Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kaip apie antrą dalį?

Balsavo
23. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

19 82.61%
  • Ne

4 17.39%
1 puslapis iš 20 1234511 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 293

Tema: Turtai I dalis (new)

Pagrindinis Turtai I dalis (new) : Šiaurės pavojai

Turtai I dalis

Žaidimas prasideda.

1 Grupė

1 Skerdikas
    2 Savanaudžiai
    4 Sniego žmonės
    1 Apsimtėlis
    1 Padejėjas
    2 Piratai
    1 Medžiotojas
    7 Klajokliai

2 Grupė

4 Klajokliai
    1 Piratas

Jūs atskrendate lėktuvu ieškoti turtų. Lėktuve yra apie 100 žmonių, bet baigiasi degalai ir lėktuvas krenta žemyn. Lėktuvas sudūžta, ir iš jo išlipa 19 keliautojų, bet vienas iš jūsų pamato kitą grupelę žmonių,taip pat iš šio lėktuvo, jų apie 10, jis mato juos einančius į kitą pusę, ir jis jau norįs juos vytis, bet žmones dingsta pūgoje. Ir staiga jūs išgirstate vieną jūsiškio balsą, kuris sako, kad mato raudoną namelį kuriame dega židinys, jis neatrodo apleistas, bet jūs visvien į jį įeinate, kalbatės, ir susipažįstate.
    Susipažinkite.
    Pasakokite kas jūs, kaip atrodote, ką turite su savimi.

Laikas: 21:00 naktis.

Jūs jau išbuvote 0 dienų.

Jau gavote vaidmenis (roles), todėl galime pradėti. Jų negalima išduoti.

Ieškantys turtų.
    marciuss
    Heinrich
    mapsai
    luksis
    r3v4n
    mantaxas
    brenduksasLT
    PFD
    domantas122
    rubliukas
    kristaus_tevas
    guregerm
    tiskutis
    Bern1_x
    travijanietis
    Natarė
    Mazafaka
    Lancia
    diedukaz

Ši spalva reiškia mirusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia išlikusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia sužeistą žaidėją.
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2009-08-20 17:56

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Kerėplinau paskui tą grupę. Buvau pavargęs, tad nebuvo didelio noro pasakoti kas aš toks ar pan. Vistiek ėjau. Kai visi įėjo į vidų ir pavalgė, bei sušilo man padidėjo noras bendrauti. Prisijungiau prie grupelės kurie klausinėjo visų vardų. Kai kažkas paklausė mano vardo atsakiau:
    - Sveiki,-kiek patylėjau,-aš Heinrich.
    Toliau sėdėjau, klausiausi kitų vardų. Po kiek laiko atėjo žmonės su tai ką rado iš lėktuvo bagažo. Radau ten ir kelis savo rūbus, kišeninį peiliuką, butelį vandens, šiek tiek duonos. Kiek pasirausęs atradau ir suvenyrinį durklą, kurį buvau nusipirkęs. Tačiau visvien jis buvo pakankamai aštrus. Susiradęs savo daiktus, vėl grįžau prie žmonių grupelės.
    I wonder if my pony can fly

Pagrindinis

kai suduzo lektuvas likau prie lektuvo ieskoti savo bagazo radau savo peiuliuka jei uzpultu sniego zmogus kad apsiginciau ir tada pastebejau medzioklini sautuva greit kai nieks nemate isidejau i kuprinele tada atejo ir kiti ieskoti savo daiktu.Vienas priejo prie mane ir sako koks tavo vardas sakau:Mantaxas o tavo?Mano rubuilis istare zmogus

Karžygys tiskutis avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Niusvil
    Žinutės
    1,815

Pagrindinis

Tipo kai niekas nematė, kažkoks mantaxas pasiėmė mano medžioklinį šautuvą, kurį buvau pasiėmes kad medžioti mantaxų. Įsidėjo į kuprinėlę mažą, o vamzdis visu ilgumu tik ir styro. Tai priėjau ir gražiai paprašiau atiduoti ginklą. Jis atsisakė ir gavo į kepenis. Pasiėmiau savo šautuvą su kuriuo atvykau medžioti mantaxų, ir pasiėmiau savo bagažą. Priėjus namelį, aš greit įbėgau į vidų, užsiėmiau geriausią vietą ir sėdėjau :>
    Citata I kill U n00b rašė Peržiūrėti žinutę
    Turi vaiką/merginą?

Pagrindinis

Kai visi ieškojo savo bagažo aš užėjau už liektuvo ir pamačiau granasvaidį pasėėmiau jį ir nuėjau ieškojau savo bagažo.Kai manęs paklausė mano vardo pasakiau:Mano vardas Domantas(122).Kaip susirinkau bagažą mantux'o atėmiau peiliuką ir nuėjau į namuką usiimti antrą pagal gerumą vietą.Vienas žmogus paklausė manęs ką aš pasėemiau į turtų paieškas todėl aš jam pasakiauasėmiau granasvaidį(kurį radau),peiliuką(kurį paėmiau iš mantuxas),aštrų kardą,šautuvą.ir pasakiau:Man atrodo ,kad užteks apsisaugoti.
    Paskutinį kartą redagavo domantas122 : 2009-06-28 14:22

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Atsisedau prie tiskio..suvalgem kartu po sausaini..
    -Smaukai?- paklausiau as...
    -Aha.
    -Tai smaukyk savo,- pasakiau as ir nuejau myzt.

Pagrindinis

Namelyje aplinka lyg niekur nieko,tik staiga "tuk tuk".Niekas negirdi del garsios muzikos ir pasigrirsta "tuk tuk",bet ir vel niekas neatidaro.Tik staiga "trinkt!".Nuskrenda duris ir vos nepataiko i zmogu su mikes pukuotuko tatuiruote.Tarpdury pasirodo gan aukstas ir stambus zmogus apsiredes kailiniais ir auliniais batais.Ant peciu turejo kelionine kuprine.Ir ant ranku muvejo odines pirstines.Zmones nutilo it zado neteke ir isistebilijo i nauja zmogu.Tas zmogus apsizvalge ir atsisedo prie staliuko.Zmones pasislinko kuo toliau nuo jo,taciau jis tare:
    -Nebijokit manes.Esu doras zmogus su tkrai neilga kantrybe.Ir atsiprasau uz isverstas duris,tuoj atstaysiu atgal.
    Tada paeme duris ir padejo atgal i tarpdury.Jis paprase plaktuko,viniu ir lentu,kad galetu uzkalti duris,nes jos nesilaike,o puga galejo tada betkuria akimirka isiverzti i vidu ir viska susaldyti.Betaisydamas duris jis prasneko:
    -Esu PFD.Atkeliavau is siltuju krastu.Manes prase pagalbos is siaures todel ir atvykau noredamas padeti,taciau suduzus lektuvui mane buvo prispaudusios nuolauzos ir tego ilgokai papluseti kol issikapsciau ir suradau si jauku nameli.
    KA..ME...HA...ME...... HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

na iejau i nameli pasisildziau prie zidinio susilau ir pradejau kalbetis su kitais nu turiu peiliuka gertuve arbatos miegmaisi ir truputi maisto
    Paskutinį kartą redagavo luksis : 2009-06-28 18:16

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Kai išgirdau mazafaka su tiskutis pokalbį, nustebau. Galvojau, ką jie po velniais šneka? Gal jie kažką rezga? Patyliukais sekiau paskui juos ir visą grupelę... Sutikau Luksis, pradėjau su juo šnekėtis. Buvo smagu...

Pagrindinis

Nuėjau i namely Pasakiau Sveiki mano vardas marciuss išsitraukiau brendžio iš kuprines ir užkast.

Pagrindinis

Įėjęs į namelį pamačiau bagažą... gerai kad viską laikiau savo kareiviškoje kuprinėje.... ji sunki, su ja nepatogu, bet bent būsiu tikras, kad utriu viską ko reik... atsisėdau ir garsiai surikau "Aš Kristaus_tėvas" visi atsisuko į mane, kažkas dar burbtelėjo, jog esu šventvagis... bet nieko...

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Išgirdau kažkokį čiuvą kuris skelbėsi kad yra kristaus tėvas, bet jis dundukas negali būt kristaus tėvas. Taigi aš ant jo užpykau pasakiau jam RAWR ir pabėgau valgyti skrudinto jogurto.
    I wonder if my pony can fly

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

Geras kritimas! Išropojęs iš lėktuvo vaikščiojau kiek svyrinėdamas. Nebuvau pratęs būti krentantančiame lėktuve. Nusvyravau į namelį, pasidėjau daiktus kurių nebuvo daug ir išsitraukęs sumuštinį ėmiau jį kramsnoti.

Pagrindinis

kai tiskutis man i kepure sove as is jo ta sautuva atemeu ir knisau pora hitu i galva ir paskuti is pacio ginklo praskeliau jam galvair visi pradejo ziureti keistai i mane

Karžygys tiskutis avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Niusvil
    Žinutės
    1,815

Pagrindinis

Sėdėjom lošėm pokerį ir atsibudo mantaxas iš miego, nes matyt susapnavo kažką žiauraus :/
    Citata I kill U n00b rašė Peržiūrėti žinutę
    Turi vaiką/merginą?

1 puslapis iš 20 1234511 ... PaskutinisPaskutinis

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •