3 puslapis iš 6 PirmasPirmas 123456 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 80

Tema: Patarimai žaidžiantiems užsienio serveriuose

Senatorius kill2live avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    839

Pagrindinis

Visi tie vertėjai verčia panašiai ir manau Google Translate yra vienas iš pranašesnių.

Pagrindinis

Citata giedronas rašė Peržiūrėti žinutę
    Na norėčiau tik pasakyti savo nuomone, apie šį google translater'y, jo vietoje geriau naudoti "anglona""alkona" bet tik ne jį, jeigu kas nors moka geriau anglų tikrai pamatys kokias klaidas padaro versdamas į anglų iš lietuvių.
    ,,_________________________________,,
    Minėdamas programas nedarau reklamos.
    Bet gi cia tam yra kad esme suprasti o ne superiniai rasyti , plius nevientik anglu kalba gi reikia Kai zaidi pas kokius nors coratus ar slovakus

Legionierius kometa009 avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Jurbarkas
    Žinutės
    28

Nuomonė

Aciu lb

Legionierius dzeus avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2009
    Vieta
    Šakiai
    Žinutės
    27

Pasididžiavimas

Kas iš to alkono, anglono jai visai nesigaudai anglų kalboje?? Jai nežinai taisyklių, sakinio struktūros?

Pagrindinis

manu google translate visai geras. koks skirtumas kad sunkiau suprasti ka parasai juk ir lietuviai raso klaidingai. pwz as daug kartu sunkiai suprasdavau ka paraso ally vadas ar dar kas nors. tai kdl jei pwz as nesuprantu ka kiti raso, kiti turi suprasti ka as rasau???

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Teksasas
    Žinutės
    69

Pagrindinis

google traslate ****.. nenaudosiu karta panaudojau ir uztenka jai imantresni sakini paimsi isvis kai isvers lempa is kokio rato padarys ozi naudoju tik sita http://vertimas.vdu.lt/twsas/ bent jau esme visada suprasi.
    Jai ką padariau ne taip nepykit. Kaltas ne aš kalta aplinka.

Pagrindinis

Man tai geriausia verčia Google vertėjas

Pagrindinis

Jei jums reikia geriausio vertejo, parsisiuskit AceTranslator ,ji vercia apie 30x30 kalbu gali bendrauti pagrindiniuose uzsienio servuose vercia net sakiniais uzima nedaug, bet tikrai pravers ne tik travian zaisti, bet ir mokantis

Senatorius
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Bullworth
    Žinutės
    664

Pagrindinis

Citata haumerr rašė Peržiūrėti žinutę
    Na pavyzdžiui aš išversiu tokį prašymą į aljansą į lietuvių kalbą (su google translate):

Hello. I want to join your alliance, im American, 16 years old player. Im playing for Gauls, and i am looking for friendly alliance. I can help you with defense. I'm very active, and i will build the World Wonder.

išvertus į lietuvių

Labas. Norėčiau prisijungti prie savo aljanso, jiems JAV, 16 metų žaidėjas. Aš žaisti už Halė, ir aš ieškau draugišką aljansą. Aš galiu jums padėti gynybos. Esu labai aktyvus, ir i remsis Pasaulio stebuklas.

išvertus atgal:

Hello. I would like to connect to their alliance, they are American, 16-year-old player. I play for the Gauls, and I am looking for a friendly alliance. I can assist you in defense. I am very active, and I will build Wonders of the World.

Atgal išverte gana gražiai, todėl darau išvadą, kad geriausia versti į anglų kalbą.
    O dabar vel isversk atgal i Lietuviu kalba.
    Juokingiau ir but negali
    "Labas. Noriu prisijungti prie Aljanso, im Amerikos, 16 metų žaidėjas. Im žaisti ant galo, o aš ieškau aljanso šeimai. Aš galiu jums padėti gynybos. Esu labai aktyvus, ir aš statyti pasaulio stebuklas."
    Dadadadada

Pagrindinis

as gavau bana kad nemoku olandiskai ir nepadejo nei google nei kas

Senatorius
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    United Kingdom
    Žinutės
    550

Pagrindinis

Citata vena rašė Peržiūrėti žinutę
    as gavau bana kad nemoku olandiskai ir nepadejo nei google nei kas
    as irgi...gavau nlx bana nes tipo vokiskai nemoku sneket...

Pretorionas rukas112 avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    kps
    Žinutės
    41

Pagrindinis

ar gali MH uzbanint jei nemoku servo kalbos? pvz zaidziu olandu serve ir nemoku olandiskai

Pagrindinis

Citata rukas112 rašė Peržiūrėti žinutę
    ar gali MH uzbanint jei nemoku servo kalbos? pvz zaidziu olandu serve ir nemoku olandiskai
    §3.3 Elke vorm van communicatie binnen het spel moet in het Nederlands zijn. Dit geldt ook voor account en alliantie profielen.

http://translate.google.lt/translate...tate0=&swap=1#

Karžygys mapsai avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Galaktikos pakraštyje...
    Žinutės
    2,439

Pagrindinis

Citata Dariusxas rašė Peržiūrėti žinutę
    Man tai geriausia verčia Google vertėjas
    Sutinku. Jis labai gerai verčia. Tik juo ir naudojuosi.

Pagrindinis

Tiesiog turetumet moketi anglu kalba , o neturetu siaip bausti , nes anglu kalba yra tarptautne kalba ir ja turi moketi visi MH.

3 puslapis iš 6 PirmasPirmas 123456 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •