką reiškia rimtesni žaidėjai? Tutkow kiek matau tai paskutiniu metu pastoviai rimtas
    Na kas rimtesni, tai sunku pasakyti, bet va kas rimciausi, tai galiu pasakyti - tie kur feikina su seniais ... tada tik ir pagalvoji, tai su kuo jis ateitu jei is tikruju pultu? Bijau as tokiu kareiviu net neisrades ir neisrasiu

Pagrindinis

Citata Gass rašė Peržiūrėti žinutę
    rimtesni tie, kurie praėje po keletą roundų, kurie moka žaisti, kuriems ne naujiena ir pulti, ir gintis, tie kurie nepapaudžia mygtuko delete, kai jų sostinė ar kitas miestelis yra sulyginamas...dar galiu ir daugiau pavardyti
    nors šį kartą esu priešingose barikadų pusėse, bet minusuose pažįstu nemažai žaidėjų, kurie tikrai neblogi žaidėjai kaip bebūtų keista, kituose servuose visada buvau priešininkas tų daugumos žaidėjų, kurie lošia Gentyse, kaip pvz tu Gass. Juk esam susidūrę anksčiau ar ne?

be to, nemanau, kad sugriovus vieną ar kitą sostinę karas jau laimėtas, ne viskas visada pavyksta, vieną dieną vieni džiaugiasi, kitą dieną kiti.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Žinutės
    1,616

Gera nuotaika

rimtesni tie, kurie praėje po keletą roundų, kurie moka žaisti, kuriems ne naujiena ir pulti, ir gintis, tie kurie nepapaudžia mygtuko delete, kai jų sostinė ar kitas miestelis yra sulyginamas...dar galiu ir daugiau pavardyti
    nors šį kartą esu priešingose barikadų pusėse, bet minusuose pažįstu nemažai žaidėjų, kurie tikrai neblogi žaidėjai kaip bebūtų keista, kituose servuose visada buvau priešininkas tų daugumos žaidėjų, kurie lošia Gentyse, kaip pvz tu Gass. Juk esam susidūrę anksčiau ar ne?

be to, nemanau, kad sugriovus vieną ar kitą sostinę karas jau laimėtas, ne viskas visada pavyksta, vieną dieną vieni džiaugiasi, kitą dieną kiti.
    tavo uzrasas pacioj idomus, "s2 kormor pavaduotojas", noreciau paklausti - save prie rimtu priskiri ?

Pagrindinis

siaip minusuose yra geru zaideju ,bet manau jau atsibodo zaisti sita nesamone,sugraiuna sostine dar kariai priesu nespeja namo gryzti o ji jau stovi kaip stovejus,koks tikslas sito karo... reikai sostines nulinti nes jai nors paliekamas keletas pop.ji labai greitai prikeliama,kalbu is savo patirties,6 serve 7 kartus sostine atstatinejau nuo 0 skaityk,ir visa tai vykdavo per para... tai gi reikia kariauti o ne appdauzineti... Geros Vasaros ligoniai...

Imperionas ♥♥♥Alyva♥♥♥ avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Vieta
    Džiunglėse,kažkur per Jiesios:P
    Žinutės
    117

Pagrindinis

Gentys-minusai,minusai-gentys...nenuginčyjamai blogiausias žaidimas,tas, kai reikia "kariauti" su savo "mylimiausiu priešu" toje pačioje barikadų pusėje,kai visokie asmeniškumai trukdo bendram komandos tikslui,kai sudaromi nepatogumai tos pačios komandos nariams,va čia tai yra nonsensas Kai nesuprantama,jog arogancija,nelankstumas,bekompromisis bendravimas "kaišioja koją" ne tam,kam iš tiesų nori ją pakišti
    Dėl jūsų ........ ir lt rašyt išmoksiu
    ... Aš laiminga , ir niekam neleisiu sugadinti tokios nuotaikos...
    •* ♥ *•..✿❤✿•**•..✿❤✿•* ♥ *•..✿❤✿•**•..✿❤✿

2 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •