2 puslapis iš 10 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 140

Tema: Karingas romėnas [speed]

Pagrindinis

Citata Superiukx rašė Peržiūrėti žinutę
    Aš bandau dabar kaiptik BrX'e . Viska dariau labai panasiai tik tiek kad as pradėjau nuo legionierių ir su jais ferminau . Su imperatoriais labai gerai germanus valyti pritariu čia tau , bet romėnams irgi negali leisti vystytis , o juos geriau neskriausti su imperatoriais nes vėliau visa dieną atsistatinėti reikės . Įrodymai keli http://travilog.org.ua/pt/7214285/77...fc55f0db13f089 http://travilog.org.ua/pt/9003028/97...d30c1f0f8c5f8f . Čia vien dėl to taip lengvai laimėjau kad karžygys su 3k atakos , jei be jo būčiau puoles dar niekas nežino ar būčiau laimėjes .
    dabar pasiskaičiuok, kiek išleidai ant pėstininkų ir kiek galėjai prisidėti imperatoriaus raitelių, ir pažiūrėk puolimo efektyvumą tada
    P.S. Jei karžygys tiek atakos turi, reiškiasi jau ir taip anksčiau buvai pasitaškęs
    Esu realistas,tad neįsižeiskit,jei pasijuoksiu garsiai iš kai kurių nusišnekėjimų

Pagrindinis

Citata ATB rašė Peržiūrėti žinutę
    dabar pasiskaičiuok, kiek išleidai ant pėstininkų ir kiek galėjai prisidėti imperatoriaus raitelių, ir pažiūrėk puolimo efektyvumą tada
    P.S. Jei karžygys tiek atakos turi, reiškiasi jau ir taip anksčiau buvai pasitaškęs
    Jo germanus taškiau gerai tik vat visus sutaškiau .

Imperionas Fuksas avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    417

Pagrindinis

Visai neblogas gidas

Pagrindinis

Aš tai apie tokį stilių (nuo pat pradžių pulti žirgais) pirmiausia perskaičiau užsienio forume, ten buvo gamintis perkūnus su tam tikru privalumu, kad galų neskuba pulti dėl galimų spąstų, be to perkūnas greičiausias, o tai didelis pliusas gaudant offą.
    o Žiūrint į kainos ir jėgos santykį tai geriausia germanų raiteliai, bet juos šiam stiliui mažesnis noras darytis, kadangi santykis su kuokom ryškiai didesnis, nei imperatoriaus raitellių su imperionais (kurių geresnis santykis nei legionierių) ir perkūnų su pėstininkais su kardu.

Pretorionas
    Prisiregistravo
    May 2009
    Vieta
    North East
    Žinutės
    66

Pagrindinis

Kalbėsiu atvirai:
    1.Malonu,kad rašai lietuviškai.
    2.Perskaičiau visą gidą,tikrai nesi ferma.
    3.Manau visiems reikėtu kurti savo strategiją ,idomiau bus lošti su savo galvą .
    Tai tiek.

Pagrindinis

Citata bMr rašė Peržiūrėti žinutę
    Kalbėsiu atvirai:
    1.Malonu,kad rašai lietuviškai.
    2.Perskaičiau visą gidą,tikrai nesi ferma.
    3.Manau visiems reikėtu kurti savo strategiją ,idomiau bus lošti su savo galvą .
    Tai tiek.
    Na juk rašiau, šis gidas naujokams, dual'ams naujiems, ir šiaip žaidėjams, kurie dar nepajuto normalaus ferminimo ir žaidimo malonumo
    Esu realistas,tad neįsižeiskit,jei pasijuoksiu garsiai iš kai kurių nusišnekėjimų

Imperionas BRUTAL KILLER avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Vieta
    LIETUVA
    Žinutės
    141

Pagrindinis

Butu gerai kad dar bent 30 legionieriu butu, kad turetum su kuo fermint.
    Niekada nepasiduok!!!
    Nesu cheateris, tiesiog jei vienas pamelavo, o kiti kaip asilų banda patikėjo, tuomet ne mano kaltė.

Pagrindinis

vienas is puikesniu gidu, kai kurios vietos tikrai kelia abejoniu, bet niekas neliepia daryti papunkciui viska. man netinka sitoj vietoj katapultos-tai neekonomiska, nes katapultos bus gaminamos sostineje, taigi 10 dirbtuviu lygiu, ir grudus eda, ir vieta uzima, nes ateityje tikrai tame mieste katu negaminsi. aisku viskas priklauso nuo vietos ir situacijos. beje pamirsai pamineti apie kuoku gaudyma-nes smalsus germanai labai jau nores tave sugaudyti. siaip saunuolis, tikrai neblogai padirbejai. ne taip kaip SciFi fermu gidai *****
    Negrasinkit man - nes tada jums nieko nebus

Pagrindinis

vieni katas ir sostinej gamina. kiekvienas savaip losia.
    pamatė

Pagrindinis

Nelabai suvokiu kaip per 2 diena galima igyvendinti sitai: medžio laukai 5-5-5-5 lygių
    molio laukai 5-5-4-4 lygių
    geležies laukai 4-4-4-4 lygių
    grūdo laukai 4-4-4-4 lygių

Imperionas Mariūūkas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2009
    Vieta
    Jamaica*
    Žinutės
    459

Pagrindinis

5 Diena.

Ateina naktis, pradedam žvalgyti konkurentus, metas juos pašalinti, kol nepradėjo gaminti ietininkų, paladinų ir t.t.

Užkliuvo tik tai. Parodyk man bent vieną save gerbiantį germaną, kuris 5-ąją dieną neturėtų palų ar iečių.. O šiaip už romėnus nelošiu, bet manau neblogas gidas.
    Citata Grybas.LTU rašė Peržiūrėti žinutę
    Sapnavau kad su savo kate susituokiau

Pagrindinis

Citata dzekas_darbis rašė Peržiūrėti žinutę
    Jei aplink tave yra sąjungininkai germanai, fermų nerasi.
    Va kodel sunkiai isibegejau siam speede
    MudKipZ & PedoBear Connection! -> Where amazing "I herd u liek mudkipsssss" and Pedophil Bear connection happens.
    Don't hate us because we're beautiful.

Pagrindinis

Citata Vysniuz rašė Peržiūrėti žinutę
    Va kodel sunkiai isibegejau siam speede
    va kodel reik eit y ally kai turi 2 kaimus

Imperionas ForumGerbejas avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    Kedainiai.
    Žinutės
    241

Pagrindinis

Yra ir geresniu ( tik nesupyk ), bet tas irgi waisaj neblogas.

Pagrindinis

Gali pritaikyt si gida ant Germanu? prasau
    AS uz foruma be spamu ir floodu kas su manim prisirasykit si sakyni.

2 puslapis iš 10 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •