6 puslapis iš 30 PirmasPirmas ... 234567891016 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 76 iki 90 iš 436

Tema: Informacija kaip reik zaisti uz germana, tapk travian dievu.

Pagrindinis

Mano kontraargumentai tau :
    Citata Rome-SeNNis rašė Peržiūrėti žinutę
    laikai keiciasi nuomone ir turi keistis Zmogus kiekviena diena keiciasi.
    Citata shtrk rašė Peržiūrėti žinutę
    Permeciau akimis Neverta skaityt dalyku kurie ir taip pamascius 2min savaime suprantami
    a) Perimti ne tas pats kaip nugriauti Padedi kelis offus, taciau taikais i kletis o kitka paskui laikas atlieka
    b) Tai o kur tu laikai tuos 200k kuoku, 50k arkliu, 20k katu? 500k edancia armija? Ir aplamai toks dalykas be tonu aukso neimanomas, nes sostine 150k grudu gali gamint labiau pasistengus, kur kiti 350k? Nejaugi tiek zmoniu leis laikyt offa savo sostinese?
    c) Tada ka tu pulsi su tokiu offu? Maziukus su 10k pop, ir 20k kariu sostinej? Ir del sito nemieguosi 2 savaites diena is dienos, nes -500k grudu kletys gali atlaikyt max valanda? Paaiskink.
    c1) o jei dar ir antra offa turi tai isvis beda su grudais ps su 1 offu i top5 irgi sunkiai pateksi pss. savo kuokas zudyt? Naher? surinksi kokius 100k tasku puolimo ir busi 50~ pagal off.
    Jei zaidi, o ne kaip vienas protingas zmogus pasake- dirbi, tai zudai kuokas non stop ir jauti iskrypeliska malonuma kad kitiem nervus sugadini del nunestu offu/sostiniu/miestu o ne kaupi simtatukstantines armijas ir naktim nemiegi.
    As suprantu tik viena, tokiam kaip tu kuris tik permetes akim ar aplamai neskaite, neverta net rasyti juk vistiek neskaitys, arba tik permes akim.Ar ne logiska?
    As cia rasau ne delto kad tave travian ismokinciau, jei nori kad pravesciau travian pamokas, MOKEK! , reik juk gyventi
    Tavo argumentai 0, tai nemokejimas losti.neviskas auksu paremta bet kai jo yra tu pranasesnis tampi.Nepyk..

Pagrindinis

As suprantu tik viena, tokiam kaip tu kuris tik permetes akim ar aplamai neskaite, neverta net rasyti juk vistiek neskaitys, arba tik permes akim.Ar ne logiska?
    As cia rasau ne delto kad tave travian ismokinciau, jei nori kad pravesciau travian pamokas, MOKEK! , reik juk gyventi
    Tavo argumentai 0, tai nemokejimas losti.neviskas auksu paremta bet kai jo yra tu pranasesnis tampi.Nepyk..
    Na gerai Nemoku lost, lai buna Ech o dar s1.lt buvau 35 pagal off, 40 pagal pop, su 170k pretu kaip defu ( o dar ir WW statyt padejau) Ai va dar tai buvo ir mano pirmas lostas servas.
    speed1.lt turejau netoki jau maza off (90k impu~ su 15k katu) nenaudojau aukso, tai dabar gailiuosi kad toki varga sau uzsitraukiau. Ai va, taip pat buvau pagal pop top40 beroc, ir padejau WW statyt. I WW offas ir neblogai ismigo.
    Siam serve ir netaip blogai sekasi.
    Na bet jei jau tu sakai kad nemoku lost ir kad reikia skaityt tavo gida kad ismokciau lost, tebunie.

Pagrindinis

Na gerai Nemoku lost, lai buna Ech o dar s1.lt buvau 35 pagal off, 40 pagal pop, su 170k pretu kaip defu ( o dar ir WW statyt padejau) Ai va dar tai buvo ir mano pirmas lostas servas.
    speed1.lt turejau netoki jau maza off (90k impu~ su 15k katu) nenaudojau aukso, tai dabar gailiuosi kad toki varga sau uzsitraukiau. Ai va, taip pat buvau pagal pop top40 beroc, ir padejau WW statyt. I WW offas ir neblogai ismigo.
    Siam serve ir netaip blogai sekasi.
    Na bet jei jau tu sakai kad nemoku lost ir kad reikia skaityt tavo gida kad ismokciau lost, tebunie.
    Tai gal gali pasakyti savo nick?
    Manau dauguma tikrai pasakys kad tu nemoki losti, vien tik is tavo postu tai matosi.
    As niekam neliepiu laikytis mano gido, as vien is tavo topu galiu pasakyti, kad nerimtas travian zaidejas esi, rimti travian zaidejai apie topus negalvoja jiem tai 0
    Trust me i know

Karžygys dzekas_darbis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

Su 17 (ar 18 lvl grudu laukais) ? O tai juos jau su auksu nestatai, o lauki kol pasistatys jie per 100+h? O ir jie tiek kainuoja kad offa (su katom) non stop galesi gamint po pusantro menesio nuo servo pradzios ( ir tik tuo atveju jei reidinsi naktim, ir keitinesi turguj resus su auksu.
    19 lygio cropas, 150% oazės, pliusas, 3x serveris

Skaičiai iš www.kirilloid.ru. Pats 19 lvl kol kas nestačiau ir greičiausiai niekada nestatysiu. Aš žaidžiu normaliu greičiu ir man šio gido strategija nepatinka.

Pagrindinis

Tai gal gali pasakyti savo nick?
    Manau dauguma tikrai pasakys kad tu nemoki losti.
    As niekam neliepiu laikytis mano gido, as vien is tavo topu galiu pasakyti, kad nerimtas travian zaidejas esi, rimti travian zaidejai apie topus negalvoja jiem tai 0
    Trust me i know
    Cia musu nuomuones nesutampa. Kaip zinai- travian yra zaidimas. Kad siaip buti ir statinetis def kareivukus, kad galetum tik islikt nenunestas kieno nors katu- tikrai nedelto kodel losiu travian. Pirma serva losiau del popso, norejau but kuo imanoma auksciau pagal pop ir aplenkt kiek imanoma kitu zaideju. Pirmam speede norejau uzkaupt kuo didesni off, del ko dabar gailiuosi. Dabar noriu palenktyniaut offe ir netaip jau blogai sekasi.
    Tikrai nepasisakau uz zaidima tik delto kad puse metu kankintumeis statydamas off, o paskui kelias dienas linksmiau pagyventum. Zaidime turi lost taip kad kiekviena diena butu idomu.

Pagrindinis

Cia musu nuomuones nesutampa. Kaip zinai- travian yra zaidimas. Kad siaip buti ir statinetis def kareivukus, kad galetum tik islikt nenunestas kieno nors katu- tikrai nedelto kodel losiu travian. Pirma serva losiau del popso, norejau but kuo imanoma auksciau pagal pop ir aplenkt kiek imanoma kitu zaideju. Pirmam speede norejau uzkaupt kuo didesni off, del ko dabar gailiuosi. Dabar noriu palenktyniaut offe ir netaip jau blogai sekasi.
    Tikrai nepasisakau uz zaidima tik delto kad puse metu kankintumeis statydamas off, o paskui kelias dienas linksmiau pagyventum. Zaidime turi lost taip kad kiekviena diena butu idomu.
    Keistas tu, bet paliksim taip kaip yr ,manau nerasi kurnors mano parasyta, kad kaupk(simsitis) offa,nesimegauk zaidimu, pats losiu kaip tu sakai, megaujuosi kiekviena diena

Pagrindinis

Keistas tu, bet paliksim taip kaip yr ,manau nerasi kunors mano parasyta kad kaupk offa,nesimegauk zaidimu, pats losiu kaip tu sakai, megaujuosi kiekviena diena
    Tau gal ir idomu, bet naujokelis kuris skaitys tavo gida kaip biblija ir darys viska kas ten parasyta, po raundo pabaigos tave tik keiks Nes nepabandes atsikast offo kaupimo ir armijos nemarinimo badu duonos net nesitiki kas per mahinacija tai yra ir kiek tai laiko valgo. Bet kadangi lost nemoku, tai turbut mano eilines blevyzgos.

Pagrindinis

Tau gal ir idomu, bet naujokelis kuris skaitys tavo gida kaip biblija ir darys viska kas ten parasyta, po raundo pabaigos tave tik keiks Nes nepabandes atsikast offo kaupimo ir armijos nemarinimo badu duonos net nesitiki kas per mahinacija tai yra ir kiek tai laiko valgo. Bet kadangi lost nemoku, tai turbut mano eilines blevyzgos.
    Gaila bet nebvo temos "pezengusiems, pagalba ir patarimai"

Imperionas Revalz avataras
    Prisiregistravo
    Oct 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    261

Pagrindinis

Klaidu tai begale.

Pagrindinis

Citata Revalz rašė Peržiūrėti žinutę
    Klaidu tai begale.
    Aga, ptas zinau, daug klaidu ,bet zinai kartais mokytojai vertina ne uz klaidu kieki o uz turini

Pagrindinis

pradzioi tai tikrai visaj gera strategija kai taves niekas nepuola, bet veliau kai resursu neturi kur deti, tikrai gali pasigaminti deff'o, nes tavo kuokas prigavus xana butu, veliau tikrai reikia gaminti ir pest. su kirviu ir ietis, be to neapsieisi nes kuoku deff'as apgailetinas (jo isvis nera)

Pagrindinis

Bebiltiskai daug ir be reikalo gincytasi.. siulau sukurti atskira tema kur galetumete gincytis ir stumti vieni ant kitu nes ta darot dabar vos ne visur..

del gido tai mano nuomone tokia, jog taip pradzioje kuokos statomos, o paskui turetu buti axe ir TK.. kodel kirviai? nes jie zymiai patwaresni uz kuokas musiuose, ju maziau netenkama.. esu mates ne viena loga kur atrodytu didelis skaicius kuoku ir kazkiek ten tukst. TK turetu nusluoti viska, bet atsitinka atvirksciai, offas mirsta ir vien del to kad ten buvo kuokos, o ne kirviai..
    Zmogeliai kuriem yra teke lost toky zaidima kaip "planetia" parasykit pm plz
    O travianieciam - Baikit verkt ir simsitint. Nors.. cia jusu reikalas

Pagrindinis

Citata frontex rašė Peržiūrėti žinutę
    pradzioi tai tikrai visaj gera strategija kai taves niekas nepuola, bet veliau kai resursu neturi kur deti, tikrai gali pasigaminti deff'o, nes tavo kuokas prigavus xana butu, veliau tikrai reikia gaminti ir pest. su kirviu ir ietis, be to neapsieisi nes kuoku deff'as apgailetinas (jo isvis nera)
    Sutinku is dalies su tavim.
    Kaip minejau Kirviu net israst nereik, nu nebent tu nelabai nori didele smogiamaja jega sukurti,tiek paladinu tiek ieciu reik tureti kieknors tarkim, kad ir 2k, neisgilinsiu labai , kaip minejau nedabaigtas gidas yra, dar 4x tiek turiu parasyti, kad nebutu prie ko prikibti, butu tiek pradedanciojo tiek truputi patyrusio zaidejo gidas.
    Paskutinį kartą redagavo Rome-SeNNis : 2009-01-03 22:25

Pagrindinis

Citata Ideafix rašė Peržiūrėti žinutę
    del gido tai mano nuomone tokia, jog taip pradzioje kuokos statomos, o paskui turetu buti axe ir TK.. kodel kirviai? nes jie zymiai patwaresni uz kuokas musiuose, ju maziau netenkama.. esu mates ne viena loga kur atrodytu didelis skaicius kuoku ir kazkiek ten tukst. TK turetu nusluoti viska, bet atsitinka atvirksciai, offas mirsta ir vien del to kad ten buvo kuokos, o ne kirviai..
    Ar kaupti kirvius ar kuokas manyciau labai daug priklauso nuo zaidimo tikslo, kuoku pranasumas pigumas ir greita ju gamyba, del kuoku rome is dalies teisus tai vienas geriausiu puolamuju kariu, ju prigamini milijona kiekis padaro savo, daug netenki ju bet labai greit atstatai, neteksi tarkim 30k kirviu ir turi jau beda is dalies. Bet jei kaupti offa ant ww griovimo tai as imciau kirvius, vis del to ta grudo minusa pridaboti nera lengva. O kad kuokos neturi deff, tai cia koks skirtumas istikro ar jos turi ar ne, kirviai turi deff, bet su offu gintis juk nelabai kas taip ir daro. Tad tiek kirvius tiek kuokas tiek impus mazdaug vienodai lengva nunesti gynybineje pozicijoje.
    Choose your destiny

Pagrindinis

Citata Ideafix rašė Peržiūrėti žinutę
    Bebiltiskai daug ir be reikalo gincytasi.. siulau sukurti atskira tema kur galetumete gincytis ir stumti vieni ant kitu nes ta darot dabar vos ne visur..

Man atrodo as melo nerasyciau :O Bet man keista galiu ir as klysti. Ar jus visi pries kuokas nusistate, gal as durnas, o gal tai ziauri klaida, gal ka suklydau.
    Tu tiesiog nueik imusiu simuliaturiu paimk savaites gaminima per didz ir maz, ir paskaiciuok kiek tu resursu isleisi pagaminti vienos savaites gamyba kuoku ir kirviu, tikrai nustebgsi, ogi tavo axe bus 3x brangesni, tu pamatysi kad gaminant kuokas netgi sudetinis tasku skaicius didesnis + nepamirsk damesti pliuso 10 proc 20 proc herojaus +30 proc 20 lvl istobulintu kariu.Poto paimk kokius 3k paladinu ar 3 k pretorijonu ir paziurek kokia zala padarys kuokos ir kirviai , tada tu susimastysi , kam gamyti kirvius jei gali uz ta pacia suma pagamyti kuokas ir germanus dar liks ant svenciu, tobulinti miestam.Paskaiciuok ir pasakyk, patikslink mane gal as meluoju gal as melagis, nenoriu klaidinti zmoniu, jei tai netiesa redaguosiu ir pats pradesiu gamyti kirvius.
    Citata Gosa rašė Peržiūrėti žinutę
    Ar kaupti kirvius ar kuokas manyciau labai daug priklauso nuo zaidimo tikslo, kuoku pranasumas pigumas ir greita ju gamyba, del kuoku rome is dalies teisus tai vienas geriausiu puolamuju kariu, ju prigamini milijona kiekis padaro savo, daug netenki ju bet labai greit atstatai, neteksi tarkim 30k kirviu ir turi jau beda is dalies. Bet jei kaupti offa ant ww griovimo tai as imciau kirvius, vis del to ta grudo minusa pridaboti nera lengva. O kad kuokos neturi deff, tai cia koks skirtumas istikro ar jos turi ar ne, kirviai turi deff, bet su offu gintis juk nelabai kas taip ir daro. Tad tiek kirvius tiek kuokas tiek impus mazdaug vienodai lengva nunesti gynybineje pozicijoje.
    Na gosa tu teisus, bet as manau jei sugebi offa sukurti tai turi ji sugebeti ri islaikyti, bet as galiu tiekti ir as tai senai teigiu, nors visi beveik mane *****u isvadino kad kuokos geriausias karys, tu kaupsi kirvius as kuokas ir gale , kai reiks numusti ww mano offas netik bus 2x stipresnis bet as turesiu papildomai sukures dar viena, beabejo pas mane bus 2x daugiau miestu negu pas tave, galiu kazkiek ir suklysti bet resursu tikrai sutaupysi.
    Paskutinį kartą redagavo Rome-SeNNis : 2009-01-03 22:44

6 puslapis iš 30 PirmasPirmas ... 234567891016 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •