Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kaip apie antrą dalį?

Balsavo
23. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

19 82.61%
  • Ne

4 17.39%
2 puslapis iš 20 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 293

Tema: Turtai I dalis (new)

Pagrindinis

Vilkai jus pastebėjo.
    Na ką, žmonės į namelį susirinko visi, bet dauguma neprisistatė. Wanted pamatęs vilkus staigiai bėgo į vidų. Jūs buvote apsiginklavę su tai kuo atsinešėte. Lauke išgirdote vilkų staugesį. Kadangi namelis buvo arti miško, vilkai išgirdo triukšmą (garsią muziką) . Vilkai bėgo link namelio jų seiles tekėjo langais, nasrai buvo išiepti, jie pastoviai drąskėsi ir drąskėsi. Tiskutis išsitraukė šautuvą, Heinrich savo siuvenyrinį peiliuką, o visi kiti dar svarstė ką daryti. Pamatė, kad tik jie du teišsitraukė ginklus sutriko ir gerokai išsigando, nes jie du nesutvarkytu 12 vilkų. Jūs sedėjote apie 5 minutes.
    - Tai ką darom? Juk mes dviese neįveiksim 12 vilkų?!, - sušuko tiskutis.
    - 12?, - Vienbalsiu pasakė dauguma.
    - Taip, jų tiek, - pasakė mapsai. Mačiau juos iš viršutinio lango kol jūs čia sedėjote ir nieko nedarėte.
    - O iš kur tu žinai, tiskuti? Beje gražink šautuvą! - suriko mantaxas.
    - Niekada, o dėl vilkų man pasakė mapsai.
    - Taip, jų tikrai turėtu būti apie 12, bėgdamas mačiau., - pasakė wanted.
    - Baikit čia pyktis ir greičiau ką nors darom!, - suriko Heinrich.
    Ir staiga į namelį įsibrovė vienas vilkas pradaužęs langą. Tiskutis staigiai į jį šovė, bet nepataike, nes vilkas judėjo labai greitai. Vilkas jau bebuvo šokąs ant Tiskucio, bet iš kito kambario galo atskrido peilis tiesiai vilkui į galvą. Iš šešėlio išlindo luksis. Tiskutis jam padėkojo, o Heinrich, mapsai, domantas112, stūmė spintą, kad užstumtų langą, o Lancia su PFD ir kristaus_tevas traukė. Marciuss greitai išjungė muziką. Jūs sutaupėte šiek tiek laiko, ir greitai surengėte balsavimą.

Balsavimas ( sprendimas )

a) Išeiti į lauką ir kovoti su vilkais.
    b) Likti namelyje.

Balsavimas baigsis: Šiandien 16:00 - PASKUBĖKITE
    Kas neprisistatėte, prisistatykite dabar.

Laikas:04:00 naktis.

Jūs jau išbuvote 1 dieną.

Ieškantys turtų.
    marciuss
    Heinrich
    mapsai
    luksis
    r3v4n
    mantaxas
    brenduksasLT
    PFD
    domantas122
    rubliukas
    kristaus_tevas
    guregerm
    tiskutis
    Bern1_x
    travijanietis
    Natarė
    Mazafaka
    Lancia
    diedukaz
    wanted
    (naujas)

Ši spalva reiškia mirusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia išlikusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia sužeistą žaidėją.
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2009-06-29 23:45

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

- Jeigu liksime namelyje vilkai įsibrovę mus gali apsupti ir be abejo mirsime, reikia brautis į lauką ir bandyti bent kelis nudobti ir pabėgti, o jei gerai seksis ir visus!- staigiai pats pirmas, per visus sušukau aš.
    Paskutinį kartą redagavo Heinrich : 2009-06-29 10:22
    I wonder if my pony can fly

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

manau reik likti ir barikaduotis kol sugalvosime ka nors geriau nes jei isbegsim i lauka mus apsups vilkai ir mes negalesime apsiginti su 3 ginklais . Taiggi siulau likti namelije ir sugalvotikanors geriau

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

- Pritariu Heinrich! - šūktelėjau, - likus namelyje, vilkai vistiek kadanors įsiverš čia. Geriau pabandyti prasiveržti iš čia, o nelaukti mirties čia. Gal pasiseks dar kelis vilkus nudobti!

Pagrindinis

Manau reik Išeiti į lauką ir kovoti su vilkais laime turėjau katana(karda) nes jei mes čia sedėsim jie issibraus ir mus visus išskers.
    Paskutinį kartą redagavo marciuss : 2009-06-29 16:14

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

"- Jeigu liksime namelyje vilkai įsibrovę mus gali apsupti ir be abejo mirsime, reikia brautis į lauką ir bandyti bent kelis nudobti ir pabėgti, o jei gerai seksis ir visus!- staigiai pats pirmas, per visus sušukau aš."

Kai nugirdau, ką pasakė Heinrich, susimąsčiau: galbūt reikėtų eiti į lauką?
    Mąsčiau ir mąsčiau... Atrodo, kad galvojau amžinybę. Nusprendžiau balsuoti už išėjimą į lauką ir kovoti. Garsiai pasakiau savo nuomonę. Kiti pasakė, kad greitai aš mąstau, kaip ir Heinrich, marciuss ar Lancia. Laimei, kišenėje turėjau peiliuką!
    "Tai", pagalvojau, "yra jau trys žmonės su ginklais...!" Pasakiau tyliai Heinrich, jog galime kiek lengviau atsikvėpti. Jis... net nežinau, ar jam tai palengvėjo... Jį kiek sunkiau suprasti.

Kad man būtų kiek lengviau ir labiau suprasčiau, kokia situacija, nuėjau prie Luksis ir pradėjau kalbėti, tik aišku- tyliai... Prie židinio...

Pagrindinis

Namelyje kiek maciau yra zidinys.Gal einam i lauka su fakelais ir juos nubaidom?Kad ir kiek ju butu visada turi buti iseitis.Pasiruosiu pliauskas.Tik tai kur ju rasti?hm...Reiktu paieskoti palepeje.
    KA..ME...HA...ME...... HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    (-215|68) Kaunas Žinutės: 24785
    Žinutės
    1,441

Pagrindinis

Kokie mes bailiai, jei net vilku bijom?

Išeiti į lauką ir kovoti su vilkais. (devil)

Karžygys tiskutis avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Niusvil
    Žinutės
    1,815

Pagrindinis

Jei išeisim į lauką, jie mus išsklaidys ir pribaigs po 1. O jei liekam namelyje, manau susispaudusim, jie mus appsups o mes jiems mėtysim ir kišim į nasrus visokius ***** . Tai arba atbaidysim, arba užmušim. Reiškia, šautuvingas bičas (aš) stovi ant laiptų, kas dar turi šaunamųjų ginklų su manim. O visi kiti jamat kas papuolė kuo ilgesnio (lazdos, stovai, vamzdžiai, ******ai) ir susispiečiat prie laiptų. Įbėga vilkai ir jūs pisat jiems snukin tuos ilgus daiktus, o tuo metu šautuvingi bičai į juos šaudys. A, ir mantaxą į priekį padėkit :>
    Citata I kill U n00b rašė Peržiūrėti žinutę
    Turi vaiką/merginą?

Pagrindinis

Jūs niekaip neapsisprendėte ką daryti.. Vis kalbėjotės ir ginčijotės, kol išgirdote labai smarku garsą. Durys pradėjo lūžti ir tada pasigirdo Heinrich'o balsas.
    - Viskas! Einu, - pasakė Heinrich.
    - Aš einu kartu su tavimi, - suriko Lancia.
    - Mes taip pat, - labai rimtai pasakė mapsai ir marciuss.
    - Palaukit ir manęs, - sušuko wanted.
    - Einu ir aš, - ramiai pasakė PFD.
    Heinrich, Lancia, mapsai, marciuss, wanted ir PFD išėjo į lauką.
    - O vilkų daugiau nei aš maniau.. - pasakė PFD.
    Kiekvienas išsitraukė savo ginklus. PFD kadangi buvo didelis ir turėjo didelę kuprinę iš pradžių daiktų nesitraukė, bet daužė vilkus kumščiais. luksis su tiskuciu tik pasižiūrėjo vienas į kitą ir žvilgsniais ir veido išraiška susikalbėjo, kad reikia eiti kartu. Jiedu išėję pamatė kaip visi kurie išėjo į lauką aršiai kovoja.
    Jie staigiai puolė padėti.
    Kiti vilkai įsiveržė į namelį pulti kitus, nes durys buvo atdaros. Na ką visi įkliuvo į bėdą.
    Kaip kovojate su vilkais?

Laikas:04:27 naktis.

Jūs jau išbuvote 1 dieną.

Ieškantys turtų.
    marciuss
    Heinrich
    mapsai
    luksis
    r3v4n
    mantaxas
    brenduksasLT
    PFD
    domantas122
    rubliukas
    kristaus_tevas
    guregerm
    tiskutis
    Bern1_x
    travijanietis
    Natarė
    Mazafaka
    Lancia
    diedukaz
    wanted

Ši spalva reiškia mirusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia išlikusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia sužeistą žaidėją.
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2009-06-30 09:59

Pagrindinis

Išsitraukiau katana ir pradėjau žudyt vilkus be jokio gailesčio. Sušukau garsiai jų čia perdaug visi į kruvą nes jei būsim po viena jie mus visus išskers ,bet niekas manes neklause ir darė savaip.

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Išbėgau į vidų ir nieko nelaukęs smeigiau šone esančiam vilkui. TIkriausiai tik dėl stebuklo pataikiau jam į kaklą ir jis suglebo ant žemės. Ant manęs bėgo trys vilkai, būtų ragas, jei nebūčiau paspyręs lavono ant jų. 2 vilkai užkliuvo ir kiti žmonės prišokę juos puolė. Trčiasis peršoko, tad aš staigiai atsidūriau po juo ir jam perrėžiau pilvą. Nesmagu kai ant tavęs išvirsta žarnos ir koks puslitris kraujo ar dar kažko. Bet ką padarysi. Išgirdau, kad vienas artinasi iš nugaros. Ištiesęs ranką ir apsisukdamas 180 laipsnių kampu perrėžiau jam koją. Jis suklupo. Nusprendžiau nebandyti jo nudurti, o nešti kudašių tolyn. Pasitraukiau ten kur dauguma mūsiškių buvo susigūžę ir toliau įnirtingai dursčiau vilkus. Nusprendžiau, kad toks trumpas durklas nieko vertas, nes su juo dažniausiai nepataikau. Susiradau kažkokią šaką ir vienoj rankoje laikiau durklą, kitoje ją. Dabar pasidarė lengviau, nes galėjau smogti vilkam kai jie buvo dar apie metrą nuo manęs. Sparčiai žudėm. Bent jau atrodė kad jų gretos mažėja. Taip ir kovėmės mes.
    Paskutinį kartą redagavo Heinrich : 2009-06-29 17:45
    I wonder if my pony can fly

Karžygys tiskutis avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Niusvil
    Žinutės
    1,815

Pagrindinis

pize sakiau likt namelyje. O dabar išeinu ir visus tie vilkai vos ne valgo. Ginklas kuprinėj, kol ją nusiimsiu tai ir žopa bus. O vilkai manęs nemato lol, taigi spėjau išsitrauki šautuvą. Paėjau link miško, įlindau į krūmus. Ir mane užuodė, vienas bėgo link manęs. Šoviau ir pataikiau į koją, vilkas sukniubo, atsikėlė ir nušlubavo miškan. Toliau stebėjau situaciją ir nutaikęs momentą pataikiau vilkui į pilvą. Kraujas bėgo, vilkas mirė. Sėdėjau tankiuose krūmuose, ir atėjo vilkas. Pradėjo uostyt, o prasibraut negalėjo, nes labai tie krūmai dūre, o aš su kailiniais nieko nejaučiu. Tas vilkas jau uostė man ***** ir norėjo kąst, bt krūmai apsaugojo. Aš pasiėmiau kažkokią šaką ir pradėjau jam badyti į snukį. Vilkas aikčiojo, nu užkniso jam gaut snukin, pradėjo kandžiot šaką ir bandyt atimt. Tai taip ir buvo: aš jam daužau snukį, kraujas jam jau bėga, o jis bando atimt. Išsitraukiau peilį ir bandžiau durt, bet nepasiekiau :P Karočia, įtraukiau pagalį atgal ir norėjau jį nušaut, bet vamzdis per daug išlindo ir vilkas vos neatėmė šautuvo. Atsistojau ir bandžiau šautuvą laikyt taip, kad nušaučiau. Ir vilkas jau norėjo šokt, kai nušoviau. Vilko mirtį pamatė kitas vilkas ir jau bėgo link manęs ir mano krūmų. Pasiėmiau lazdą ir pradėjau jį mušti. Praddėjo lot ar kauk ant manęs, o aš su pagaliu stovėjau atkišęs į jį. Kitoj rankoj medžioklinis šautuvas. O aš krūmuose. Atsistojęs. Truktelėjau lazdą ir vilką atstūmiau į krūmus, kur jis susibadė, ir berods sužeidžiau jam akį, nes pradėjo mirksėti ir iš akies plūdo kraujas. Pabėgo į mišką.
    Matau kaip kiti po truputį spiečiasi ir bando gintis. Įsidėjau kulką į šautuvą ir šoviau į mantaxą, bet pataikiau į vilką. Kitą šūvį prašoviau, o dar kitu sužeidžiau vilką į užpakalinę koją. Taip ir kovojom.
    Citata I kill U n00b rašė Peržiūrėti žinutę
    Turi vaiką/merginą?

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Kadangi, kaip ir sakiau, turėjau peiliuką, tai susirėmiau su vienu vilku, kol kas. Po 10 minučių aš jį nudobsiu, tai aš bent galvojau. Kovojau, kovojau, kol įveikiau. " Puiku! Vienu vilku mažiau...!" - pagalvojau aš..... Kol staiga užpuolė mane dar vienas vilkas! Šį kartą aš pasislėpiau už durų ir jis nerado manęs, tad puolė kitus. Dar vieną nudobiau jam nematant. Purslai kraujo taškėsi po visas sienas ir grindis. Išgirdau nemažai klyksmų ir aimanų. " Tikriausiai kažkas nukentėjo... ( ne vilkai ) "

Aš saugojausi... kai vilkai truputį atsitraukė nuo trobos, staigiai uždariau duris. Bet tai nelabai padėjo: durys nukrito, vilkai vėl užpuolė... Bėgau laiptais į viršų ir tychinau. ( )

Pagrindinis

Isitraukiau savo aštrų kardą ir pradėjau kovoti...Bet vienas vilkas(Labai stiprus) kirto man per rankas ir man iškrito kardas tada isėmiau peiliuką ir pradėjau vėl kovą su vilku ,bet peiliukas buvo silpnas ir jis taip pat iškrito man iš rankų tada supėkes isipraukiau granasvaidį ir šoviau į vilką...Aš į jį pataikiau ir laimėjau taip užmušiau 3 vilkus ir nuėjau padėti kietiem kovoti.

2 puslapis iš 20 PirmasPirmas 12345612 ... PaskutinisPaskutinis

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •