Peržiūrėti apklausos rezultatus: Kaip apie antrą dalį?

Balsavo
23. Jūs negalite balsuoti šioje apklausoje
  • Taip

19 82.61%
  • Ne

4 17.39%
12 puslapis iš 20 PirmasPirmas ... 28910111213141516 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 166 iki 180 iš 293

Tema: Turtai I dalis (new)

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Lancia tiesiog pritariu daugumai

Pagrindinis

Jūs visi bandėte užpulti Lancia, bet jums nepavyko ji pati bėgo ir įkrito į sniegą.Visi pribėgo ir pradėjo spardyti. Visi buvo įsitikinę , kad Lancia yra blogietis. Patikrinę jos pulsą pamatėte, kad ji mirė. Taip pat pajėmete iš jo maistą ir dar pamatėte sutartį kurioje buvo rašoma.. užmušti bendražygius ir, kad už tai bus sumokėta nepaprastai daug pinigų. Tada jūs supratote, kad jis buvo skerdikas. Išsigandote, bet tada vienas iš jūsų pasakė:
    - Ko jūs bijote? Jis mirė. Taip pat jis buvo blogas. Reikia džiaugtis dėl to.
    Visi giliai atsiduso ir keliavo toliau į kalnus.

Kai lipote kalnu išgirdote garsų triukšmą. Tai nebuvo vienas iš jūsų, staiga supratote, kad jūs saloje esate ne vieni, bet jums ne tai buvo svarbiausia. Dėl to garso prasidėjo sniego griūtis. Jūs pasimetėte ir staigiai pradėjote galvoti ką daryti. Sniego griūtis buvo tikrai milžiniška. Kaip išsisukti? Tai sugalvoti buvo tikrai sunku, daugelis pradėjo šaukti, sniego griūtis kalnuose vis didėjo.

Ką darote?

Žaidėjai kurie parašys blogiausiai gali būti sužeisti arba gali mirti.

Laikas:04:02 rytas.

Jūs jau išbuvote 4 dienas.

Ieškantys turtų.
    marciuss
    Heinrich
    mapsai
    luksis
    r3v4n
    mantaxas
    brenduksasLT
    PFD
    domantas122
    rubliukas
    kristaus_tevas
    guregerm
    tiskutis
    Bern1_x
    travijanietis
    Natarė
    Mazafaka
    Lancia ( Skerdikas )
    diedukaz
    wanted
    Marionete
    MarkasX
    matuxzzz
    Linko

Ši spalva reiškia mirusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia išlikusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia sužeistą žaidėją.
    Ši spalva reiškia dingusį žaidėją.

Pasakojimo laikas baigsis: Antradienį: 15:00.
    Paskutinį kartą redagavo Dariusxas : 2009-07-07 14:45

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Kai išgirdau tą dunkstelėjimą iš pradžių nekreipiau dėmėsio, vėliau išgirdęs vis didėjantį, kažkokį keistą lyg ir šliuožimo garsą pažiūrėjau kalno pusėn ir pakraupau..
    - SNIEGO GRIŪTIS,-sušukau, bet supratau kad tai tik padidins ją, tad puoliau mąstyti kaip išsigelbėti.
    Galėčiau bėgti ir tikėtiks geriausio, bet lavina ganėtinai didelė. O ji bus čia už kelių minučių. Į galvą šovė mintis. Pamačiau pušį ir pasileidau link jos. Gerai, nes ji aukšta be to pakalnėje, taigi turėsiu aukščio pranašumą. Pradėjau lėtai kopti. Apačioje lipti sunkiausia, nes mažai šakų. Kas būtų lengviau smeigdavau į medį peiliuką. Šiaip ne taip pasiekiau tą vietą kur šakų pakankamai, kad būtų galima lipti. Buvau maždaug 5 metrų aukštyje. Nemanau, kad pakankamai išsigelbėti nuo lavinos. Lipau dar, vos nedribau žemėn kai lūžo šaka. Pagaliau pasiekiau kažkokią, pagal mane tvirtą šaką ir atsisėdau ant jos. Buvau maždaug 11 metrų aukštyje. Aukčiau lipt nenorėjau, nes pušis labai badėsi, be to viršūnėje nemačiau tvirtų šakų. Pasilikau čia ir tikėjausi išlikti, nes ta lavina neatrodė tokia aukšta kad nuneštų 11m aukštyje esantį žmogų. O pušies šaknys juk tvirtos. Su nerimu žiūrėdamas į besislepiančius bendrakeleivius, laukiau kol lavina pasirodys.
    I wonder if my pony can fly

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Išgirdau dunksėjimą... Nesupratau kas čia, bet ir nekreipiau dėmesio. Jis netilo... Apsidairiau.
    -O, DIEVE, SNIEGO GIRŪTIS!!!!-sušukau kitiems ir bėgau ieškoti kokios nors olos, ar dar ko. Deja nieko neradau... Bėgau kuo tolyn nuo griūties karštlygiškai galvodamas kur slėptis, nes žinojau, kad griūtis už mane greitesnė... Tada pamačiau DIDELĮ akmenį. Jis labai išsišokęs virš sniego... Puoliau už jo. Dabar griūtis manes nepasieks, ji rėšis į akmenį...- nuždiugęs pamaniau. Tada atsisėdau kuo glausčiau ir laukiau, kol viskas baigsis... Staigiai atlėkė Marciuss. Paprašė, kad pasislinkčiau. Žinoma padėjau ir jam tilpti... Staiga griūtis mus pasiekė. Akmuo mane ir Marciuss uždengė. Sniegas pralėkė pro šonus ir per viršų, bet mūsų nepalietė. Visas drebėdamas iš baimės labai apsidžiaugiau. Viskas nutilo. Atsistojau... Ir į mane staiga atėjo dar banga sniego... Nugriuvau ant žemės, netekau sąmonės..

Po kelių minučių prabudau... Tamsa... Turbūt aš visas po sniegu...- pamaniau. Taip ir buvo... Šeip ne taip išlindau iš po sniego ir pradėjau ieškoti gyvų. Pirma pamačiau kažkokį stiprų vyruką, kuris išlipo iš medžio, kuriame slėpėsi, o vėliau pradėjo rinktis ir kiti... Aiškiai buvo ne visi...
    Paskutinį kartą redagavo Marionete : 2009-07-06 17:57
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Pagrindinis

Pamates griuti,greit suskubau dairytis ir pamaciau nugeneta rasta.Griutis dar buvo pakankamai toli taigi pradejau greit begti zemyn,uzsokau ant rasto ir tarsi su snieglente pradejau leistis zemyn,bet prisiminiau,jog su griutimi nepalenktyniausiu ir ir staigiai kryptelejau i sona ir pradejau laviruoti tarp medziu,kol galu gale reziausi i medi kuriame tupejo Heinrich.Heinrich vos neiskirto is medzio ir pradejo plustis keiksmais tik pastebejo mane gulinti salia medzio ir pamane,kad netekau samones.Jis islipo is medzio ir norejo man padeti,bet laime,kad kai trenkiausi i medi smugis mane tik apsvaigino.Seip taip atsitojau ant koju.Heinrich uzdejo mano ranka i ant savo peties ir abu nubridom per sniega nuosaliau nuo griuties.Tada pastebejau,kad nera kuprines,taciau Heinrich tare:
    -Viskas gerai,tavo kuprine cia.Se ikalk savo karstos arbatos.
    Atsisedau ant kuprines ir emiau is termoso gurksnoti arbata.Kai pasidare silciau paklausiau:
    -Kur kiti?
    -Nepastebejau kitu,bet manau jie sveiki.Reiktu po griuties paieskoti ju
    -Gerai sakai-tariau as ir toliau gurksnojau arbata.
    KA..ME...HA...ME...... HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Pagrindinis

Pamatęs griūti,kuo greičiau emiau ieškoti slėptuvės ir pamačiau akmėnį. Už kurio slepiasi marionete paklausiau:
    -Gal ir aš tilpsiu?
    -Lysk tik greičiau kol sniego griūtis neužgriuvo.
    Atsisėdau ir laukiau kol griūtis pasibaigs.Po kelių minučiu pamatau tamsą kaškaip bandau išlipti.Pamatęs šviesa garsiai sušunku :
    -Man pavyko!
    Pirma pamatau marionete ir paklausiu :
    -Kur kiti?
    -Gal tu aklas!? Apsidairyk.
    -Juk čia ne visi.
    -O ka tu tikėjaisi, kad išgyvens visi?
    Ir pradėjau ieškoti kitų.

Senatorius diedukaz avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    Kavenskas
    Žinutės
    635

Pagrindinis

beeidamas susisukau kaseka ir jau norejau ji padegt, kai isgirdau kazkoki triuksma. atsisukau, ir matau, kaip sniegas pareina i mane. ismeciau ta kaseka ir i kojas

Senatorius brenduksasLT avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    Travian forumas Reputacija: 16521
    Žinutės
    637

Pagrindinis

Išgirdau kažką šaukiant:
    -sniego griutys!!!!!!!!!
    Tiesiog perkritau ėmiau verkti ir melstys kad išgyvenčiau staiga pamačiau kad mano maldos išklausytos ir nepatkejau ka pamačiau lavinoje...Ten buvo didelys tuščiaviduris medis su užtaisytu galų (ten buvo jo šaknys) bet galvojau kaip ten patekti o sniego laviną vis artėjo sumaniau rizikuoti ir šokti į vidų man jau nesvarbu kiek teks užlipti...........

Pratėsiu kai sužinosiu miriau ar ne

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Nuo medžio mačiau viltį prardusį brenduksą bėgantį į laviną.. Vargšui susisuko protas..
    I wonder if my pony can fly

Senatorius matuxzzz avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    616

Pagrindinis

Išgirdau keistus garsus.Pasižiūrėjau atgal...-ten buvo sniego griūtis.Mano širdis pradėjo smarkiai plakti ,bet nieko neištariau - žodžiai liko ant liežuvio galo.Gerai ,kad netoliese buvo miškas.Bėgdamas juo pamačiau didelį akmenį(maždaug 2-3 metrų aukščio) ir bandžiau slėptis,bet pamaniau,kad mane užgrius tepiau iš po to akmens ir bėgau toliau.Baigiantis jėgoms radau ąžuolą.Vos ne vos į jį įsiropščiau ir pradėjau lipti į viršų.Ažuolas buvo aukštas ,maždaug 15 metrų aukščio .Atsidūriau beveik viršūnėje.Jaučiausi saugus ir pradėjo burti ateitį pasiėmęs kortų kaladę

Senatorius matuxzzz avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    616

Pagrindinis

Kortos pranašavo ne ką ,todėl nusiraminimui pasiėmiau savo pypkutę.Prisidėjau tabako ir pradėjau traukti. . Visa laimė ,pūga praėjo ,bet pamečiau pypkutę.Nusileidau žemyn ir pradėjau jos ieškoti .Pamačiau Marionete su Marciusss ir pradėjom ieškot kitų.Pakeliui radau savo mylimiausią daiktą.Labai apsidžiaugiau ,bet netyčia užkliuvau už šaknies ir dėjau veidu į sniegą.Laimė,nieko nesusižeidžiau.

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

pamates akmeni pribegau is kuprines is traukiaudidele anklode pasiemiau kelias tvirtesnes sakas kurios metesi po kojomis iremiau i akmeni ( keliu metru auksio tokio neisverstu nei sniego griutis) ant saku uzmeciau anklode ir su keliais kaltais itvirtinau istemta anklode. tikejau si kad sniego griutis uzvers mane sniegu jei taip nutiks as galesiu issikasti. Ilindes i savo palapine pradejau melstis kalbeti

Teve mano.....

Sveika, Maryja,......

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Kai pamačiau sniego griūtį, man vos širdis iš kūno neišlėkė... Tai, ką sapnavau, buvo tiesa: tikrai kažkas nutiks. Taip ir buvo!

Pradėjau mintyse panikuoti.... Sugalvojau! Aš įlipau į medį, net į pačią viršūnę. Kai tik sniego griūtis priėjo, pradėjo tą mędį daužyti, traiškyti ir jis nuvirto. Aš nušokau nuo medžio, ir laimei, kaip tik praėjo sniego griūtis.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    (-215|68) Kaunas Žinutės: 24785
    Žinutės
    1,441

Pagrindinis

-O ne!! Paziurekit kas ten!! - reke Marionete.

Atsisukes pamaciau i mus atlekiancia sniego griuti. Visi kiek ikabindami begome ir supratome, kad mes cia ne vieni, kazkas tycia mums kenkia! Sias mintis isreiskiau garsiai. Parodziau kelia i viena uzkampi oloje, pasiuliau ten pabuti, kol praeis griutis, visi ten nuskubejome.

Pagrindinis

Žuvusių buvo. Po sniego griūties visi iškart susirinko. Tiesa sakant ne visi.. Sniegas buvo aukščiau kelių. Susirinko Marionete, marciuss, Heinrich, mapsai, brenduksasLT, matuxzzz, PFD, diedukaz, wanted ir luksis. Jums buvo taip gerai, bet sniego griūtyje mirė Linko ir r3v4n. Ėjote toliau, kol pasiekėte tunelį.
    Tai gali būti pirmasis žingsnis link turtų. Tunelis buvo laiptuotas.. tai reiškia, kad.. šis tunelis nepaprastas. Įėjote į vidų. Buvo tamsu. Radote deglą. Kaip keista.. juk šiaurėje neįprasta pamatyti tokių daiktų. Iškart supratote, kad tunelyje kažkas yra. Jūs čia ne vieni.. Paguoda tik ta, kad jūs jau vienu žingsniu arčiau turtų.

Kas sukasi jūsų galvose?
    Kaip manote, kas čia nutiks?

Laikas:06:59 rytas.

Jūs jau išbuvote 4 dienas.

Ieškantys turtų.
    marciuss
    Heinrich
    mapsai
    luksis
    r3v4n ( Savanaudis )
    mantaxas
    brenduksasLT
    PFD
    domantas122
    rubliukas
    kristaus_tevas
    guregerm
    tiskutis
    Bern1_x
    travijanietis
    Natarė
    Mazafaka
    Lancia
    diedukaz
    wanted
    Marionete
    MarkasX
    matuxzzz
    Linko ( klajoklis )

Ši spalva reiškia mirusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia išlikusį žaidėją.
    Ši spalva reiškia sužeistą žaidėją.
    Ši spalva reiškia dingusį žaidėją.

Pasakojimo laikas baigsis: Trečiadienį: 15:00.

12 puslapis iš 20 PirmasPirmas ... 28910111213141516 ... PaskutinisPaskutinis

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •