3 puslapis iš 9 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 132

Tema: Apgavikų (vaikų) banga.

Pagrindinis

aha tik mokescio nejimkit ok ?

Pagrindinis

Žiauru galiu pasakyti... Iš kai kurių aljansų aprašymų, tai neblogai prižvengiau, ypač iš HELADA aljanso Ykūrė KBG aljansą(kažkuriame 3x raunde šis aljansas buvo neblogai įsikūręs), bet man atrodo, kad ten dar vienas apsimetelis, kuris "atceit" tikras KBG aljanso steigėjas ;D Aš neseniai buvau topinėje vietoje, bet man dzin tas POP, svarbu kariai. Ne už kalnų ir žiurkė ateina, galėsiu toliau resų užsikalt. Dabar viską dedu į resų gamybą, tad jau rytoj turėčiau porą kuokų pasidaryt P.S. Kiek naujoko apsauga trunka lėtame serve? 1 ar 3 dienos?

Pagrindinis

Citata Acme117 rašė Peržiūrėti žinutę
    Žiauru galiu pasakyti... Iš kai kurių aljansų aprašymų, tai neblogai prižvengiau, ypač iš HELADA aljanso Ykūrė KBG aljansą(kažkuriame 3x raunde buvo šis aljansas), bet man atrodo, kad ten dar vienas apsimetelis, kuris "atceit" tikras KBG aljanso steigėjas ;D Aš neseniai buvau topinėje vietoje, bet man dzin tas POP, svarbu POP. Ne už kalnų ir žiurkė ateina, galėsiu toliau resų užsikalt. Dabar viską dedu į resų gamybą, tad jau rytoj turėčiau porą kuokų pasidaryt P.S. Kiek naujoko apsauga trunka lėtame serve? 1 ar 3 dienos?

Komunistų palikuoniai grįžta!!! (KGB)

Pagrindinis

Žiauru galiu pasakyti... Iš kai kurių aljansų aprašymų, tai neblogai prižvengiau, ypač iš HELADA aljanso Ykūrė KBG aljansą(kažkuriame 3x raunde šis aljansas buvo neblogai įsikūręs), bet man atrodo, kad ten dar vienas apsimetelis, kuris "atceit" tikras KBG aljanso steigėjas ;D Aš neseniai buvau topinėje vietoje, bet man dzin tas POP, svarbu kariai. Ne už kalnų ir žiurkė ateina, galėsiu toliau resų užsikalt. Dabar viską dedu į resų gamybą, tad jau rytoj turėčiau porą kuokų pasidaryt P.S. Kiek naujoko apsauga trunka lėtame serve? 1 ar 3 dienos?
    vienas mano pazystamas losia taip pat kaip tu ir as manau kad jis noob pirma diena irgi kelia viska an resu , ir rasineja visokias nesamonisgas zinutes man Cituoju ko taip letai kyli as jau tuoj top busiu ir panasie

Pagrindinis

Citata shining rašė Peržiūrėti žinutę
    vienas mano pazystamas losia taip pat kaip tu ir as manau kad jis noob pirma diena irgi kelia viska an resu , ir rasineja visokias nesamonisgas zinutes man Cituoju ko taip letai kyli as jau tuoj top busiu ir panasie
    Susidarė nuomonė, kad jam POP svarbiau, nei resursai. Dažniausiai tokie "ereliai" greitai būna užferminti, nes negali apsiginti..

Pagrindinis

Susidarė nuomonė, kad jam POP svarbiau, nei resursai. Dažniausiai tokie "ereliai" greitai būna užferminti, nes negalėjo apsiginti..
    jo bet man teks jy gint

Pagrindinis

Citata Sergetojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Na, kaip ir buvo tikėtasi atsirado apgavikų ir vaikų ...

T.y Jau susikūrė ir Helada. Ir jų wing. Neapsieita ir be LIV'ų. Bet juokingiausia kad dabartinis vadovas net nežino ką tai reiškia... Jis sakosias yra admin ir katik tai sugalvojo ...
    Rank - top20 žaidėjai 75 proc neturi net 15m... Kurių galvoje - POP

Na, tikiuosi po 3-5d. šie žaidėjai pradės nykt, ir išnyks, o aljansuose pasirodys tikrieji "favoritai".

Na, norėčiau paklausti jūsų ką apie tai manote ...
    Nori pasakyt kad is pradziu reikia karius gamintis , o ne pop keltis ane?

Pagrindinis

nes as neseniai travian pradejau lost tai dar neviska moku

Imperionas abbz avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Vieta
    Marso kanjonai..
    Žinutės
    130

Pagrindinis

Tai nesvarbu, žiūrėsim kaip toliau bus, Helada manau rimtesni jau, o LIV tai ten man visiški vaikai, tikrai nemanau kad kažkas jiems išeis.

Pagrindinis

Bet kad istoti i alijansa reikia tik parasyti Admin Pavaduotojai rutyte'i arba Admin ermiux, tik parasykite.
    Paskaiciau LIV aprasyma tai net pilva suskaudo

Nuomonė

Citata naglisss rašė Peržiūrėti žinutę
    Nori pasakyt kad is pradziu reikia karius gamintis , o ne pop keltis ane?
    Na, nebūtinai..
    Bet jeigu per 1 parą ~45 pop, tai yra jau blogai...

Pagrindinis

Citata abbz rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai nesvarbu, žiūrėsim kaip toliau bus, Helada manau rimtesni jau, o LIV tai ten man visiški vaikai, tikrai nemanau kad kažkas jiems išeis.
    Helada irgi tokie patys.

Visų 1 - renka narius su 9 pop (patyrę žaidėjai be reikalo pradžioj neims ambasados..)
    Visų 2 - nekurtų wing'ų pirmą dieną.

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    75

Pagrindinis

Liv aljanso vadui nei 10 metų neduočiau
    pažiurėkit jis rašo alijansa visur o turėtu būti aljansa o apie nosines dar patilėsiu

Pagrindinis

tik del nosiniu ir sprendi kad jis 10 metu neturi ? as irgi nerasau nosiniu :P nera tikslo

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    75

Pagrindinis

nu gerai bet kad prijama bet ka tai

3 puslapis iš 9 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų