4 puslapis iš 30 PirmasPirmas 1234567814 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 46 iki 60 iš 436

Tema: Informacija kaip reik zaisti uz germana, tapk travian dievu.

Pagrindinis

Citata Rome-SeNNis rašė Peržiūrėti žinutę
    2ltx pop ne 0 buvo kiek pamenu,numuse daly katu, fsio nelosiau,surpanti as siekiu tik auksciausiu uzsibrestu planu, man acc 0 vertes mane sunaikys ar nesunaikys nesvarbu,

esme ta ka tu nuveikei zaisdamas, o ka as nuveikiau gali pasiklausti visu fermu. As jau tiek buvau patenkintas, kad jau man buvo nesvarbu viskas.

Mano tikslas buvo numusti ww,bet as dar tada losti nemokejau ir daug klaidu dariau.
    Ten kur raudonu pazymejau, tai is to darau isvada kad tavo gidas bevertis, nes losti dar nemoki, nebent treciam speede paloses savaite ismokai viska ko nemokejai, tad jau gali kitiems mazdaug nupasakoti kaip losti uz germana.

Ten kur nepazymeta paliktas standartines spalvos tekstas, matosi kada tu patenkintas, stai ka reikia griauti fermas. Ir tai sako germanu gido autorius, kuris pabrezia kad fermos yra labai svarbios
    Choose your destiny

Pagrindinis

klausimas gido autoriui: ateini pas mane i viena is miestuku su tuo giga kuoku jura.. na ismusi viska, jei 2+k katu, tai vienu "uzejimu" ir miesta istrini is zemelapio, bet as paskui tavo kuokas paleidziu perkunus arba hedujus/germanus/cezarius, kad jie atjoja 1sec po tavo kuoku grizimo. Ir kas nutinka su tavo super giga kuoku jura? Net, pasak taves, "geriausi gynejai- galai" tau nepadetu su falangom. Taip, arklius savo pasmeigciau, bet ir tu be kuoku sedetum

Pagrindinis

Citata Remis 77 rašė Peržiūrėti žinutę
    logiskas gidas kazka panasaus ir reikia daryti jei nori buti tikrai rimtas diedas , siaip priklauso nevien tuo taves, bet ir oponentu kartais labai papiktinti defferiai pasitaiko , su tokiais sunku buna per brangiai kainuoja ismusti deff is kaimu nesneku jei dar aktyvus tada jau reikia buti atsargiems ,bet islaukti momenta visada galima
    Visiskai su tavim sutinku,4h rasiau daug ko nepaminejau,galit papildyti,netgi prasau paildyti, gal bus nuomoniu strategiju ar dar ko kas tirkai pravers ir ko dar mes nezinom.
    Pavzdziu su turgum as nemanau, kad nors 1 zmogus is ltx taip dare.
    Manau siuo gidu rimtai uzsimsiu ir datvarkysiu istaisysiu, dadesiu.Gal bus neblogas.Bet savaime aisku nevisada reik daryti tep kaip parasyta, reik ri savo galva mastyti,parasiau tep kaip pats losiu :|

Pagrindinis

parasiau tep kaip pats losiu :|
    Xlap, xlap, xlap Tai dar parasyk kaip visus tris LTX roundus pralosi Ops, nors ne, juk antram berods islikai su vienu kaimu, va cia tai mano senelis

Pagrindinis

Visiskai su tavim sutinku,4h rasiau daug ko nepaminejau,galit papildyti,netgi prasau paildyti, gal bus nuomoniu strategiju ar dar ko kas tirkai pravers ir ko dar mes nezinom.
    Pavzdziu su turgum as nemanau, kad nors 1 zmogus is ltx taip dare.
    Manau siuo gidu rimtai uzsimsiu ir datvarkysiu istaisysiu, dadesiu.Gal bus neblogas.Bet savaime aisku nevisada reik daryti tep kaip parasyta, reik ri savo galva mastyti,parasiau tep kaip pats losiu :|
    Damesiu dar viena ferminimo buda, argi gaila, nu bent as pradzioje taip darydavau su turgum, nueinu i turgu, paziuriu kas parduoda resus kad ir 1:2 santykiu, pas ji pasiunciu savo kuokas, paskaiciuoju laika kada nupirkes resus is jo, mano turginiai nunes ta 2x reusursu kuriuos sumokejau tarkim uz medi, ir kai tik mano turginiai nunesa resus, mano kuokos po sekundes juos jau nesa man atgal.
    Choose your destiny

Pagrindinis

Citata KoRMoR rašė Peržiūrėti žinutę
    klausimas gido autoriui: ateini pas mane i viena is miestuku su tuo giga kuoku jura.. na ismusi viska, jei 2+k katu, tai vienu "uzejimu" ir miesta istrini is zemelapio, bet as paskui tavo kuokas paleidziu perkunus arba hedujus/germanus/cezarius, kad jie atjoja 1sec po tavo kuoku grizimo. Ir kas nutinka su tavo super giga kuoku jura? Net, pasak taves, "geriausi gynejai- galai" tau nepadetu su falangom. Taip, arklius savo pasmeigciau, bet ir tu be kuoku sedetum
    Sita strategija galima taikyti tik pradzio zaidimo, nesu mates per travian istorija, kad taip kas darytu, asmeniska,i tik tarp musu, as puolu tik offinius miestus, nes beprasmiskai pulti nera tikslo kaip minejau neverta aukoti offo del nieko, strategija ir mokejimas losti,priesa taip sudurina kad jis nezino ka gynti ir kaip gynti, dazniausiai su giga offais puola tik uztikrintai, kad zmones miega,kada mazai sansu kad tavo offas bus prigautas.
    Bet as nieko nesakau, neatmestina si galimybe,as apie tai daug galvojas, ieskojau spredimu,galimybiu tai neautralizuoti.
    Tu per 1 sec nepatrauksi offo, bet yra kas patrauks. sita suprask kaip nori.
    Saunu, kad paminejai apie tai.

Pagrindinis

Sita strategija galima taikyti tik pradzio zaidimo, nesu mates per travian istorija, kad taip kas darytu, asmeniska,i tik tarp musu, as puolu tik offinius miestus, nes beprasmiskai pulti nera tikslo kaip minejau neverta aukoti offo del nieko, strategija ir mokejimas losti,priesa taip sudurina kad jis nezino ka gynti ir kaip gynti, dazniausiai su giga offais puola tik uztikrintai, kad zmones miega,kada mazai sansu kad tavo offas bus prigautas.
    Bet as nieko nesakau, neatmestina si galimybe,as apie tai daug galvojas, ieskojau spredimu,galimybiu tai neautralizuoti.
    Tu per 1 sec nepatrauksi offo, bet yra kas patrauks. sita suprask kaip nori.
    Saunu, kad paminejai apie tai.
    Va siam poste tikrai prajuokinai net ir mane Su "giga" ofais puola tik tada kai uztikrinti ir tik nakti As ir ne nakti ta pati atlikti galiu ir be tavo vadinamo "giga" offo. Ot ziopliukas tu visgi dar traviane, o as jau maniau, kad bent ka pramokai

Pagrindinis

Citata Gosa rašė Peržiūrėti žinutę
    Ten kur raudonu pazymejau, tai is to darau isvada kad tavo gidas bevertis, nes losti dar nemoki, nebent treciam speede paloses savaite ismokai viska ko nemokejai, tad jau gali kitiems mazdaug nupasakoti kaip losti uz germana.

Ten kur nepazymeta paliktas standartines spalvos tekstas, matosi kada tu patenkintas, stai ka reikia griauti fermas. Ir tai sako germanu gido autorius, kuris pabrezia kad fermos yra labai svarbios
    Skyrk fermas nuo asmenu kurie gali tau zalos padaryti, tokius griauti reik, sluot nuo travian.Ziurint ka tu skaitai ferma, as niekad nelaikysiu zmogaus ferma jei pora kartu isnesi resursus....Fermom nebuna zmones mokantys , losiantys, si zaidima.

Pagrindinis

dazniausiai su giga offais puola tik uztikrintai, kad zmones miega,kada mazai sansu kad tavo offas bus prigautas.
    Su tokiu mastymu ir tokiais puolimais mazytis patarimas: neik i comx niekada, nes ten beveik visi acc isbuna online 24 valandas per para
    Choose your destiny

Pagrindinis

Damesiu dar viena ferminimo buda, argi gaila, nu bent as pradzioje taip darydavau su turgum, nueinu i turgu, paziuriu kas parduoda resus kad ir 1:2 santykiu, pas ji pasiunciu savo kuokas, paskaiciuoju laika kada nupirkes resus is jo, mano turginiai nunes ta 2x reusursu kuriuos sumokejau tarkim uz medi, ir kai tik mano turginiai nunesa resus, mano kuokos po sekundes juos jau nesa man atgal.
    Maladec gosa ! as apie tai masciau bet ne karto nedariau.

Pagrindinis

puoli tik nakti sakai.. Offas vistiek eina BENT JAU su taranais, o kokie perkunai lb greit "pavytu" tavo offa su taranais, keliaujanti namo.

Pagrindinis

Skyrk fermas nuo asmenu kurie gali tau zalos padaryti, tokius griauti reik, sluot nuo travian.Ziurint ka tu skaitai ferma, as niekad nelaikysiu zmogaus ferma jei pora kartu isnesi resursus....Fermom nebuna zmones mokantys , losiantys, si zaidima.
    <...> o ka as nuveikiau gali pasiklausti visu fermu, visu klykenciu, bernioku, kuriu offai, defai,sostines,miestai buvo sugriauti sunaikyti.As jau tiek buvau patenkintas, <...>

Buk geras nepriestarauk pats sau
    Choose your destiny

Pagrindinis

Su tokiu mastymu ir tokiais puolimais mazytis patarimas: neik i comx niekada, nes ten beveik visi acc isbuna online 24 valandas per para
    Tu cituoji tik ka nori cituoti ? ar kaip cia
    As minejau reik zmogu isdurti,tu galvoji 10h offas eidamas ir gryzdamas sveikas, neprigautas,tik seipsau?Jei tu paprasciausiai pasiusi offa taigi ji prigaus ,batai bus
    Puolimas taipogi strategija turi,visas zaidimas paremtas strategija,neveltiu strateginis zaidimas,beto geriausias 200x kazkelintu , pries paspaudus myktuka kad uzpultu reik ilgai ir nuobodziai tam ruostis

Pagrindinis

o kas cia dabar Tiesa pasakius tau seneli mano, is pacio geriausio zaidejo galima ferma padaryt, bet tikrai ne su tavo tokiu gidu, kuri cia parasei. As jau tau paminejau kelias klaidas, atkreipk i tai demesi, nebijok manes As gi tik tau padet tenoriu, kad dar labiau bei zemiau nenusiristum

Pagrindinis

Citata Wild Cat rašė Peržiūrėti žinutę
    Va siam poste tikrai prajuokinai net ir mane Su "giga" ofais puola tik tada kai uztikrinti ir tik nakti As ir ne nakti ta pati atlikti galiu ir be tavo vadinamo "giga" offo. Ot ziopliukas tu visgi dar traviane, o as jau maniau, kad bent ka pramokai
    Tai tu cai toks esi, zmones netam kure offus, didziulius kad juos prigautu, yra svarbesniu dalyku, kaikas ir apie WW galvoja.Tu gali uzpulti tada kai belenkiek deff prisius i visus kaimus ir tavo offas negrys.Dar 1 dalykas, nevadink zopliais kitu neisitikines ar toks pats neeesi , cia tau patarimas.

4 puslapis iš 30 PirmasPirmas 1234567814 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •