101 puslapis iš 263 PirmasPirmas ... 5191979899100101102103104105111151201 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1,501 iki 1,515 iš 3932

Tema: S1

Pagrindinis

Citata Xeen rašė Peržiūrėti žinutę
    na cia nereikia iskarto visu minusu kaltinti. gal ten "akademija" (ar kaip ten ja pavadinti) bovyjasi?
    bet siaip...paziurejus tiesai i akis - be virshuneliu palaimynimo to nedarytu.

aij. ka cia sneketi. tuoj mane vel shakalu isvadins, nes daugiau nieko gudresnio nesugalvos.
    na dar reitingais uzmetys
    seip kaip viska zinai ga galetum savo nickname pasakyti? nes komentuotis su kazkuom ko nzn irgi kazkaip ne tik kad neidomu bet ir ne lygys(mokinuosi is kabancio)
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

Ne viska zinau. nereikia taip jau iskarto.
    negaliu pasakyti tikrojo. ypac vieshai.

tai pasakysime ta kuriuo zaidziau s4(1) - Xeen

Citata mareliss rašė Peržiūrėti žinutę
    seip kaip viska zinai ga galetum savo nickname pasakyti? nes komentuotis su kazkuom ko nzn irgi kazkaip ne tik kad neidomu bet ir ne lygys(mokinuosi is kabancio)

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Kretinga
    Žinutės
    687

Pagrindinis

Ne viska zinau. nereikia taip jau iskarto.
    negaliu pasakyti tikrojo. ypac vieshai.

tai pasakysime ta kuriuo zaidziau s4(1) - Xeen
    KAd lygtais buvai isaiskintas pries kokius 50 ar 60 puslapiu tik tingiu dabar jieskoti

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

Cia jie galvoja kad isaiskino, negi jiems gadinsi nuotaika.
    tegu galvoja. kai nezino tikro - man tik geriau
    suzinos, tai vel ismes

p.s. ir pas mareli buvau, alu midu geriau...tik va anksciau laiko pabegau

Citata Dilerium rašė Peržiūrėti žinutę
    KAd lygtais buvai isaiskintas pries kokius 50 ar 60 puslapiu tik tingiu dabar jieskoti

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Kretinga
    Žinutės
    687

Pagrindinis

suzinos, tai vel ismes

JO as irgi pas mareli daznai uzsuku

Pagrindinis

Kad tu tokia nemastanti boba tai negalvojau... Matai mes tokie "krūti" kad nereikia mm skelbti ir taip pats deffas sueina....Ir prašom liūdna gaidele čia nestumti,gryžtant prie kito komentaro jog visi kas komentuoja nestovi aukščiau atakos reitingo 200,galiu pasakyti jog esu kažkur tarp 33-37 o kuris rinkis jau pati.

boba tai turgum semkem prekiauja ir tokie kaip tu pas jas perka o dell mm kad jau nebuvo tai imesiu kaip irodyma kad spygavot per visas pakampes kaip reik deff

xxxxdeff
    vakar
    -75/-52 reikia deff ir daug kas speja iki kovo 9 ryto 11:09:31. galim pagaut ispudinga off. aciu uz supratinguma

xxxx
    Labas is ryto,
    visi kas spejam siunciam deff kiek turim i -75/-52, ataka leidziasi kovo 9, antradieni, 11:09 ten jau yra gana daug deff, bet jusu visu sudalyvavimas butinas ir labai labai reikalingas!!!renkamas keliu alijansu deff sugauti vienam is didesniu offu... sudalyvaujam aktyiai!!!
    badger
    gal ir is kitu ally mm istraukti kur tipo deff nepraset?matai pas juos deff pats suplaukia

Pagrindinis

suzinos, tai vel ismes

pabegai ar buvai ismestas? nes gal tik 4 zaidejai isejo is aljanso ir tik vienas po sei dienai zaidzia visi kiti su vienokia ar kitokia priezastimi buvo pasalinti
    s1(1) mareliss s1(2) suslikas s2(1) jefis s2(2) jefis s3(1) mareliss s6(1) shatars s1(3) mareliss s3(3) logerst S1(4) borneo S6(2)shatars S6(3) mareliss

Karžygys
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Žinutės
    1,054

Pagrindinis

pabegau, tai reiskia perleidau kitam. katik paziurejau - dar vis ally

Citata mareliss rašė Peržiūrėti žinutę
    pabegai ar buvai ismestas? nes gal tik 4 zaidejai isejo is aljanso ir tik vienas po sei dienai zaidzia visi kiti su vienokia ar kitokia priezastimi buvo pasalinti
    jei galima - istraukite
    2 jau matome. reikia dar min dvieju, nes sakei, kad renkamas buvo 4 ally deff'as

Citata bedantefeja rašė Peržiūrėti žinutę
    boba tai turgum semkem prekiauja ir tokie kaip tu pas jas perka o dell mm kad jau nebuvo tai imesiu kaip irodyma kad spygavot per visas pakampes kaip reik deff

xxxxdeff
    vakar
    -75/-52 reikia deff ir daug kas speja iki kovo 9 ryto 11:09:31. galim pagaut ispudinga off. aciu uz supratinguma

xxxx
    Labas is ryto,
    visi kas spejam siunciam deff kiek turim i -75/-52, ataka leidziasi kovo 9, antradieni, 11:09 ten jau yra gana daug deff, bet jusu visu sudalyvavimas butinas ir labai labai reikalingas!!!renkamas keliu alijansu deff sugauti vienam is didesniu offu... sudalyvaujam aktyiai!!!
    badger
    gal ir is kitu ally mm istraukti kur tipo deff nepraset?matai pas juos deff pats suplaukia
    Naudok edit.
    Paskutinį kartą redagavo Milva763 : 2010-03-11 18:15

Pagrindinis

jei galima - istraukite
    2 jau matome. reikia dar min dvieju, nes sakei, kad renkamas buvo 4 ally deff'as
    esme: tu aiskinai jog deff nepraset ne vieno ally o as paneigiau tavo melagyste ir pateikiau irodymus kad mm vaiksciojo ir deff kaulino nes savo neturi reiskiasi tu esi melagis ir tiek

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Kretinga
    Žinutės
    687

Pagrindinis

xxxxdeff
    vakar

xxxx
    Labas is ryto,
    badger
    Mano allyje nebuvo MM,o tokios kaip tu bobos temato tik mano zemaja galva su virsutinia nesusiduria P.s be savo ziurkiu visuose ally jus butumet kaip ir niekas

Pagrindinis

Mano allyje nebuvo MM,o tokios kaip tu bobos temato tik mano zemaja galva su virsutinia nesusiduria P.s be savo ziurkiu visuose ally jus butumet kaip ir niekas
    savo riesutili gali paslepti mazojoi kelniu kisenei ir nera ko cia girtis,as bent tai patyleciau ir nejuokinciau voveriu su tokiu riesuteliu

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Kretinga
    Žinutės
    687

Pagrindinis

savo riesutili gali paslepti mazojoi kelniu kisenei ir nera ko cia girtis,as bent tai patyleciau ir nejuokinciau voveriu su tokiu riesuteliu
    Vo blin geras...kada spejai papust i duda mano?Sakau ko bedantu likai tiek putei kad pabiro

Ne daugiau sia tema nerasau uzteks .P.s tu tai gali atrasyt papasakot kokio skonio buvo.

Pagrindinis

nu tiesiog grazu skaityti kaip jus "bendraujat" geriau kas nors papasakokit kas kituose regionuose vyksta, nes minusus visi ir taip gerai zino...
    Too Old for This...

Pagrindinis

jums dar nenusibodo ...?
    seip manau kad reiketu nors biski pagarbos vieni kitiems ir nesvarbu kad jus is skirtingu barikadu...

P.S. gal pakeiciam tema....
    net skaityti darosi nemalonu...

Pagrindinis

Vo blin geras...kada spejai papust i duda mano?Sakau ko bedantu likai tiek putei kad pabiro

Ne daugiau sia tema nerasau uzteks .P.s tu tai gali atrasyt papasakot kokio skonio buvo.
    turi mazyte dudele ir giriasi ant puse servo o kita puse servo zvengia kad ne tik mazyte ale dar ir nulinkus

101 puslapis iš 263 PirmasPirmas ... 5191979899100101102103104105111151201 ... PaskutinisPaskutinis

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •