3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123
Rodomi rezultatai 31 iki 42 iš 42

Tema: [T4 ir T3] Gidas - žaidimo pabaiga, WW statybos

Pagrindinis

Na taip galima atsižvelgti ir į laiką tai pačiai jėgai, apie tai nepagalvojau, tada romėnams vis dėlto yra ką galvoti. O tau tada turėtų užkliūti (jei tai tavo pagrindinis hamerio statymo kriterijus) gide nurodymas hameriui naudoti kirvius, nes kuokos per tą patį laiką duoda didesnę jėgą. Ir tas nurodymas duoda tam tikrą nesubalansavimą, jeigu nurodyt kirvius su logika jėga pagal grūdą tai reikia nurodyt imperatoriaus raitelius (ne classic su arklių 15 l. girdykla), o jei kuokas su logika resursai tai pačiai jėgai, tai irgi imperatorius, o jei kuokas su logika laikas tai pačiai jėgai, tai tada jau cezariai.

Karžygys
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    ŠŠMK
    Žinutės
    2,199

Pagrindinis

Citata Pink Peace rašė Peržiūrėti žinutę
    Žinoma, kad turėtų būti klasifikacija. Jau gerokai iki WW statybų turėtų būti aiškiai pasiskirstoma, kas griovimams prie offų gamins taranus, kas katapultas. Gaila, kad dauguma žaidėjų nori gaminti tik katapultas. Visgi, daug smagiau griauti, nei vartyti sienas.
    apzvalga puiki.
    truputi del taranu ir katapultu - jei nekreipt demesio i skirtinga ivairiu genciu "masinyciu" puolamaja galia, tai pagaminimo laikas visgi svarbus - katapultas visi kepa vienodai, o taranus reiktu kept germanams(4632/men), poto romenams (4229/men)..galam geriau ju neplanuot (3891/men).

beje cia T.3 gidas. T3.5 versija su artefaktais inesa daug naujo ir neatitikimu turbut bus daugiau, ne tik jau pamineti....(idomu kokia artefaktu itaka WW miestuose?)

Senatorius nerijuss avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Silainiai.Kaunas
    Žinutės
    511

Pagrindinis

Man atrodo cia kopinta
    I'm Back
    Nuo šiol aš Senatorius

Pagrindinis

Citata Vinzo rašė Peržiūrėti žinutę
    Na taip galima atsižvelgti ir į laiką tai pačiai jėgai, apie tai nepagalvojau, tada romėnams vis dėlto yra ką galvoti. O tau tada turėtų užkliūti (jei tai tavo pagrindinis hamerio statymo kriterijus) gide nurodymas hameriui naudoti kirvius, nes kuokos per tą patį laiką duoda didesnę jėgą. Ir tas nurodymas duoda tam tikrą nesubalansavimą, jeigu nurodyt kirvius su logika jėga pagal grūdą tai reikia nurodyt imperatoriaus raitelius (ne classic su arklių 15 l. girdykla), o jei kuokas su logika resursai tai pačiai jėgai, tai irgi imperatorius, o jei kuokas su logika laikas tai pačiai jėgai, tai tada jau cezariai.
    Taip, butent, didziausiuose germanu hammeriuose yra kuokos o ne kirviai. Kad ir sis hammeris http://www.kb-travian.de/show_kb_686...f9092ebb2.html kol kas man zinomas T3.5 verdijos didziausias greituko hammeris yra butent kuoku. Jei neklystu ~1.32kk palei gruda.

Citata nerijuss rašė Peržiūrėti žinutę
    Man atrodo cia kopinta
    Cia ne kopinta, o isverstas senas geras gidas. Jei butum idemiau skaites, butum pastebejes. Tik beje autorius galejo nurodyti ir originala http://forum.travian.com/showthread.php?t=110599

Senatorius Djtomse avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Leiskit pagalvot ;)
    Žinutės
    870

Pagrindinis

nu neblogas
    Kaip man ta parasa pasirasyt? nupiest su paintu ir ikelt? Senatorius nuo 2009-08-27 21:34

Legionierius HoLY-DaYTonA avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2009
    Vieta
    Lietuva|Travianas|Internetas
    Žinutės
    18

Pagrindinis

saunuolis daug skatyt,bet verta skaytyti.

Pagrindinis

Deeeeeeeelete
    Paskutinį kartą redagavo Ziurkius : 2010-01-05 19:28

Pagrindinis

Keliolika ten zmoniu juos stato,bet jis jiem pravers.!
    Pasirašyk.Pasirašyk, kad šunys irgi gyventu normalų gyvenimą kaip ir mes žmonės....

Pagrindinis Gidas žaidimo pabaiga WW statybos

Turbūt vėl iš neturėjimo ko veikti o gal ir nesinorėjo nieko veikti, neskubėdamas parašysiu gidą apie žaidimą, pavadintą GTA: Vice City. Pasidalinsiu savo patirtimi 2 kartus perėjau su kodais, ir apie 20 kartų be jų . Parašysiu čia viską, ką aš žinau, o gal ir pats dar ko nors naujo sužinosiu ;

Progresas:

Žaidimo Istorija:

Legionierius
    Prisiregistravo
    Nov 2011
    Vieta
    Panevezys
    Žinutės
    6

Pagrindinis

Saunuolis, pagirtina, nors as niekada ir nestatysiu to pasaulio stebuklo, dar kitaip vadinamo kaip double W (WW), bet vistiek nuo manes tau didelis respect!
    Viskas, kas iš tikro yra svarbu, yra tai ką tu myli...

Citata matuxzzz rašė Peržiūrėti žinutę
    O aš mėgstu ananasus.

Pagrindinis

Dekui, kad isvertei pagaliau daugiau suzinojau apie WW

Pagrindinis

labai super

3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių