5 puslapis iš 30 PirmasPirmas 12345678915 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 61 iki 75 iš 436

Tema: Informacija kaip reik zaisti uz germana, tapk travian dievu.

Pagrindinis

Tikrai puikus darbas.Man tas tikrai pades

Pagrindinis

Citata Wild Cat rašė Peržiūrėti žinutę
    o kas cia dabar Tiesa pasakius tau seneli mano, is pacio geriausio zaidejo galima ferma padaryt, bet tikrai ne su tavo tokiu gidu, kuri cia parasei. As jau tau paminejau kelias klaidas, atkreipk i tai demesi, nebijok manes As gi tik tau padet tenoriu, kad dar labiau bei zemiau nenusiristum
    As nemaciau kur tu cia apdedi man, maciau tik izeidinejimus,stumimus, atkreipsiu demesi ir isnagrinesiu ka tu rasai, kai bus laiko.Aciu uz pagalba.

Pagrindinis

Citata Rome-SeNNis rašė Peržiūrėti žinutę
    Tai tu cai toks esi, zmones netam kure offus, didziulius kad juos prigautu, yra svarbesniu dalyku, kaikas ir apie WW galvoja.Tu gali uzpulti tada kai belenkiek deff prisius i visus kaimus ir tavo offas negrys.Dar 1 dalykas, nevadink zopliais kitu neisitikines ar toks pats neeesi , cia tau patarimas.
    Tu kalbi apie ww, o as apie ji nekalbu, ir beje, as ne jis, negi nepameni, kad as ji. O ir su manim gincytis tau nenaudinga, nes visuomet pabegi i krumus. Toliau, kas liecia offo prigavima griztant namo, nemanau, kad tau pasakot reikia, juk tu sukurei gida, negi cia daug pasigincysi, o seip tai cia visa tai rodo tavo klaiku suvokima apie zaidima, tiksliau pasakius nemokejima jo zaisti.

Pagrindinis

Nenoriu nuliudint bet jei, pagal tave, kaupsi "giga offa" kuris bus simtatukstantine armija, tai off tuopuose niekada ir nepabusi. Toki offa uzkaupsi tik raundui baiginejantis(ypac kad ltx servai megsta labai greit baigtis), o tada koki karta tau nepasiseks puldamas (uzsoksi ant didesnio defo (tikekimes su tokiu offu nepuldinesi zmogaus su 5k pop, o pulsi lyderiu sostines tikedamasis kanors ten rast)) ir puse offo nebeturi. O jei dar sumastysi ant WW paleist isvis juokas gausis. O jei dar kas pamatys kad tu toki offa turi bus va taip:
    a) nunes sostine
    b) fake'ins tave diena nakti(sostine ir jos oazes), tada vienu metu visurs paleis kad ir nedideli offa (kaip zinom kuokuos nemegsta gintis) ir tu rukai.
    c) nunes bent grudu laukus sostinej, ir tu vel rukai.
    Tikrai nebusi bent top5 puoleju taip losdamas
    Tiesiog statai offa per kelis miestus, uzkaupi vienam is ju 30k kuoku, ir paleidi pasivaiksciuot. Viena diena prarandi viska, leidi is kito miesto off, ir taip kol ka nors dar turi.
    Trust me i know

Pagrindinis

Citata Wild Cat rašė Peržiūrėti žinutę
    Tu kalbi apie ww, o as apie ji nekalbu, ir beje, as ne jis, negi nepameni, kad as ji. O ir su manim gincytis tau nenaudinga, nes visuomet pabegi i krumus. Toliau, kas liecia offo prigavima griztant namo, nemanau, kad tau pasakot reikia, juk tu sukurei gida, negi cia daug pasigincysi, o seip tai cia visa tai rodo tavo klaiku suvokima apie zaidima, tiksliau pasakius nemokejima jo zaisti.
    Cia tik strategija ne gidas ir jis net nepripazintas kaip travian gidu, nieks i krumus nebega.Nepatinka gidas, nenaudok, bet nereikia stumti ant zmoniu, ko jie padare ko nepadare, moku ir nemoku losti.....
    Pasakiai savo nuomone ir as gerbiu tavo nuomone,gal ka pataisysiu, bet nepamirsk cia tik mano nuomone, mano strategija, nevisi zmones galvoja tep kaip as, nevisi zino ka as galvoju,daug ka papildyt reik kaip minejau,gal sakai kad cia s*das ne gidas ar patarimas, strategija kaip cia pavadinus,pasistengsiu, kazkiek papildyti pataisyti..

Bet as kiek pastebejau tu cia atejai ne apie mano referata diskutuoti o tiesiog pastumti ant manes, tai kad gal uzteks?

Pagrindinis

geras darbas nors biski ilgokas as panasiai ir darau

Pagrindinis

Na, mano durna galva senis teisus čia. Nepriklausomai nuo to, ką apie jį galvoju kaip komandos narį.
    Aišku šita strategija yra žmogui, ar tiksliau komandai žmonių, kurie travianą dirba, o ne žaidžia.

Pagrindinis

Citata shtrk rašė Peržiūrėti žinutę
    Nenoriu nuliudint bet jei, pagal tave, kaupsi "giga offa" kuris bus simtatukstantine armija, tai off tuopuose niekada ir nepabusi. Toki offa uzkaupsi tik raundui baiginejantis(ypac kad ltx servai megsta labai greit baigtis), o tada koki karta tau nepasiseks puldamas (uzsoksi ant didesnio defo (tikekimes su tokiu offu nepuldinesi zmogaus su 5k pop, o pulsi lyderiu sostines tikedamasis kanors ten rast)) ir puse offo nebeturi. O jei dar sumastysi ant WW paleist isvis juokas gausis. O jei dar kas pamatys kad tu toki offa turi bus va taip:
    a) nunes sostine
    b) fake'ins tave diena nakti(sostine ir jos oazes), tada vienu metu visurs paleis kad ir nedideli offa (kaip zinom kuokuos nemegsta gintis) ir tu rukai.
    c) nunes bent grudu laukus sostinej, ir tu vel rukai.
    Tikrai nebusi bent top5 puoleju taip losdamas
    Tiesiog statai offa per kelis miestus, uzkaupi vienam is ju 30k kuoku, ir paleidi pasivaiksciuot. Viena diena prarandi viska, leidi is kito miesto off, ir taip kol ka nors dar turi.
    Trust me i know
    A. Nunes sostine visiskai nesutinku,matyt neskaitai kas rasoma, bande atimti mano "giga" offo miestuka bet ar ateme? 500k offiniu kariu pagal gruda zuvo, bet tai ne mano nuopelnas.
    B.Visisaki neskaitai kas rasoma, nieks offu nepaliekineja, tam kad juos numustu, ir mazas sansas kad taip kas darys, didele rizika.
    C.papriestarausiu - draugai galai Rimti zaidejai i statistikas neziuri top pop topdeff ar off....
    C1 Visiskai neskaitai kas rasoma, kaip minejai yra antras offas su kuriuo draisiai gali dauzytis, nori but topuose puolimo? zudyk savo kuokas.
    Trust me I know

Pagrindinis

Citata Bro rašė Peržiūrėti žinutę
    Na, mano durna galva senis teisus čia. Nepriklausomai nuo to, ką apie jį galvoju kaip komandos narį.
    Aišku šita strategija yra žmogui, ar tiksliau komandai žmonių, kurie travianą dirba, o ne žaidžia.
    laikai keiciasi nuomone ir turi keistis Zmogus kiekviena diena keiciasi.

Karžygys Skirgaila avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    klp apskritis
    Žinutės
    1,792

Pagrindinis

Kaip matau ponai speed gerbejai megsta kumsciais pamosikuoti irodinėjant savo strategijos teisumu . Tiesa paprasta ,jei moki žaist ,gentis neturi reiksmės.Daug kas priklauso nuo kaimynų ,kaip pats su jais sutarsi ,ar jie patyrę ar ne .Nes nuo to tikrai strategija gali kisti . Be to puolant kartais ir sėkmės reikia . O ar baigė žaidėjas raundą ar isitrinė anksciau ,cia tikrai ne rodiklis vertinant žaidėjo patirti.Net ir statdartiniuose greiciuose po off praradimu nemazai kas mesdavo žaist ,nes juk visokiu žmonių tam traviane sutiksi .

Senatorius dodo avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    Lietuva, Vilnius
    Žinutės
    622

Pagrindinis

Ilgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiii skaičiau,vos neužmigau,bet pravertė

Pagrindinis

A. Nunes sostine visiskai nesutinku,matyt neskaitai kas rasoma, bande atimti mano "giga" offo miestuka bet ar ateme? 500k offiniu kariu pagal gruda zuvo
    B.Visisaki neskaitai kas rasoma, nieks offu nepaliekineja, tam kad juos numustu, ir mazas sansas kad taip kas darys, didele rizika.
    C.papriestarausiu - draugai galai Rimti zaidejai i statistikas neziuri top pop topdeff ar off....
    C1 Visiskai neskaitai kas rasoma, kaip minejai yra antras offas su kuriuo draisiai gali dauzytis, nori but topuose puolimo? zudyk savo kuokas.
    Trust me I know
    Permeciau akimis Neverta skaityt dalyku kurie ir taip pamascius 2min savaime suprantami
    Mano kontraargumentai tau :
    a) Perimti ne tas pats kaip nugriauti Padedi kelis offus, taciau taikais i kletis o kitka paskui laikas atlieka
    b) Tai o kur tu laikai tuos 200k kuoku, 50k arkliu, 20k katu? 500k edancia armija? Ir aplamai toks dalykas be tonu aukso neimanomas, nes sostine 150k grudu gali gamint labiau pasistengus, kur kiti 350k? Nejaugi tiek zmoniu leis laikyt offa savo sostinese?
    c) Tada ka tu pulsi su tokiu offu? Maziukus su 10k pop, ir 20k kariu sostinej? Ir del sito nemieguosi 2 savaites diena is dienos, nes -500k grudu kletys gali atlaikyt max valanda? Paaiskink.
    c1) o jei dar ir antra offa turi tai isvis beda su grudais ps su 1 offu i top5 irgi sunkiai pateksi pss. savo kuokas zudyt? Naher? surinksi kokius 100k tasku puolimo ir busi 50~ pagal off.
    Jei zaidi, o ne kaip vienas protingas zmogus pasake- dirbi, tai zudai kuokas non stop ir jauti iskrypeliska malonuma kad kitiem nervus sugadini del nunestu offu/sostiniu/miestu o ne kaupi simtatukstantines armijas ir naktim nemiegi.

Pagrindinis

Cia tik strategija ne gidas ir jis net nepripazintas kaip travian gidu, nieks i krumus nebega.Nepatinka gidas, nenaudok, bet nereikia stumti ant zmoniu, ko jie padare ko nepadare, moku ir nemoku losti.....
    Pasakiai savo nuomone ir as gerbiu tavo nuomone,gal ka pataisysiu, bet nepamirsk cia tik mano nuomone, mano strategija, nevisi zmones galvoja tep kaip as, nevisi zino ka as galvoju,daug ka papildyt reik kaip minejau,gal sakai kad cia s*das ne gidas ar patarimas, strategija kaip cia pavadinus,pasistengsiu, kazkiek papildyti pataisyti..

Bet as kiek pastebejau tu cia atejai ne apie mano referata diskutuoti o tiesiog pastumti ant manes, tai kad gal uzteks?
    Na matai, as karts nuo karto paskaitineju temas, bet si man uzkliuvo, o uzkliuo kuom, nes kai tu, 1ltx istrinats, 2ltx likes su 1 kaumu ir si 3ltx istrintas sugebi rasyt apie save zaidzianti uz germano subtilumus. Gaila, kad zmones neatkreipia demesio i tai kas buvo su tavim, o tiki kiekvinu zodziu ka sakai. Asmeniskai, as ir pradejau zaist 1llx, buvau galas/e, uzbaigiau top 21 off`e, bet man gtai visiskai nusispjaut. Paprasciausiai yra taip, kad kas kaip moka, tas taip soka... Nereikia but germanu, kad jaustumeis tavo vadinamu "Dievu". Tikiuos, kad minti supratai. Sekmes Rome, maziau leisk laika prie travian ir jo forumo uzssimk daudingesniais dalykais

Karžygys dzekas_darbis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

Citata shtrk rašė Peržiūrėti žinutę
    b) Tai o kur tu laikai tuos 200k kuoku, 50k arkliu, 20k katu? 500k edancia armija? Ir aplamai toks dalykas be tonu aukso neimanomas, nes sostine 150k grudu gali gamint labiau pasistengus, kur kiti 350k?
    Didžiausia speedo grūdų gamyba yra 337500. Be to kuokos greičiausiai pastoviai apiplėšinėja kitus.

Sostinėje tiek kuokų nepagaminsi. Gyvenvietė prie sostinės gal ir pagamintų per 1,5 mėn.

Pagrindinis

Citata dzekas_darbis rašė Peržiūrėti žinutę
    Didžiausia speedo grūdų gamyba yra 337500. Be to kuokos greičiausiai pastoviai apiplėšinėja kitus.
    Su 17 (ar 18 lvl grudu laukais) ? O tai juos jau su auksu nestatai, o lauki kol pasistatys jie per 100+h? O ir jie tiek kainuoja kad offa (su katom) non stop galesi gamint po pusantro menesio nuo servo pradzios ( ir tik tuo atveju jei reidinsi naktim, ir keitinesi turguj resus su auksu.

5 puslapis iš 30 PirmasPirmas 12345678915 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •