Rodomi rezultatai 1 iki 8 iš 8

Tema: Travian per tel.

Imperionas FnZ avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    United Kingdom
    Žinutės
    412

Pagrindinis Travian per tel.

Kodel kai as ieinu i travian man teleidzia skaityt zinutes, ataskaitas, paziuret kiek kariu/res. Yra ir viskas, o statyt nk neleidzia. Kur problema? Naudoju mini opera, mano tel. Nokia 5310 xpressmusic
    No More Duals

Citata eimantis rašė Peržiūrėti žinutę
    plz jei kas galit atiduokit acc jauciu be travian isprotesiu

Imperionas
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    grazioji mieloji lt
    Žinutės
    155

Pagrindinis

Citata FnZ rašė Peržiūrėti žinutę
    Kodel kai as ieinu i travian man teleidzia skaityt zinutes, ataskaitas, paziuret kiek kariu/res. Yra ir viskas, o statyt nk neleidzia. Kur problema? Naudoju mini opera, mano tel. Nokia 5310 xpressmusic
    gal interneto nustatymuose pasiadares kad paveiksleliu nerodytu na paimk paparasta buda kiekvienas namas turi savo skaiciu taigi tereiks adreso gala pakeist reikiamu skaiciu ir atidarys o skaiciu gali suzinot su pele uzejas ant pastau nieko nespausdamas..

Pagrindinis

Citata vaidux4w rašė Peržiūrėti žinutę
    gal interneto nustatymuose pasiadares kad paveiksleliu nerodytu na paimk paparasta buda kiekvienas namas turi savo skaiciu taigi tereiks adreso gala pakeist reikiamu skaiciu ir atidarys o skaiciu gali suzinot su pele uzejas ant pastau nieko nespausdamas..
    Labas. Pats toki turejau.Zaist isejo. Pamegink atsinaujinti operos mini versija i 4 ar dar naujesne. Bet buvo problemu kad tiesiog ziuret gali bet zaist neleidzia . Bet esu ir zaides. Pagal ideja be problemu veiktu ant telefonu kuriu OS Symbian manau< Visi sitie su Java daug problemu turi.

Pagrindinis ehhh

tu esi uzbanintas jauciu tik gali rasyti zinutes multihunteriuj

Pagrindinis

Citata dofke23 rašė Peržiūrėti žinutę
    tu esi uzbanintas jauciu tik gali rasyti zinutes multihunteriuj
    Jo jo, per telefą užbanintas o per PC jau nebe. Man lygiai tas pats, ir telefas toks pats, įdomu ką reiktų parašyti MH kad "atbanintų telefone"... Nusiperki 5310 Nokia ir iškart banas kol bandai per telefą jungtis.

Legionierius
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    Marijampolė
    Žinutės
    20

Pagrindinis

sveiki.jei neleidžia per opera ieiti bandykite per paprasta naršykle.kariukus gaminu per opera o pastatus statau per paprasta ir viskas gaunsai

Pretorionas Smikisss avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    netoli
    Žinutės
    42

Pagrindinis

sveikas, man irgi buvo tokia problema.reikia nueiti į nustatymus ir pasirinkti paveikslėlių kokybę ant aukščiausios ir tada turėtų viskas normaliai veikti
    taisykles perskaičiau ir jų neatsimenu
    Aš už forumą su spam'u ir flood'u! Jei ir tu prisirašyk šį sakinį!
    Jei pridedi +r3p tai parašyk komentaruose nick ir gausi atgal

Imperionas FnZ avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    United Kingdom
    Žinutės
    412

Pagrindinis

Parsisiunciau opera mini 4.2 ir viskas dabar puikiausiai eina kaip ir per pc.
    No More Duals

Citata eimantis rašė Peržiūrėti žinutę
    plz jei kas galit atiduokit acc jauciu be travian isprotesiu

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •