3 puslapis iš 10 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 140

Tema: Karingas romėnas [speed]

Pagrindinis

galetum padaryt gida galams?
    Manes niekad neatpažinsit,nes aš pasikeičiau po mėnesio

Pagrindinis

Bet visdelto 2 punktas kosminis. Meginau zaist pagal sita guida ir 2 diena su resursu parama vos ne vos visus laukus 3lvl pakeliau ka jau kalbet apie 4 ar net 5

Imperionas lDeivs avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Radviliškis, Lietuva
    Žinutės
    294

Pagrindinis

Citata Nux rašė Peržiūrėti žinutę
    galetum padaryt gida galams?
    http://forum.travian.lt/showthread.p...t=Gidas+galams

Pagrindinis

Tiesiog neimanoma, tokiu lauku uzkelt per antra diena romenui

Pagrindinis

Citata great rašė Peržiūrėti žinutę
    Bet visdelto 2 punktas kosminis. Meginau zaist pagal sita guida ir 2 diena su resursu parama vos ne vos visus laukus 3lvl pakeliau ka jau kalbet apie 4 ar net 5
    Citata Erikutis15 rašė Peržiūrėti žinutę
    Tiesiog neimanoma, tokiu lauku uzkelt per antra diena romenui
    Man atrodo, jog šnekat apie standartinio greičio serverius, o čia gidas speed serveriui, pats bandžiau įvairias strategijas, šią pavyko įgyvendinti, viskas yra paaiškinta, prarandi resursus, miegi, viskas, gali nebebandyti, nes esmė yra tokia, turi resursų tiek kiek reikia, iš karto turi statyti resursų lauką atitinkamą, o jei pavėluoji kaskart pradėt statybas kai tik turi tam reikalui atliekamų resursų, tada nespėsi, nes buvo parašyta, miegoti neturi būti minties šios galvoj, jei žaidi vienas su acc
    Esu realistas,tad neįsižeiskit,jei pasijuoksiu garsiai iš kai kurių nusišnekėjimų

Pagrindinis

Gidas neblogas didzioji dalis kuri reikalinga surasyta,
    o jei kas norit pazet kaip atrodo prigautas germanas
    http://travilog.org.ua/ua/4153987/96...bb602456f2c90b
    sitaip romenas po savaites sugadino zaidima su germanu
    Paskutinį kartą redagavo aceoffspades : 2009-08-22 09:22

Pagrindinis

Citata ATB rašė Peržiūrėti žinutę
    Man atrodo, jog šnekat apie standartinio greičio serverius, o čia gidas speed serveriui, pats bandžiau įvairias strategijas, šią pavyko įgyvendinti, viskas yra paaiškinta, prarandi resursus, miegi, viskas, gali nebebandyti, nes esmė yra tokia, turi resursų tiek kiek reikia, iš karto turi statyti resursų lauką atitinkamą, o jei pavėluoji kaskart pradėt statybas kai tik turi tam reikalui atliekamų resursų, tada nespėsi, nes buvo parašyta, miegoti neturi būti minties šios galvoj, jei žaidi vienas su acc
    na zaidziau 14 val, speede, 3 kartus gavau pilna sandeli resursu ir pavyko tesiog viska pakelti iki 3lvl

Pagrindinis

na zaidziau 14 val, speede, 3 kartus gavau pilna sandeli resursu ir pavyko tesiog viska pakelti iki 3lvl
    Lieka išvada viena, kėlei grūdų laukus matyt pirmiau, arba prarasdavai resursus dėl priešų reidų, gali nemeluot, nes pats juk bandžiau, tad tikrai žinau ką sakau.
    Esu realistas,tad neįsižeiskit,jei pasijuoksiu garsiai iš kai kurių nusišnekėjimų

Pagrindinis

Citata ATB rašė Peržiūrėti žinutę
    Lieka išvada viena, kėlei grūdų laukus matyt pirmiau, arba prarasdavai resursus dėl priešų reidų, gali nemeluot, nes pats juk bandžiau, tad tikrai žinau ką sakau.
    tai kad man 3 dienas naujoko apsauga ;]

Imperionas
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    101

Pagrindinis

man patiko gidas. bandysiu pagal ji zaist gal pavyks

Pagrindinis

tai kad man 3 dienas naujoko apsauga ;]
    Jei atsiprašant nedaeina, kad negalima pramiegot ir serverio starto, tai tavo bėda... Gauni 24h naujoko apsaugos ir viskas, dabar prisiregistruosi sakai po mėnesio, gausi 72h naujoko apsaugos, o aplinkiniai neturės nei deff nei off normalaus? Svajot galima...

Imperionas
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    101

Nuomonė

o kiek kelt sandeli klety ? pradzioj vidury pabaigoj sito?

Imperionas
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    101

Nuomonė

bet nepaminejai sandeliu iki kelinto kelt.

Pagrindinis

na ismeginau ar tikrai imanoma pastatyti tokius resursu laukus jau antra diena ,
    man pavyko viskas labai panasiai tik kad reikejo ant visko iskyrus grudus uzdeti +25% ir viskas

as jau pirma diena turejau turgu kad prekiauti resais tai vistiek reikia sandeli ir kleti pastatyti o seip iki to laiko kol reikia israsti imperatoriaus ratelius didesniu sandeliu nereikia

Pagrindinis

Citata tamux rašė Peržiūrėti žinutę
    Citata tamux rašė Peržiūrėti žinutę
    bet nepaminejai sandeliu iki kelinto kelt.
    Manau, minėjau, kad miegot negalima ir kad negalima vėluot su statybų pradžios uždėjimais, tai kam tas sandėlys ar klėtis pradžioje? Nepaminėjau, reiškias nereikia, o kai bandysit imperatorius išrast, tada dasikelsit kiek jau reikės ir ne daugiau.

P.S. Pasakysiu visiems dar kartą ir aiškiai. Norit, kad gidas atitiktų viską? Tada turit žaisti griežtai pagal jį ir mėgautis laurais, o jei nebus griežtumo ir galvosit, kad čia galiu pastatyt gal susibūrimo vietą pradžioj pačioj, na tada net nebandykit šio gido, jis tik karingiems romėnams kaip minėjau - nugalėtojams.

3 puslapis iš 10 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •