5 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345
Rodomi rezultatai 61 iki 67 iš 67

Tema: Raundo pabaiga s1.lt (2). Aptariame rezultatus

Pagrindinis

Esu Kovo narys 2 metus.. Patyriau su jais visko-ko tik buvo galima patirti ( nes pirmam serve dalyvavo tokia komanda: kaip TTF, kuri paskui isnyko ( Nors as tik vienintelis zinau del ko, nes TTF vadas- MANO BENDRADARBIS, jau tada nespejo gauti grasinanciu laisku is Koleros Jau tada girdejosi blogi zodziai apie Kolera, Kad jie spaudzia zmones... Del ko TTF vadas pasiule ar prieme KOVO taisykles-kurios vertos-susimastymo.

Nuo tada galejau atsiverti visomis prasmemis, nors pagal off-budavau aukstai pagal savo prisijungimo laika Budavau neaktyvus, bet agresyvus... Todel visus musdavau, nors ir turejau maziau off.
    Bet del tokiu poelgiu, manes KOVAS ally neatsisake.
    Tad, galiu pasigirti, kad buvau siuos 2metus vieno ally narys, bet pagal statistika-buvau visur.... Tad as noriu, kad MES KOVIECIAI pailsetumem vienus metus, o tada dar syky yrodytumem, kad mes esam seima, o ne kazkokie kompiuteriu manjakai.... Nes KOVAS-SEIMA. Ir as jus myliu
    O visiems kitiems, linkiu gero zaidimo, Nes as manau, Kad MB pradejo patys kara.... (Nes as ju puse nariu maitinau valandiniais resais.. Tad MB-mokinkities diplomatijos is KOVO, nes jus tik matot viena puse..
    O kad giliai nesiknaisoti, tai atsierskit Pukis, psw: dzukas, puse to WW su mano pagalba pastatyta....
    Tad medkirciai nusiraminkit, Ir siulau jums sandery, kita serva, mano acc bus-sepetys, tad jus malkas as stebesiu

ASciu uz grazu zaidima, nors pripazystu, kad pabaiga buvo negrazi..........

PS: 1s:-Virgiukass, 1s-Pukis

Pagrindinis

gal kas nors gali duoti s1 acc? noriu paziureti kaip kas ten vyko

Pagrindinis

juk yra paskelbtas monstro psw o ir virsuj virgiukas savo psw parases, gali su bet kuriuo prisijungt

Humoras dar vienas apsirukes paukstis prabilo

Citata virgiukass rašė Peržiūrėti žinutę
    Esu Kovo narys 2 metus.. Patyriau su jais visko-ko tik buvo galima patirti ( nes pirmam serve dalyvavo tokia komanda: kaip TTF, kuri paskui isnyko ( Nors as tik vienintelis zinau del ko, nes TTF vadas- MANO BENDRADARBIS, jau tada nespejo gauti grasinanciu laisku is Koleros Jau tada girdejosi blogi zodziai apie Kolera, Kad jie spaudzia zmones... Del ko TTF vadas pasiule ar prieme KOVO taisykles-kurios vertos-susimastymo.

Nuo tada galejau atsiverti visomis prasmemis, nors pagal off-budavau aukstai pagal savo prisijungimo laika Budavau neaktyvus, bet agresyvus... Todel visus musdavau, nors ir turejau maziau off.
    Bet del tokiu poelgiu, manes KOVAS ally neatsisake.
    Tad, galiu pasigirti, kad buvau siuos 2metus vieno ally narys, bet pagal statistika-buvau visur.... Tad as noriu, kad MES KOVIECIAI pailsetumem vienus metus, o tada dar syky yrodytumem, kad mes esam seima, o ne kazkokie kompiuteriu manjakai.... Nes KOVAS-SEIMA. Ir as jus myliu
    O visiems kitiems, linkiu gero zaidimo, Nes as manau, Kad MB pradejo patys kara.... (Nes as ju puse nariu maitinau valandiniais resais.. Tad MB-mokinkities diplomatijos is KOVO, nes jus tik matot viena puse..
    O kad giliai nesiknaisoti, tai atsierskit Pukis, psw: dzukas, puse to WW su mano pagalba pastatyta....
    Tad medkirciai nusiraminkit, Ir siulau jums sandery, kita serva, mano acc bus-sepetys, tad jus malkas as stebesiu

ASciu uz grazu zaidima, nors pripazystu, kad pabaiga buvo negrazi..........

PS: 1s:-Virgiukass, 1s-Pukis
    kokius brudus jus ten vartojat kad vis nuo debesu negalit nulipti

Pagrindinis

gal jau kazka zinot kada servas prasidet s1 ?

Pagrindinis

Nelabai, niekas nieko nesako S6 jau tris menesius laukia restarto... Tai apie S1 pagalvojus, dar ilgai teks laukt...
    Too Old for This...

Pagrindinis

Tai visgi sugebejo Kovas nugalet. Su tokia rimta komanda bei palaikymo grupe desningas rezultatas. Paveluoti, bet sveikinimai

5 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •