3 puslapis iš 9 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 124

Tema: Gidas: Kaip apsispresti kokia genti rinktis.

Pagrindinis

Geras gidas tikrai pravercia naujokams.As jau esu pasirinkes ir zaidziu uz galus.
    Kalausk kuo galesiu tuo padesiu

Pagrindinis

vistiek puse naujoku tinges skatyti as irgi tingejau ...

Legionierius Smigol avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2009
    Vieta
    Linkuva
    Žinutės
    9

Pagrindinis

Geras gidas

Pagrindinis

siaip tai gidas visai neblogas man patiko aciu kurejui

Pretorionas rolandasforume avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Airija
    Žinutės
    81

Pagrindinis Patiko

Parase zmogus labai teisingai.
    Tik gale truputi susivele:

Pirmi isigali germanai, po ju seka galai, o romenai tik treti pradeda rimtus karinius veiksmus (nekalbu apie 1000 kariu).

Apskritai labai teisingas gidas.

Manau reiketu pamineti judejimo greiti:

Germanu visi kariai yra leciausi.
    Romenu vidutiniai (pretoripnas labai letas)
    Galai turbo rezinu varo (ipatingai raiteliai - raitas perkunas 38 laukai 3x serveryje)

Pirma patirtis buvo su germanu, po jo seke romenas, o siuo metu baigineju zaidima su galu, kuris off top 37vietoje 3x serveryje.

Mano atveju, po restarto pasirinksiu vel germana, nes bejegiu buti visa pirma menesi uzkniso.
    Norint veiksmo nuo pradziu tik germanas.

Ties dar nepaminejai kad legionierius kat ir geras, turi 1 trukuma pradzioje-sleptuviu laikais, parnesa mazai ir mazai pavagia.
    Naudokite smegenis pagal paskirti.

Daug zinantis neuzdavineja paprastu klausimu,
    Naujokas ir mazai zino laukia issamiu atsakymu.

Imperionas amoniakas avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2009
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    116

Pagrindinis

geras gidas, patiko

Pretorionas ananas avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2009
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    49

Pagrindinis

neblogai nes vadovai nenukopinti

Senatorius Sharrass avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    Žydsmauglys,.... Žinutės: 2447
    Žinutės
    941

Pagrindinis

Abejoju ar koks naujokas skaitys sita gida. Random ir i trasa !
    Parašas

Karžygys Marionete avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Citata Sharrass rašė Peržiūrėti žinutę
    Abejoju ar koks naujokas skaitys sita gida. Random ir i trasa !
    Random irgi padeda...
    "ForumVizija" - forumo dainų konkursas; prisijunk!
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Pagrindinis

Pats ėmiau iš karto germanus. Nelikau ferma turbūt dėl to, kad pavėluotai registravausi. O pasirinkau dėl to, kad mano draugai anksčiau lošę atsimenu skundėsi, kad tie bjaurybės yra, neša iš slėptuvių ir panašiai.

Imperionas rubliukas avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    namai
    Žinutės
    196

Pagrindinis

Citata Marionete rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai va, sugalvojau tokį mažą gyduką tiems, kurie dar neapsisprendė, kokia gentis jiems labiausiai patinka/tinka.

Romėnai:

Ši gentis yra labiau skirta naujiems žaidėjams, nes nereikia būti labai daug prisijungusiam(žinoma kuo ilgiau būni-tuo geriau) ir kariai yra geri tiek deff'e, tiek off'e(tiek ginyboje, tiek puolime). Jei žaidi už romėnus, tavęs iš pradžių niekas nebijos, nes visi bijo galų dėl jų spastų ir germanų, nes jie turi daug karių("Nors ir prasti ginyboje, bet vėliau tau atkeršys"- taip yra sakęs mano brolis). Romėnų pagrindinis resursas: geležis. Jo reikia daugiausiai norint apmokyti karius, juos isradinėti ir tobulinti šarvus/ginklus. Žaidimui įsibėgėjus pajusite geležies trūkumą. Romėnų privalumas tas, kad jiems nereikia bijoti gintis net su savo pirmaisiais kariais- legionieriais, nes jų ginyba prieš pėstininkus beveik neturi skirtumo nuo puolimo, o prieš raitininkus- DAR GERESNĖ! Na o puolimas(40)- toks pats kaip germanų pirmojo kario- pėstininko su kuoka. Tačiau išrasti naujus karius romėnams kainuoja nemažai, taip pat kaip ir juos paruošti, o paruošimo laikas tikrai nėra trumpas... Dar romėnams yra palankus karių judėjimo greitis- jis tikrai neblogas. Romėnai turi dar vieną didelį privalumą: jie gali statyti du pastatus vienu metu(su Travian pliusu- 3)- viena resursu lauka ir vieną pastatą gyvenvietės centre. Dar trumpai apie aktyvumą: romėnams pakanka būti prisijungusiam ~4h, nes pradžioje jūs vistiek nesuvaidinsite didelio vaidmens. Na, net nežinau ką bepridurti...

Germanai:

Ši gentis yra skirta labiau patyrusiums žaidejams, nes tikrai su ja reikia daug ką daryti nuo pat serwerio pradžios. Ši gentis yra puolėja. Jei jus pradžioje kasnors puola- būtinai pulkite puolėją, kitaip tapsite ferma, nes germanai tikrai yra silpni ginyboje ir aš nemanau, kad norite prarasti karių... Na jei jau puldinėja vėliau tai jau visai kitas reikalas: tada jau reikia daryti deff‘ą(ginybos karius). Bet pradžioje, germanams svarbu visus ferminti(puldinėti) ir rūpintis kariais. Taip pat, norint būti geru germanu reikia būti aktyviam kuo daugiau! Būtent tada ir supranti kaip Travian‘as pakenkia realiam gyvenimui... Jei įvarysi baimę savo kaimynams- greičiausiai jie pasiduos, ir nustos žaisti(taps ferma ;D) Germanų pagrindinis resursas: medis. Jo daugiausiai reikia kariams apmokyti ir išradimams. Germanų privalumas: pigūs ir greitai paruošiami kariai. Gaila, bet pirmasis germanų karys yra tiesiog siaubingas ginyboje prieš raitelius, prieš pėstininkus irgi nėra geras... Tačiau nepabūsi geru germanu neturėdamas savyje agresyvumo. Germanai turi gan prastą žvalgą, nes jis yra labai lėtas, bet užtat kainuoja tik 1grudą per valandą, kad jį išlaikytum. Germanų kolonistai yra brangiausi. Jei tu germanas ir daraisi daugiau deff‘o negu off‘o-(daugiau ginybos karių, nei puolimo) tave visi užjuoks... Tad prisimink- būdamas germanu būtinai rūpinkis off‘u (puolimo kariais).

Galai:

Šią gentį gali rinktis tiek patyrę žaidėjai, tiek nauji. Šiai genčiai nereikia ypatingo aktyvumo- užtenka ~3h(kaip jau sakiau- kuo aktyvesnis tuo geriau!). Kariai yra sutverti ginybai, ir yra labai greiti. Pirmasis karis- falanga – yra prastas puolime, todėl patartina kitus žaidejus pulti labai atsargiai ir tik įsitikinus, kad žaidėjas neturi karių pulti mažais kiekiais. Kiti kariai bus neblogi puolime Ypatingai raiti Hedujai, nors šie kariai turi didesnę ginybą prieš raitelius, negu puolimą. Galai turi tikrai labai didelį privalumą: spastus. Su jais galai gali pagauti priešus puolimo metu(pagauti priešai nebedalyvaus mūšyje). Tik galai gali statyti spastinę. Jei žaidi už galus, tave įsibėgėjus žaidimui tikrai daug šnipinės, nes visi bijos jūsų ginybai sutvertos armijos. Galai- tai tokia gentis kuriai reikia daug visų resursų(medienos, molio ir geležies), bet daugiausiai molio. Galų kolonistai yra labai greitai apmokomi (palyginus su kitomis gentymis). Nors ir galai yra sutverti ginybai, jie tikrai turi karių gerų puolime.

Nepamirškite, kad svarbiausia yra tai, su kuria gentimi jums labiausiai patinka ir sekasi žaisti. Germanai jau žaidžia nuo pat pradžios- tai reiškia, kad jie jau pradžioje labai daug ką nuveikia. Tada įsijungia romėnai... (todėl, kad romėnų kariai tikrai yra brangūs, ir daug jų pradžioje nepasidarysi...) Na, o paskutiniai, bet ne patys blogiausi () pradeda veikti galai! Manau žinote, kodėl. NE?! Pradiniai jų kariai turi mažą puolimo jėgą, todėl galai negali jau nuo pat pradžios karaliauti kaiminystėje.
    ten kur raudoni klaidos , o šiaip neblogas gidukas
    PS taisiau tik rašybos kablelių tingėjau
    Pamėgink isivaizduoti mane
    nepavyks
    jei dedi -rep bent pasirasyk atgal negausi

Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Citata rubliukas rašė Peržiūrėti žinutę
    ten kur raudoni klaidos , o šiaip neblogas gidukas
    PS taisiau tik rašybos kablelių tingėjau
    Manau radai tikrai ne visas, bet ačiū. Ruošiuosi editinti, kadangi dabar kai t3.5... Bėje, žodis ginyba man rodos yra parašytas teisingai(nuo žodžio gintis).
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

Legionierius sena_siela avataras
    Prisiregistravo
    Jun 2009
    Vieta
    Klaipėda
    Žinutės
    4

Pagrindinis

Man pravertė. Esu labai dėkinga už šį gidą. Nors ir naujokė, apsilankiau čia, paskaičiau ir dabar žinau savo genties privalumus ir trūkumus Dabar visai nebepergyvenu, kad nesiseka greitai vystytis, nors esu labai aktyvi. Pasirodo taip ir turi būti. Ačiū

Karžygys dzekas_darbis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

Citata Marionete rašė Peržiūrėti žinutę
    Manau radai tikrai ne visas, bet ačiū. Ruošiuosi editinti, kadangi dabar kai t3.5... Bėje, žodis ginyba man rodos yra parašytas teisingai(nuo žodžio gintis).
    Daiktavardis naudoja ne bendraties šaknį.

Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Sostinė
    Žinutės
    1,927

Pagrindinis

Citata sena_siela rašė Peržiūrėti žinutę
    Man pravertė. Esu labai dėkinga už šį gidą. Nors ir naujokė, apsilankiau čia, paskaičiau ir dabar žinau savo genties privalumus ir trūkumus Dabar visai nebepergyvenu, kad nesiseka greitai vystytis, nors esu labai aktyvi. Pasirodo taip ir turi būti. Ačiū
    Na, va... Visdėlto ir naujokai netingi skaityt...

Citata dzekas_darbis rašė Peržiūrėti žinutę
    Daiktavardis naudoja ne bendraties šaknį.
    Ai, tikrai gi... Susipainiojau žiauriai čia... Pataisysiu.
    "ForumVizijos" svetainė
    Welcome to my crib

3 puslapis iš 9 PirmasPirmas 1234567 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •