9 puslapis iš 9 PirmasPirmas ... 56789
Rodomi rezultatai 121 iki 132 iš 132

Tema: Apgavikų (vaikų) banga.

Pagrindinis

Teko šiandien pabendraut laiškais su pirmaujančio aljanso vienu is vadų. Koks rimto aljanso vadas vartotų tokius žodžius kaip: "da*nas ir lo*as"? Čia jis išreiškė savo nuomonę apie mane, kai atėjau į pagrindinį "all-star" aljansą ir iškart išėjau, nes man to reikėjo dėl 25 užduoties (įstoti į aljansą)

Pagrindinis

Citata KoRMoR rašė Peržiūrėti žinutę
    Teko šiandien pabendraut laiškais su pirmaujančio aljanso vienu is vadų. Koks rimto aljanso vadas vartotų tokius žodžius kaip: "da*nas ir lo*as"? Čia jis išreiškė savo nuomonę apie mane, kai atėjau į pagrindinį "all-star" aljansą ir iškart išėjau, nes man to reikėjo dėl 25 užduoties (įstoti į aljansą)
    Jauciu kad ilgai (+;-) regionas bus nevieningas...

Senatorius pamaina avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2009
    Vieta
    vln
    Žinutės
    713

Pagrindinis

Citata Sergetojas rašė Peržiūrėti žinutę
    O tai neapsimoka vėliau užsiregint ir ramiai sau "veržtis" į priekį.
    nemanau... geriau nuo pat pradžios ramiai sau žaist. jei po 2-3 dienu reginsies,tai prarasi apie 90-100 pop.

Pagrindinis

Citata pamaina rašė Peržiūrėti žinutę
    nemanau... geriau nuo pat pradžios ramiai sau žaist. jei po 2-3 dienu reginsies,tai prarasi apie 90-100 pop.
    O kam ta pop rupi? Uzsireginau veliau bet kareivukais dasivyta dauguma ir ferminimo tope be problemu laikomes

Pagrindinis

kas ta tavo pop )) visada regintis reik uz poros dienu ar net savaites Toliau nuo mesmales, kurios eigoj nelieka

Imperionas rmbdeivis avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Šiauliai
    Žinutės
    162

Pagrindinis

Citata naglisss rašė Peržiūrėti žinutę
    Nori pasakyt kad is pradziu reikia karius gamintis , o ne pop keltis ane?
    o tau dar klausimas kyla?

Senatorius pamaina avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2009
    Vieta
    vln
    Žinutės
    713

Pagrindinis

Citata Reveng4 rašė Peržiūrėti žinutę
    O kam ta pop rupi? Uzsireginau veliau bet kareivukais dasivyta dauguma ir ferminimo tope be problemu laikomes
    na jei ankščiau pradėsi ir kareivuku turėsi

Pagrindinis

per 2-3 dienas sukelsi 90 - 100 vien savo pastangom ?

Legionierius
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Vieta
    Varena
    Žinutės
    28

Gera nuotaika

Citata Sergetojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Na, kaip ir buvo tikėtasi atsirado apgavikų ir vaikų ...

T.y Jau susikūrė ir Helada. Ir jų wing. Neapsieita ir be LIV'ų. Bet juokingiausia kad dabartinis vadovas net nežino ką tai reiškia... Jis sakosias yra admin ir katik tai sugalvojo ...
    Rank - top20 žaidėjai 75 proc neturi net 15m... Kurių galvoje - POP

Na, tikiuosi po 3-5d. šie žaidėjai pradės nykt, ir išnyks, o aljansuose pasirodys tikrieji "favoritai".

Na, norėčiau paklausti jūsų ką apie tai manote ...
    man 11 metu, bet as taisykliu laikausi, savo aliensa saziningai kaupiu-- kaupiu kito zozdio nesugalvojiu-- as noriu but vienas is saziningu taikiu! resursus gaunantis nedarydamas zalos kitiems tai yra savo gaunamais resursais gyvensiu, miestus kursiu savo, kitu neuzimdinesiu, taikus busiu pripazins mane visi!

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Citata helmont rašė Peržiūrėti žinutę
    man 11 metu, bet as taisykliu laikausi, savo aliensa saziningai kaupiu-- kaupiu kito zozdio nesugalvojiu-- as noriu but vienas is saziningu taikiu! resursus gaunantis nedarydamas zalos kitiems tai yra savo gaunamais resursais gyvensiu, miestus kursiu savo, kitu neuzimdinesiu, taikus busiu pripazins mane visi!
    Pataisa - uzfermins tave visi, o ne pripazins. Na gerai, pripazins kaip gera ferma - ar taip labiau tinka?

Pagrindinis

as pries ka nors darant gerai apgalvojiu perskaites visus germanu gidus
    sikakahi

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Lithuania
    Žinutės
    679

Pagrindinis

Citata seniuksne rašė Peržiūrėti žinutę
    as pries ka nors darant gerai apgalvojiu perskaites visus germanu gidus
    Pasiskaityk naujokų gidus ir nė galvot nereikės - kaipmat tapsi ferma. Turėk savo galvą ir daryk sprendmus ir nesistenk nuo ko nors nukopijuoti.

9 puslapis iš 9 PirmasPirmas ... 56789

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •