1 puslapis iš 9 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 125

Tema: MAfija I

Karžygys odrisz avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Bociu kletis
    Žinutės
    1,293

Pagrindinis MAfija I

Sveiki,MAfija prasidėjo(roles gausite iki 13:25)

Gatvėje prabėgo žmogus.Jis nešė popieriuką rankoje suspaudęs,bėgo per gatvę net nesidairydamas ir netikėtai jį partrenkė mašina. Kažkas pakėlė jį ir jis lyg niekur nieko bėgo toliau, tačiau jau šlūbuodamas. Žmonėms pasidarė įdomu,kas čia per vyriškis,ir smalsiausieji pradėjo pamašu sekti...
    Tuomet visi sustojo,kai sustojo vyriškis,jis atbėgo prie ligoninės,tačiau ši jau buvo apgriuvus. Pasidarė dar smalsiau. Vyriškis įėjo į ligoninę tu yuo lapuku,ten pabuvo kelias valandas ir išėjo iš jos.. apsiverkęs, vienas žogus paklausė:
    -Kas jums?Ar galiu kuo nors padėti?
    -Nebebus naudos...Saulė gęsta..Saulė gęsta...Dieve,saulė GĘSTA!!!-pradėjo klykti.
    -Pone,ar jums viskas gerai?
    -Ša-jis išėmė lapuką iš kišenės ir parodė,jame buvo nieko suprantama,tačiau visi linksėjo galvom. Jis pasakė:
    -Kvailiai čia yra parašyta senaja ZENKAčI kalba parašyta,tik jie gali ją suprasti,tik jie gali šitą išversti.Sakot man padėsit? Gerai,kieno kelnėse dar nėra labai šlapia ryto laukiu Zenko gatvėj 18, 24val(lygiai per patį vidurnaktį).
    Išaušo ta diena,visi suėjo(čia jūsir keli kiti) ir jis užtrnkė duris(tiksliau pačios užsitrenkė).Visas kambarys buvo prašvinkęs senais smilkalais,ant pietinės sienos kabojo elnio ragai,kurie jau buvo garbingo amžiaus,ant kitos sienos šmėkščiojo bufetėlis,kuris buvo ne jaunesnis kaip ~200metų. Buvo keista,toje landynėje dar gulėjo keletas kėdžių,o jokio lango,jokios žvakelės ar kitokio šviesos šaltinio.Visiems pasidarė baugu,kaip jis gyvena tamsoje,ir kaip jis nemirė nuo mašinos tokio galingo smūgio???Pasigirdo garsasmkažkas ateidinėjo,jo nebuvo matyti,tačiau jis ėjo lyg būtų ėjas vidury dienos. PRabilo:
    -Taigi, eime paskui mane.
    -Aš nieko nematau,-kažkas sududeno.
    -Eik (cenzūra),- išsitraukė AK-47 ir paleido kulką,kraujo fontanas aptaškė kelis šale jo esančius asmenis.
    -Dabar esat visi mano šeimoje,paskui mane.
    Jis visiems sugirdė migdomųjų,visus suguldė... Kai pramerkėte akis esate maždaug 15 kvadratų aklinos tamsos kambarėlyje.

~Žaidimas prasideda~
    Nepamirškit:
    Taigi Dienos metu žmonės mirs kas trečią dieną,ir kas antrą naktį. Taip prailgės MAfijos žaidimas ir nebus begalinių skerdynių

Pristatymus rašykite iki 2009-05-09 12-15val
    Mess with the best, die like rest

Sunku islikti kukliam,kai esi geriausias.

Senatorius Sharrass avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    Žydsmauglys,.... Žinutės: 2447
    Žinutės
    941

Pagrindinis

Atsikeliau. Man labai skauda galva, nezinau ka daryti. Visur tamsu, nieko nematyti. Is galvos vis neisejo Pabandziau atsistoti, bet nepajegiau, nezinau kas man buvo, bet buvau labai labai pavarges. Pamenu tik tai, kaip ejau kolidoriumi, kuris daresi vis siauresnis ir tamsesnis. Ir staiga atsiduriau cia. Ar patekau i spastus? Netrukus supratau, kad kambaryje esu ne vienas. Kazkas uzsidege ziebtuveli. Buvau atsibudes tik as ir tas zmogus, kuris pazystamas is matymo. Keista.. Mes visi gulejome, lyg sumesti i viena kruva... Ka dabar daryti?
    Paskutinį kartą redagavo Sharrass : 2009-05-08 18:15
    Parašas

Karžygys lauram avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    O aš noriu nuskrist į Mėnulį.
    Žinutės
    1,818

Pagrindinis

Tamsus koridorius, priekyje, už posūkio žybsi liepsnų atšvaitai... NE!!! Neeee... kur mane vedat?? Kas čia bus... neee...!!! Pasipurčiau ir atsisėdau. "Tai viso labo tik sapnas", pagalvojau. Staiga išgirdau tylų šnarpštimą ir atsitokėjusi pajutau, kad esu ne viena. Tik kur? Nieko negalėjau įžiūrėti. Į galvą šovė nebloga mintis;-Dkažkurioje kišenėje turiu žiebtuvėlį, galbūt pasišvietusi juo aš pamatysiu kur gi aš patekau... Staiga kažkas krustelėjo. Mikliai užgesinau žiebtuvėlio liepsną ir tyliai tyliai įsiklausiau...

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Nieko nesupratau, kame esmė. Kažkoks žmogus liepė eiti, o po to.. po to, velniai žino kas atsitiko. Dabar esu kažkokiam kambaryje, visiškoje tamsoje. Nematau nieko.. Atsistojau paėjau du žingsnius ir atsitrenkiau į sieną. Parvirtau, ant kažkokio žmogaus tas užriko kažką, ką nesupratau dėl užėsio galvoje, ir pabėgo į šoną. Atsistojau ir pabandžiau grįžti ten kur gulėjau prieš atsibusdamas. Bergdžiai. Paprasčiausiai užkliuvau už kažko ko nemačiau ir nuvirtau, o po to nualpau.
    I wonder if my pony can fly

Pagrindinis

Atsikėlęs nuo žemės pradėjau eiti kur daugiausia šviesos.Ėjau ir dribinėjau per kitus čia esančius žmones.Beveik Visi dar gulėjo ant grindų tik keli vaikščiojo sviruodami į vieną ir kitą pusę-bent kaip jau girdėjau.Vienas šonas mano buvo krūvinas-tikriausiai kliuvo ir man biškį kulkos dalies.Sienos buvo tiesiog baisios-ant sienų kraujas,po grindimis girdėjosi pėlių judesiai.Ėjau vis tolyn kol atsitrenkiau į sieną.Nukritau tiesiai prie vieno lavono.Grįžau prie pradžios-aš vėl be samonės.
    Katukas yra rimts katins gi.

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    (-215|68) Kaunas Žinutės: 24785
    Žinutės
    1,441

Pagrindinis

Atsikėliau su beprotiškai skaudama galva ir užtinusiomis akimis. Buvo tamsu... O dar ta galva. Atsimeniau tik tą AK-47 ginklą. Ech, nuvijau viską šalin ir pagalvojau kaip iš čia išsinešdinti.

Svyruodamas paėjau kelis žingsnius, bet už kažko užkliuvau ir susvirduliavęs nukritau... Kaip sunku pasikelti. Atsisėdau šalia sienos ir laukiau kas bus

Imperionas Mrs. Light avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Lietuva...
    Žinutės
    115

Pagrindinis

Pramerkiau akis. Bijojau to, ką išvysiu, bet nieko šiurpaus nepamačiau. Tiesą pasakius - nepamačiau nieko. Gulėjau tamsioje patalpoje, nugara prisišliejusi prie aptrupėjusios sienos, skruostu - šaltų grindų. Įsitvėrusi sienos atsistojau. Kojos vos klausė. Mažais žingsneliais pradėjau eiti į priekį, kol ant kažko užmyniau ir suklupau. Sugrubusiais pirštais apčiupinėjau kliūtį. Per visą kūną perėjo šiurpuliai. Atšokau. Tai buvo žmogus... Pernelyg šaltas, kad būtų gyvas, o gal...? Nuvijau blogas mintis šalin. Atsistojau. Įsiklausiau. Patalpoje buvau ne vienintelė gyva - kažkas ėjo artyn. Širdis, rodos, sustojo iš siaubo. Atstumas mažėjo. Sustingusi stovėjau, nedrįsdama net krustelėti. Laukiau siaubingos lemties...
    Nekask kitam duobės - tegul pats išsikasa.

Imperionas BoysPrinces avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    Už tavo nugaros
    Žinutės
    413

Pagrindinis

Kadangi esu ir taip nelabai stipri ir šiek tiek bailoka drebėjau, laikiausiu kažkam už švarko. O tas keistas vyrukas kai pamačiau jo kambarį man jis pasidarė dar keistesnis...
    -Imk išgerk tabletes. Ir nebedrebėk čia ,nes jai bijosi tuomet čia vieta ne tau.,- pasakė keistuolis.
    -neger. ,tačiau tardama šiuos skiemenis prisiminiau kas atsitiko vyrukui kuriam nepatiko tamsa.
    -Gerai -tik tai tegalėjo ištarti mano liežuvis.....
    Niekas neklausinėjo nesidomėjo vienas kitu ir neklausinėjo vienas kito vardų-niekas nenorėjo tokio likimo kaip to vyruko kuriam nepatiko tamsa... Tačiau mano vardas Vika tačiau nelabai kam tai ir įdomu , čia atkeliavau todėl ,nes mėgstu paslaptis ir nuotikius ,tačiau vis manau ,kad esu per silpna,baili ir man čia nevieta.
    Stengisiuos išvisų Jiegų ir tikrai grįšiu pas savo draugus,gimines.
    Lietuviškai rašau kada užeina, o del klaidų nesikabinėkit!

Pagrindinis

atsikėliau.Prisiminiau vakarykščią dieną ir pašiurpau.Galvą skaudėjo,pilvą taip pat.Mačiau ir kitus-nusilpusius,savimi nepasitikiančius draugus.Mane slegia vienatvė,neturiu nieko...Tik šią,mafijos šeimą kuri niekada manės nepaliks...Aš žinau kad būsiu su jais žiaurus-toks likimas man paskirtas.Bet jų niekada neišduosiu.Galbūt aš ir žudau,bet neišduodu.Filbergas irgi buvo vertas pasigailėjimo...Bet...
    Noriu būt gerietis,o ne blogietis.Sorry už kadaise kurtas temas , dėl kurių ant manęs pykot.Mapsai ir Heinrich valdo.

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

Prabudau. Ištraukiau iš po savęs ranką ir iškėliau aukštyn ranką. Užčiuopiau sieną. Kažkodėl ta siena baisiai aptrupėjusi. Nesaldu būtų gauti atskilusio tinko gabalu galvon. Pradėjau šliaužti apgraibom tolyn nuo sienos giliau į kambarį. Nuilndau toliau ir atsisėdau. Tamsa visiškai aklina. Nieko nematyti. Pakėliau akis į lubas. Jokio langelio nesimato. Į kokią skylę mus čia sukišo? Trošku. Pradėjau belsti į grindis. Grynas cementas. Turbūt mus sukišo į kokį rūsį ir uždarė. Staiga pradėjo lysti mintys į galvą kaip mes čia atsiradom ir mus atgabeno šiton vieton. Prisiminiau tik iki to, kad mum tavė kažkokio gėralo ir daugiau nieko. Puoliau dairytis aplinkui, bet nepamačiau nieko. Tik staiga išgirdau žingsnius...

Karžygys demokratas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Jazz land
    Žinutės
    3,063

Pagrindinis

Ir vėl smalsumas man pakišo koją, dar sykį kaltinu savo kompanjoną už tai ,kad išsitempęs iš baro nuvedė velniai žino kur. Dabar su mielu noru nuspausčiau pistoleto gaiduką priešais to veidą, kuris mus sukišo į kažkokią kamurkę. Kas mes jam marionetės?
    Play, Baby, play...

Pagrindinis

Čia atejau tam ,kad pabėkčiau nuo kitų savo rūpeščių ,nes namie nelabai manęs kad ir laukia ,o dar tos muštynes kuriuose buvo aukų..... Bet pamates kaip bejokio gaileščio buvo nušautas nekaltas žmogus supratau ,kad užšokau nuo vilko ant meškos....
    Kai dave migdomūjų (ar kas ten bebūtu buve) jų gerti nenorėjau ,tačiau pamates šaltą jo žvilgsnį-išgėraiu.
    Atsikėlus galva plyšo akys liejosi ką rasiu atsikėles net neįsivaizduoju. Todėl iškart nesikėliau........
    Nebūk mandras ,o tai apšiks gandras

Pagrindinis

Atsikėliau- tame kambaryje buvo labai tamsu. Prisiminiau vakarykščius įvykius.
    Buvo baisu- kas tas beprotis? Ir kas parašyta tame lapelyje? Atsitokėjas garsiai sušukau "Ar yra kas nors?" Keli žmonės atsakė, kitų neišgirdau, turbūt dar miegojo. Bet paskui prisiminiau: taigi šitame kambaryje pilna vampyrų ir vilkolakių, o juk pabėgti neįmanoma...

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Pagaliau pabudau... Kojų nejaučiu... Turbūt vakar per daug baliavavau... Bet pala! Vėliau dar kažkas vyko! Ai, tiesa... Partrenkiau kažkokį vyrą... Bet tas liko visiškai sveikas... Taip, tai buvo LAABAI keista... O vėliau dar tas jo namas... Ir AK-47... Man labai nepatinka šie dalykai, beveik nesuprantu kas čia dedasi... Kas tas keistuolis žmogus? Negi ateivis? Staiga prisiminiau filmą "Iš kokios tu planetos?". Bet grįžkime į realybę... Tiesą sakant nesu labai drąsus, nes turiu aukščio ir vabzdžių baimę, tad man tokie paslaptingi ir neaiškūs dalykai nepatinka... Negi niekas man nepaaiškins ką mes čia veikiam??? Na, kadangi mačiau, jog yra pabudę dar keli žmonės nuėjau ir užkalbinau juos:
    -Sveiki, aš esu Marionetė, bet vadinkite mane Mario. Gal Jūs suprantate kas čia dedasi? Ir kas tas keistuolis vyras???...
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Pagrindinis

Pramerkus akis per kūną perbėgo šiurpuliukai. Mačiau tik tamsą priešais. Girdėjau žingsnius, bet nesupratau ar tai draugų, ar priešų žingsniai. Pabandžiau atsistoti.. kojos buvo lyg iš švino. Tačiau atsistoti vis gi pavyko. Žengusi keletą žingsnių užkliuvau už kažko.. Tas kažkas buvo žmogus. Miręs. Pamažu prisiminiau praėjusios nakties įvykius. Prisiminiau kaip žiauriai buvo pasielgtą su žmogumi... vien dėl to, kad jis ištarė keletą žodžių. Kurie nulėmė jo likimą. Nusprendžiau, kad prieš kažką sakydama turėsiu gerai apgalvoti žodžius tam, kad man nesibaigtų taip, kaip vienam čia buvusiam žmogui...

1 puslapis iš 9 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •