Rodomi rezultatai 1 iki 9 iš 9

Tema: del multihunterio klaidos

Pagrindinis del multihunterio klaidos

ar yra kas multihunterio klaidas kad ziuretu? Nes vakar uzsipuole mane tipo kad du acc naudoju ltx serve tai sugadino nuotaika su savo ispejimais ir man ir draugui ar yra kas i ka kreitptis butu galima del jo klaidu? va ikeliu pokalbi musu:
    Paskutinį kartą redagavo Elmas : 2010-05-10 12:11

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Tai ne MH klaida. Naudojami speciali administravimo programa kurios pagalba galima suzinoti kas, kada, kiek sykiu ir kokiu budu jungiasi prie vieno ar kito acc. Tu jungeisi is vieno kompiuterio prie keliu acc, ta ir uzfiksavo ta programa. Gincytis ar kam nors skustis - beprasmiska, tebus tavo zodziai pries programos uzfiksuotus prisijungimu prie acc faktus. Tad susitaikyk su tuo, kad tave sugavo zaidziant uz kelis acc ir pasirink viena is ju ir zaisk. Jei pazeidineji taisykles - pazeidinek jas taip, kad to negalima butu susekti ... ir neverkslenk cia del to, nes siuo atveju - viskas aisku.

Be to, negalima viesinti laisku, be kitos puses sutikimo - nematau kad MH butu del to daves sutikima, tad ...

Beje, jei esi nepatenkintas Mh darbu gali skusti administratoriams, bet atsakymas manau vienareiksmiskas - patikrins tos pacios programos pagalba ir neabejoju, kad prieis tu paciu isvadu ...

Pasipiktinimas

kokia da klaida jai da karta aiskinu net tas draugas siule man siteriu jo buti o as net jo pasvordo nezinau tai kas cia per nesamones ir parasiau da kaip irodima ikeliau kad kur draugas iesko siterio forume bet atsakimo da negavau

kaip susisiekti su administratorium tuo?
    Paskutinį kartą redagavo saldainia : 2010-05-10 12:38

Pagrindinis

admin@travian.lt nepamiršk nurodyti serverio

Pagrindinis

MH dirba puikiai! Atsakingi ir saziningi zmones! Jie netri tikslo ka nors daryti, kad jum pakenkti. Atsibusk ir issiblaskyk! Viskas gerai gi, cia tik zaidimas !

Pasipiktinimas

jauciu dabar zinau kodel galejau gauti ispejima bet ir tai nesazininga viena karta buvau pas drauga sveciuose ir paprasiau kad mane ileistu tai ta diena ir buvau bet daugiau nesu buves o is savo kompo niekur daugiau neinu tai cia tikrai jau nesamones ir beto as is draugo kompo buvau iejes tai kodel ne jam o man raso butent? Tigi is mano kompo tik i viena acc buvo eita.

Pagrindinis

o kaip kreiptis i ji?i MH,koks jo nick?

Pagrindinis

Vaikai vaikuciai!

MH nickas - Multihunter.

O tos pasakos su Draugas, pas drauga, tik viena karta net juoka kelia.

Rakinkit sita tema. isviso tirnkit

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Lithuania
    Žinutės
    679

Pagrindinis

3.4. Ginčai su komandos nariais turi būti sprendžiami tik privačių žinučių pagalba (PM). Nusiskundimai dėl komandos darbo siunčiami elektroniniu paštu admin@travian.lt
    4.3. Forume yra draudžiami:

- žaidimo blokavimų, multihunter‘ių ir moderatorių veiksmų aptarimas;

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •