Peržiūrėti apklausos rezultatus: Ar planuojate žaisti COMX serveryje? (Apklausa vieša)

Balsavo
99. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

41 41.41%
  • Ne

34 34.34%
  • Galbūt

24 24.24%
2 puslapis iš 10 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 142

Tema: COMX (Speed.travian.com)

Pagrindinis

As JAU LOSIAU TEN IR ZINAU,KAIP KAS YRA LABAI SUNKU I TAVO POP NIEKAS NEZIURES AS TUREJAU DAUG DEFF TODEL MANE PAEME I ALLY,IR GALVOJAU VISKAS GERAJ JAU BUS,BET NE NETYCIA UZSIROVIAU IR PER NAKTY 5 KAIMUS NUGRIOVE

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Žinutės
    109

Pagrindinis

Citata zex rašė Peržiūrėti žinutę
    As JAU LOSIAU TEN IR ZINAU,KAIP KAS YRA LABAI SUNKU I TAVO POP NIEKAS NEZIURES AS TUREJAU DAUG DEFF TODEL MANE PAEME I ALLY,IR GALVOJAU VISKAS GERAJ JAU BUS,BET NE NETYCIA UZSIROVIAU IR PER NAKTY 5 KAIMUS NUGRIOVE
    Kaip uzsiroviai papasakok

Pagrindinis

Čia nieko Buvo vienas aly uzsirove kita nakti viso ju aly sostines nugriove, aisku jiems tai kainavo taciau zala didele
    Visada siek savo tikslo, nepaisant visų kliučių kurios pasitaikys kelyje, nebijok būti sunaikintas, kovok už save ir už savus, būk ištikimas, gerbk priešą jeigu jis vertas pagarbos...

Pagrindinis

arba dar nebuvo labai kieti arba tingėjo, nes per naktį 5 kaimai, tai niekas ten, kai lošiau ten su draugeliu, tai per naktį trys ally nariai atkirto topinį žaidėją, kuris buvo su 18 kaimų, ryte rado 1 kaimą, o ir tą patį su 0 pop, taigi, broliai lietuviai, pamąstykit ar verta ten žaisti, nes laiko ten reikia praleist labai daug, o jei ir nori kažką pasiekt, tai turi pirkt aukso.
    Aš už foruma be spam'o ir flood'o. Jei ir tu pritari prisirašyk šį sakinį

• Tikslas traviane :islaisvinti notarus nuo kancios
    Autorius G-5 (iš speed serverio)

Pagrindinis

Galite jūs juos irgi paferminti Bet reikia žaisti sąžiningai ir vieningai bet Lietuviai taip nemoka žaisti.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Žinutės
    109

Pagrindinis

Citata Parad0x rašė Peržiūrėti žinutę
    Galite jūs juos irgi paferminti Bet reikia žaisti sąžiningai ir vieningai bet Lietuviai taip nemoka žaisti.
    Ismoksim...

Humoras

krc buvo top zaidejas nu geras top 100 buvo ir musu ally nary mmusdavo tada susinervinau ir ana pradejau dauzyt ofa ismusiau viska.Paskui ** ziuriu pareina i sostine 150 puolimu)))

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Oct 2009
    Žinutės
    109

Pagrindinis

krc buvo top zaidejas nu geras top 100 buvo ir musu ally nary mmusdavo tada susinervinau ir ana pradejau dauzyt ofa ismusiau viska.Paskui ** ziuriu pareina i sostine 150 puolimu)))
    Taip tau ir reik

Pagrindinis

Nieko keista..... Čia kaip ir normalu...
    Visada siek savo tikslo, nepaisant visų kliučių kurios pasitaikys kelyje, nebijok būti sunaikintas, kovok už save ir už savus, būk ištikimas, gerbk priešą jeigu jis vertas pagarbos...

Imperionas edgaras9999 avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Vieta
    Kedainiai
    Žinutės
    199

Pagrindinis

Na idomu kiek zais reikia i vienas kordinates regintis kad atsilaikyt galetume...

Pagrindinis

Na istikruju Cia jau Seniau bet, Comx Buvo Pirmas Travian'o Servas ant kurio Losiau...Nes tada Dar Lietuvoje Negyvenau. Na bet bus idomu paziureti ar kasnors pasikeite comx'e...

Na bet ten tikrai yra sunku.Vientik todel kad Tie kurie ten turi Ally jie moka vieningai zaisti ir padeda vieni kitiems Pvz: nu as ten buvau Ally. Mane diena kaskoks Dundukas puole Paziurejau jo pop ir kiek village Turejo. O, poto atsikelus prisijungus prie travian'o Vel i ji paziurejau Kai buvo pas ji 8 village min pop kekvieno 500 Buvo likes 1 village ir vos 100 pop

Imperionas edgaras9999 avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Vieta
    Kedainiai
    Žinutės
    199

Pagrindinis

Tai rasykit kas zais.. Arba i skype parasykit bandisim kurt pokalbi..

Pagrindinis

Citata Gabija.V rašė Peržiūrėti žinutę
    Na istikruju Cia jau Seniau bet, Comx Buvo Pirmas Travian'o Servas ant kurio Losiau...Nes tada Dar Lietuvoje Negyvenau. Na bet bus idomu paziureti ar kasnors pasikeite comx'e...

Na bet ten tikrai yra sunku.Vientik todel kad Tie kurie ten turi Ally jie moka vieningai zaisti ir padeda vieni kitiems Pvz: nu as ten buvau Ally. Mane diena kaskoks Dundukas puole Paziurejau jo pop ir kiek village Turejo. O, poto atsikelus prisijungus prie travian'o Vel i ji paziurejau Kai buvo pas ji 8 village min pop kekvieno 500 Buvo likes 1 village ir vos 100 pop
    Na manau paciai reikia dorotis su priesais mes dabar planuojam dualinti

Pagrindinis

Citata begin rašė Peržiūrėti žinutę
    Na manau paciai reikia dorotis su priesais mes dabar planuojam dualinti

Tai joa bet esme yra kad As ju neprasiau abgynti jie patys matyt Pamate ir Nugriove ji

Pagrindinis

Citata Gabija.V rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai joa bet esme yra kad As ju neprasiau abgynti jie patys matyt Pamate ir Nugriove ji
    Na matai draugiški

2 puslapis iš 10 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •