Rodomi rezultatai 1 iki 8 iš 8

Tema: Apie spąstus

Pagrindinis Apie spąstus

Perskaičiau čia įvairias temas bet tokios nemačiau. Žodžiu mintis tokia (paryškintu tekstu, visa kita tik paaiškinimai kodėl tai būtų logiška):
    Sakykim papuola į spąstus priešo kariai. Priešas jų išvaduot nesugeba (sugeba tik reidint, t.y. trūksta proto kad atakuotų arba neužtenka armijos kad atakuodamas išlaisvintų), išpirkos mokėt nenori arba aš nenoriu prašyt, spąstai užimti, karių paleist už dyka aišku nesinori nes ta pati armijsa vėl ateis pas mane, pastato vieta taip pat panaudota, o naudos iš spąstų jokios. Tokiu atveju jie tampa daugiau minusus nei pliusu, todėl manau būtų logiška padaryti taip:
    Kariai, esantys spąstuose, po kokio nors netrumpo laiko mirtų.
    Sakykim laikas iki mirties būtų 2 savaitės arba panašiai. Nes dabar pas mane spąstuose sėdi kariai jau 3 - 4 savaites, tai kažkaip nelogiška kad kaliniai taip lengvai gyvena. Arba bent jau mirtų po kokius 5 karius per dieną.

Manau gan aiškiai išdėsčiau savo mintį. Noriu jūsų nuomones išgirsti.

Imperionas Gabrielis avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    353

Pagrindinis

Na nezinau,paprastai visi fermintojai atgauna karius

Pagrindinis

Pats esu galas ir esu susidūres su tokia problema puole su 500 perkūnų,200 pagavau 300 užmušiau ir reikia ruoštis naujai kovai ir sedi tie perkūnai pas mane ką aš žn kiek laiko,žodžiu pritariu...

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    72

Nuomonė

nzn tolios cituacijos nera buve as jei pagaunu ispirka visalaika prasau

Legionierius tolka avataras
    Prisiregistravo
    Jul 2008
    Vieta
    lithuania
    Žinutės
    27

Pagrindinis

lai geriau padaro ispirkas kad galetu atsiusti tam tikra kieki resursu uz karius ir kad nebutu taisykliu pazeidimas pvz uz kary nuo 1000iki 100 resursu
    Mano hobis yra Travian

Pagrindinis

Tuomet Galai butų dar geresni ginyboje, o spąstinė būtų labai jau geras pastatas. Spąstinės esmė susilpninti puolimą, t.y. prieško kariai pirmai papuola į spąstus ir tik likutis kovoja su galų kariais. Štai kokie jos veikimo principai. O dar duoti galam ir žudimo mašiną būtų per gerai. Nepritariu.

Pagrindinis

nediskriminuokite kitu genciu, zudymo masinu kitos gentis juk neturi
    Aš Už LT Serverių MAŽINIMĄ!!
    classic, 3x, 2 paprasti - ir travas vėl taps įdomus

Pagrindinis

Tai nėra jokia žudimo mašina o pastatas kuris užima vietą. Mano pasiūlymas remiasi tuo, kad spąstuose kariai negali gyvent xx dienų, tas kieno kariai pakliuvo į spąstus irgi turėtų būti suinteresuotas kuo greičiau juos atsiimti. Pabandykit patys įkišt koją į kafkaną ir prasėdėk taip mėnesį, manau kad užsilenksit garantuuotai

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •