3 puslapis iš 15 PirmasPirmas 123456713 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 219

Tema: [T3.5] Užduotys žaidimo pradžioje

Pagrindinis

Citata Rhasta rašė Peržiūrėti žinutę
    "21a užduotis. Pastatyti turgavietę

Gyvenvietės centre pastatykite turgavietę.

Atlygis: 200 medienos 200 molio 700 geležies 250 grūdų"

700 gelezies gauni jei buni romenas, 700 molio jei galas, 700 medzio jei germanas. Bent man taip pasirode, o gal klystu?
    Užduotys ir atlygiai visom gentim vienodi. Paieškojau kitų šalių forumuose - taip pat nieko apie skirtingus atlygius skirtingoms gentims neminima.
    Paskutinį kartą redagavo Kingo : 2009-04-27 20:52

Pagrindinis

bisky nesamone siti kvestai tik 22 uzduotys ar kiek tik 1pastiprinimas 1ziurke keleta resursu ir auksiniu kad butu kokia 100 uzduociu didesni pastiprinimai bet jokiu auksiniu bet daugiau resursu pvz uzduotis uzpulk hebra su 3 katapultom ir 5legioniereis jai pavyks gauni grudu 2000

Imperionas Gabrielis avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    353

Pagrindinis

Tai db vietoj to,kad gaudavom 35 auksinius, turime juos uzsidirbti

Gera nuotaika

Kiek man rode sitas uzduotis... tai patiko...gera mintis naujokams

Pagrindinis

Užduotys verčia žaisti pagal to dėdulės nurodymus. O to ne visi nori
    Bet pats užduočių įvedimas tikrai puikus, naujokai greičiau pramoks! Na, o seniokai turės pakentėti kol preis tas užduotis ;D

Žaidžiant pagal tą gidą yra būtina pastatyti geležies kasyklas, o šiaip jos visai nereikalingos man. Jos didina populiaciją, o tai mažina grūdus. Iš esamų geležies resursų tiesiog pasistatom turgų ir už 50 medžio/molio perkam 80-100 geležies. Čia taip tinka germanam ir galam, nežinau, kaip romėnam, jie juk geležiniai
    Tada kai geležies pakankamai, statom 2-3 lygio turgų ir toliau pardavinėjam. Kai visi laukai būna 5 lygio, geležies - 0-1 lygio bet jeigu taip darytų kiekvienas, tai neliktų serveryje geležies, o kadangi pilna geležies tai kai kas gali nestatyti tų kasyklų.

Taip pat nereikalingi pastatai klėtis su sandėliu pradžioj, kol nėra tokios didelės resursų gavybos, ir jei dažnai žaidėjai prisijungia.
    antuli29 s3 į priekį !!!

Imperionas Gabrielis avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    353

Pagrindinis

Citata Sexy girl rašė Peržiūrėti žinutę
    Užduotys verčia žaisti pagal to dėdulės nurodymus. O to ne visi nori
    Bet pats užduočių įvedimas tikrai puikus, naujokai greičiau pramoks! Na, o seniokai turės pakentėti kol preis tas užduotis ;D

Žaidžiant pagal tą gidą yra būtina pastatyti geležies kasyklas, o šiaip jos visai nereikalingos man. Jos didina populiaciją, o tai mažina grūdus. Iš esamų geležies resursų tiesiog pasistatom turgų ir už 50 medžio/molio perkam 80-100 geležies. Čia taip tinka germanam ir galam, nežinau, kaip romėnam, jie juk geležiniai
    Tada kai geležies pakankamai, statom 2-3 lygio turgų ir toliau pardavinėjam. Kai visi laukai būna 5 lygio, geležies - 0-1 lygio bet jeigu taip darytų kiekvienas, tai neliktų serveryje geležies, o kadangi pilna geležies tai kai kas gali nestatyti tų kasyklų.

Taip pat nereikalingi pastatai klėtis su sandėliu pradžioj, kol nėra tokios didelės resursų gavybos, ir jei dažnai žaidėjai prisijungia.
    tai juk niekas neliepia tau imti is kart ir vykdyti questu pvz jei zaidi agrasyviai su germanu tai manau questai tik pristabdytu reidus ir pan. As pvz ivykdziau puse uzduociu ir pradejau kaip anksciau zaist tai veliau, tokios uzduotys kaip ,pastatyti kareivins, kareivius ir pan jau seniai buvo padarytos
    must... find... other way... to... spam!!!
    Mano zaidimai: ban zaidimas:http://forum.travian.lt/showthread.php?t=30425
    zodziu asocijacijos:http://forum.travian.lt/showthread.php?t=24087

Pretorionas de la Kest avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Kaunas-Zarasai
    Žinutės
    38

Pagrindinis

Nu net jei ir esi ne naujokas, tai taip galima elgtis ir del tu resursu ir auksiniu. Kai ilgai nezaidziau tai dabar labai pasikeites travianas atrodo.

Senatorius Hideo avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    Nida - Klaipėda
    Žinutės
    582

Pagrindinis

Istikruju labai gera nauja funkcija nemokamai pliusa gauni ir dar priedo auksiniu

Pagrindinis

Sios uzduotus labiau tinkamos speed zaidejams.

Pagrindinis

Citata nils rašė Peržiūrėti žinutę
    Sios uzduotus labiau tinkamos speed zaidejams.
    mano dėl šito šiek tiek sunkiau standartinio rate žaidėjam kaip buvo prieš tai...
    Visada siek savo tikslo, nepaisant visų kliučių kurios pasitaikys kelyje, nebijok būti sunaikintas, kovok už save ir už savus, būk ištikimas, gerbk priešą jeigu jis vertas pagarbos...

Blokuotas Blokuotas
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Teletabiu akropolis @@
    Žinutės
    927

Pagrindinis

Citata Hideo rašė Peržiūrėti žinutę
    Istikruju labai gera nauja funkcija nemokamai pliusa gauni ir dar priedo auksiniu
    Seniau galejai nemokamai iskart po aktyvavimo gauti 35 auks dbr reik ir uzsidirbti...karoce...galetu funkcija tokia padaryt rodyti kvestus ar nerodyti ba dbr tai visai neidomu lost pradzioj...

Legionierius
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    lietuva
    Žinutės
    1

Pagrindinis

labas...as kaip ir naujokena man pradzioje padejo tas dedule, bet db jis dingotai ka man toliau daryti, kaip zaisti?

Karžygys vaikis avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2007
    Vieta
    Utena
    Žinutės
    2,801

Pagrindinis

Citata giedrute rašė Peržiūrėti žinutę
    labas...as kaip ir naujokena man pradzioje padejo tas dedule, bet db jis dingotai ka man toliau daryti, kaip zaisti?
    pagrindus ismokai pas jy ir toliau po bishky gyvenk
    Travian > Quited.

Pretorionas liniux777 avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    klaipeda
    Žinutės
    32

Pasididžiavimas

man patiko... bet paskui uzkniso

Sutrikimas o o o o o o ne ne ne

Citata Hideo rašė Peržiūrėti žinutę
    pastaciau antra gyvenbiete ir pdaradau galimybe testi questa bei uzsididbti dar 15 auksiniu, 20 tik tudesiu

http://img232.imageshack.us/my.php?image=dvnoqj2.png
    vienas if reikalavimu buvo pastatyti 2 lygio vifas kasyklas
    antuli29 s3 į priekį !!!

3 puslapis iš 15 PirmasPirmas 123456713 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •