2 puslapis iš 6 PirmasPirmas 123456 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 78

Tema: s7 einamieji reikalai :) MEGA OFF

Pagrindinis

Citata saadam rašė Peržiūrėti žinutę
    Nieko jis neprivartojo, paziurek logus beveik 600k ir valge
    http://forum.travian.lt/showthread.p...light=rekordai
    Paskaityk ką jis parašė tada man kažką sakyk Jis parašė s3(1) o 1 tokių off nė negalėjo būt.

TOO Svajotojas . Nu kaip bebūtų niekas daugiau už tave nemoka vaikiškai nusišnekėt

Pagrindinis

Jo, gerai, kai Rimiale negalioja jokios taisyklės... net MH jų pusėj, tai kaip tokie gali pralaimėti...
    Vienu žodžiu beviltiškas serveris. Ir tokie serveriai bei MH veiksmai paskatino nemažai žaidėjų mesti šį beprasmį žaidimą.

Imperionas iSmokeWeeed avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    United Kingdom
    Žinutės
    167

Pagrindinis

Citata amigo rašė Peržiūrėti žinutę
    Jo, gerai, kai Rimiale negalioja jokios taisyklės... net MH jų pusėj, tai kaip tokie gali pralaimėti...
    Vienu žodžiu beviltiškas serveris. Ir tokie serveriai bei MH veiksmai paskatino nemažai žaidėjų mesti šį beprasmį žaidimą.
    Ka tu cia verki? Kieno pusej MH ? ir priciom dabar MH - kad prireidina daug - tai jau cytina? o neprimeti kad seria daug deffo ir ally nariai duoda resu nusireidint? Kad offa dideli uzkaupe - MH resu atsiunte? ar tiesiog pridejo off kariu? Kad daugelis susimurijo offus pas Rimiale, tai vel MH pagalba? matyt prisiunte daug deffo ir dar grudu dave pavalgyt?

Nustok vienasyk verkes.. ir pradek zaist.. Vaiku darzelis, gal ir gerai kad metei zaidima - maziau verksiu - idomesnis zaidimas..
    s5(1), s2(3) -iSmokeWeeed
    s3(2)-iSmokeWeeed (CE) didziausias romeniskas offas

Pagrindinis

a kaip as cia atsiradau? ir dar 4 vietoj? ) as nieko neslepiu, tikrai

Pagrindinis

Citata iSmokeWeeed rašė Peržiūrėti žinutę
    Ka tu cia verki? Kieno pusej MH ? ir priciom dabar MH - kad prireidina daug - tai jau cytina? o neprimeti kad seria daug deffo ir ally nariai duoda resu nusireidint? Kad offa dideli uzkaupe - MH resu atsiunte? ar tiesiog pridejo off kariu? Kad daugelis susimurijo offus pas Rimiale, tai vel MH pagalba? matyt prisiunte daug deffo ir dar grudu dave pavalgyt?

Nustok vienasyk verkes.. ir pradek zaist.. Vaiku darzelis, gal ir gerai kad metei zaidima - maziau verksiu - idomesnis zaidimas..
    Aš tavim tikiu Greitas

Sutinku su tavim iSmokeWeeed nes yra naujos taisyklės kurios dabar užkerta kelia fermint savo acc ir to dabar padaryti NEĮMANOMA. O dėl MH tai dar geresnis bajeris MH už visus tik prieš KOLERAS Suprantu , kad KOLEROM vis ką nors naujo reik sugalvot. Tai visas servas prieš juos nors jie puse sudaro jo tai MH nu čia jau be žodžių

Imperionas No_Name avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    LT - UK
    Žinutės
    437

Pagrindinis

Citata Sfinksas rašė Peržiūrėti žinutę
    Woodoo niekur nebrauksiu nes matau ir žinau kad į WW ateisi ir pateksi į mano top6
    Į jokius top6 nepateksiu. Aš sakau - aš žinau.

Citata lescius rašė Peržiūrėti žinutę
    Woodoo mes tavim tikim :*
    Tikėjimo čia neužteks.

Apskritai, nežinau kuo remiantis sudarytas šitas top6, bet aš asmeniškai jį visai kitaip sudaryčiau.

Pagrindinis

Greitas galima braukti is saraso

Pagrindinis

joa tikrai sarasas sudarytas manau ne super nezinau del zaideju kaikuriu (ne mano reikalas) bet as cia tikrai ne vietoje , seip i tokius topus reikia deti zaidejus pagal izdines duomenys , kurie turi artefaktus greitos kariu gamybos , as gi turiu artefakta kuris grudus taupo , o tas nepadeda daryti man offo tikrai

o seip fainai , kad zmones kuria temas , vis neleidzia forumui numirti

Pagrindinis

Citata No_Name rašė Peržiūrėti žinutę
    Į jokius top6 nepateksiu. Aš sakau - aš žinau.

Tikėjimo čia neužteks.

Apskritai, nežinau kuo remiantis sudarytas šitas top6, bet aš asmeniškai jį visai kitaip sudaryčiau.
    Aš gi niekam nebandau įpiršt savo nuomonės. Aš parašiau ką aš manau jūs rašot ką jūs manot. Ir pažiūrėsim raundo gale kas buvo arčiausiai

Pagrindinis

Citata iSmokeWeeed rašė Peržiūrėti žinutę

"Buvo nulaužtas xxx acc. Nulaužė pats mh ir pasinaudodamas tuo užblokavo xxx
    apie 22.00val vakaro viską iššlavęs iš sandelių ir klečių paliko dvėsti defą, plius sugriovė iki 19 lvl svirnus ir didž. sandėlius - ką tai reiškia visi suprantate. Ofo suskis pabijojo nuimti.
    Išeitis - siūlau kaip per Lietuvos - jugoslavų mačą visiems masiškai siųsti adminams skundus apie mh veiklą ir rimiale veiklą (turim info, kad tai l susiję) ,nes tas acc masinis multiacauntas ir 12 atakų į sekundę leidėjas (apie15 sostinių taip sugriovęs kiek žinau) ir jam nieko o xxx nukirstas iškart
    nepasisekus rimiale ir mh apkaltai - mesti žaidimą, nes mes mokame pinigus ne už tokius bajerius."

Pagrindinis

apie 22.00val vakaro viską iššlavęs iš sandelių ir klečių paliko dvėsti defą, plius sugriovė iki 19 lvl svirnus ir didž. sandėlius - ką tai reiškia visi suprantate. Ofo suskis pabijojo nuimti.
    Išeitis - siūlau kaip per Lietuvos - jugoslavų mačą visiems masiškai siųsti adminams skundus apie mh veiklą ir rimiale veiklą (turim info, kad tai l susiję) ,nes tas acc masinis multiacauntas ir 12 atakų į sekundę leidėjas (apie15 sostinių taip sugriovęs kiek žinau) ir jam nieko o xxx nukirstas iškart
    nepasisekus rimiale ir mh apkaltai - mesti žaidimą, nes mes mokame pinigus ne už tokius bajerius."

Nejuokauk. MH nulauze, MH apgriove
    Nesaugojot passwordo, tai prisijunge ir su auksu per gyvenama nama biski apgriove. Resursus istaske, logus istryne..
    Juokdariai
    ltx(3) - J. G. Cezaris // plx2 - slowmax // comf(finals) - slowmax
    s3(1) - slowmax // s3(2) - slowmaxo // s3(3) - Tork
    ts2(1) - slowmax // ts6(1) - DeFeNdeR

Pagrindinis

Nu xebra duodat Pagal tavo pasakojima galima pagalvot, kad MH koks sukčių sukčius ir manjakas Bet tavo pasakojimas neatsakytų į 1 lengvą klausima kodėl už nuorodas kurios buvo uždraustos ir gal netyčia aprašymuose paliktos baudas gavo visi ? Neskirstant juos į KOLERŲ ar F*** narius . Gautusi MH pagal nuotaiką lošia?

Pagrindinis

Citata Sfinksas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu xebra duodat Pagal tavo pasakojima galima pagalvot, kad MH koks sukčių sukčius ir manjakas Bet tavo pasakojimas neatsakytų į 1 lengvą klausima kodėl už nuorodas kurios buvo uždraustos ir gal netyčia aprašymuose paliktos baudas gavo visi ? Neskirstant juos į KOLERŲ ar F*** narius . Gautusi MH pagal nuotaiką lošia?
    Visko gali būti, tik žinau, kad tikrai ne KOLERŲ pusėje MH. Be to už tas nuorodas ne visi gavo vienodas bausmes. Dar pats vieną žaidėją iš F*** paskundžiau, kuris ~mėnesį laiko po taisyklių dėl nuorodų paskelbimo laikė nuorodą ir ką manot - jam davė tik įspėjimą, tuo tarpu kai kitiem arba resursus iššluodavo ar ką dar padarydavo... Ir be to tokios nuobaudos kaip už nuorodas nelygiaverčios tokiom kai išmarina deffą...

Pagrindinis

Visko gali būti, tik žinau, kad tikrai ne KOLERŲ pusėje MH. Be to už tas nuorodas ne visi gavo vienodas bausmes. Dar pats vieną žaidėją iš F*** paskundžiau, kuris ~mėnesį laiko po taisyklių dėl nuorodų paskelbimo laikė nuorodą ir ką manot - jam davė tik įspėjimą, tuo tarpu kai kitiem arba resursus iššluodavo ar ką dar padarydavo... Ir be to tokios nuobaudos kaip už nuorodas nelygiaverčios tokiom kai išmarina deffą...
    Visiem davė vienodas bausmes . Aprašymus pats MH pakeisdavo ir į tą vietą įrašydavo įspėjimas. O tas įspejimas 5% nuo pop visiem

Pagrindinis

Bausmes toli grazu nevienodos ir galit cia nerasinet bereikalo. Chebra leidzia po 10-15 ataku i sekunde, suprantama nebe ******u pagalbos, multina, bet nubausti dazniausiai ir nelieka. Kodel? cia jau ne man nagrinet aisku taip pat sutinku kad nereik cia ieskot kazkokiu samokslo teoriju ir tiesiogi mh kisimasi i zaidima, bet iki "fair play" cia tooooli grazu

2 puslapis iš 6 PirmasPirmas 123456 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •