3 puslapis iš 30 PirmasPirmas 123456713 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 436

Tema: Informacija kaip reik zaisti uz germana, tapk travian dievu.

Pagrindinis

Citata Rome-SeNNis rašė Peržiūrėti žinutę
    As tau sakau cia nepamineta daug aspektu.Pavyzdziu kaip gintis ir daug kitu
    Tai ir parasyk tada gida germanams, jei nori buti germanas pirma turek patirties, bei suprask kas tas travianas, o jei turesi patirties, bei jei suprasi kas tas travianas tai ir zaist mokesi uz germana.

Stai visas germanu gidas.
    Choose your destiny

Pagrindinis

Maladiec,+r3p tau
    www.molten-wow.com Pabandykit.

Karžygys dzekas_darbis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

Sumaišei pagarbą su savisauga ir baime. Daužydamas kitus pagarbos neužsitarnausi.

Aukso rinkimas iš fermų balansuoja ant piniginės naudos siekimo taisyklių punkto ribos.

Pretorionas R3troO avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2008
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    65

Pagrindinis

Gosa nesutinku su tavimi. As pradejau zaisti paciam pirmam LT serve su germanais. Losiau pirma karta. Nieko nezinojau ,bet prasimusiau. Baigiau losti budamas TOP 200'tuke. Seip ir as pritariu ,kad naujokams geriausia su galais losti.

Pagrindinis

Citata dzekas_darbis rašė Peržiūrėti žinutę
    Sumaišei pagarbą su savisauga ir baime. Daužydamas kitus pagarbos neužsitarnausi.

Aukso rinkimas iš fermų balansuoja ant piniginės naudos siekimo taisyklių punkto ribos.
    Tai ne pinigine nauda, paslauga uz paslauga

Pagrindinis

Citata R3troO rašė Peržiūrėti žinutę
    Gosa nesutinku su tavimi. As pradejau zaisti paciam pirmam LT serve su germanais. Losiau pirma karta. Nieko nezinojau ,bet prasimusiau. Baigiau losti budamas TOP 200'tuke. Seip ir as pritariu ,kad naujokams geriausia su galais losti.
    Top nieko per daug nepasako, as pirmam losiau uz galus ir pagal off baigiau top 20`uke, ir kas is to? Pagal pop neatsimenu bet nereikejo jos dideles kad galeciau gamintis offa nonstop, bei deff tureti pakankama kieki.

cia tas pats butu kad kai reketuoja asmenis, paslauga uz paslauga, tu man pinigu as tau apsauga.
    Choose your destiny

Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

Kitais žodžiais, reketas.

Pagrindinis

Citata dzekas_darbis rašė Peržiūrėti žinutę
    Kitais žodžiais, reketas.
    Citata Gosa rašė Peržiūrėti žinutę
    cia tas pats butu kad kai reketuoja asmenis, paslauga uz paslauga, tu man pinigu as tau apsauga.
    Na kas kaip supranta, visokiu variantu gali buti , bet kaip pasake tai balansuoja tarp taisykliu pazeidimo bet juk uz tai nebaudziama, reiskias galima, o ar as klystu?
    Nejaugi banys zmogu kuriam zmogus savanoriskai pervede gold
    Tep isseina, kad visi apsauginiai reketininkai

Pagrindinis

Bei pridekime dar viena dalyka prie sio gido apie pati autoriu, sita gida parases asmuo neuzbaige nei vieni iki siol buvusio ltx roundo normaliai, 1ltx issitryne, 2ltx liko su 0 pop, 3 ltx issitryne, be to jis dar minejo, kad jo gidas nei karta jo nenuvyle.... Autorius prisakys kruva priezasciu kodel nesugebejo baigti normaliai nei vieno roundo, bet rezultatas vis tiek liks tas pats.

Nejaugi banys zmogu kuriam zmogus savanoriskai pervede gold
    taip banys, tereikia tik tai vadinamai "fermai" nusiusti laisko nuorada MH kur prasoma uz ramybe gold`o.
    Choose your destiny

Prisiregistravo
    Aug 2008
    Žinutės
    2,285

Pagrindinis

Tep isseina, kad visi apsauginiai reketininkai
    Ne visi apsaugininkai saugo nuo savęs

Senatorius Kaspe avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Marijampole
    Žinutės
    634

Pagrindinis

Geras gidas, bet as laikausi savo strategijos.
    Perku senus unverified paypal accountus, gali but su netikrais duomenim !

Nepritarimas

http://forum.travian.lt/showthread.php?t=38268
    Geriau paplatinkit sia nuorod gal zmones ismoks losti, pakelsim lietuviu travian lygi tada ir mes 3x ww statysim ne 2 savaites o pora menesiu.. Visai nieko gidas, kaip zmones kalba

Kazkaip nelabai as matau, kad zmones kalbetu teigiamai apie si vadinama tavo gida. Maziau reklmos sau daryk, kai pats Lietuvos serveryje neistengi isgyventi ir jau ne viena speeda, o visus siuos tris. Eh... seneli tu mano mielas seneli...

Pagrindinis

Citata Gosa rašė Peržiūrėti žinutę
    Bei pridekime dar viena dalyka prie sio gido apie pati autoriu, sita gida parases asmuo neuzbaige nei vieni iki siol buvusio ltx roundo normaliai, 1ltx issitryne, 2ltx liko su 0 pop, 3 ltx issitryne, be to jis dar minejo, kad jo gidas nei karta jo nenuvyle.... Autorius prisakys kruva priezasciu kodel nesugebejo baigti normaliai nei vieno roundo, bet rezultatas vis tiek liks tas pats.

taip banys, tereikia tik tai vadinamai "fermai" nusiusti laisko nuorada MH kur prasoma uz ramybe gold`o.
    Gosa 1ltx pripazystu, isduret kaip reikia, bet tai buvo tik pradzia, uz romena dar losiau,nesivadovau taisykle nepalikti offo namie,saugoti savo offini miestai kaip save.
    2ltx pop ne 0 buvo kiek pamenu,numuse daly katu, fsio nelosiau,surpanti as siekiu tik auksciausiu uzsibrestu planu, man acc 0 vertes mane sunaikys ar nesunaikys nesvarbu, jei savo tikslo nepasiekiu...Kaip manai delko savo offa iskarto paleidau be katu nors ju dar buvo ir dar galejau pasigamyti 1.5k~ katu, supraskit kad ne pop esme, nesvarbu ar tu baigsi ar nebaigsi zaidima, esme ta ka tu nuveikei zaisdamas, o ka as nuveikiau gali pasiklausti visu fermu, visu klykenciu, bernioku, kuriu offai, defai,sostines,miestai buvo sugriauti sunaikyti.As jau tiek buvau patenkintas, kad jau man buvo nesvarbu viskas, tu galvoji sugerdamas per 4h 500k offu pagal gruda, neleisdamas atimti savo offinio miesto,leisiu mane sugriauti?Jei man butu svarbu kaimai as buciau blokaves acc, kaip manai kodel acc nebuvo istryntas?As ne toks zapadlistas kaip kiti, nors ir priesas, bet as jam vistiek atiduosiu kaima, nes jis man nereikalingas.Mano tikslas buvo numusti ww,bet as dar tada losti nemokejau ir daug klaidu dariau, kurios man neleido pasiekti aukstumu, galvoji, kad ten kiek turejau 120~kuoku (30k~is bado numire) 20k~ germanu labai daug?O man tai 0 kai galima tureti daugiau tai 1 menesio gaminimas, tu nelosei ltx2 tu ir nesnekek.
    ltx3 losiau su forumo moderatoriu nick neminesiu nes buvo sakes niekam nesakyti,jis mete as meciau losti, nes tuo laikotarpiu visiskai losti nesinorejo ir acc taspats travian visiskai nerupejo, acc buvo zveris, topuose metydavomies nieks nedryso pulti,turejom 3 miestus tada kai kiti svajoti apie tai nesvajojo, man tik graudu skaityti tokias zmoniu nesamones, tu ferma is taves, pora miestu ateme, tavo offa numuse tu metei zaidima ir dar daugeli kitu apie kurios, net pagalvot nesinori...Laki fantazija zmoniu, 1 menesi nelosias, nesilankes forume tokiu dalyku suzinai, kad oj oj, turi 10 acc tu to ir to allio lyderis, tu anoks tu kitoks, jei jau taip apgrioviau sutrumpinau travian zaidima, offus, ar deffus, ar dar ka padariau...bet jau nereik taip nusisneketi ir pilti fekkalijom

Del LTX3 as galiu irodyti tas pats zmogu gali pasireiksti.
    Citata Wild Cat rašė Peržiūrėti žinutę
    Kazkaip nelabai as matau, kad zmones kalbetu teigiamai apie si vadinama tavo gida. Maziau reklmos sau daryk, kai pats Lietuvos serveryje neistengi isgyventi ir jau ne viena speeda, o visus siuos tris. Eh... seneli tu mano mielas seneli...
    Zinai is tokio zmogaus kaip tu, negaila girdeti, matyti ka tu cia rasai, zmogus kuris raso tik delto kad papylti pamazgas yra 0, ypac tada kada raso isgalvotus dalykus, bet zinai ka, as visiskai nesigilinsiu i tai, tu turejai suprasti tai kad jau gerus 3 menesius ~~ i tavo postus neatrasau, be jum su gosa tik pasmeisti te reikia, jus kaifa gaudot smeizimu,bet amzinai kur gosa ten ir tu, man idomu kodel tik jus 2 stumiat jei jau as toks lama ar dar koks, cia jau kaip jus sugalvosit.
    O del gido tai visai kita tema, nekalba, nenekalba, gida papildysiu pataisysiu, cia strategija ir tiek.Kam nepatinka gali nesinaudoti, bet gavau daug daug laisku, kur zmones speceliai kuria 3x speeduose acc ir megina zaisti.

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jun 2008
    Vieta
    DUBLIN
    Žinutės
    72

Pagrindinis

Rome-SeNNio RECEPTAS viskas priklauso nuo tavo sugebejimo valdyti offa, nuo tavo strategijos, tavo mastymo, neaukok offo, kad iskarto numustai visa deff
    logiskas gidas kazka panasaus ir reikia daryti jei nori buti tikrai rimtas diedas , siaip priklauso nevien tuo taves, bet ir oponentu kartais labai papiktinti defferiai pasitaiko , su tokiais sunku buna per brangiai kainuoja ismusti deff is kaimu nesneku jei dar aktyvus tada jau reikia buti atsargiems ,bet islaukti momenta visada galima

Pagrindinis

Zinai is tokio zmogaus kaip tu, negaila girdeti, matyti ka tu cia rasai, zmogus kuris raso tik delto kad papylti pamazgas yra 0, ypac tada kada raso isgalvotus dalykus, bet zinai ka, as visiskai nesigilinsiu i tai, tu turejai suprasti tai kad jau gerus 3 menesius ~~ i tavo postus neatrasau, be jum su gosa tik pasmeisti te reikia, jus kaifa gaudot smeizimu,bet amzinai kur gosa ten ir tu, man idomu kodel tik jus 2 stumiat jei jau as toks lama ar dar koks, cia jau kaip jus sugalvosit.
    O del gido tai visai kita tema, nekalba, nenekalba, gida papildysiu pataisysiu, cia strategija ir tiek.Kam nepatinka gali nesinaudoti, bet gavau daug daug laisku, kur zmones speceliai kuria 3x speeduose acc ir megina zaisti.
    Na pasigincykim dabar mano mielas seneli As parasiau taip kaip yra, kad esi nebaiges nei vieno LTX roundo, visus acc panaikinai, pradedant 1, 2-ame likai tik su kaimu ir toliau baigiant 3 taipogi naikinimu, tu nurodei tema, kuria labai norejai isreklamuoti, taciau paziurejus i ja, paskaitinejus nepastebejau, kad si tavo gida patvirtintu normalus zaidejai. Tokia tiesa, tad... Toliau, del mano postu, kazka susivelei, nes manes cia, siame forume nebuvo daugiau nei puse metu, tad ir vel... Tiesiog yra graudu ziuret i tai kaip nori uzsidirbti kazkokia pagarba, kurios esi nevertas, o nevertas vien del to, kad stengies sokti auksciau savo bambytes, nesupyk, bet tokia tiesa. Kitas dalykas, tu matai tik Gosa, o toliau is paskos jo sekancius asmenis, taciau tie asmenys turi savo mastysena bei nuomone, kuria turetum ir pats rasti sioje temoje. Susimastyk kartkartem ir paskaityk viska, o ne tik gerus atsiliepimus. Tai tik mazas patarimas tau

3 puslapis iš 30 PirmasPirmas 123456713 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •