520 puslapis iš 900 PirmasPirmas ... 20420470510516517518519520521522523524530570620 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 7,786 iki 7,800 iš 13489

Tema: Įsimintiniausias dienos įvykis

Karžygys Rokas 2000 avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Lietuvos širdis ♥
    Žinutės
    1,226

Pagrindinis

Dobis ką tik blokuotas. :?

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Visa pamoka su Chew rekavom Mustiazas, Mustiazas !! Ir dar I Used to **** your mother D

Mustiazas

Pagrindinis

Per kūno kurtūra bežaisdamas kašį nusiskėliau DANTĮ,grįštu namo.MaMa,kalba kalba,sako"Kas atsitiko dančiui ?" nusiskėliau, nu ko jis tau taip visad nuskyla,galvoju ir nežinau.

T.Y jau trečias kartais kaip tas dantis nuskyla,tai pirmadienį eisiu tvarkyt
    Awww,paraso nera -.-

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    4 dimensija
    Žinutės
    229

Pagrindinis

Nu jausmelis per technologijas geras buvo Kažkoksai psichas adatą įsmeigtą į kėdės apmušalą paliko ir galvoju pasiremsiu į kėdę, uždėjau delną ir beveik kiaurai per delną perėjo, gerai, kad greitai suregavau, o tikrai būtų per kitą pusę išlindusi adata, kraujas bėjo, mokytoja siūlė pas seselę eit, bet nėjau ;D

Karžygys demoxz avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    2,280

Pagrindinis

Man patinka akiniai ;D. Visą dieną ne su savo vaikštau

Imperionas Samag0n avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    136

Pagrindinis

Citata demoxz rašė Peržiūrėti žinutę
    aha d As taip pat darau, gal 20ft turiu su skirtingais akiniais

Pagrindinis

Citata demoxz rašė Peržiūrėti žinutę
    Keturakis O.o

Po kelių savaičių pertraukos tuoj eisiu trėfkėn. Bet tai kaaaaaiiii tyngiu.. :C

Pagrindinis

Citata Pagirios rašė Peržiūrėti žinutę
    Keturakis O.o
    Gausi per galvą

Grįžau iš antrojo pasimatymo.

Pagrindinis

Nusipirkau gražius botus.

Karžygys demoxz avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    2,280

Pagrindinis

Citata Pagirios rašė Peržiūrėti žinutę
    Keturakis O.o
    Jau geriau būt su keturiom akim, negu neprimatyt teksto.

Pretorionas Simux avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2010
    Vieta
    Sostine
    Žinutės
    97

Pagrindinis

Po pamokų aš su draugu ir Arūnu nuėjom pasimėtyti gniūžtėm. Po kiek laiko pamatėm panas ir vienas iš draugų norėjo mesti į jas. Nu ir meta, bet pataiko ne į panas, o į einančią močiutę (jis taiklumu nepasižymi). Močiutė nieko nesuprato, o man taip juokinga buvo, kad aš ėjau, pradėjo svaigti galva ir nukritau veidu į sniegą. Net pilvą skaudėjo, pajudėt negalėjau, galbūt vieną minutę gulėjau.
    Paskutinį kartą redagavo Simux : 2011-02-04 19:21
    Music <3

Pagrindinis

Ai, dar pamiršau paminėti, kad nupirkau Pikai (katei) pavadėlį, kai bus šilčiau ir sausiau reikės į lauką išnešti.

Karžygys demoxz avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    2,280

Pagrindinis

Citata Simux rašė Peržiūrėti žinutę
    Po pamokų aš su draugu ir Arūnu neėjom pasimėtyti gniūžtėm. Po kiek laiko pamatėm panas ir vienas iš draugų norėjo mesti į jas. Nu ir meta, bet pataiko ne į panas, o į einančią močiutę (jis taiklumu nepasižymi). Močiutė nieko nesuprato, o man taip juokinga buvo, kad aš ėjau, pradėjo svaigti galva ir nukritau veidu į sniegą. Net pilvą skaudėjo, pajudėt negalėjau, galbūt vieną minutę gulėjau.
    Kam rašyt, jei nėjai?

Ką žinau, į panas mėtyt.. Vieną gal ir galima, bet aš manau jūs kėsinotės kaip reikiant ;].

Pagrindinis

Citata Simux rašė Peržiūrėti žinutę
    Po pamokų aš su draugu ir Arūnu neėjom pasimėtyti gniūžtėm. Po kiek laiko pamatėm panas ir vienas iš draugų norėjo mesti į jas. Nu ir meta, bet pataiko ne į panas, o į einančią močiutę (jis taiklumu nepasižymi). Močiutė nieko nesuprato, o man taip juokinga buvo, kad aš ėjau, pradėjo svaigti galva ir nukritau veidu į sniegą. Net pilvą skaudėjo, pajudėt negalėjau, galbūt vieną minutę gulėjau.
    .. ;DD .. .. ..

Geras, liudna, kad nemaciau, esu panasiu mates, oj buna juoko, vitaminu visam menesiui gaunu

Pagrindinis

Pianino mokytoja taip išgyrė mane, kad net keistai pasijaučiau. Svarbiausia, kad namie pagrojau tik šiandien grįžus iš mokyklos ir ėjau į muzikalkę nusiteikus, kad nieko nemoku.

520 puslapis iš 900 PirmasPirmas ... 20420470510516517518519520521522523524530570620 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •