3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 45

Tema: 2 Karžygiai

Pagrindinis

Citata Wiliuxxx rašė Peržiūrėti žinutę
    Išgirdau.Tikslinu netikslumus temoje:
    1.Karžygio lygis yra neribotas, aišku, pasiekęs šimtąjį lygį jis išnaudos visus savo taškus;
    2.Neradau karžygio susiejimo su oazėmis.Ar taip pat kaip su pirmuoju?(būtų galima įkurti oazę).
    1. Pasiekus 100-tąjį lygį nebėra kur dėti patirties taškus. Turint 2 karžygus būtų įmanoma pasiekti 40Į puolimo arba gynybos įtaką.
    2. Su karžygiu neįmanoma įkurti oazės. Galima ją užkariauti, bet tam reikia 10, 15 arba 20 karžygio namų lygio priklausomai nuo to, kiek nori oazių užkariaut.

Imperionas Marius112 avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Kazkur ten ;)
    Žinutės
    420

Pagrindinis

Ideja nebloga, bet man idmoku ar jus ispildet nors viena ideja ar ne?

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Lithuania
    Žinutės
    679

Pagrindinis

Idėjas išpildo žaidimo kurėjai (Vokietija), o ne Lietuvos travian komanda.

Pagrindinis

Nu man kažkodėl idėja nepatinka... Beje, ltx4 mano draugą užpuolė su 2 karžygiais. ***??

Pagrindinis

Citata Pagirios rašė Peržiūrėti žinutę
    Nu man kažkodėl idėja nepatinka... Beje, ltx4 mano draugą užpuolė su 2 karžygiais. ***??
    Greičiausiai tai ką tu matei, tebuvo padirbtas logas.
    Pavyzdys: http://travian-reports.net/lt/report/7193a639aae

Imperionas razor avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2009
    Vieta
    Nesakysiu :P
    Žinutės
    390

Pagrindinis

Citata KoRMoR rašė Peržiūrėti žinutę
    o kaip padirpti loga?

Pagrindinis

Citata razor rašė Peržiūrėti žinutę
    o kaip padirpti loga?
    Kai nukopini ataskaitą į specialų "langą", ten tiesiog užtenka pakeist skaičiukus

Pagrindinis

O man ideja nelabai. Visu pirma, pats karzigys ir simbolizuoja karzigi, ta kuris eina su visa armija i ataka, arba gina tavo svarbiausia miesta. Du karzigiai jau kompanija
    Toliau. Antras karzigys aktyviam ir atakuojanciam zaidejui suteiktu labai dideli pranasuma. Karzigi pakelt iki reikiamo lygio, kad duotu 20 proc paramos atakoje, daug pastangu nereikia ( bijau meluot, bet ar ne 20 lvl karzigys bent speede turi but, jog pilnai jo bonusas atakai butu sukeltas) Antrojo karzygio treniruote tikrai neatnestu daug nuostolio zmogui, kuris jau turi pirmaji karzigy tarkim 100 lygio. Pora dienu su dviem karzygiais per oazes, per fermas su nedideliu defu, ir karzigys jau pasiruoses. Tokiu atveju galim isivaizduoti krastutinuma: germana kepanti kuokas per didziasias kareivines, neduok dieve dar turinti artefakta ir kertanti su 40 proc didesne galia Ypac sioje traviano versijoje, kai neliko galimybes nusipikrti bonuso defui.
    Pati ideja kiek suprantu yra tam, kad daugiau zmoniu kariautu, nei sim siti lostu. Taciau jau pirmojo karzygio pakelimas iki 100 lvl zaideja atakuojanciu tope laiko, tai to paskatinimo nelabai ir reika.
    Taciau pritariu kazkam is rasiusiuju, jog deretu padidinti karzygio taskus, gal net kokia naujove sugalvoti

Pretorionas BALTAS.LTU avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    Kaunas
    Žinutės
    37

Pagrindinis

Sveiki. Tikriausiai ne vienam teko aljanso skype chate matyti, kaip kiti nariai kalba apie savo karžygio lygį. Kiekvienas nori tuo, tarsi, pasididžiuot, pasigirt, nes tam tikra prasme karžygio lygis parodo tavo asmeninius "karinius pasiekimus".
    Mano pasiūlymas būtų toks: kai karžygys pasiekia maksimalų lygį (nebūtinai maksimalų, galima pvž 80), žaidėjas gauna galimybę apmokyti dar 1 karžygį. Jis būtų 0 lygio, jį vėl reiktų "treniruoti" mūšiuose. Abu karžygius būtų galima siūsti kartu i puolimą (t.y pasiekti 40% įtaką puolimui arba gynybai)
    * Tai, bent jau minimaliai, paskatins kai kuriuos žaidejus aktyviau kariaut, o ne simsitint
    * Tai žaidimo neiškraipo, kadangi tu aukoji savo offą arba defą, o kitas gali to nedaryti.
    * Tai yra sunku padaryti, tačiau realu (abejojantieji galit pažiūreti nugaletojų panteoną)
    Tai būtų kaip tam tikras "apdovanojimas" uz aktyvumą puolant ir pagalbą ginantis.
    Laukiu Jūsų nuomonių
    Idėja negali būti įgyvendinta, kadangi tai iškraipo žaidimą. Juk turint du karžygius, iškart galima imti du planus, ar artefaktus.
    Ypač tai svarbu žaidimo pabaigoj. Juk būna tokių atvejų, kai ww statytojo aukšto lvl karžygys žuva mūšyje ir uždedamas gaivinti, o tai trunka ilgai ir kaip tik tuo tarpu iš jo perimamas statybos planas. Ir jis nebegali tęsti statybų, kol nebus atgaivintas karžygys, o čia turint du karžygius...
    Dar juk yra karžygio topai, tai kaip ten atskiri kažygiai? Juk ir smagumas, kad va tope lenki tam tikru lvl kitą, o jei bus du, tai visi pirmaujantys, teturės 100lvl... nebebus topai įdomūs.
    Pritariu tik tai, kad reiktų leisti taškus pačio karžygio galiai kelti neribotai, bet ne įtakoms.
    Ir baikim juokus, jokių dviejų karžygių

Karžygys Rokas 2000 avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Lietuvos širdis ♥
    Žinutės
    1,226

Pagrindinis

Citata idejukas rašė Peržiūrėti žinutę
    Taigi jeigu atsiunčia pastiprinimą vieną karžygį ir tu turi vieną tai turi 2 ir tuos 2 gali valdyti (tai yra pulti, gintis ir t.t.), tik reikia turėti karžygio namus.
    Netiesa galima valdyti tik savo karžygį.

Pagrindinis

Draugas per ataskaitas ėjo ir ten rodė, kad jį užpuolė su dviem karžygiais, PER ATASKAITAS..

Pagrindinis

Citata Pagirios rašė Peržiūrėti žinutę
    Draugas per ataskaitas ėjo ir ten rodė, kad jį užpuolė su dviem karžygiais, PER ATASKAITAS..
    Galėtum padaryt screenshot'ą ir šičia įdėt?

Pagrindinis

Šioje temoje tebuvo išsakyti pastebėjimai, kad su karžygiais ne viskas tvarkoje. Sprendžiant iš to, kad classic traviano versijoje karžygių išvis nebuvo, manau, kad juos įvedus, skaičius 100 (karžygio vystymui naudingi lygiai) buvo paimtas "iš lemputės". traviano versijose be artefaktų užkočioti karžygį virš 100 lygio buvo tikrai problematiška. S3 (1) aukščiausias kiek mačiau buvo zyzios karžygys (berods 117 lvl). S3 (2) tas karžygio lygis buvo jau gerokai viršytas. Natūralu, juk ir kariuomenės artefaktų pagalba užkeptos buvo nepalyginamai didesnės. Įdiegus naująją traviano versiją ši spraga ir išlindo. Manau būtų tikrai nesudėtinga atlikti karžygiui pakeitimus, kurie leistų asmeninį karžygio off ar deff kelti neribotai. Žinoma, smagiau būtų po 100 lygio kelti viską, bet jei dauguma bijo +50% įtakos puolimui, tai bent asmeninius rodiklius kelti tikrai galima būtų. Nes labai jau akis bado nepanaudoti patirties taškai...
    Paskutinį kartą redagavo vestas : 2010-02-18 11:40

Pagrindinis

Galėtum padaryt screenshot'ą ir šičia įdėt?
    Tas puolimas buvo praitą vasarą...

Pagrindinis

Nežinau kodėl, bet antras Herojus man kelia šypseną. Jai tik mano trumpalaikė atmintis manęs neapgauna, Speed serveriuose ne kartą mačiau tų šimtinių herojų ir jiems tai nepasirodė didelis sunkumas tai pasiekti. Gavus galimybę statyti antrą herojų, pirmiausia, jo lygis kiltu kaip ant mielių, nes žaidimo stadijoje, kurioje gims antrasis, kariaunų skaičiai bus astronominiai, kas žaidėjui leis nevaržomai kelti savo armijos galingumą.

Aš linkčiau prie idėjos dėl kartelės pralaužimo. Tarkim Herojus po 100 lygio tampa tautos išrinktuoju "THE CHOSEN ONE" ar kažkas panašaus. Taip jo lygis nusimušu iki pirmo, jis išlaikytų savo pliusus, tačiau atsirastų kažkas naują, pastarojo lygis kiltu daug lėčiau, tik žinoma ne taip, kaip kiltų nuo 100.. Tokiai idėjai aš pritarčiau. Tai būtų savo ruožtu - mini herojaus evoliucija.

3 puslapis iš 3 PirmasPirmas 123

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •