2 puslapis iš 9 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 125

Tema: MAfija I

Pagrindinis

Atsibudęs pamačiau akliną tamsą..Kraupios mintys sukosi apie šią vietą. Vienintelis geras dalykas buvo, kad buvau ne vienas, nes vienatvės aš nemėgau. Visi žmonės buvo susispaudę dėl mažos šio kambario erdvės. Niekas nežinojo kas mums bus, bet mes visi tikėjomes, kad neatsitiks kaip žodžių neparinkusiam žmogui..

Karžygys odrisz avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Bociu kletis
    Žinutės
    1,293

Pagrindinis

Kai jau visi buvo susitaikę su šia tragedija,netikėtai atsivėrė durys. Į tamsą įėjo didžiulis žviesos gūsis,visus apakino,visiems beprotiškai sakudėjo akis,nes jos buvo atpratusios nuo šviesos. Tarpduryje matėsi žmogaus siluetas,jis buvo be kojos, ilgais lyg lijanos ūsais, jūreiviška kepure,velniškai raukšlėtu ir įdegusiu veidu. Šis žmogus amtėsi,kad yra maždaug pusamžis,o jūroje atbuvęs gal 2kart tiek. Iš jo šnekos,gramatinių klaidų ir nesuderintų galūnių,matėsi,kad jis vienišius.
    -Neptūnui reikėti aukas,mum reikti šis aukas,-jis pasakė ir čiupo vieną žmogų.Žmogų pastatė ant lieptelio ir leipė eiti,šis labai bijojo ir jam buvo suleistas kardas kiauriai...Po to krito jūron. Tikintieji ėmė melstis,kitiverkti.Durys užsivėrė,vėl aklinama tamsa.
    Po geros savaitės,kai jau visi įprato taip kentėti,vėlgi prasidarė durys,čia jau stovėjo tas senasis kapitonas(jį įžvelgė po geros valandos,nes nieeko nematėt nuo šgviesos). Prie dūrų esantys žmonės ėmė drebėti,kiti nesuprato ko,tačiaa įsižiūrėjo... Jie buvo kažkur...kur daug sniego,kur daug šalčio.Jie buvo ant trumpų rankovių,ant šortų. Kažkas griebė ginklą iš šovė į kapitoną,šis parkrito ir raitėsi iš sakusmo,visi puolė bėgti,kur kojos neša,tačiau jis sugavo 14žmonių ir juos nuvedė tolyn. Jis juos kankino,kitaip tardė,jau norėjo paaukot,tačiau persigalvojo. Ir pradėjo kalbėt:
    -Taigi,jus padalinu po 7, 7vilkolakiai,7vampyrai.Jūsų kūno pavidalai liks normalūs iki tol kol mirsite,taigi tik vienas iš jūsų klanas išgyvens.Sakykime jei laimės 2vampyrai jie vėl taps žmonėmis ir aš juos grąžinsiu namo.
    Staiga kažkas krepštelėjo,kapitonas išsigando ir paleido kulkų,matėsi,kad kažkas išgirdo visa tai,jis yra sužeistas,ir toli nuo draugų.Tik jis gali atskleisti šią paslaptį. Ar jam pavyks? Ar vampyrai/vilkolakiai grįš namo? Tai viskas priklauso nuo jūsų!!!!

Pirmoji MAfija prasideda.
    Pirmoji diena baigsis rytoj 7-10val ryto(gegužės 10).
    Šiandien galima balsuoti

Likę gyvi:
    Deiwwuxx
    Luksis
    Ananka
    !!!Just!!!
    Lauram
    Linko
    Shuffle
    Rubliukas
    Wanted
    Mantaxas
    Mrs. Light
    Bounty
    Dariusxas
    Heinrich
    Demokratas
    Dowilea
    Yvaldas
    critical
    BoysPrinces
    Seniunas
    Lancia
    Sharrass
    Marionete
    Zona
    Travijanietis
    Agniukas
    Stambras
    Lapiukas
    Katukasble
    McJey
    red13
    Fireg67
    zmoge
    Mess with the best, die like rest

Sunku islikti kukliam,kai esi geriausias.

Pagrindinis

Vilkai,vampyrai blogi. Mums reikia rasti tą pražuvėlį,kuris daug žino... Man atrodo,kad Shuffle buvo vienas iš 14-tuko.
    Citata odrisz rašė Peržiūrėti žinutę
    Noras didelis yra,realizavimo galimybė tokia menka,kad menkesnė už menkumą.

Karžygys Heinrich avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Jeigu čia užklydot
    Žinutės
    2,061

Pagrindinis

Kai tik išgirdau, kad kažkas šovė į kapitoną, puoliau iš to kambario kiek kojos užmatė. Kartu su kitais, ir paskui juos. Bėgdamas pastebėjau, kad vienas vaikinas sustojo ir puolė įtartinai dairytis, o panašu, kad ten buvo luksis...

EDIT:

Vo kaip smagu, dauguma turi savo nuomonę, ir nebalsuoja už pirmą pasiūlytą :].
    Paskutinį kartą redagavo Heinrich : 2009-05-09 11:56
    I wonder if my pony can fly

Imperionas BoysPrinces avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    Už tavo nugaros
    Žinutės
    413

Pagrindinis

Mantaxas
    Nelabai jis man
    Lietuviškai rašau kada užeina, o del klaidų nesikabinėkit!

Senatorius Linko avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    klaipeda
    Žinutės
    503

Pagrindinis

man taitas keistasmantaxas

Pagrindinis

luksis tai tavo darbas.

Pagrindinis

Tik išbėgęs pro duris pamačiau visiškai ramų žmogų.Jis buvo su ilgais nagais,dantys taip pat ilgesni.Panašu į giltinę.O gal ir vampyrą?O gal vilkolakį?Man atsigaunant akims nuo tamsos pomažu aiškėjo kas jis.Tai buvo Ananka.
    Katukas yra rimts katins gi.

Karžygys demokratas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Jazz land
    Žinutės
    3,063

Pagrindinis

Pamažu pradedu apsiprasti su pasikeitimais, supratau,jog patekau ten, kur seniai norėjau atsidurti - vietoje,kur galiu patikrinti savo galimybes išgyventi. Nesipriešinau kapitonui, visa tai man atrodė kaip mažas spektaklis ,todėl nusprendžiau dar pabūti marionete. Balsavimas? Pfee... Nėr ko jaudintis, spėjau užkalbinti kelis likimo brolius, taigi jaučiuosi saugiai.Kurio nervai neišlaikė ir kuris iššovė į kapitoną man net nelabai įdomu, visa tai virsta holivudiniu filmu ir man pradeda patikti...
    Play, Baby, play...

Imperionas Mrs. Light avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Lietuva...
    Žinutės
    115

Pagrindinis

Lapiukas man įtartiniausias. Piktos akys, šiurkštūs bruožai. Ir elgiesi, lyg kažką slėptum... Balsuoju prieš tave!
    Nekask kitam duobės - tegul pats išsikasa.

Pagrindinis

luksis man itartiniausias
    05-09-2009, 2009.05.09, 18:00

Pagrindinis

luksis labai įtartinas. Toks tylus.. tarsi nenorintis išsireikšti ar būti pastebėtas.

Legionierius Fireg67 avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    23

Pagrindinis

luksis speju kad jis

Karžygys luksis avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    8 kilometrai nuo jūros
    Žinutės
    1,783

Pagrindinis

Mantaxas yra zudikas

rodos mirsiu as jus padarisite klaida ir padesite blogiukams.

prisistatio neprasiau nes pirma karata iejau i mafija

tad jei norit galit zuditi taciuataipogi galite pakeisti savo sprendima

Senatorius Lancia avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Terra incognita
    Žinutės
    525

Pagrindinis

luksis spėju tu žudikas...

2 puslapis iš 9 PirmasPirmas 123456 ... PaskutinisPaskutinis