1 puslapis iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 31

Tema: Log'ai

Pagrindinis Log'ai

Sveiki. Raundas jau link pabaigos, galėtumėt ir log'ų įdomesnių kas įdėt. Kažkurią dieną visai netyčia atsiminiau www.travian.lt\s7 tai net nostalgija suėmė Smalsu, ką "pramazinau"

Pagrindinis

Nu WW statytojai patys, manau, įdės tuos logus

Pagrindinis

Tai, kad girdėjau ir be ww kaimų pasikepšiojimų šiokių tokių būta Bent jau šiek tiek "skaičiukų magijos" prieš miega pats tas butų

Pagrindinis

Kapotis tai kapojasi, bet kažkokių tai įspūdingų offų nėra viskas, kas geriausia eina ant WW

Pagrindinis

ziurint ka tu laikai ispudinga. man 130 k edikai nera ispudinga o tau gal 50 k ispudinga
    Dejau, dedu ir desiu pastangas atimant is erodu resus

http://www.speedtest.net/result/1131637810.png

Pagrindinis

Citata &uzkariautojas rašė Peržiūrėti žinutę
    ziurint ka tu laikai ispudinga. man 130 k edikai nera ispudinga o tau gal 50 k ispudinga
    Vau. GENIJUS tikriausiai tu. Kaip tau iš neturėjimo ką veikt ir punktais paaiškinsiu, kad aiškiau būtų (nes kitaip matau sunkiai suvokt tau sekasi):

1. Ne apie hamerius kalbu, nes jie dar ištraukti nebuvo (o gal ir buvo kokie atliekami\nereikalingi - nežinau).
    2. Puse metų nuo šito servo atsiribojęs, bet jau tada buvo ~100k žmonės ištraukę.
    3. Man smalsu kas ir ką rimčiau puolė, "prigavo", o gal skaudžiai pasimovė, nes vis tiek kažkas bent minimaliai pasikepšiojo.
    4. Taip, man ir 50k yra ispūdinga, jei kažkas tiek sugeba parodyt per pirmus 3-4 mėnesius.

Imperionas No_Name avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    LT - UK
    Žinutės
    437

Pagrindinis

Abejoju ar labai daug žmonių yra kolekcionuojančių senus logus.
    S6 - No_Name, &|Wanted; S7 - Woodoo, Seniai
    TS2 - Deleted, - ZOO; TS6, TS5(baltic) - Šarlatanė, Ragai, PPN
    << The truth is hard to swallow when you're choking on your pride >>

Pagrindinis

Ajajai. Pasirodo keičiasi ne tik travian'as, bet jo bendruomenė - visai nebeliko sentimentalistų.

Imperionas
    Prisiregistravo
    Feb 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    121

Pagrindinis

Citata 5ir rašė Peržiūrėti žinutę
    Ajajai. Pasirodo keičiasi ne tik travian'as, bet jo bendruomenė - visai nebeliko sentimentalistų.
    taip tu cia vienintelis jauti sentimentus zuvusiems kariams DDD

Imperionas No_Name avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    LT - UK
    Žinutės
    437

Pagrindinis

Toje bendruomenėje ne tik, kad nyksta sentimentalistai, o bendruomenė apskritai nyksta. Ne vieną žmogų žinau, kuriam šis serveris paskutinis.

Grįžtant prie logų, tai ale žiū turiu vieną mane gėdinantį ir man širdį sudaužiusį, bet nerodysiu. Na, ir dar taisyklės neleidžia rodyti be abiejų pusių sutikimo. :P
    S6 - No_Name, &|Wanted; S7 - Woodoo, Seniai
    TS2 - Deleted, - ZOO; TS6, TS5(baltic) - Šarlatanė, Ragai, PPN
    << The truth is hard to swallow when you're choking on your pride >>

Pagrindinis

Citata roxxy rašė Peržiūrėti žinutę
    taip tu cia vienintelis jauti sentimentus zuvusiems kariams DDD
    Tai reikia juk pagarbą atiduot.

Citata No_Name rašė Peržiūrėti žinutę
    Toje bendruomenėje ne tik, kad nyksta sentimentalistai, o bendruomenė apskritai nyksta. Ne vieną žmogų žinau, kuriam šis serveris paskutinis.

Grįžtant prie logų, tai ale žiū turiu vieną mane gėdinantį ir man širdį sudaužiusį, bet nerodysiu. Na, ir dar taisyklės neleidžia rodyti be abiejų pusių sutikimo. :P
    No_Name kaip visada savam stiliui. Na nieko pakentėsiu dar kelias savaites, o tada jau visi turės man, taip sakant, prisiduot.

Pagrindinis

Vau. GENIJUS tikriausiai tu. Kaip tau iš neturėjimo ką veikt ir punktais paaiškinsiu, kad aiškiau būtų (nes kitaip matau sunkiai suvokt tau sekasi):

1. Ne apie hamerius kalbu, nes jie dar ištraukti nebuvo (o gal ir buvo kokie atliekami\nereikalingi - nežinau).
    2. Puse metų nuo šito servo atsiribojęs, bet jau tada buvo ~100k žmonės ištraukę.
    3. Man smalsu kas ir ką rimčiau puolė, "prigavo", o gal skaudžiai pasimovė, nes vis tiek kažkas bent minimaliai pasikepšiojo.
    4. Taip, man ir 50k yra ispūdinga, jei kažkas tiek sugeba parodyt per pirmus 3-4 mėnesius.
    tavo ziniai tikrai esu zaidimo genijus nes per savo 3- 4 men jau turejau didesne kariuomene nei 50k ir turedamas tik 4 kaimus, bet sventam reikalui paskyriau ( atiminejant artams) palaidojau 67 k off po 4 supuse men nuo savo zaidimo pradzios

turedamas 10 kaimu turejau 132 k tai nieko ispudingo, bet turint galvoje kad dauguma turedami ir po 20 - 30 kaimu tiek nesurenka, manau mano vieta tope tarp puolanciu parodo koks esu genijus todel man daug labiau sekasi suvokti kur yra didelis off o kur mazas, o is taves norejau tik tikslumo apie kokio dydzio off sneki. todel gal geriau lik dar puse metu atsiribojes nuo servo, nes matau pasimetes cia tik tu esi
    Dejau, dedu ir desiu pastangas atimant is erodu resus

http://www.speedtest.net/result/1131637810.png

Pagrindinis

Ereliai pradeda kilti į padanges

Pagrindinis

reiktu medali uzkariautojui uzkabinti. Ne kiekviena diena tokie didvyriai papuola...

Pagrindinis

Citata &uzkariautojas rašė Peržiūrėti žinutę
    tavo ziniai tikrai esu zaidimo genijus nes per savo 3- 4 men jau turejau didesne kariuomene nei 50k ir turedamas tik 4 kaimus, bet sventam reikalui paskyriau ( atiminejant artams) palaidojau 67 k off po 4 supuse men nuo savo zaidimo pradzios

turedamas 10 kaimu turejau 132 k tai nieko ispudingo, bet turint galvoje kad dauguma turedami ir po 20 - 30 kaimu tiek nesurenka, manau mano vieta tope tarp puolanciu parodo koks esu genijus todel man daug labiau sekasi suvokti kur yra didelis off o kur mazas, o is taves norejau tik tikslumo apie kokio dydzio off sneki. todel gal geriau lik dar puse metu atsiribojes nuo servo, nes matau pasimetes cia tik tu esi
    Tokiu atveju labai laukiam ką ištrauksi dabar Pagal tai, kokius užkariavimus darei servui neįpusėjus dabar turėtum visus apakint savo genialumu

1 puslapis iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •