1 puslapis iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 45

Tema: 2 Karžygiai

Pagrindinis 2 Karžygiai

Sveiki. Tikriausiai ne vienam teko aljanso skype chate matyti, kaip kiti nariai kalba apie savo karžygio lygį. Kiekvienas nori tuo, tarsi, pasididžiuot, pasigirt, nes tam tikra prasme karžygio lygis parodo tavo asmeninius "karinius pasiekimus".
    Mano pasiūlymas būtų toks: kai karžygys pasiekia maksimalų lygį (nebūtinai maksimalų, galima pvž 80), žaidėjas gauna galimybę apmokyti dar 1 karžygį. Jis būtų 0 lygio, jį vėl reiktų "treniruoti" mūšiuose. Abu karžygius būtų galima siūsti kartu i puolimą (t.y pasiekti 40% įtaką puolimui arba gynybai)
    * Tai, bent jau minimaliai, paskatins kai kuriuos žaidejus aktyviau kariaut, o ne simsitint
    * Tai žaidimo neiškraipo, kadangi tu aukoji savo offą arba defą, o kitas gali to nedaryti.
    * Tai yra sunku padaryti, tačiau realu (abejojantieji galit pažiūreti nugaletojų panteoną)
    Tai būtų kaip tam tikras "apdovanojimas" uz aktyvumą puolant ir pagalbą ginantis.
    Laukiu Jūsų nuomonių
    Paskutinį kartą redagavo KoRMoR : 2010-02-12 21:13

Pagrindinis

Nu nebloga mintis

Pagrindinis

gerai apgalvojai ir viska aiskiai isdestei visai gera ideja.

EDIT: gerai pagalvojus, karzygi gali daryti puolimo arba ginybos, taip pasirenki savo strategija, jai galetum tureti abu, butu zaidimo iskraipymas, nes manau karzygio ir yra tokia paskirtis - parodyti tavo strategija.

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Citata Dream3r rašė Peržiūrėti žinutę
    gerai apgalvojai ir viska aiskiai isdestei visai gera ideja.

EDIT: gerai pagalvojus, karzygi gali daryti puolimo arba ginybos, taip pasirenki savo strategija, jai galetum tureti abu, butu zaidimo iskraipymas, nes manau karzygio ir yra tokia paskirtis - parodyti tavo strategija.
    Kai karzygis pasiekia 100 lygi, ten jau visai neaisku, kokia jo pradine paskirtis buna, nes viskas buna iki max pakelta, taip kad tavo pastaba neturi jokios strategines reiksmes.
    O ideja del antro karzygio - nebloga.

Imperionas Murcielago avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Ukmerge
    Žinutės
    478

Pagrindinis

Citata KoRMoR rašė Peržiūrėti žinutę
    Sveiki. Tikriausiai ne vienam teko aljanso skype chate matyti, kaip kiti nariai kalba apie savo karzygio lygi. Kiekvienas nori tuo, tarsi, pasididziuot, pasigirt, nes tam tikra prasme karzygio lygis parodo tavo ameninius "karinius pasiekimus".
    Mano pasiulymas butu toks: kai karzygys pasiekia maximalu lygi (nebutinai maximalu, galima pvz 80), zaidejas gauna galimybe apmokyti dar 1 karzygi. Jis butu 0 lygio, ji vel reiktu "treniruoti" musiuose. Abu karzygius butu galima siusti kartu i puolima (t.y pasiekti 40% itaka puolimui arba gynybai)
    * Tai, bent jau minimaliai, paskatins kai kuriuos zaidejus aktyviau kariaut, o ne simsitint
    * Tai zaidimo neiskraipo, kadangi tu aukoji savo offa arba defa, o kitas gali to nedaryti.
    * Tai yra sunku padaryti, taciau realu (abejojantieji galit paziureti nugaletoju panteona)
    Tai butu kaip tam tikras "apdovanojimas" uz aktyvuma puolant ir pagalba ginantis.
    Laukiu Jusu nuomoniu
    visai pritariu tik nemanau kad igivendins nes beveik ne vienos idejos neigivendina
    Labiausiai juokiasi tas kas namie veidrodžio neturi...
    Citata dasas rašė Peržiūrėti žinutę
    mane puldinaja vienas durnius kaskoks kariai eina 10 val. ir nieko neinesa

Pagrindinis

Citata Murcielago rašė Peržiūrėti žinutę
    visai pritariu tik nemanau kad igivendins nes beveik ne vienos idejos neigivendina
    Kiek suprantu visos idejos "kaupiamos" naujajai traviano versijai, bet galiu ir klysti.

Pagrindinis

Citata Elmas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kai karzygis pasiekia 100 lygi, ten jau visai neaisku, kokia jo pradine paskirtis buna, nes viskas buna iki max pakelta, taip kad tavo pastaba neturi jokios strategines reiksmes.
    O ideja del antro karzygio - nebloga.
    nesu turejas 100 levelio karžygio tai negaliu pasakyti bet manau per daug palengvintu žaidima stipriem zaidejam ir nustumtu i sali silpnesnius.

Kiek suprantu visos idejos "kaupiamos" naujajai traviano versijai, bet galiu ir klysti.
    o kada pasirodys naujoji versija?

Pagrindinis

Silpnesniuju perdaug nenustumtu i sali, kadangi keldamas savo karzygi paaukosi tam labai daug defo arba offo, o tuo tarpu "silpnesnis zaidejas" ramiai gales uzsiauginti gerokai didesni offa.

Kada pasirodys nauja traviano versija- nezinau. Esu tik mates kazkur forume, kad rase apie ja

Pagrindinis

Pritariu siai idejai.Viskas puikiai apgalvota.

Karžygys Elmas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    2,443

Pagrindinis

Citata xaros rašė Peržiūrėti žinutę
    Pritariu. O ant kokio serwo tu loši?
    Na as zaidziu daugiau pramogai, nedarau is to zaidimo dideliu problemu. Pradejau s3 serve ten neblogai sekesi. Po to zaidziau s2, ten man neblogai sekesi, bet mano draugams nekaip, tai panaikinom ten acc. Dabartiniu metu trinuosi s2, dar neapsisprendziau rimtai zaisiu ar tik laika stumsiu iki vel startuos s3 ...

Citata Murcielago rašė Peržiūrėti žinutę
    Na tik nereikia lialia - ideju gan nemazai igyvendinta, galite tiketi, galite ne - bet kazkada ir karzygiu ir spastu nebuvo ir daug ko nebuvo - paziurekita i classic serva Kiek zinau T4 versijoje bus vynine ar kaip ten tas pastatas vadinasi. Gal bus dar keli patobulinimai. Nereikia noreti visko iskart. Sis projektas numatytas daugeliui metu ir mutuos po truputi Kazkoks nedurnas zmogelis buvo vienoj vietoj surinkes visus pakeitimus ir ju datas, kada buvo tie pakeitimai idiegti, sarasas visai neblogas, siulau ji susirasti ir neverkslenti, kad nebuna jokiu pakeitimu ... vaikiska tiketis, kad jau ryt visi pakeitimai bus ...

Citata Dream3r rašė Peržiūrėti žinutę
    nesu turejas 100 levelio karžygio tai negaliu pasakyti bet manau per daug palengvintu žaidima stipriem zaidejam ir nustumtu i sali silpnesnius.
    Na nieko tas neapsunkintu silpnu zaideju gyvenimo, taip sakant: ferma gimes ... O kas liecia stipresnius zaidejus, tai jiems atsirastu ankstinas geresniam zaidimui. Zaidimas pasidarytu idomesnis, daugiau veiksmo butu ... O palengvinti zaidimo - manau nelabai jis palengvintu, kaip ten bebutu, bet vienas lauke ne karys, tai ar vienas karzygis, ar du - nelabai keicia esme. Na butu maziau konservu :d O tai dabar gali du uzkonservuotus karzygius laikyti

Karžygys Kipermaster avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2007
    Vieta
    Nors Lietuva bananų kraštas - man čia gerai
    Žinutės
    3,256

Pagrindinis

idėja nebloga, tik siūlyčiau kad negalima kartu karžygių būtų siųsti.
    ganėtinai sunku pasiekti 100 - tąjį lygį. S3 tarp puolančiųjų buvau 8 vietoj, o karžygys ~65 lvl, taigi daug reikia, kad gauti antrąjį.

ape naują versiją neaišku. vokiečiai niekuo neprasitaria apie progresą ir paleidimo datą
    NEAKTYVUS

Imperionas
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    138

Pagrindinis

oho man šita idėja patiko. 2karžygiai , būtų galima greičiau oazę užsiimti žinoma tikrai ne 80lygio.. būtų faina kokios 50lygio ir gauni antrą
    Kartais kai neturiu ką veikti ir čia pasivaidenu

Pagrindinis

Citata Kipermaster rašė Peržiūrėti žinutę
    idėja nebloga, tik siūlyčiau kad negalima kartu karžygių būtų siųsti.
    ganėtinai sunku pasiekti 100 - tąjį lygį. S3 tarp puolančiųjų buvau 8 vietoj, o karžygys ~65 lvl, taigi daug reikia, kad gauti antrąjį.
    Tuomet antras karzygys butu skirtas nebent defui, taciau tai nebutu didelis atlygis. Esme ir yra tokia, kad pasiekus 100 lygi- neber kur eit, t.y karzygys jau vistiek daugiau nebekils, todel gauni galimybe apmokyti dar viena. Tik reiketu nuspresti kaip jam butu skaiciuojama musiuose gauta patirtis. Teoriskai patirtis turetu but dalinama abiem po lygiai, bet pirmasis jau 100 lygio ir jam tos patirties nebereikia

Senatorius dodo avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    Lietuva, Vilnius
    Žinutės
    622

Pagrindinis

Pritariu idėjai.

Karžygys Kipermaster avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2007
    Vieta
    Nors Lietuva bananų kraštas - man čia gerai
    Žinutės
    3,256

Pagrindinis

Tuomet antras karzygys butu skirtas nebent defui, taciau tai nebutu didelis atlygis. Esme ir yra tokia, kad pasiekus 100 lygi- neber kur eit, t.y karzygys jau vistiek daugiau nebekils, todel gauni galimybe apmokyti dar viena. Tik reiketu nuspresti kaip jam butu skaiciuojama musiuose gauta patirtis. Teoriskai patirtis turetu but dalinama abiem po lygiai, bet pirmasis jau 100 lygio ir jam tos patirties nebereikia
    na jei žvelgiant kaip siūliau aš tai ir dalint nereiktų. nes abu karžygiai būt kartu negalėtų. be to tas antras karžygys tikrai nebūtų labai naudingas, jei būtų galima jį gaut tik pirmam pasiekus 100 tąjį lygį. servas eitų į pabaigą
    NEAKTYVUS

1 puslapis iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •