1 puslapis iš 32 1234511 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 471

Tema: Diskusijos apie lt7 serva

Pagrindinis Diskusijos apie lt7 serva

Sveiki,taigi si bus pirmoji tema sukurta s7 servui .Jors reiksme yra paprasta diskuotuoti ir sekti suatacija kuri vystisis siame serve.
    Kolkas mano nuomone yra paprasta nes praejo vos pora dienu ir nieko daug spresti dar negliu.Matau nemazai pazystamu zmoniu is ivariausiu zmoniu manau daug kas atejo isbandyt 3.5 versijos .Kaip visada visi vienas ant kito ,,stumia", kad labai anksti kuria ally taip yra kiekviename serve visad buvo ir visad bus manau :P.Kolkas nieko daug spresti neimanoma reikia palaukt kol prasides ferminimas ir tada prades rysketi stipriausi zmones.Jeigu turite pasakyti kanors naujo prasau rasyti cia ir reiksti savo nuomone.

Pagrindinis

Ar man čia taip tik atrodo, kad kiekvienam serveryje vis daugiau aljansų susikuria dar apsaugoms nepasibaigus. Gal kas nors iš jų kūrėjų sugebėtų man pakomentuoti, kodėl taip darot?

Pasididžiavimas

aš taip nedarau bet manau kad tipo aš jau aly ir vaidina tipo pop daugiau bet manau kd dra tas pop nesvarbus įpač kai jau po biški bus galima ferminti aš manau kad dar labai anksti eiti į aly visiems siūlau dar neiti į aly ir palaukti kada atsiras tikrai geras ir mandagus aly

Pagrindinis

Citata Svajotojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Ar man čia taip tik atrodo, kad kiekvienam serveryje vis daugiau aljansų susikuria dar apsaugoms nepasibaigus. Gal kas nors iš jų kūrėjų sugebėtų man pakomentuoti, kodėl taip darot?
    Na as nesu kurejas bet galiu spet .Kadangi cia naujas servas tai turbut kai buna kad didzioji dalis sakykim ally kuris jau yra susikures kitame serve persikrausto i kita pasibaigus ju servui arba siaip ateina del idomumo taigi ten gali buti draugu grupes .Kitas spejimas ir manau kad ir faktas daugeliui.Zmonems kurie neturi pastovios chebros reikia kurtis nuo 0 pasakius ir daryti taip pirmom dienom nera labai kvaila nes koks jiem tolkas kurtis uz ten poros savaiciu kad daugelis jau buna sulinde i kitus ally ir tada bandyt juos perviliot jei jie sukviecia narius greit susidraugauja ir jie lieka kartu ir gal net laimi kartu .

Pagrindinis

Citata Soulseeker rašė Peržiūrėti žinutę
    Na as nesu kurejas bet galiu spet .Kadangi cia naujas servas tai turbut kai buna kad didzioji dalis sakykim ally kuris jau yra susikures kitame serve persikrausto i kita pasibaigus ju servui arba siaip ateina del idomumo taigi ten gali buti draugu grupes .Kitas spejimas ir manau kad ir faktas daugeliui.Zmonems kurie neturi pastovios chebros reikia kurtis nuo 0 pasakius ir daryti taip pirmom dienom nera labai kvaila nes koks jiem tolkas kurtis uz ten poros savaiciu kad daugelis jau buna sulinde i kitus ally ir tada bandyt juos perviliot jei jie sukviecia narius greit susidraugauja ir jie lieka kartu ir gal net laimi kartu .
    Nu tai jei ateina kartu ir žino, kad kurs aljansą - kokia prasmė kurti db? Kodėl ne vėliau. Taigi žino, kad draugai niekur nepabėgs.

O jei bijo, kad pabėgs, nu tai reiškia siekia surinkti visokius nemokančius žaisti. Neina normalūs žaidėjai į aljansus db, niekas niekur nedings. Kokia prasmė eiti į aljansą, kur vadas kvailesnis ir mažiau patyręs.

O dėl tų pavadinimų, negaliu pakęsti, kai ateina ir nori buvusį aljansą į naują servą perkelti. Tipo mes va dviese ten buvom ir jau galim imti pavadinimą. "Tas" aljansas buvo praeitam serve ir jo jau niekur nebus, nes be dalies narių jau čia visai kitas aljansas. Galiu pasakyti tik tiek - jei manot, kad nesugebėsit patys prasimušti, tai nepadės ir pavadinimas. Atbėgs vaikučių pabiručių.

Pagrindinis

Citata augustass rašė Peržiūrėti žinutę
    jaucia tik nevaryk prades tawe fermint paskui galesi man pasneket
    Gerai galėsiu priminti tavo šitą išsišokimą.

Pagrindinis

Citata Svajotojas rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu tai jei ateina kartu ir žino, kad kurs aljansą - kokia prasmė kurti db? Kodėl ne vėliau. Taigi žino, kad draugai niekur nepabėgs.

O jei bijo, kad pabėgs, nu tai reiškia siekia surinkti visokius nemokančius žaisti. Neina normalūs žaidėjai į aljansus db, niekas niekur nedings. Kokia prasmė eiti į aljansą, kur vadas kvailesnis ir mažiau patyręs.

O dėl tų pavadinimų, negaliu pakęsti, kai ateina ir nori buvusį aljansą į naują servą perkelti. Tipo mes va dviese ten buvom ir jau galim imti pavadinimą. "Tas" aljansas buvo praeitam serve ir jo jau niekur nebus, nes be dalies narių jau čia visai kitas aljansas. Galiu pasakyti tik tiek - jei manot, kad nesugebėsit patys prasimušti, tai nepadės ir pavadinimas. Atbėgs vaikučių pabiručių.
    Pripazystu biski nepamastes parasiau.Bet pvz ar ne:Yra taip as irgi esu taip dares atejau su keliais draugais pasijungem atsiradom labai arti su kaikuriais atsiradau isvis poros langeliu atstumu irgi irgi sukuriau ally antra diena vien delto kad nesimaisytu fermos arba siaip ant prikolo .Niekas neliepia kurt alliu is savo main acc .Nors taisykles draudzia turet 2acc apieti sia taisykle galima labai lengvai :P.O tie zmones kurie aukoja savo resus ambasadai is savo tikru acc su kuriais zada zaist yra kvailiai ir nieko nepasieks.Del pavadinimu pritariu na bet jeigu zmogus tai yra ju buves vadas sustinka paskolint pavadinima tai manau as buciau nieko pries nes mano main servas yra visgi ltx ir, kad jis butu perkeltas i kita serva as nieko pries buciau man uz tai niekas neduos i galva :P, o blogiau buti taip pat negali.

Pagrindinis

galetu tu aly is vis nebut kiekvienas uz save

Pagrindinis

Citata kavenskas rašė Peržiūrėti žinutę
    Koks idomumas zaisti vienam?Vienas is traviano pliusu bent man yra komandinis zaidimas kartu rengti atakas,deffintis.Draugyste tarp ally dar geriau karai tarp ally.Tai yra travian!O nepavienis zaidimas

Pagrindinis

As paavyzdziui persikrausciau su savo aljansu is 6S. 30 zmoniu atejo i S7.

Gera nuotaika

tai tikrai travian yra komandinis žaidimas be aly žaidimas nubūtū toks ydomus (nu gal )

Pretorionas Freezeris avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    Travianas
    Žinutės
    93

Pagrindinis

Citata kavenskas rašė Peržiūrėti žinutę
    Na ar tu pagalvojai kaip žaidėjas pastatys WW jei nieks jam resursu nesiūs?Ir aišku deffo daug neturės, nes jam kadangi nebus ally tai niekas ir nesūs...Vienu žodžiu gausis balaganas...
    Jei tu neturi ka veikti reik i foruma nueiti
    Aš už forumą su spam'u ir flood'u! Jei ir tu prisirašyk šį sakinį

Pagrindinis

Citata comunicate rašė Peržiūrėti žinutę
    Ir jau esate sukure ally? Ar dar laukiat?

Pagrindinis

Citata comunicate rašė Peržiūrėti žinutę
    Jo tikrai įdomu, kas čia jūs? Jau sukūrėt? Imsit tą patį pavadinimą?

Karžygys mariux900 avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Vietinga
    Žinutės
    1,295

Pagrindinis

Floodinkit

Paskelbė
    LDK
    Kobros

populiacija: 51
    Gyvenviečių: 1
    romėnai

sukurta: 29.05.09 09:31
    nu parašinėkit

CIA Kobros ally forumas.Liepia pafludinti.Ir tema uzrakinta (rofl)
    Gyvenimas nuostabus, jeigu teisingai pasirinksi antidepresantus......

su "r3p i r3p" arba "mesk atgal" galit nesivarginti.

1 puslapis iš 32 1234511 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •