Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kaip apie antrą dalį?

Balsavo
23. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

19 82.61%
  • Ne

4 17.39%
6 puslapis iš 20 PirmasPirmas ... 234567891016 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 76 iki 90 iš 293

Tema: Turtai I dalis (new)

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

Žalia rūta, kaip kietai surišo. Kad tą rišiką į kiaulę sutrauktų. Pabandžiau atkrapštyti mazgą, bet nieko nepavyko. Arti pastebėjau išsikišusį aštrų plytgalį. Gal pasiseks prapjauti tą virvę? Pradėjau tyliai brūžinti...

Pagrindinis

Taip skaudėjo galva, kad beveik nieko neprisiminu.Taip smarkiai surišo rankas pamačiau kažkoki gelžgali priartėjau ir pabandžiau nupjauti virve...

Senatorius brenduksasLT avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    Travian forumas Reputacija: 16521
    Žinutės
    637

Pagrindinis

Rekiau atsigules ant grindu bet nieko negalejau padaryti.Tikejausi tik kad kuris nors is musu prasipjaus virves ir isgelbes mus o po to kaip nors issigelbesim juk keli zmones turi ginklus gaila kad as nepasiekiu savo peiliuko ir namuose palikau savo pompa...

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

NAUJAS MANO PASAKOJIMAS:

Taigi, kai Heinrich atpjovė virvę, padariau tą patį, ką darė ir heinrich. Kai tik baigiau, aš jam tą peiliuką atidaviau, nes turėjau savąjį. Sargas nė neįtarė, kaip ir kai Heinrich darė. Arčiausiai manęs buvo brenduksasLT. Aš iš lėto pjoviau tą prakeiktą virvę... praėjo 2 valandos ( o gal 3 valandos ? ), kai baigiau. Pašnibždėjau jam, kad pasiimtų savąjį peilį ar kokį įrankį. Tačiau jo neturėjo. Tai tyliau pasakiau, kad jis netartų nė žodžio dėl išsilaisvinimo. Atrodo, jau net norėjau ploti rankomis. Tada pradėjau atpjaudinėti virves, pritvirtintas prie kitų rankų...
    Paskutinį kartą redagavo saldainia : 2009-07-01 16:17

Pagrindinis

Reik kažkaik ištrūkti, labai stiprei surišo.Ką daryti?Gla kitiems sakyti(tartis kažką),kad ištrūktum.Reikia kažko greiptis ,o nesėdėti ir ne laukti iki paskutinio.Galvojau.Paskui man atpjovė nuo rankų virves(pjovė tikrai ilgai),paskui aš atpjoviau virves kitiem (su savo aštriu kaio dalgis kirviu).

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Kai mapsai nupjovė virves man suklusau, ką daryti. Galėjau prisišaukti sargą ir jį nudurti, bet taip prišaukčiau papildomai žmonių. Pats pabėgčiau, bet juk ne visi dar atrišti. Taigi ir likau bei laukiau, kol visi atsiriš.
    I wonder if my pony can fly

Pagrindinis

Jūs visi gulėjote ir nieko nedarėte, bet tiesą sakant ne visi. Heinrich su mapsai, nesedėjo rankų sudėję, jie tas rankas bandė išlaisvinti, bet tai ne jų naudai. Sargas žiūrėjo į visus bejėgius gulinčius, bet pamatė, kad kažkas ten kampe trinasi ir kažką daro. Priėjęs paklausė:
    - Ką jūs čia darot? , - paklausė sargybinis.
    Heinrich pasimetė. Mapsai jau buvo betariąs žodį, bet Heinrich staigiai puolė su išlaisvintom rankom, bet sargybinis staigiai parbloškė Heinrich'ą ir su šautuvo galu trenkė jam į galvą. Heinrich apsvaigo. Mapsai nebedarė nieko. Visi tikrai buvo nuliūdę tik matėsi, kad Mazafaka ir tiskutis juokėsi ir juokėsi. Jie kalbėjosi apie intymius dalykus, visiškai netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje.
    Staiga pasigirdo garsus triukšmas, sargybinis staigiai pasižiūrėjo kas ten. Bet triukšmas greitai nutilo. Kol jis buvo nusisukęs mapsai, jį puolė, bet sargybinis greitai atsisukęs trenkė jam iš šalmo į galvą. Mapsai apsvaigo. Sargybinis užsitaisė šautuvą. Heinrich atsipeikėjo, bet tuo metu nejudėjo, atsipeikėjo ir mapsai ir taip pat negalėjo pajudėti, tik matė šautuvo vamzdį prieš save. Mapsai tiesiog užmerkė akis ir mintyse pagalvojo. Šauk.. vilčių nebėra.

Tik staiga ant mapsai veido ištiško kraujas bėgantis iš sargybinio galvos. Tai buvo luksio peilis.
    - Luksi.. - sušuko daugelis negalėdami patikėti tuo ką mato.
    Luksis įžengė pro duris pasiėmė savo gerajį peiliuką iš sargybinio galvos ir išvadavo jus. Tada pasakė:
    - Rinkitės. Arba aš einu su jumis arba aš einu atskirai.
    Kitiem dar atėjo į galvą apie nužudymą. Visi sustojo apmastymui, tik pamatė tiskutį gulintį kampe. Mazafaka priėjo prie jo ir suspiegė. Pribėgo visi ir paridenę tiskutį pamatė kraują. Jam iš nugaros bėgo kraujas. Buvo įdurta labai giliai ir atlikta labai nepastebėtinai.
    - Tai buvo pirato darbas!, - pasakė MarkasX.
    Visi šįkartą mąstė apie du dalykus. Dėl luksio ir taip pat visi norėjo nužudyti piratą kuris taip padarė.

Balsavimas ( sprendimas )

a) Leisti luksiui keliauti kartu.
    b) Tegul eina vienas.
    c) Pulti jį.
    Luksiui balsuoti negalima.
    Balsavimas (mirties nuosprendis)

Balsuokite prieš žmogų kuris jūsų manymu buvo piratas nužudęs tiskutį.

Laikas:07:20 rytas.

Jūs jau išbuvote 2 dienas.

Ieškantys turtų.
    marciuss
    Heinrich
    mapsai
    luksis
    r3v4n
    mantaxas
    brenduksasLT
    PFD
    domantas122
    rubliukas
    kristaus_tevas
    guregerm
    tiskutis (klajoklis)
    Bern1_x
    travijanietis
    Natarė
    Mazafaka
    Lancia
    diedukaz
    wanted
    Marionete
    MarkasX

Ši spalva reiškia mirusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia išlikusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia sužeistą žaidėją.
    Ši spalva reiškia dingusį žaidėją.

Pasakojimo laikas baigsis: Ketvirtadienį (rytoj): 12:00

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    (-215|68) Kaunas Žinutės: 24785
    Žinutės
    1,441

Pagrindinis

Puolam jį, jis mus išdavė ir pabėgo, toks elgesys nedovanotinas

MarkasX

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Kadangi Luksis yra gan judrus ir greitas, jis gali mums padeti kelioneje. Del to noriu, kad jis keliautu su mumis. Taciau MarkasX man nepatinka... Man atrodo, kad jis bus tu kareiviu, ar dar kazko znipas...
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Pagrindinis

Pulti ji,o piratas mano manymu buvo Heinrich.Nenorejo niekur judeti,kad neissiduotu.Visi buvo susijaudine ir supanikave,o Heinrich pasinaudojo ta suirute ir nutaikes proga suvare medzioklini peili tiskiui.
    KA..ME...HA...ME...... HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

- Ką tu šneki PFD, aš daugumą jūsų išlaisvinau. Padėkotumėte man. O dėl lukšio. Nor sir pabėgo, jis mmus išgelbėjo. Atsidėkokime jam ir leiskime eiti kartu.. O dėl žudiko, kodėl jūs neinate prieš visiškai blogus žmones, tarkime Natarę kuri išvis nepratarė nė žodžio?
    I wonder if my pony can fly

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

Netikiu, kad luksis žudikas leiskim keliauti kartu. O žudikas manau Mazafaka. Galbūt jis kai kalbėjo su tiskuciu jį ir nusmeigė...
    Paskutinį kartą redagavo Lancia : 2009-07-01 22:17

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Pritariu Heinrch, mes jums padėjome išsilaisvinti, beto, Heinrich negalėjo tuo metu pajudėti.

Balsuoju už MarkasX

Pagrindinis

Tegul keliauja su mumis ,o dėl nužudymo tai galvoju ,kad r3v4n nes man jis nepatinka kažkoks keistas ir dar kažkoks.

PS:Tai įtariu:

r3v4n
    mazafaka

Nes ir Mazafaka kažkoks nes paskaičiau žinutes ir taip toliau tai taip ir atsirinkau.
    Paskutinį kartą redagavo MarkasX : 2009-07-01 19:09

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Taip... tas r3v4n kažkoks irgi keistas....

Tai įtariu:

MarkasX
    r3v4n
    mazafaka

6 puslapis iš 20 PirmasPirmas ... 234567891016 ... PaskutinisPaskutinis

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •