Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kaip apie antrą dalį?

Balsavo
23. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

19 82.61%
  • Ne

4 17.39%
5 puslapis iš 20 PirmasPirmas 12345678915 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 61 iki 75 iš 293

Tema: Turtai I dalis (new)

Pagrindinis

isigirdau Lancia zodzius ir pamaniau,"visai kaip eilerastyje-bega ragana per sniega nepalikdama pedu-tik,kad mus akivaizdziai seka kazkas baisesnio nei ragana.Sniego zmones tyliai nevaiksto,gal tai snieginiai goblinai.Kad ir kas ten bebutu manau,kad mum reiktu laikytis drauge.Mano kuprineje esantis maistas turejo buti skirtas gelbejimo misijai,kuriai buvau pasiustas,bet dabar jis pravers musu grupelei.Tikiuosi ne as vienas maisto nesuosi.Kuo daugau maisto tuo daugiau dienu be bado.Visa laime,kad i kuprine imeciau pagali,kuri buvau rades per kova su vilkais.Tik pagalvoju kartais,kodel mane suzeide,is savo prisistatymo buvau gan tvirtas.Matyt per kova vilkas subinen ikando.Po simts pypkiu
    KA..ME...HA...ME...... HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    (-215|68) Kaunas Žinutės: 24785
    Žinutės
    1,441

Pagrindinis

Ejau ejau ejau
    Ir uzkliuves nugriuvau
    Keliaus viena karta
    Ir jau kita

Bet priejo kazkuris
    Dave ranka jis
    Vos tik atsistojau
    Is kart padekojau

Senatorius diedukaz avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    Kavenskas
    Žinutės
    635

Pagrindinis

Beieskodamas kebabines pamaciau, kad ir mapsai kazko darosi. pagalvojau, kad jei nevienas as kebabines cia ieskau, tai ji tikrai kazkur cia turi buti

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Galvoje dėkojau dievui, kad likau gyvas, nesužeistas. Labai gaila, kad besikaunant durklas lūžo, bet tuo pačiu džiaugiausi, kad gyvi liko dauguma tų su kuriai susipažinau pradžioje. Dabar eidamas kalbėjausi su visais o tuo pat ieškojau ant žemės ko nors kuo galėčiau apsiginti jei dar kartą pultų vilkai.
    I wonder if my pony can fly

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Atsiskres nuo visu galvojau kaip cia nesutikti tu visu kurie norejo mane uzmusti , nesaugu ir vienam nes gali uzpulti sniego zmones mano sansai sumazejo iki minimumo kitus gerai kad bent jau turiu savadarbi ginkla jei pultu vilkas gerai kad tapau sveiku galiu judeti sparciau nei grupele kurioje yra suzeistu ir neleisti jiems uzmusti manes .

Pagaliau radau trobele taciau keliautojai jau toli teks keliauti i kita puse, esu alkanas todel uzkandau is atsargu tikiuosi ju uzteks isgyvenimui
    Paskutinį kartą redagavo luksis : 2009-07-01 09:23

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Ejau misku... Kai padejau visiems kai kurie i mane spoksojo kaip i koki didvyri, bet man tai nepatiko... Man nereikia perdaug demesio.. Visdelto ejau vienas ir prie nieko nesiderinau. Norejau kalbinti Heinrich, kuris man buvo labai matytas, bet pabijojau. Labai bijau... Nezinau is kur istraukiau drasos paleisdamas granatsvaidi... O jei dabar einant ant manes uzsoks vilkas ar dar koks nors nekadejas?.. Na, to tikrai nenoriu.
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Kol su tiskiu diskutavom apie papus, kazkas idemiai stebejo mano kisenej sausainius "gaidelis". Ismeciau juos.
    ..visi prisoko juos graibstyt..taip ir nesuzinojau kas ju ten taip norejo..veltui sausainius praradau **..aj nors px pagalvojau..nakti i tiskio maximos maisa pridejau pilna pakeliu..ilgai mum dviem uzteks..

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Nustebau, kai pamačiau tokį vaizdelį:

Mazafaka išmetė pakelį sausainių, o kiti pradėjo tiesiog graibstyti. Po kelių sekundžių nė vieno neliko sausainio. Gal man reikėjo vieną paimti? Laimei, tikro alkio metu turiu kelis sumuštinius ir atsigerti vandenėlio...

Pagrindinis

Eidamas galvojau apie maista skanu maista. Kaip norečiau kebabo mintyse pagalvojau, bet teks pasitenkinti mazafakos sausainiais "Gaideliai" kuriuos graibsšiau kai beprotis .

Pagrindinis

Kol ėjote, žaizdos užgijo greitai visiems. Sakydami, kad, jus seka.. klydote. Jus stebėjo. Jūs tiesiog jautėte, kad esate stebimi ar sekami. Jūs ėjote, ir vis girdėjote trąškėsį krūmuose. Jūs ėjote, kartais net išgirdote balsus, kaip kažkas šneka. Jūs visi buvote pakraupę iš baimės beeidami. Kadangi buvo tikrai tamsu, todėl kelią matėte, tik dėl sniego šviesos atspindžių. Jūs ejote. Beeidami išgirdote, kad kažkas atbėga, o tai buvo MarkasX. Jis šaukė:
    - Palaukit manęs! - sušuko MarkasX
    Visi sustojo, palaukė jo. Tada ėjote toliau. Buvote tikrai labai patenkinti, galvojote tai čia jis visą tą laiką trąškėjo ir mus sekė. Bet tada staigiai išgirdote kaip kažkas nukrito. Koks akmuo ar rąstas. Tada jūs tikrai supratote, kad tai tikrai buvo ne MarkasX. Kažkas jus tikrai tikrai stebi. Jums jau viskas tikrai pradėjo įkyrėti. Mapsai, beeidamas vis žvalgėsi ir pamatė juos, jus stebiančius. Mapsai pakuždėjo domantas112'ui, kad jis mato juos.

Ir tada pasigirdo balsas:
    - Na, pasirodykit pagaliau! - labai garsiai suriko domantas112.
    Ir pasigirdo šūvis. Jie šovė į domantas112'ą. Jo klyksmas jums perėžė ausis. Jūs tiesiog negalėjote žiūrėti į bemirštantį žmogų, bet jums liepė iškelti rankas. Po kiek laiko domantas112 mirė, o jus nuvedė į namelį. Surišo taip stipriai, kad jums tikrai nebuvo šansų ištrūkti. Tikrai nebuvo. Jus tiesiog laukėte, tik stebūklo.
    Pasakykite, kas dabar jūsų galvoje, ir kokio stebūklo tikitės..
    Atskirai luksiui: Išgirdęs šūvį pradėjai bėgti link tos vietos. Ką bėgdamas galvojai?
    Laikas:03:44 naktis.

Jūs jau išbuvote 2 dienas.

Ieškantys turtų.
    marciuss
    Heinrich
    mapsai

luksis
    r3v4n
    mantaxas

brenduksasLT
    PFD
    domantas122 (klajoklis)
    rubliukas
    kristaus_tevas

guregerm
    tiskutis
    Bern1_x
    travijanietis

Natarė
    Mazafaka
    Lancia
    diedukaz

wanted
    Marionete

MarkasX (naujas)

Ši spalva reiškia mirusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia išlikusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia sužeistą žaidėją.
    Ši spalva reiškia dingusį žaidėją.

Pasakojimo laikas baigsis: Šiandien: 18:00
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2009-07-01 17:41

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Surišo rankas, kojas. PRieš tai trinktelėjo į galvą, tad nelabai ką ir supratau. Buvau toks gan apsvaigęs. Pajutau smūgį į nugarą. Iš tikro tai buvo ne smūgis, o susidūrimas man su radiatorium. Mane metė į jį. Pastabėjau, kad man iš kišenės iškrito kišenins peiliukas. Apsidžiaugiau, nes buvau pamiršęs kad jį turiu. Užsėdau, kad nepastebėtų ir bandžiau jį paimt. Dėja rankos buvo gerai surišots ir buvo žiauriai sunku tai padaryti. Galų gale pasiėmiau, bet pakelti būtent tos dalies kurioje yra peilis, nesugebu.Pirma kart pakėliau kamįščiatraukį, kitą kartą šakutę. Tik iš trečio karto pavyko peiliuką. Tačiau kad ir kaip bandžiau nesgubėjau, perpjauti virvučių pats, nes pasukti peiliuko 270 laipsnių kampu ir pjauti tikrai neįmanoma. Apsidairiau. Arčiausiai manęs buvo mapsai prišliaužiau prie jo ir sušnabždėjau.
    - Aš turių peiliuką, nupjausiu tau virves,-pradėjau šeip ne taip pamažėle pjauti. Sargui nė nekilo įtarimo, dariau viską gana švariai. Po kokių 20 minučių virvė trūko. Staigiai pasakiau jam.
    - Tik neparodyk, kad atsirišai rankas,-permečiau peiliuką jam,-nupjauk man.
    I wonder if my pony can fly

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

o ne isgirdau suvius tikiuosi ten nesaudoma i mano draugus(tie kurie pries mane nebalsavo )

Skuodziau kiek ikabindamas jei jie ir norejo kad mirciau taciau jie vistiek zmones negaliu leisti jiems mirti

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Žinutės
    52

Pagrindinis

Sedim su PFD sniego priede.. sniegas gerai svaigina..tiskis pora valandu kaza aiskino..prablaivejas supratau, kad jis aiskina, jog mes su PFD nesuristi..norejau atsikelt, bet tas storas PFD uzgules mane...taip, kad teko stebet ka daro kiti...tiskis pute seiliu burbulus..henrikas Su mapsu kazka ten drocino su peiliuku pasislepe..PFD dAR APsvaiges miega..marionete svilpauja kazkoki suda..pala..o kur gi kiti? Mes 6iese 1 kambary.. Kiti turbut kitur..lauksim kol PFD bus blaivas ir nulips nuo manes..td jau tiem cs'o aukom p*

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    (-215|68) Kaunas Žinutės: 24785
    Žinutės
    1,441

Pagrindinis

Is mano prisiminimu

Sedejau nuleides galva, suristomis kojomis ir rankomis, nezinau kodel man skaudejo galva. Atsimeniau, kad as priesinausi ir man ginklu uzvoze. Ech, koks skausmas!

Karžygys tiskutis avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Niusvil
    Žinutės
    1,815

Pagrindinis

Tol pučiau burbulus, kol apsitaškiau visą veidą. paskui pasislinkau prie viso raudono nuo storo PFD kūno mazafakos ir sakau
    -Kaip einas vyruti. Ei vyruti. Vyruti!! Nestenėk, sakyk kaip einassss vyyyyyruti.
    Mazafakai akys išsprogusios, nes PFD sunkus.
    Tai aš atsisėdau šalia ir pradėjom kalbėti apie pašaliniį bambų poveikį azijinių dramblių dauginimosi ypatumams.
    Citata I kill U n00b rašė Peržiūrėti žinutę
    Turi vaiką/merginą?

5 puslapis iš 20 PirmasPirmas 12345678915 ... PaskutinisPaskutinis

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •