Rodomi rezultatai 1 iki 8 iš 8

Tema: antra gyvenviete

Pagrindinis antra gyvenviete

turiu problema systra losia ant traviano speed x srw o as negaliu ten uzsiregistruot irgi tai galwoju nuejsiu travian.ru uzsireginsiu tik kalba tesiskirs :I dabar mane ten puldineja wienas duhas kas puswalandi ir nuimineja res po 300 D o as ten pasirinkes ant tos gyvenvietes prekiaut taikiai :I negaliu kariu turet.tai jeigu as tbr tureciau gyvenwiete antra tai ten butu uzdociu magistras irgi ir ar galeciau ten karius gamintis ir puldinet ta paty zmogela kur puldineja mane ant anos gyvenvietes?tai pagrindinis klausimas bus kaip pasidaryt kelias gyvenwietes

Karžygys Kipermaster avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2007
    Vieta
    Nors Lietuva bananų kraštas - man čia gerai
    Žinutės
    3,256

Pagrindinis

Citata wilius rašė Peržiūrėti žinutę
    turiu problema systra losia ant traviano speed x srw o as negaliu ten uzsiregistruot irgi tai galwoju nuejsiu travian.ru uzsireginsiu tik kalba tesiskirs :I dabar mane ten puldineja wienas duhas kas puswalandi ir nuimineja res po 300 D o as ten pasirinkes ant tos gyvenvietes prekiaut taikiai :I negaliu kariu turet.tai jeigu as tbr tureciau gyvenwiete antra tai ten butu uzdociu magistras irgi ir ar galeciau ten karius gamintis ir puldinet ta paty zmogela kur puldineja mane ant anos gyvenvietes?tai pagrindinis klausimas bus kaip pasidaryt kelias gyvenwietes
    jei pasirinkai taikia pradzia, tai nereiskia, kad negali turet kariu. pasistatyk kareivines pagal reikalavimus zinyne ir gamink karius
    NEAKTYVUS

Pagrindinis

atsakymas i pagrindini klausima:
    pasistatyk valdovu rumus 10lvl arba rezidencija 10lvl

Pagrindinis

Magistras buna tik zaidimo pradzioje(kai turi viena kaima) ir kai ikuri kita kaima, magistro nebebus. Antra kaima ikurti reikaligi Kulturos taskai, kai ju bus pakankamai tada reikia pakelti valdovu rumus/rezidencija iki 10lvl pasistatyti kolonistus ir tik tada ikurti antra kaima. Jei tave reidina ir nesa resursus, statykis sleptuves pries reida isleisk resursus ant ko nors, pirk turguje, kad tik jis negautu resu. Sekmes
    Too Old for This...

Pagrindinis

Magistras atsiranda tik vieną kartą ,pradžioje žaidimo.Kai kuri kitas gyvenvietes jis jau neatsiranda.

Pagrindinis

ash turiu 5 sleptuwes dar plius 1 10lwl

Pretorionas tome avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2009
    Vieta
    Pan.r
    Žinutės
    38

Pagrindinis

jei kolonija kurt nori reikia 10 lwl rumus ar reziswncija
    kelt