7 puslapis iš 30 PirmasPirmas ... 3456789101117 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 91 iki 105 iš 436

Tema: Informacija kaip reik zaisti uz germana, tapk travian dievu.

Karžygys dzekas_darbis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

Citata Rome-SeNNis rašė Peržiūrėti žinutę
    Na gosa tu teisus, bet as manau jei sugebi offa sukurti tai turi ji sugebeti ri islaikyti, bet as galiu tiekti ir as tai senai teigiu, nors visi beveik mane *****u isvadino kad kuokos geriausias karys, tu kaupsi kirvius as kuokas ir gale , kai reiks numusti ww mano offas netik bus 2x stipresnis bet as turesiu papildomai sukures dar viena, beabejo pas mane bus 2x daugiau miestu negu pas tave, galiu kazkiek ir suklysti bet resursu tikrai sutaupysi.
    Tu žiūri į pagaminimo kainą (off/cost), o gosa į išlaikymą (off/crop). Kirviai turi 50% didesnį off ir germanai gali išlaikyti didesnį kirvių kiekį su tuo pačiu grūdų kiekiu. Skirtingos strategijos. Tu statai ant nuolatinės gamybos tikėdamasis, kad kareivių masė išlaikys pati save, o gosa ant optimalaus off/crop santykio, kad būtų lengviau pačiam išlaikyti karius.

Pagrindinis

Tu tiesiog nueik imusiu simuliaturiu paimk savaites gaminima per didz ir maz, ir paskaiciuok kiek tu resursu isleisi pagaminti vienos savaites gamyba kuoku ir kirviu, tikrai nustebgsi, ogi tavo axe bus 3x brangesni, tu pamatysi kad gaminant kuokas netgi sudetinis tasku skaicius didesnis + nepamirsk damesti pliuso 10 proc 20 proc herojaus +30 proc 20 lvl istobulintu kariu.
    Siaip tai kam pridet tuos procentus? Gi abiem vienodai procentai eina, vadinasi ir pradinis ataku santykis bus toks pat kaip ir su pridetais procentais. O patikrint kas geriau paprasta. Kuokos puolimas 40, kirvio 60. 3 kuokos=2kirviai. 41s kuoka stato, 68s kirvi. 3x41=123.
    2x68=136. Per 123s gaminant kuokas pastatoma 120puolimo tasku, kirvius gaminant 120puolimo tasku pagamina per 136. Kuokos geresnes.
    Kainoj tas pats (95+75+40+40)*2107/24=22000 resursu kuokom per h kad suktusi non stop. (130+120+170+70)*1270/24=26000 resursu kirviam per h kad suktus non stop.
    Kuokuos daug geresnes isskyrus prigavimo atvejus ir off kaupimo WW atveju.
    Vsio traukiuosi is situ forum W@rZ

Pagrindinis

Citata shtrk rašė Peržiūrėti žinutę
    Siaip tai kam pridet tuos procentus? Gi abiem vienodai procentai eina, vadinasi ir pradinis ataku santykis bus toks pat kaip ir su pridetais procentais. O patikrint kas geriau paprasta. Kuokos puolimas 40, kirvio 60. 3 kuokos=2kirviai. 41s kuoka stato, 68s kirvi. 3x41=123.
    2x68=136. Per 123s gaminant kuokas pastatoma 120puolimo tasku, kirvius gaminant 120puolimo tasku pagamina per 136. Kuokos geresnes.
    Kainoj tas pats (95+75+40+40)*2107/24=22000 resursu kuokom per h kad suktusi non stop. (130+120+170+70)*1270/24=26000 resursu kirviam per h kad suktus non stop.
    Kuokuos daug geresnes isskyrus prigavimo atvejus ir off kaupimo WW atveju.
    Vsio traukiuosi is situ forum W@rZ
    Dabar nematau jokio War , paprastai diskutuojam, pamirsai dadeti didziasias kareivines
    Tu teisus 3kuokos=2kirviam, bet jei tu gamysi per didziasias? ir gamysi savaite
    tai resursu liks ir tada jau bus kuokos>kirviai nes vienodai gaminant , tiek apt laiko kuokos pranoksta, tu gamysi savaite ir jau Xk puolimo tasku skirsis o tai jau daug, o tu pagalvok jei tu 4 menesius tep gamysi? zinai koks skirtumas bus tarp kriviu ir kuoku?O dar nepamirsk keik mazai resursu isleisi, 2 tokius offai sukurtai uz kirviu kaina
    Paskutinį kartą redagavo Rome-SeNNis : 2009-01-03 23:10

Pagrindinis

Na gosa tu teisus, bet as manau jei sugebi offa sukurti tai turi ji sugebeti ri islaikyti, bet as galiu tiekti ir as tai senai teigiu, nors visi beveik mane *****u isvadino kad kuokos geriausias karys, tu kaupsi kirvius as kuokas ir gale , kai reiks numusti ww mano offas netik bus 2x stipresnis bet as turesiu papildomai sukures dar viena, beabejo pas mane bus 2x daugiau miestu negu pas tave, galiu kazkiek ir suklysti bet resursu tikrai sutaupysi.
    Tu nesusidurei su zaidejais kurie nualintu tavo dideli minusa, ir tau tai butu didelis vargas, islaikyti galinga kieki kuoku, nebent sedi kur ten tundroje ir nelabai kam idomus butum, bet jei tavo pozicija arti centro, tai yra begale taktiku kaip nualinti prieso giga offa nemusant offo bazes. Nemanau kad kuokos tikamas karys kaupti ww griovimui nebent sedi labai saugioje pozicijoje. Saugi pozicija mano manymu kai i off baze gali per trumpa laika (mazdaug pora valandu) sumest dideli kieki deffo, arbakai tavo priesas arciausias randasi su vadu ar katom per koki para laiko atstumu. Tada gal ir lengviau kazkiek.

Jei imu savo zaidimo stiliu traviane tai as taip, kuokas ir tegaminsiu. Nes kad mano offas virsytu 40k kuoku nelabai isivaizduoju.
    Choose your destiny

Pagrindinis

Dabar nematau jokio War , paprastai diskutuojam, pamirsai dadeti didziasias kareivines
    Kainos:
    22000*3=66000
    26000*3=78000
    Gi per didziasias tas pats...

Pagrindinis

Citata Gosa rašė Peržiūrėti žinutę
    Tu nesusidurei su zaidejais kurie nualintu tavo dideli minusa, ir tau tai butu didelis vargas, islaikyti galinga kieki kuoku, nebent sedi kur ten tundroje ir nelabai kam idomus butum, bet jei tavo pozicija arti centro, tai yra begale taktiku kaip nualinti prieso giga offa nemusant offo bazes. Nemanau kad kuokos tikamas karys kaupti ww griovimui nebent sedi labai saugioje pozicijoje. Saugi pozicija mano manymu kai i off baze gali per trumpa laika (mazdaug pora valandu) sumest dideli kieki deffo, arbakai tavo priesas arciausias randasi su vadu ar katom per koki para laiko atstumu. Tada gal ir lengviau kazkiek.

Jei imu savo zaidimo stiliu traviane tai as taip, kuokas ir tegaminsiu. Nes kad mano offas virsytu 40k kuoku nelabai isivaizduoju.
    As zinau kaip kas yra, bet as tau kaip zaidejas zaidejui patariu, gamyti kuokas, tuo labiau kad tu esi agresyvaus zaidomo megejas, pamatysi ir kuoku sutaupysi ir resursu, pridauzysi priesus dar ww numust sugebesi, galetai kada pamegyti gal tavo nuomone pasikeistu.

Pagrindinis

As zinau kaip kas yra, bet as tau kaip zaidejas zaidejui patariu, gamyti kuokas, tuo labiau kad tu esi agresyvaus zaidomo megejas, pamatysi ir kuoku sutaupysi ir resursu, pridauzysi priesus dar ww numust sugebesi, galetai kada pamegyti gal tavo nuomone pasikeistu.
    As zinau kad pritaupyti galima bet ir zinau kaip neleisti pritaupyti, arba jei pritaupe kaip jas numarinti, tarkim jei tu butum man uz keliu valandu kelio, ir pritaupytum ten offa uz koki 200k grudo per valanda, tai gan greit skubetum ji isleisti, net nesulaukes tinkamos progos i ww kalti, nes tau tas offas taptu per didele nasta, jis sukeltu daugiau bedu negu naudos, uztat nesiruosiu auginti didelio kiekio kuoku, kad su manim taip nepasilegtu kiti, o kad siame rounde gan sudetinga losti, bei tikrai yra nemazai ismananciu traviana zaideju tai jau isitikino nevienas, tame tarpe ir as pats tuom isitikinau.
    Choose your destiny

Pagrindinis

Jei kam idomu... :
    Per diena non stop per 1 kareivines pastato 2107 kuoku.
    Per diena non stop per 1 arklides pastato 517 germanu raiteliu.
    Per diena non stop per 1 dirbtuves pastato 213 katu.

Norint non stop kept visus situos reikia kad medzio (nes jo reikia daugiausiai statant) gamintu: (2107*95+517*450+213*900)/24=(200165+232650+191700)/24=26000medzio per h (arba 8,5~ miestuku nenaudojant aukso 7 miestuku su auksu, ignuoruojant sostines gaminamus resursus, ir imant kad visi kaimai bus 4-4-4-6).
    Jei per didziasias tai: ((200165+232650)*4+191700)/24=80000 medzio per h. Arba 27~ miestas be aukso, 21~ kaimuku su auksu ignuoruojant sostines gaminamus resursus, ir imant kad visi kaimai bus 4-4-4-6).
    Paskutinį kartą redagavo shtrk : 2009-01-03 23:33

Pagrindinis

Citata Ideafix rašė Peržiūrėti žinutę
    del gido tai mano nuomone tokia, jog taip pradzioje kuokos statomos, o paskui turetu buti axe ir TK.. kodel kirviai? nes jie zymiai patwaresni uz kuokas musiuose, ju maziau netenkama.. esu mates ne viena loga kur atrodytu didelis skaicius kuoku ir kazkiek ten tukst. TK turetu nusluoti viska, bet atsitinka atvirksciai, offas mirsta ir vien del to kad ten buvo kuokos, o ne kirviai..
    Kirvis turi vieną vienintelį privalumą - mažiau valgo. Todėl nuo 10 (?) gyvenimo dienos kainuoja pigiau nei kuoka. Na dar tinka geležies pertekliumi atsikratyti, ir žaidimo pradžioj labai užknisančius germanus į vietą padėti. Būna linksma turėti karžygį iš kirvio padarytą Rebiatos poto net MH skundžiasi, dėl cheateriškų "lėtų" kuokų
    Bet statydamas kirvius nonstop tu niekada nesurinksi tiek off pointų, kaip statydamas kuokas. Ir lyginti logus kur yra 100k kirvių su 100k kuokų nėra teisinga, kuokų matematinis analogas pagal off bus 150k, o realybėj gal ir visi 200k, jei laiką ir resus įvertinti. su nuostoliais analogiškai - kuokų daugiau tai ir nuostolių skaičiuojant unitais daugiau. Skaičiuojant laiku ir resais gyvenimas neatrodo toks jau blogas
    O gintis kuokomis... nach nach nach... čia jau prasideda darbas, kad netektų tokio malonumo patirti. O jei jau vistik nutiko situacija, kurios techninis pavadinimas žopa, tai reikia šalia turėti bent po falangą (ietis aišku būtų dar geriau) kiekvienai kuokai ir čia prisimenam senio minėtus draugus (iš bėdos skaityti ******) galus

Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

Tavo strategijai reikia, kad regionas ir visas serveris būtų nuolatiniame kare ir kad tave patį kiti bijotų liesti. Nors kiek ilgesnė taika ir kuokos pradės badauti. Pradės griauti tave, sutriks kuokų gamyba ir plėtimasis.

Pagrindinis

Citata Gosa rašė Peržiūrėti žinutę
    As zinau kad pritaupyti galima bet ir zinau kaip neleisti pritaupyti, arba jei pritaupe kaip jas numarinti, tarkim jei tu butum man uz keliu valandu kelio, ir pritaupytum ten offa uz koki 200k grudo per valanda, tai gan greit skubetum ji isleisti, net nesulaukes tinkamos progos i ww kalti, nes tau tas offas taptu per didele nasta, jis sukeltu daugiau bedu negu naudos, uztat nesiruosiu auginti didelio kiekio kuoku, kad su manim taip nepasilegtu kiti, o kad siame rounde gan sudetinga losti, bei tikrai yra nemazai ismananciu traviana zaideju tai jau isitikino nevienas, tame tarpe ir as pats tuom isitikinau.
    Gosa as ir gyntis moku ir savo "gide" isdestysiu viska tinges zmones skaityti jis jis bus labai, labai ilgas Zinai, kaip buvau minejas reik stebeti savo teritorija, kaip sakoma geriausia ginyba yra puolimas, gal as tikrai nebuvau sutikes geru zaideju, kurie galetu mane papurtyti, gal delto as taip sneku.Islieka tie kurie daug laiko sedi prei travian, moka losti labai gerai ir tie kuriu fermeriai nepaliecia . Atvirai sakant as bijau losti internetional serveri, as bijau gauti i kaulus, as esu tikras, kad ten vienas nieko nepadaryciau, galu gale issekciau ir uzfermintu Ltx lygiu as labai gerai zaidziu Internetional niekas net neprasimusciau

Citata Bro rašė Peržiūrėti žinutę
    Kirvis turi vieną vienintelį privalumą - mažiau valgo. Todėl nuo 10 (?) gyvenimo dienos kainuoja pigiau nei kuoka. Na dar tinka geležies pertekliumi atsikratyti, ir žaidimo pradžioj labai užknisančius germanus į vietą padėti. Būna linksma turėti karžygį iš kirvio padarytą Rebiatos poto net MH skundžiasi, dėl cheateriškų "lėtų" kuokų
    Bet statydamas kirvius nonstop tu niekada nesurinksi tiek off pointų, kaip statydamas kuokas. Ir lyginti logus kur yra 100k kirvių su 100k kuokų nėra teisinga, kuokų matematinis analogas pagal off bus 150k, o realybėj gal ir visi 200k, jei laiką ir resus įvertinti. su nuostoliais analogiškai - kuokų daugiau tai ir nuostolių skaičiuojant unitais daugiau. Skaičiuojant laiku ir resais gyvenimas neatrodo toks jau blogas
    O gintis kuokomis... nach nach nach... čia jau prasideda darbas, kad netektų tokio malonumo patirti. O jei jau vistik nutiko situacija, kurios techninis pavadinimas žopa, tai reikia šalia turėti bent po falangą (ietis aišku būtų dar geriau) kiekvienai kuokai ir čia prisimenam senio minėtus draugus (iš bėdos skaityti ******) galus
    Tu neveltui sneki visiska teisybe tik zmones to nesuvokia arba nenori suvokti ir kai nesugeba pripazinti uzsipuola kitus bando irodineti ko neirodys.....Ir as pamegysiu Nlx tai irodyti realeis faktais, kad zmones suprastu ka as sneku..., pamegysiu kazka su kuoku giga offu , savaime jei pasiseks.Kuokos turi minusa bet apie tai kita karta
    Paskutinį kartą redagavo Rome-SeNNis : 2009-01-03 23:35

Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

kaip sakoma geriausia ginyba yra puolimas
    Tai pasakė 19-o amžiaus karo teoretikas, kuris pats nekariavo, buvo susipažinęs tik su lokaliais vokiečių karalysčių konfliktais ir kurio teorijos nuvarė Europą į du pasaulinius karus.

Pagrindinis

Citata dzekas_darbis rašė Peržiūrėti žinutę
    Tavo strategijai reikia, kad regionas ir visas serveris būtų nuolatiniame kare ir kad tave patį kiti bijotų liesti. Nors kiek ilgesnė taika ir kuokos pradės badauti. Pradės griauti tave, sutriks kuokų gamyba ir plėtimasis.
    Tu cia labai klysti ir seip traviane retai kada kasnors nekeriauna, nereik kariauti, ar fermyt kad islaikytai savo offa As patyriau savo kailiu paprastam mieste mano offas uzzimdavo -250k grudu, turek strategija, mokek zaisti ir tau tai bus niekis galesi be vargo guleti lovoi ir nesijaudyti kad offas ismirs.Dauguma sake, kad as ferma ltx2 buvau ir esu ,bet istikruju taip nebuvo.Blogiausiom aplinkybem ir tai sugebetai isslaikyti offa toki.
    As paimsiu pavyzdi is saves, kai turejau toki offa istiesu labai labai sunku islaikyti, kai puldavau priesus griaudavau sostines ar miestus, as maldaudavau allio(hmm) zmoniu kad jie siustu man grudus mano offas eidavo nuo 15-8h i abu galus, zaidime buvo visokiausiu situaciju kurios tikrai juoka sukeldavo, 3 tasku truko ir buciau prarades savo offini miesta 1~ menesiu likus zaisti zaidimiu,sugebejau issisukti si situacijos, bet tai kainavo man 40~ milijonu resursu, teko sostine keisti kuri buvo parrastas miestas su 150 proc grudu, labai gera strategija, bet apei tai veliau, tada suvokiau kad grudai man yra viskas, teko mastyti kaip islaikyti...nesugebejau atstatyti, net nestaciau per mazai laiko buvo kropiu, gale zaidimo tik turejau 1 vieninteli kropa nepilnai uzkelta 11-12 lvl laukai, bet jau tada nebelosiau.Nepaisant to kad nesirinkau grudu strategijos kuria esu susikures man grudu netruko man uzteko 18~ miestu resursu neskaitant kad kropo nei 9tuko neturejau, tokiom situacijom tenka keisti grudus i resursus 1:2 ar naudoti NPC, pasikliauti draugais, laikyti offa pas juos+ visoki kitoki privalumai kad grudu stygisu nesijaustu.Bet dar su savaja strategija kurios cia neminesiu grudu netureciau kur kisti.Taip kad galiu teikti kad grudai itakos nelabai turi, bet jau man asmeniskai.

Citata dzekas_darbis rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai pasakė 19-o amžiaus karo teoretikas, kuris pats nekariavo, buvo susipažinęs tik su lokaliais vokiečių karalysčių konfliktais ir kurio teorijos nuvarė Europą į du pasaulinius karus.
    Teisingai dare, be ligu ar karo, be zudiniu dar pasaulyje butu 12mljar~ zmoniu kakzur gal klystu,badas, skurdas, ligos, zeme totaliai nualinta, katastrofa.Nebent zeme valdytu 1 protignas zmogus, o tai visai kitka Anksciau ar veliau kils 3 pasaulinis karas dar veliau 4, zmoniu skaicius neisilygins su zemes istekleis nereiks nei karo patys ismirsim.
    Ir jei tu leisi kad ant taves siktu ta prasme leisies duxinamas is to nieko gero nebus.Ta gali taikyt valstybei, delto ir karai kyla.Taip kad protingas zmogus taip pasake ir nereik stumti ant jo
    Paskutinį kartą redagavo Rome-SeNNis : 2009-01-04 00:03

Pagrindinis

ne ne.. as nelyginau skaicium 1 prie vieno kuoku ir kirviu.. as irgi anksciau maniau kaip daugelis cia, tipo kuoku pagamini zymiai daugiau, jos nesa daugiau ir pagaminus ju daugiau ir dar pigiau aisku kad kuokos laimi..
    o gi karta man vienas zmogus pasake, jog kuokos tik mesai tinka.. paaiskinsiu: taip ju prigaminti galima daug, taip jos pigios, bet ne, jos nelygiavertes kirviams, ju prarandama daugiau nei kirviu ir tiek. o ta dalis del mesos - prapylus offa pas kazka su kuokom, gynyboje esantys hero gaus tona xp, o palaidojus kirvius zymiai maziau..
    istikro tai cia reiktu skaiciuoti visa sita dalyka, sudejus ginklus, hero itakas ir t.t. as to nesiimsiu daryti, tiesiog pasiliksiu prie savo nuomones ir tiek.
    ir tiesa pasakius manau kad dalis geru zaideju irgi stato butent kirvius, zinau bent pora kuriem net nesuprantama butu tai jog kazkas gali statyti kuokas vietoj axe..
    ir as ne zodeliu neuzsiminiau kad su kirviais galima gintis, nors taip, jie sugavus offa butu zymiai patwaresni uz kuokas.. BET ne, gynybai aisku reikia naudoti definius karius.
    nesiruosiu as pirsti sawo nuomones cia niekam, jeigu jus nesutinkat su tuo, tai ties tuo ir baigiam
    Zmogeliai kuriem yra teke lost toky zaidima kaip "planetia" parasykit pm plz
    O travianieciam - Baikit verkt ir simsitint. Nors.. cia jusu reikalas

Pagrindinis

Citata Ideafix rašė Peržiūrėti žinutę
    ne ne.. as nelyginau skaicium 1 prie vieno kuoku ir kirviu.. as irgi anksciau maniau kaip daugelis cia, tipo kuoku pagamini zymiai daugiau, jos nesa daugiau ir pagaminus ju daugiau ir dar pigiau aisku kad kuokos laimi..
    o gi karta man vienas zmogus pasake, jog kuokos tik mesai tinka.. paaiskinsiu: taip ju prigaminti galima daug, taip jos pigios, bet ne, jos nelygiavertes kirviams, ju prarandama daugiau nei kirviu ir tiek. o ta dalis del mesos - prapylus offa pas kazka su kuokom, gynyboje esantys hero gaus tona xp, o palaidojus kirvius zymiai maziau..
    istikro tai cia reiktu skaiciuoti visa sita dalyka, sudejus ginklus, hero itakas ir t.t. as to nesiimsiu daryti, tiesiog pasiliksiu prie savo nuomones ir tiek.
    ir tiesa pasakius manau kad dalis geru zaideju irgi stato butent kirvius, zinau bent pora kuriem net nesuprantama butu tai jog kazkas gali statyti kuokas vietoj axe..
    ir as ne zodeliu neuzsiminiau kad su kirviais galima gintis, nors taip, jie sugavus offa butu zymiai patwaresni uz kuokas.. BET ne, gynybai aisku reikia naudoti definius karius.
    nesiruosiu as pirsti sawo nuomones cia niekam, jeigu jus nesutinkat su tuo, tai ties tuo ir baigiam
    Tu ir nepirsi savo nuomones tu tik diskutuoji ir as labai vertinu tai, kiekviena issakyta nuomone yra labai svarbi, bet siuo atveju tu klysti paskaityk viska ka mes cia rasem ir visak ka tu cia parasei paneigs, o as pasakysiu tep geriausi pasaulio germanai gamina kuokas, neveltiu youtubei yra logas kai ateina su 300k kuoku 100k germanu~ o tai yra tikrai realu ir as nelabai tikiu kad zmones sukure po 250k kirviu man atrodo paskaiciavus keik tai laiko uzma butu tikrai 8menesiai 3x speede, o kuoku 3 menesiu gamyba non stop ar nepilnai 4 gali sukurti kuoku 400k, germanu 70k~ + issivystimas bus geras topuose sedesi ir as bandysiu tai irodyti nes tai realu smogiamoji galia prilygsta ww nunulinimiu savaime aiksu dar +20k~ katu, nereiks sneketi nereiks rasineti te reiks paziureti loga..
    Paskutinį kartą redagavo Rome-SeNNis : 2009-01-04 00:24

7 puslapis iš 30 PirmasPirmas ... 3456789101117 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •