5 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345
Rodomi rezultatai 61 iki 68 iš 68

Tema: Gidas: Kaip ferminti oazę (žaidimo pradžioje)

Imperionas kamicaze1 avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    Rietavas
    Žinutės
    128

Pagrindinis

Citata Rokas 2000 rašė Peržiūrėti žinutę
    O aš manau, kad šis gidas pernelyg nuostolingas ir iš kur gauti tiek draugų kurie užsiregistruos?
    Bet ištikro jau per daug

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Citata kamicaze1 rašė Peržiūrėti žinutę
    Bet ištikro jau per daug
    Nu būna rimti žaidėjai, su pažintimis iš senų ally iš karto pradeda po 10~ žaisti.
    I wonder if my pony can fly

Imperionas kamicaze1 avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2010
    Vieta
    Rietavas
    Žinutės
    128

Pagrindinis

Citata Heinrich rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu būna rimti žaidėjai, su pažintimis iš senų ally iš karto pradeda po 10~ žaisti.
    Čia tai taip kiti iš viso su keliais acc iŠkart.
    Tai mes su 6 draugais taip darėme seniai kažkokiame serve ir buvau toperis nes paskui ant mano acc žaidėme

Pagrindinis

neblogas ;]

Pagrindinis

Nieko gero.... Ir taip aisku, bet kokiam zmogui, kad reikikia daugiau accu (nes su vienu nepajegsi) ir kad reikia karius susiust y oaze.. Sis gidas elementariausias koks man teko matyt.
    Are you crazy?

Pagrindinis

Na T4 del karzygio galimybiu galima ir vienam farmint, pats pirma savaite su karzygiu issivalydavau o su falangom pasimdavau resursus, kazkaip ir gyvunu nedaug juose budavo. Svaribiausia neuztaikit ant rimtesniu gyvunu kaip drambliai, tigrai ar lokiai. Na o T3.6 tai taip reikia tada daug draugu tureti Seip nelabai ce panasu i kazkoki gida ar vadova, daugiau i kaip patarima ar pasiulima.
    s1 (1) - Couto (KOVAS), s1 (2) - Cauto (KOVAS), s1 (3) - osram (Gentys•T), ts5 (3) - osram (AAK)

Pagrindinis

Citata Couto rašė Peržiūrėti žinutę
    Na T4 del karzygio galimybiu galima ir vienam farmint, pats pirma savaite su karzygiu issivalydavau o su falangom pasimdavau resursus, kazkaip ir gyvunu nedaug juose budavo. Svaribiausia neuztaikit ant rimtesniu gyvunu kaip drambliai, tigrai ar lokiai. Na o T3.6 tai taip reikia tada daug draugu tureti Seip nelabai ce panasu i kazkoki gida ar vadova, daugiau i kaip patarima ar pasiulima.
    Pritariu.. Siaip t4 viskas ant tiek palengvejo, kad net oazes gali laisvai ferminti, su minimaliomis sanaudomis, kadangi losi beveik be nuostoliu
    Are you crazy?

Legionierius
    Prisiregistravo
    Aug 2011
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    2

Pagrindinis

Gidas vertas demesio. Kai ppradzioje zaidimo pravartumo yra.

5 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •