2 puslapis iš 7 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 92

Tema: S1 Serverio Restartas

Pagrindinis

kas cia b) farm listas. ?

Senatorius NightWolf avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    503

Pagrindinis

Citata Fanas14 rašė Peržiūrėti žinutę
    kas cia b) farm listas. ?
    o kas cia turetu but? Bus farm list'as.
    Aš Už LT Serverių MAŽINIMĄ!!
    classic, 3x, 2 paprasti - ir travianas vėl taps įdomus

Karžygys vasiliauskas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Lietuva, prie juros
    Žinutės
    3,527

Pagrindinis

Sakot bus t3.6? manau jei būtų t.3.6 tai Lietuvių forume būtų oficialiai parašyta kas naujo? Galbūt eisiu į s1, bet Aušrų vadai yra s5 allijanse, ir aš ten esu su jais kartu

Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    503

Pagrindinis

Citata vasiliauskas rašė Peržiūrėti žinutę
    Sakot bus t3.6? manau jei būtų t.3.6 tai Lietuvių forume būtų oficialiai parašyta kas naujo? Galbūt eisiu į s1, bet Aušrų vadai yra s5 allijanse, ir aš ten esu su jais kartu
    Gal ir butu, bet nera. O, kad bus T3.6 pats Admin rase

Pagrindinis

Citata NightWolf rašė Peržiūrėti žinutę
    o kas cia turetu but? Bus farm list'as.
    klausiu kokia paskirtis jo :P

Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    503

Pagrindinis

Citata Fanas14 rašė Peržiūrėti žinutę
    klausiu kokia paskirtis jo :P
    O kokia paskirtis gali buti Fermu saraso? Bus surasytos fermos ir is ten ferminsi.

Pagrindinis

O kokia paskirtis gali buti Fermu saraso? Bus surasytos fermos ir is ten ferminsi.
    aaa cia ta pati buvau pasidares su nuorodom

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jan 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    34

Gera mintis

Ka tu cia grybauji, kad tu nezaisi blogai.. Maziau fermu bus
    O jei maziau fermu bus, is toliau resursus gronsimes

Nepritarimas

Noreciau sygryzti i s1 nes turiu nesuvestu saskaitu arba is kitos puses gal but prisijungciau pats prie KOVAS seimos,seip puse metu su jais kariaut teko bet toks ir kariawimas deff ir deff pastoviai zodziu reginsiuosi tikrai i pietrycius o kaip bus ar ten iswysiukova ir malkas ar ne bus matyti bet zaidimo wersija really really bad

Pagrindinis

o tai ka 6 servo nebus????? sitam tikrai nezaisiu

Pagrindinis

Beto noreciau pasisakyti kad jej matysite zinute sia praeito raundo LIV ally nariai,taip pat BALTIJA, ar FOR paskui SEU ie nariai kurie jungetes prie LIV parasykit man i skype shaukots1,dw reginames i pietrycius ir palosiam for fun,bet seip losiu dbr s7 ir igawau daug geros patirties ir supratau kad letieji serwai zymei geresni uz speed.. ir wa ka noriu pasakyti s7 sekasi gerai bet s1 buwo daugiau weiksmo

Pagrindinis

Citata Elmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Dar nera lietuviskai info apie nauja versija. Administracija zadejo parasyti kokios ten naujoves, tad belieka palaukti ...

Kodel manai, kad sitam kazkaip ypatingai dominuos auksas? Negi kituose serveriuose nebuvo naudojamas auksas? Ir kuo dar isskirtine situacija, kad nepirks kazkodel sitam serve aukso? Kazkokie nelogiski isvedziojimai ... Manau niekuo nesiskirs labai nuo kitu serveriu ... tai jau ne pirmas s1 restartas ir ne pirma krize lietuvoje, manau viskas bus kaip buve ... tie patys pikti MH ir tie patys taisykliu pazeidejai zaidejai
    tj tu tikriausiai nesusipazines su t3.6 ka ten auksas gales .. be aukso kazka pasiekti bus tikrai sunku.. nes ir tie patys kazka pasieke losia ssu auksu

Legionierius
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    Beveik Klaipeda
    Žinutės
    1

Pagrindinis

nemanau kad siame raunde auksas bus naudojamas dazniau nei kituose, gal net priesingai. Juk paprastiems zaidejams bus suteiktos kai kurios galimybes kurias paprastame serveryje galejai tureti tik su pliusu, tai manau kad bent jau traviano pliusas bus maziau populiaresnis, na o del versijos nieko negaliu sakyti, nes dar nezaidziau. Seip kreivai ziurisi tik tie artefaktai, visa kita lyg ir nieko blogo. vienu zodziu pagyvensim pamatysim

Pagrindinis

Citata jonasrtt rašė Peržiūrėti žinutę
    manau jis gali nesirestartuoti,nes jau niekas nebezaidzia tarviano.
    ta nauja versija skirta tam kad daugiau pelno nestu kurejams ir panasiia nes db auksas dar didesne itaka tures ir seip privalumu naglu .. todel manau norintys bus diewais pirks ta auksa nors ir krize

Pagrindinis

Na sveiki gyvi Pagaliau sulaukem restarto, nors su nauja versija, bet visgi restarto Tai ar sugrys KOVAI,LT-K, MALKOS, KIRVIAI,AUSROS,TASKAI ir t.t. ar prisijungs ir S6 servo aljansai? Labai idomus roundas nusimato...
    Too Old for This...

2 puslapis iš 7 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •