1 puslapis iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 44

Tema: Raundo pabaiga s7.lt (1). Aptariame rezultatus

Admin2
    Guest

Pagrindinis Raundo pabaiga s7.lt (1). Aptariame rezultatus

Šioje temoje kviečiame aptarti Lietuvos s7 serverio pirmojo raundo pabaigos rezultatus.

Nugalėtojai ir jų varžovai gali pasidalinti įspūdžiais, papasakoti apie įvykdytus bei nepavykusius sumanymus.

Dabar atėjo laikas be apribojimų paskelbti įdomiausių mūšių ataskaitas

Didvyrių vardus rasite Nugalėtojų Panteone:
    http://*************/panteonas/

* * *

Gerbiamieji Traviano žaidėjai,

Išaušo šio pasaulio pabaigos valanda. 2010.05.25 17:53 val. WW Village miesto darbuotojai užbaigė didžiausią ir įspūdingiausią pastatą Traviano istorijoje nuo Natarų Imperijos žlugimo.

Kartu su savo aljansu O2 panaudodamas milijonus vienetų resursų ir apsaugodamas juos tūkstančiais narsių karių, žaidėjas Vakonziko pirmas baigė Pasaulio stebuklo statybas. Tokiu būdu jis ir jo ištikimi draugai tampa šios Traviano Epochos Laimėtojais!

aiskauda tapo stambiausios imperijos valdovu. Po jo seka Lord of Camelot ir ojojojoj.

Galingiausiu ir žiauriausiu puolėju tapo saniokas, kai Vakonziko tapo šlovingiausiu gynėju, kuris pražudė po gynybinėm sienom daugybę priešų, nudažęs jų krauju žemę aplink savo miestus.

Šių didvyrių vertingi įspūdžiai ir patirtis tarnaus kitoms Traviano kovotojų kartoms, o jų vardai bus įamžinti „Nugalėtojų panteone“

Traviano Komanda nori padėkoti tau už didžiulę ištikimybę žaidimui ir kantrybę tai atvejais, kai viskas klostėsi ne taip sėkmingai, kaip tikėtasi.

Ačiū,
    Traviano Komanda

Pagrindinis

na kagi kadangi ir as zaidziau siame serve pasakysiu kaip mano akimis viskas atrode.Taigi bauvau ir esu ir liksiu kolerietis. gaila kad daugeliui musu pabaiga buvo labai neidomi (kaip ir man) ir daugelis mete viska nesulauke galo(didziule pagarba kurie kovojo kartu iki pat galo)... taigi kad ir kaip bebutu man gaila turiu pasveikinti liv, f*** su pergale. mano akimis liv padare negraziai suvienidami 3/4 serverio kovoti pries likusius zaidejus -/- regione suprantama kai atsirado mes seima daugeliui -/- zaideju dingo noros kovoti ir jie viska mete. puikiai juos suprantu.

Del kilusio liv,f***, seniu tarpusavio konflikto manau kalta yra liv,f***, nes jie negalejo susitaikyti su seniu pergale todel pasiunte rimiales offa pas mizareona, o seniu paleistus offus puikiai suprantu nes ir as taip buciau pasielges, nes kodel as turiu tileti ir dzaugtis liv ar f*** pergale jeigu jie negailestingai nugriove musu ww (cia ziurint is seniu puses "musu").

tai vat taip viskas atrode mano akimis.

Pagrindinis

O vat ir pabaiga )

Pagrindinis

Pagaliau galima svente svest
    Jei norite už dyką prisigerti, per išgertuves pareikškite, kad metėte gerti. Visi pajus pareigą jus nugirdyti.

Karžygys Skirgaila avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    klp apskritis
    Žinutės
    1,792

Pagrindinis

Dar vienas eilinis neidomus lietuviškas serveris...
    S1(1) SKirgaila/Yakuza II, S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL , s5(1) Orangutangas/OBA-Q , S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO , S6(3) Kortesas/Buožės , S5 (baltic) Kortesas/ PPN,

Legionierius
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    19

Pagrindinis

Sveikinu, pagaliau pabaiga...

Pasididžiavimas

Sveikinimai visiem ir su kuom kovojau petys is pecio ir priesininkam ir neutralam ir visiem visiem visiem... Geras jausmas sulaukti pabaigos, tuo labiau tenkinancios lukescius!!!!! LIV!!

Pagrindinis

mission completed.aciu visiems kurie buvo sumumis.dabar belieka tai tinkamai atsvesti.aciu LIVáms uz nuostabia partneryste ir aisku bendrazygiams F***.jus saunuoliai.

Imperionas Tomikas5 avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    LT
    Žinutės
    429

Pagrindinis lt7 pabaiga

Pagrindinis

Sveikinimai Vakonziko , nes jis tikrai to nusipelnė už nuostabų vadovavimą ir puikiai praleistą laiką. Taip pat sveikinu visus sąjungininkus , savo ally narius. Ir žinoma sveikinu priešus kurie iki raundo galo žaidė ir neniurzgėjo kaip jiem yra blogai ir t.t. Pagarba tokiems už tai. Taigi sekmės visiem ateityje, kituose serveriuose ir tiems kurie nelaimėjo, bet parodė charakteri tikrai manau ateityje pasiseks.

Su pagarba visiems (o ypač Vakonziko) kurie išliko iki galo. Mantas

P.S Kas meta travian linkiu stiprybės taip ir padaryt .

Pagrindinis

Sveikinu Vakonziko ir jo ally su pergale.

Pagrindinis

Sveikinu visus sajungininkus su pergale ir didelis ACIU F***, kurie isliko per visas negandas su mumis nuo pat servo pradzios.

Asmeniskai noreciau padekoti ir visiems SSD nariams, kurie prisidejo palydint mano kareivukus i paskutine kelione: tas logas - jusu nuopelnas

Pagrindinis

Sveikinu LIV su pergale, linkejimai SSD aljansui ( jei SSD butu states ww buciau sirges uz juos), kas liecia F*** aljansa, na manau jus mane supratot, kalbu gerai arba nieko, vadinasi apie jus nieko, nes nesat verti kad apie jus kalbetu. Seniai - dziaugiuosi, kad priklausiau seniams, man buvo garbe. Koleros, gerbiu jus kaip priesininkus, susitiksim ateityje, man bus garbe. Mazesniuju aljansu - jus saunuoliai, kurie islaiket iki galo, kad ir koks tas servas buvo.
    Pagarbiai Ricardas

Imperionas arnas55 avataras
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    Anglija
    Žinutės
    321

Pagrindinis

sweikinimam O2. gal kas galit duoti laimetoju pass? nes cia pastebejau jau biski nuverte kitus

Imperionas Tomikas5 avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    LT
    Žinutės
    429

Pagrindinis

Sveikinu Vakonziko, ir livus, bei visa (buvusia) MES seima.
    Norejosi kad pastatytu pyst bet ka jau padarysi.
    Dekui PGA uz si serva.

1 puslapis iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •