2 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 16 iki 30 iš 68

Tema: Kaip jaustis saugiam turėdamas 0 karių

Senatorius
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    518

Pagrindinis

Na vadinasi ne toks jau ir rimtas zaidejas, galbut lokalinemis salygomis rimtas . Juo labiau jei leido ne vienam... Travianas yra ziaurus zaidimas - visiems geras nebusi. Teko ir man kazkada paremti mergaite viename serveryje, bet ji nekele jokios gresmes . O aklai bunant geram galima prisidaryt tik bedos... Na bet teisingai, jei yra naiviu zmoniu, kodel sito neisnaudoti .
    har har!

Imperionas CandyPrincesss avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2009
    Vieta
    Tailandas
    Žinutės
    212

Pagrindinis

Citata maddd rašė Peržiūrėti žinutę
    Na vadinasi ne toks jau ir rimtas zaidejas, galbut lokalinemis salygomis rimtas . Juo labiau jei leido ne vienam... Travianas yra ziaurus zaidimas - visiems geras nebusi. Teko ir man kazkada paremti mergaite viename serveryje, bet ji nekele jokios gresmes . O aklai bunant geram galima prisidaryt tik bedos... Na bet teisingai, jei yra naiviu zmoniu, kodel sito neisnaudoti .
    Kiekvienas traviane nori naudos tik sau [kartais savo ally] ir jei tam susidaro galimybė, kodėl nepasinaudoti ja?
    maddd, pritariu tau

Pagrindinis

Vienam parašiau "Sveikas, prašau manęs nepulk. Man dabar sunkūs laikai vos pragyvenu " ir jau savaite kaip nepuola

Senatorius Rhasta avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Vln
    Žinutės
    509

Pagrindinis

Meh...iš tokių laiškų labai lengva suprasti, kad esi ferma arba nori "simsitint". Geriausia nieko nerašyti ir netraukti prie savęs bereikalingo dėmesio.
    What are the three words guaranteed to humiliate men everywhere?
    'Hold my purse.'

Prisiregistravo
    Jan 2009
    Vieta
    Tailandas
    Žinutės
    212

Pagrindinis

Citata Rhasta rašė Peržiūrėti žinutę
    Meh...iš tokių laiškų labai lengva suprasti, kad esi ferma arba nori "simsitint". Geriausia nieko nerašyti ir netraukti prie savęs bereikalingo dėmesio.
    Bet kartais tai padeda

Pagrindinis

Kartais, kai įvertini sutuaciją, o ne visada, kad galima kurti gidą.

Prisiregistravo
    Jan 2009
    Vieta
    Tailandas
    Žinutės
    212

Pagrindinis

Citata Merkurij rašė Peržiūrėti žinutę
    Kartais, kai įvertini sutuaciją, o ne visada, kad galima kurti gidą.
    Bet daznai-taip.

Imperionas Musiokas avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    United Kingdom
    Žinutės
    261

Pagrindinis

CandyPrincesss tau visada padeciausiaip gal ir veiksmingas jei panele parasytu graziai as padeciau
    S4- 1 Musiokas [ -=DS=- ]
    S4- 2 Wizzard [ BANZAI ]

Pagrindinis

Nu,žiūrint pagal situacija,jei žiaurus noliferis,kuris viską fermina,tai jam nusispjaut,ant tu laiškų o jei geraširdis,tai gal pavyktų šitas gidas

Senatorius travianas avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2007
    Vieta
    Travian forum
    Žinutės
    782

Pagrindinis

Citata Rhasta rašė Peržiūrėti žinutę
    teisingai,jis ar ji galvos kad resus tik keli ir fermins kaip ašman parašė aš neatrašiau o poto gera ferma išėjoGeriuausia tai karius gamintis ir būsi saugus.

Pagrindinis

prajuokino mane biski sita tema

Pagrindinis

Kaip visą laiką, merginos pasinaudoja savimi, kad gautų tai, ko joms reikia Aš kalbu apie paskutinį pvz. Na ištiesų nepastebėti, kad esi ferm nėra sunku, nebet pradėji ieškotis pagalbos tik praradus karius.

Pretorionas darckdzekas83 avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    kaunas
    Žinutės
    41

Pagrindinis

Citata ClusioN rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu,žiūrint pagal situacija,jei žiaurus noliferis,kuris viską fermina,tai jam nusispjaut,ant tu laiškų o jei geraširdis,tai gal pavyktų šitas gidas
    matau zmogus is spydo raso zino kad musu klanai agresyvus na bet pvz manes jei grazei papraso nepulti tai ir nepuolu,bet buna tokiu kuriuos puoli imi jau net ir miesta ir nieko neraso tyli,kai paimi miesta paraso tik tada kad tipo ***** ka darai butume susitare,na i toki laiska seka iskarto veiksmai ,paleidzemos katos i visus jo miestus ir pos factum taip sakant cia nesenai buvo nutikimas suradau jau apgyvendinta 15cropa galvoju sulyginsiu su zeme ir pajamsiu pasiunceu atakas su feikais,zmogelis drebedamas parase iskarto,nepulk gal susitarsim graziuoju?na i tokius laiskus reguoju gan pagarbei,paraseu jam kad jei atiduos cropa graziuoju neliesiu daugeu jo jis sutiko,sako gaila cropo bet ka jau padarysi,sakau galiu duot devintuka nes man iki jo daugeu kaip 25h tas atsisake sako man taipat toli o gal gali kita kropa sulyginti? nes berniukas buvo nuziurejas dar viena 15 cropa kureme jau isikures jaunuolis tam nusiunceu atakas su katom net paraseu kad patrauktu sawo karius kad nenukentetu tas duchu mane isvadino daugeu nieko kai parejo atakos ir prarado visas falangas su pastiprinimais,tada jau kitaip kalbeti pradejo jau ne duchas o ponas gal susitarsim graziuoju surasiu as tau ta kropa daveu zmogui pora dienu ziuresiu kas gausis matot kaip buna mes esame ir sukalbami tik nereike pustis o deretis jieskoti kompromiso ir viskas bus ciki
    Karas ir taika du nesuderinami dalykai kaip juoda ir balta!

Karžygys dzekas_darbis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

Citata darckdzekas83 rašė Peržiūrėti žinutę
    paraseu jam kad jei atiduos cropa graziuoju neliesiu daugeu
    Nueik į turgų ir susirask nuorodą į žaidimo taisykles. O tada pasidžiauk, kad kita pusė jų irgi neperskaitė.

Senatorius travianas avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2007
    Vieta
    Travian forum
    Žinutės
    782

Pagrindinis

Citata CandyPrincesss rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaip jaustis saugiam turėdamas 0 karių

Na taip, tu totali ferma esi, BET dar ne viskas prarasta. Ypač jei aplinkui esantys žaidėjai to net neįtaria.
    Taigi veiksmų planas labai paprastas:
    1. Žemėlapyje apsižiūri, kokie dideli kaimynai aplink tave yra
    1.1. Ramiai apžiūri jų aprašymus. Pasirenki kokius 2-3 [pagal aprašymo draugiškumą]
    2. Parašai jiems žinutę
    2.1 Žinutės esmė turi būti, kad nori draugauti su jais, būtinai pasirašom "pagarbiai" ir savo niką [Gale pridėsiu kelis žinučių pavyzdžius]
    2.2 BŪTINAI sukuri temą [pvz.: laba]
    2.3 Lauki jų atsakymo [Jei negauni ir matai, kad perskaityta JOKIU būdu antrą kartą nerašyk, tiesiog kito kaimyno paieškok]
    3. Jei jie sutinka, VOULA! tu jau turi sąjungininką. Jei nenori, bet atrašo, gali gražiai pabandyti kaip nors su juo susidraugauti. [Tik naglai nelįskit]
    3.1 Susirašinėji su juo ir "išsibazarini" iki to, kad jis tave globoti pradeda [Aišku, čia reikia pasistengti, bet nieko nėra neįmanoma]
    3.2 Jis tave globoja, o tai reiškia, kad tu gali nebijoti jo ally narių, bei sąjungų. [Visada globėjas paprašęs, kad jo globotinio nepultų sulaukia teigiamo atsakymo]
    3.3 Jei atsiranda kitas žaidėjas, kuris nori tave ferminti, bet nėra tavo globėjo sąjungininkas, ally narys, tavo globėjas tikrai tau deffo parūpins ir bandys susitarti su puolėju.

Kriterijai, renkantis globėjus:
    ● Nemažas POP
    ● Tavo kaimynas
    ● Geram aljansui priklausantis

Kaip ir žadėjau, keli žinučių pvz.:
    1 "Sveikas, kaip matau kaimynai mes esam, tad gal vienas kitam padėkim. Pagarbiai, nikas"
    2 "Laba, turiu tavęs prašymą, gal galėtum padėti. Pagarbiai, nikas"
    Man visada suveikia:
    3 "Sveikas, kaip matau, tu čia neblogai įsikūręs esi. Gal galėtum vargšei merginai padėti? Pagarbiai nikas"
    __________________________________________________ ________________________

Tikiuosi jums tiko ir patiko mano vadovas ir jis buvo parašytas vietoje, laukiu komantarų. ^^
    Biški pabildysiu dar:
    1.reikia rašyt lietuviškai o ne rashyti kiti taip rašo.
    2.Būtinai nenaudot keiksmažodžių.
    3.Negalimą iš jo pasityčioti

2 puslapis iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis

Temos raktiniai žodžiai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •