2 puslapis iš 6 PirmasPirmas 123456 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 80

Tema: Patarimai žaidžiantiems užsienio serveriuose

Legionierius karamelė * avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    7

Pagrindinis

Geriausias patarimas - NEŽAISKITE UŽSIENIEČIŲ SERVERIUOSE , JUK YRA IR LIETUVIŠKI

Pretorionas giedronas avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    Šilutė
    Žinutės
    74

Pagrindinis

Citata karamelė * rašė Peržiūrėti žinutę
    Geriausias patarimas - NEŽAISKITE UŽSIENIEČIŲ SERVERIUOSE , JUK YRA IR LIETUVIŠKI
    Butum, teisi, bet nėra didesnio pasitenkinimo kai tu zaidi uzsienyje, gali ignoruoti daug zinuciu arba bent atrasyti jiems lietuviskai, puikiai sukalbeti su alijansu irgi nereikia, tiesiog sedi jame ir visi taves klauso beto kiek fermu gali rasti taip zaisdamas. na Ir dar sis tas MALONUMAS SU KUOKOMIS TRANKYTI UŽSIENIECIUS, DAROMAS TOKS NEPASITENKINIMO ISPUDIS.
    ________
    gal ir nukliedejau bet.. kas prieš tiesiog parasykite ka manote

Pagrindinis

O jūs pagalvojat kiek reikia tekstų frazių išverst kad būtu normalus vertimas? Gal pabandom pažodžiui su alkonu ar dar kuo išvesti? O po to atgal? pažiūrėsim kas gausis.

Imperionas haumerr avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2009
    Vieta
    Litauen
    Žinutės
    331

Pagrindinis

Na pavyzdžiui aš išversiu tokį prašymą į aljansą į lietuvių kalbą (su google translate):

Hello. I want to join your alliance, im American, 16 years old player. Im playing for Gauls, and i am looking for friendly alliance. I can help you with defense. I'm very active, and i will build the World Wonder.

išvertus į lietuvių

Labas. Norėčiau prisijungti prie savo aljanso, jiems JAV, 16 metų žaidėjas. Aš žaisti už Halė, ir aš ieškau draugišką aljansą. Aš galiu jums padėti gynybos. Esu labai aktyvus, ir i remsis Pasaulio stebuklas.

išvertus atgal:

Hello. I would like to connect to their alliance, they are American, 16-year-old player. I play for the Gauls, and I am looking for a friendly alliance. I can assist you in defense. I am very active, and I will build Wonders of the World.

Atgal išverte gana gražiai, todėl darau išvadą, kad geriausia versti į anglų kalbą.
    I walk the line
    Citata linux rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai per para 2 dienos yra?

Pagrindinis

hm...keista, kad negalima kita kalba rasyti
    Kalausk kuo galesiu tuo padesiu

Pretorionas AmBlEM avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    44

Pagrindinis

Kitų šalių servuose nesamonė... Neįmanoma normaliai kurti reidų ir visokių kitokių karo planų...

Pretorionas Kuriamas avataras
    Prisiregistravo
    Apr 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    65

Pagrindinis

Labai dekoju! Pravers

Pagrindinis

Na as pas zaidziu prancuzu serve sekas gerai esu ketvirtas .Taisykles lygiai tokios pacios kaip ir ltx servuose

Pagrindinis

as losiu italu serve tai nebuvo tokiu bajeriu,

Pagrindinis

Geriausiai yra susiorganizuoti lietuviams uzsenietiskuose serveriuose ir sukurti savo ally.

Legionierius
    Prisiregistravo
    Apr 2008
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    18

Pagrindinis

Citata germanoidas rašė Peržiūrėti žinutę
    Geriausiai yra susiorganizuoti lietuviams uzsenietiskuose serveriuose ir sukurti savo ally.
    Lietuviam truksta operatyvumo.... Jei ir zaidzia nemazai lietuviu tai jie buna issimete kas kur ir jokio ten rimto ally nesukursi....

Pagrindinis

jo nesamone tas google translate...patariu niekam jo nenaudoti

Pagrindinis

Citata AmBlEM rašė Peržiūrėti žinutę
    Kitų šalių servuose nesamonė... Neįmanoma normaliai kurti reidų ir visokių kitokių karo planų...
    Ką tu tuo norėjai pasakyti O.o
    MudKipZ & PedoBear Connection! -> Where amazing "I herd u liek mudkipsssss" and Pedophil Bear connection happens.
    Don't hate us because we're beautiful.

Senatorius kill2live avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    839

Nuomonė Kitos šalys netrugdo.

Aš žaidžiu neskaitant Lietuvos dar 3 šalių serveriuose ir man beveik tas pats kaip žaisti Lietuvos serveriuose. Nematau didelio skirtumo. Rusų serveryje pasitelkiu Google Translate pagalba. Na neina gauti rišlių sakinių bet tema suprasti įmanoma. Nemanau kad kitų šalių serveriai yra mums nenaudingi. O ypač norint laikytis taisyklių. Pvz: Jeigu mėgsti žaisti spped serveriuose o taisyklėse aiškiai parašyta Kiekvienas žaidėjas gali turėti tik vieną registraciją serveryje. o kiekvienoje šalyje yra po 1 speed serveri. Taigi norint žaisti keliuose speed serveriuose tenka registruotis kitose šalyse.

Manau kad patyrusiems žaidėjams nėra didelės reikšmės kokios šalies serveryje žaidžia. O naujokams patarčiau apsiprasti Lietuviškoje aplinkoje.

2 puslapis iš 6 PirmasPirmas 123456 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •