4 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234
Rodomi rezultatai 46 iki 57 iš 57

Tema: Aljansas ŽEM-SM

Pretorionas SviliuS avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2009
    Vieta
    Alytus
    Žinutės
    56

Pagrindinis

Esu iš KOLERA3 ally turim jus sajungoj... pas jus fail nekvepia

Pagrindinis

Citata SviliuS rašė Peržiūrėti žinutę
    Esu iš KOLERA3 ally turim jus sajungoj... pas jus fail nekvepia
    gerai cia parikolinai su fail nekvepia.... dar tas smile =D
    Naujas rinkinukas wallpapers "Spausk čia"

Pagrindinis

labukas aš romenas noriu i aliansą padekit man

Pagrindinis

Gyvuoja dar tas ally lig pat šiol Neblogas, kaunasi iš peties. Aš jį tik giriu, nes ir pati ten esu

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Citata supervyza rašė Peržiūrėti žinutę
    Gyvuoja dar tas ally lig pat šiol Neblogas, kaunasi iš peties. Aš jį tik giriu, nes ir pati ten esu
    Hmm, nerandu kazkaip as to aljanso, nebent pakeite pavadinima i -/- ZEM ..., bet jei tai tas aljansas - tai nieko ten jau tokio labai gero ... Nei geresnis, nei labai prastesnis uz kitus ... nors aisku su didesniu nuokrypiu i prastuju puse

Pagrindinis

Elmai, taip tas pats Jei tu ten tas pats Elmas tai nelabai tam regione žaidi, o kiek pamenu, labai susikirtę alijansų keliai nebuvo, tai kaip ir nelabai spręsti galima. Žodžiu, su laiku viskas paaiškės, kas geresnis, kas prastesnis.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

idomu stebeti kaip zemaiciai plusha pora zaideju nulindami ir kaimus periminedami
    truputi pasijuokti kartais galima

Elmai, taip tas pats Jei tu ten tas pats Elmas tai nelabai tam regione žaidi, o kiek pamenu, labai susikirtę alijansų keliai nebuvo, tai kaip ir nelabai spręsti galima. Žodžiu, su laiku viskas paaiškės, kas geresnis, kas prastesnis.

Pagrindinis

Esmė tame, kad jie visdėlto ką nors veikia, o matyt pats ir būsi tas nulinamasis, kad taip jau žinai? Aišku, aš tik spėju, ne tvirtinu. Veiksmas pas žemaičius jau stipriai įsibėgėjo (nesakau, kad anksčiau to nebuvo), taigi manyčiau greitu laiku ir didesni rezultatai pasimatys.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

jie negali manes nulinti. bent jau siame gyvenimo momente

Esmė tame, kad jie visdėlto ką nors veikia, o matyt pats ir būsi tas nulinamasis, kad taip jau žinai? Aišku, aš tik spėju, ne tvirtinu. Veiksmas pas žemaičius jau stipriai įsibėgėjo (nesakau, kad anksčiau to nebuvo), taigi manyčiau greitu laiku ir didesni rezultatai pasimatys.

Pagrindinis

Xeen, jei negali, tada matyt kokiam -|- ally esi su kuriuo NAP'as yra paskelbas, arba toli.

Pagrindinis

absurdas,tokiu net nepazystam,nepazinojom ir nieko bendro neturim......o dabar statom ww

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

tai daba visi kas netingi stato WW

Citata TIMKALU rašė Peržiūrėti žinutę
    absurdas,tokiu net nepazystam,nepazinojom ir nieko bendro neturim......o dabar statom ww

4 puslapis iš 4 PirmasPirmas 1234

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •