Rodomi rezultatai 1 iki 4 iš 4

Tema: S1,planai

Gera mintis S1,planai

Būtų įdomu sužinoti ne tik man, kaip regionams sekasi žaisti, pulti. Savo kokio regiono ivykį, žlugimus papasakoti ir panašiai padiskutuoti, nekūrus pasakų apie "blevyzgas: kiek man metų ir pnš" būtų dar įdomiau jei pasirašytu ir keletas iš vadų tai tiek ,

Pradėsiu nuo savęs, kad dabar visi laukiam "artų" po jū imsimės ally pertvarkymų ir panašiai, jokių išpuolių kaip ir neivyko (+|+ -Gentys- B)

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Kretinga
    Žinutės
    687

Pagrindinis

Citata Blodas rašė Peržiūrėti žinutę
    Būtų įdomu sužinoti ne tik man, kaip regionams sekasi žaisti, pulti. Savo kokio regiono ivykį, žlugimus papasakoti ir panašiai padiskutuoti, nekūrus pasakų apie "blevyzgas: kiek man metų ir pnš" būtų dar įdomiau jei pasirašytu ir keletas iš vadų tai tiek ,

Pradėsiu nuo savęs, kad dabar visi laukiam "artų" po jū imsimės ally pertvarkymų ir panašiai, jokių išpuolių kaip ir neivyko (+|+ -Gentys- B)
    Nu va blevyzga tu ten bent yra apie ka pakalbeti o ne tu su savo sita tema Gali su savim rasinetis

Pagrindinis

O man iš tikrųjų įdomu, kokie aljansai ar kokios šeimos tikrai norės statyt WW?
    Nes pats jau žaidžiu trečią servą, kuriame tikslas ne statyt, o taškytis. Jei pavyks - sugriauti. Dėl to ir įdomu, ar bus statančių?

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

Linksmas ally tikrai statys.
    praeita karta iki 76 lvl stateme tik su vienu planu, tai shi karta bandysime prasisukti is vis be planu.
    uzsuksime nelegalias statybas.

manau kad siais krizes laikais tikrai pavyks

Citata vestas rašė Peržiūrėti žinutę
    O man iš tikrųjų įdomu, kokie aljansai ar kokios šeimos tikrai norės statyt WW?
    Nes pats jau žaidžiu trečią servą, kuriame tikslas ne statyt, o taškytis. Jei pavyks - sugriauti. Dėl to ir įdomu, ar bus statančių?

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •