Rodomi rezultatai 1 iki 3 iš 3

Tema: Vadovų rinkinys

 1. #1

 2. #2
  Paskutinį kartą redagavo Polonis : 2011-02-23 21:36

 3. #3
  Retired Crewmember
  Prisiregistravo
  Aug 2007
  Žinutės
  403

  Pagrindinis

  Gerbiami žaidėjai,

  galbūt, turite nuostabią idėją sukurti fanų tinklapį, panašų į Imperion Veterans Wiki, mūšių ataskaitų saugyklą arba tiesiog savo aljanso tinklapį. Pritardami ir palaikydami tokias idėjas bei siekdami padėti išvengti teisinių problemų, norėtume pateikti jums pagrindines rekomendacijas (verta/neverta) tokiems fanų tinklapiams. Tikimės, tai padės sukurti įdomų, turiningą ir atitinkantį projekto taisykles tinklapį:

  Verta:
  - galite panaudoti žaidimo vardą, logotipus, tekstus ir paveiksliukus, jei nurodote Travian Games GmbH kaip visų šių turinio elementų savininką atitinkamame savo tinklapio skyrelyje
  - galite sukurti ir panaudoti savo "web" dizainą, kuris būtų sukurtas originalaus žaidimo dizaino pagrindu, bet neturėtumėte jo kopijuoti 1:1. Tekstai ir tinklapio titulinė informacija gali aiškiai nurodyti, kad Travian Games nėra šio fanų tinklapio savininkė, nekontroliuoja jo turinio ir nėra susijusi su jo autoriumi.

  Neverta:

  Šiame tinklapyje neturi būti nelegalios, prieštaraujančios įstatymams informacijos ar turinio, taip pat tinklapis neturėtų pažeisti Travian Games ar bet kokios kitos bendrovės teisių.
  Taigi, jame neturėtų būti:
  - netikro prisijungimo "login" ekrano, kuris galėtų suklaidinti žaidėją, jog jis lankosi originaliame žaidimo tinklapyje
  - netikrų prisijungimo "login" ******ų, peradresuojančių žaidėjų į žaidimą.

  taip pat fanų tinklapyje neturėtų būti:
  - reklamos (banerių, google ads, pop-up ekranų ir pan.)
  - bet kokio turinio ar priemonių, kuriomis žaidimo elementai būtų panaudoti siekiant gauti komercinę naudą (pavyzdžiui, fanų tinklapis negali būti mokamas arba turėti komercinių servisų ir pan.)

  Jei fanų tinklapis neatitinka šių pagrindinių nuostatų, pasiliekame teisę bet kuriuo momentu nutraukti leidimą (arba uždrausti) naudotis jame žaidimo turinio elementais.

  Aukščiau pateiktas sąrašas gali būti pildomas. Rekomenduojame reguliariai patikrinti jo atnaujinimus tam, kad jūsų tinklapis pilnai atitiktų projekto nuostatas.

  Jei nesate tikras, ar tam tikras jūsų fanų tinklapio elementas atitinka šias taisykles, prašome konsultuotis adresu admin@travian.lt

  Linkime malonaus dalyvavimo projekte!

  Travian komanda

Žinučių rašymo taisyklės

 • Jūs negalite pradėti naujų temų
 • Jūs negalite kurti pranešimų temose
 • Jūs negalite įkelti priedų
 • Jūs negalite taisyti savo žinučių
 •