Rodomi rezultatai 1 iki 9 iš 9

Tema: Del geresnio pletimosi

Pagrindinis Del geresnio pletimosi

Tai vat ikuriau toli antra gyvenviete ir galvoju,prekeiviai iki ten eitu 5 valandas.Ka man statyt ,jei:
    Si gyvenviete ira devyngrude,Ir medzio kirtaviete ira tik viena.medienos gamina 27.antrame lygije gamintu 39,kitame lauke,pastacius 1 lygi kirtavietes gamintu 36.Ka man statyti,kad greiciau ir efektyviau plesciausi,ir mazai sunaudociau resu?

Atsiprasau jei perdaug sumaliau

Pagrindinis

nu kiek zinau tai maziausiai res ima molio karierai,paskui eina medis ir veliau gelezis.(apie grudus nesneku) nu seip gali taip ir statyt,bet pagal ideja tai tu nieko nesutaupysi... as tai keliu proporcingai viska ir normal nors irgi gyvenviete labai toli.
    Sakyk ka galvoji,bet galvok ka sakai

Pagrindinis

kelk tik resus ir sandeli su kletim po to kai gawinesi po kokias 200 i walanda pradek statyt pastatus (aisku dar kareivines pasistatyk)

Pretorionas Short stuff avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2009
    Vieta
    dublin
    Žinutės
    82

Pagrindinis

siaip devintuke yra po tris kiekvienos rusies resursus aisku isskyrus gruda.ne po viena kaip sakei.kelk grudus ir mainyk turguj.

Pagrindinis

kuri arti ir reidini.ir resursu yra ir visa kita
    gerai nebus daugiau tu brutu
    Aš už forumą su spam'u ir flood'u! Jei ir tu prisirašyk šį sakinį

Pagrindinis

Citata rokazs1 rašė Peržiūrėti žinutę
    kuri arti ir reidini.ir resursu yra ir visa kita
    ten kaimynu nera,ten kuriasi mano ally

Pagrindinis

Koks tikslas imt c9, kuris nuo tavęs per pusę mapo ir prie kurio nėra potencialių fermų? simcity žaisit?

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    99

Pagrindinis

Citata Short stuff rašė Peržiūrėti žinutę
    siaip devintuke yra po tris kiekvienos rusies resursus aisku isskyrus gruda.ne po viena kaip sakei.kelk grudus ir mainyk turguj.
    Jis turejo omeny, kad tiesiog pastate tik viena medziu kirtaviete, tai yra 1 lygio, ir dabar klausia, ar kelt viena medziu kirtaviete iki didesnio lygio, ar kelt visas... As tai patarciau kelt visas mazdaug po lygiai, bent jau as taip darau ir jokiu problemu neturiu...

Pagrindinis

Jaigu imanoma ikurk salia standartini kaimeli 4.4.4.4.6. Jaigu iseina antra ir trecia gali toki pati. Juose tobulink vien resursu laukus jaigu priesu nera ir zaisk simcity. Kuo toliau tuo daugiau tokiu kurk. Poto Turesi uztektinai resursu issitobulinti savaji 15cropa taip suprantu nes devyntukei tai po 3 kiekvienos rusies resurso buna.

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •