3 puslapis iš 9 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 125

Tema: MAfija I

Pagrindinis

Demokratas tai jis

Nuo pat pradžios jis man krito į akį,nepatiko.Stebėjai jį.Jis žiaurus,nes pasakė , kad mielai nuspaustų pistoleto gaiduką prieš žmogų...argi tai normalu?
    Noriu būt gerietis,o ne blogietis.Sorry už kadaise kurtas temas , dėl kurių ant manęs pykot.Mapsai ir Heinrich valdo.

Karžygys lauram avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    O aš noriu nuskrist į Mėnulį.
    Žinutės
    1,818

Pagrindinis

Diena po dienos, tamsiam kambariuke su kruva isiutusiu zmoniu... Jauciaus kaip pragare, net menkiausias ne taip suprastas zodelis galejo iziebt pykcio pliupsni..

P.s. Nebalsuosiu, nes telefonu daug maigyt

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Deiwwuxx labai visur kiša nosį... Tas man tikrai nepatinka... Luksis lyg ir normalus, bet labai visko bijo ir kaip maža mergaitė spiegia- jis mane nervina... Ananka labai ramiai sėdi ir šneka su kitais- per daug jau rami, gal bus žudikė?.. !!!Just!!! vien vardas keistas, o dar elgsena... Lauram kaip ir normali, bet baisi tinginė ir melagė... Linko labai paslaptingas ir nesileidžia į kalbas, o tai labai gązdina... Shuffle keistai elgiasi- maunasi skirtingų spalvų kojines, prieš miegą bučiuoja savo tevų nuotraukas ir pabudęs meldžiasi- keistuolis... Rubliukas visąlaik liūdnas, todėl man kyla mintis, kad dėl kažkokio baisaus įvykio, nutikusio jam arba jo artimiesiems jis iš keršto gali kažką užmušti... Wanted daug mieliau "kalba" kumsčiais ir todėl suteikia mintį, jog dėl jo bus daugiausiai aukų... Mantaxas labai jau vaikiškas... Su tokiais net kalbėti nenoriu, bet jei jis supyksta geriau nebūk šalia... Mrs. Light atrodo, kad būtų angelas, bet ji tikrai moka vaidinti nekaltą... Bounty man išvis nepažįstamas, todėl nekelia pasitikėjimo... Dariusxas labai retai būna prie visų, todėl negaliu žinoti ką jis veikia... Heinrich humoristas, bet tie jo juokai kartais nueina prie tokių žiaurybių, kad jis mane gązdina... Demokratas kaip tarnaitė visąlaik patarnauja, todėl susidaro nuomonė, jog nori visiems įtikti, o vėliau išduoti... Dowilea... Šio žmogaus irgi nepažįstu, bet jau spėjau patirti jos šiurkštumą... Yvaldas mėgsta šnipinėti, ir vieną kartą išgirdo tikrai tai, ko jam nereikėjo girdėti... critical "rauna kietą" ir visąlaik bando kam nors pakenkti... BoysPrinces kaip kokia didžpapė blondinka apsimetinėja durna ir stengiasi įgyti vyrų pasitikėjimą. Tai man irgi nekelia pasitikėjimo... Seniunas kaip koks senis vis prašo jam patarnauti ir pats nieko nedaro... Toks jausmas, kad kaupia jėgas žudimui... Lancia kaip "nerderis" vis kalba apie tas savo mašinas, kurios manęs visai nedomina... Tai gali būti ir tokia logika: užknisk priešininką, priversk jį tave sužaloti ir kitiems pranešk, kad jis kraujo ištroškęs žudikas... Sharrass... Netgi toks žmogus man nepatinka dėl apsimetinėjimo nieko nesuprantančiu durniu... Zona... Na ir vardas... Keistokas... Vien dėl to ji man nepatinka... Travijanietis tikrai serga Trojano.. TFU! Traviano liga, naktimis nemiega, o sėdi prie PC... Agniukas labai mane apžavėjo pirmomis dienomis... Tokia faina, toks angelas... Tiesiog tobula... BET TOKIŲ NEBŪNA... Stambras baisiai daug meldžiasi... Arba yra tikras bailys ir netgi valgydamas bijo užspringt, nes meldžiasi prieš valgį, kad saugiai pavalgytų, arba išvis kažkoks nesveiko tikėjimo žmogus... Tokie man tiesiog nepatinka... Lapiukas... Šio žmogaus beveik nepažįstų, bet žinau jo baisų pomėgį snekėti įvairias nesąmones ir man visiškai neįdomius dalykus net jam tai pasakius... Katukasble vien vardas su keiksmažodžiu, o dar kaip kalba... Kas antras žodis "****" arba "blemba"... McJey dar nematytas žmogus šiam pasaulį, bet jau spėjo man parodyti savanaudiškumą ir blogo norėjimą kitiems... red13 ir Fireg67 neįtykėtinai panašūs... Pomėgiai- tie patys, skonis(maisto)- toks pat ir dar daug dalykų tokių pačių... Gali būti, akd jie abu vampyrai arba vilkolakiai, kurie sudarė "sajungą"... zmoge labai paprasta ir nesistengia lysti į akis, todėl mano nuomone gali būti, jog ji žudikas, nenorintis būti pastebėtas...

Gaila, bet rezultatai tokie- aš niekuo nepasitikiu, o ypač Agniuku

P.S. tikiuosi nėvienas neįsižeidė...
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Karžygys zmoge avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    Uostamiestis
    Žinutės
    1,216

Pagrindinis

Tik vienas vienintelis klausimas: kas čia po velnių vyksta? Nieko nesusigaudau. Nekenčiu uždarų patalpų nuo vaikystės. Juo labiau nekenčiu būti tokioje patalpoje su nepažįstamais žmonėmis, kurie gali pasielgti neprognozuojamai. Tą jau įrodė kažkieno paleista kulka.
    Na ką gi, vieną dalyką suvokiu: niekuo negalima pasitikėti. Ir beje koks dar prakeiktas balsavimas? Balsuoju už arčiausiai esantį žmogų, pasivadinusį lyg ir Dariusxas. Hrr, greičiau gaučiau aspirino, galva plyšta...
    Just for fun

Karžygys odrisz avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Bociu kletis
    Žinutės
    1,293

Pagrindinis

Diena baiges.Mire luksis
    Sios dienos aukos
    luksis-doras pilietis nulinciuotas minios
    Likę gyvi:
    Deiwwuxx
    Luksis
    Ananka
    !!!Just!!!
    Lauram
    Linko
    Shuffle
    Rubliukas
    Wanted
    Mantaxas
    Mrs. Light
    Bounty
    Dariusxas
    Heinrich
    Demokratas
    Dowilea
    Yvaldas
    critical
    BoysPrinces
    Seniunas
    Lancia
    Sharrass
    Marionete
    Zona
    Travijanietis
    Agniukas
    Stambras
    Lapiukas
    Katukasble
    McJey
    red13
    Fireg67
    zmoge

pirmoji naktis baigsis rytoj 17-19val

Sorry,kad nera istorijos,negaliu.Yra problemu man
    Mess with the best, die like rest

Sunku islikti kukliam,kai esi geriausias.

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Jeigu skype nemeluoja tai su gimtadieniu odri ;D Jei meluoja tai apsijuokiau.. xexexe :P Anyways su gimtadieniu Gal..

Kadangi odrio gimtadienis tai visi šią naktį nusilakėm kaip gyvuliai. Vartėmės, šokom, dainavom, ir šiaip nesamones darėm!! Ant galo valgėm stumbrą, su lukašenkos padažu. Ir pasiskrudinom pempę, bet ji sudegė tai teko atiduoti zmogei... Oj, tai yra, šuniui.

Zmoge nesupyk, tiesiog tu pirma šovei į galvą :[
    Paskutinį kartą redagavo Heinrich : 2009-05-10 11:02
    I wonder if my pony can fly

Senatorius travijanietis avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    3 planeta nuo saulės
    Žinutės
    733

Pagrindinis

Na ir dienele.Nepraejo nei 48 val. o jau turime auka.Uzjauciu luksis.Pavalgiau jautienos su garstyciomis,bet tai nerimavimo nenumalsino.Nuejau i savo kambari visko apgalvoti.Heinrich sveikina ordi su gimtadieniu.Tai gerai,bet kodel jis nekreipia demesio i luksis mirti?O marionete isviso neivienu napasitiki.Savo kambarelyje priguliau ant lovos,bet uzmigti negalejau.

Imperionas BoysPrinces avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    Už tavo nugaros
    Žinutės
    413

Pagrindinis

Gaila ,kad mirė žmogus todėl visi kai kurį laiką gedėjom jį. Bet netikėtai įsiveržė Heinrich ir surėkė:
    -Wuuuuu švenčiam odrio gimšą.
    Visi nustebo tačiau šie ktiek pralinksmėjo ir užmiršo visus rupeščius ir šventė net žmoge buvo linksma (nors šiapo buvo piktoka) juk jai atiteko pempe...
    Artėjant nakčiai pasidarė šalta ,bet čia ir vėl visus nustebino Heinrich su buteliu Vodkutes ,šėlom,dūkom-tikrai nebuvo šaltą.
    Tačiau šventinė nuotaiko po biški sklaidėsi kai kažkas užsiminė ,kad naktimis būna nesaugu
    Paskutinį kartą redagavo BoysPrinces : 2009-05-10 11:34
    Lietuviškai rašau kada užeina, o del klaidų nesikabinėkit!

Karžygys odrisz avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Bociu kletis
    Žinutės
    1,293

Pagrindinis

Pamiršau paminėt.Heinrich iš po sniego iškasė bitoną baltos. Visiem šilta bus
    Mess with the best, die like rest

Sunku islikti kukliam,kai esi geriausias.

Pagrindinis

Visi šventėme odrio gimtadienį. Nusilakėm kaip šunys, palinkėjom ilgiausių metų ir nuėjome išsiblaivyti. Bent alkoholis padėjo užsimiršti, kad nužudėme dorą pilietį...

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Gaila dėl žmogaus mirties... Nors aš ir prieš jį nebalsavau, bet esu kaltas...- aš juo nepasitikėjau, buvau priešiškas su juo, todėl kiti galėjo apie jį susidaryti neigiama nuomonę. Bet juk dabar nepulsi savęs kaltinti... O šeip tai reikėtų užsiminti apie Odrio gimtadienį... Visi taip pribaliavojom, kad ryte pabudęs neprisiminiau ką dariau praeitąją parą, bet taip negėrusios zmoges deka viska prisiminiau... Šeip man keistas vienas dalykas- mirė nekaltas žmogus, o mes visi džiaugiamės ir baliavojam... Man šokant ir kalbant su kitais iš galvos vis neišėjo mintis apie mirtį ir apie tai, kad naktį auka galiu būti netgi aš...
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Karžygys zmoge avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    Uostamiestis
    Žinutės
    1,216

Pagrindinis

Ech, kaip man gaila, kad nesugebu suvaldyti nervų... Dabar Heinrich vaikšto su fanaru po akim... Nors lai džiaugiasi, kad čia nėra kokio iešmo, iškart būtų buvęs ant jo pamautas, o dabar tik gavo į akį su apdegusia pempe
    Just for fun

Karžygys demokratas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Jazz land
    Žinutės
    3,063

Pagrindinis

Juoka kelia ši situacija, minia kvailių nubalsavo prieš nekaltą žmogų, o paskui nuoskaudai nuplauti nusprendė pasigerti. Ir tegu!
    -Gerkit kiaulės kol gyvi, nesuprantat,jog sekantys galit būti jūs...
    Po šių mano žodžių įsišėliojusi minia akimirkai sustingo, o man išėjus toliau tęsė linksmybes.
    Play, Baby, play...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    (-215|68) Kaunas Žinutės: 24785
    Žinutės
    1,441

Pagrindinis

Ech, koks ziaurus likimas, nekalto zmogaus...

Graudu, buvo ziuret...

Legionierius Fireg67 avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    23

Pagrindinis

gaila kad mire nekaltas zmogus bet as nustebau tai kad Heinrich taip suregavo i tai.Bet tiek prisilakiau kad uzmirsau visas mintis

3 puslapis iš 9 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •