16 puslapis iš 16 PirmasPirmas ... 61213141516
Rodomi rezultatai 226 iki 234 iš 234

Tema: Raundo pabaiga speed.lt (1). Aptariame rezultatus

Pagrindinis

Citata Teamas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaip tai nesugebėjau? Esi įsitikinusi, kad nedalyvavau skype konferencijoje su Insolence ir Baran? Ką gi cituoju tave - "tampi pajuokos objektu", nes nusišneki - aš dalyvavau skype konferencijoje, išėjau iš jos, kai išėjau iš NT ir viskas. Pripažinti dabar savo klaidą sugebėsi, ar ir toliau būsi robotukas?

Tu vis kaip užsikirtęs robotukas - "nežaidei" - kelintą kartą kartoji? Nieko naujo daugiau neturi? O žaisti visai nebūtina. Nežaidžiantis (ir nežaidęs žaidėjas išvis) gali ateiti ir pasiskaitinėti šias diskusijas ir iškart susidarys savo nuomonę - sunku suprasti ar gošhiukė NT ar LIV. Kur tik LIV kas nors pakritikuoja, pasišaipo, tuoj gošhiukė prisistato.

P.S. Manau čia jau viskas, daugiau į minediškumus nesiveliu, nebent ateitų Inso ir savo nuomonę išsakytų, čia manau, jau visiems daugmaž viskas aišku. Nesakau, kad Gosa buvo blogas vadovas (vadas) - NT išliko, tačiau tas lindimas LIV'ams į *****... Insolence niekada to nedarė... Liv'ai jam į ***** lindo... Ir vėl kartoju, kad čia IMHO, tad man nereikia isterijos ar robotiškumų.
    Nebejuokink tu irgi manes robotuk Matau, kad kelinta karta cia vis parasai jog tai viskas, o kazkodel apsisukes vel sugebi suregsti sakini. Kas liecia konferencija, as tau galiu asmenskai pakopinti, kurioje tebuvo, Insolence, Baran, Korsaras, Gosa, AK, Kirvis, bet taves ten nemaciau, nebekliedek ir viskas bus ciki

P.S. Gosa niekam nevadovavo kaip ir kiti like, buvome lygeverciai zaidejai, tad sioje vietoje ir vel suklydai. Tavo vadinamas lindimas i ... nepasitvirtina, kadangi mes su jais kariavome, o manau to nebutu buve jei mes sedetume pas juos giliai.... Nekraipyk faktu kita syk savo postais... Toliau kas liecia tave dar, kol valde Insolence buvai eilinis zaidejas kol jis ir baran naktimis darydavo tvarka, o tu ramiai miegodavai, tad buk gerutis berniukas ir ilsekis toliau

Ir seip turi galvoje Inso ar Insolence nes susipainiojau apie katra mes cia kalbames
    Paskutinį kartą redagavo Wild Cat : 2008-07-04 22:00

Pagrindinis

Citata Teamas rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaip tai nesugebėjau? Esi įsitikinusi, kad nedalyvavau skype konferencijoje su Insolence ir Baran? Ką gi cituoju tave - "tampi pajuokos objektu", nes nusišneki - aš dalyvavau skype konferencijoje, išėjau iš jos, kai išėjau iš NT ir viskas. Pripažinti dabar savo klaidą sugebėsi, ar ir toliau būsi robotukas?

Tu vis kaip užsikirtęs robotukas - "nežaidei" - kelintą kartą kartoji? Nieko naujo daugiau neturi? O žaisti visai nebūtina. Nežaidžiantis (ir nežaidęs žaidėjas išvis) gali ateiti ir pasiskaitinėti šias diskusijas ir iškart susidarys savo nuomonę - sunku suprasti ar gošhiukė NT ar LIV. Kur tik LIV kas nors pakritikuoja, pasišaipo, tuoj gošhiukė prisistato.

P.S. Manau čia jau viskas, daugiau į minediškumus nesiveliu, nebent ateitų Inso ir savo nuomonę išsakytų, čia manau, jau visiems daugmaž viskas aišku. Nesakau, kad Gosa buvo blogas vadovas (vadas) - NT išliko, tačiau tas lindimas LIV'ams į *****... Insolence niekada to nedarė... Liv'ai jam į ***** lindo... Ir vėl kartoju, kad čia IMHO, tad man nereikia isterijos ar robotiškumų.
    istraukt reik insolence ir padet taska sitom nesamonem !

Karžygys demokratas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Jazz land
    Žinutės
    3,063

Pagrindinis

Taigi sakėt ,kad taip aktyviai su visais bendraujat, nejaugi taip sunku dabar vadovui vieną žinutę parašyt
    Play, Baby, play...

Pagrindinis

Kaskur gosa minejo kad iki siol su insolence bendrauna...
    Nejaugi jis negali apsireikst ?o gal apsireks gosos ir wild cat pavidalu
    Bus matyt

Pagrindinis

Citata demokratas rašė Peržiūrėti žinutę
    Taigi sakėt ,kad taip aktyviai su visais bendraujat, nejaugi taip sunku dabar vadovui vieną žinutę parašyt
    Aš nebendrauju. O dėl skype konferencijos - pilna buvo tų skype konferencijų, konkrečiai toje aš nebuvau, bet rask mano žinutę, kur aš rašiau, kad buvau leed'as. Aš toks nebuvau, buvau paprastas narys ir tiek, nors ir turėjau visas pareigas išskyrus diplomatiją, bet kas jų neturėjo.

Pagrindinis

Citata Rome-SeNNis rašė Peržiūrėti žinutę
    Kaskur gosa minejo kad iki siol su insolence bendrauna...
    Nejaugi jis negali apsireikst ?o gal apsireks gosos ir wild cat pavidalu
    Bus matyt
    Butinai Romanai Dmitriviciau, taip ir padarysiu, dekui uz patarima

Pagrindinis

Idomi diskusija, tai va isdestysiu as kelieta savo nuomuoniu:

1. Del NT: As stengiuosi nesneketi, bei nevelti to NT kuris buvo prie inso ir baran, as kalbu apie ta NT(NH) kai sie asmenys pasitrauke is traviano. Del to NT kuris buvo iki tol manau visi sutinkame kad daugiau tokio nebuvo ir nebus, tad manau sia diskusija net neverta pradeti, bei apie si NT gyvavimo laikotarpi manau reiktu patyleti. As beveik visa laika snekejau apie ta NT kuris perejo i romes rankas, ne i spingaleto, bet i romes.
    2. Del vadu: asniekda nenorejau buti vadu, niekada nesiekiau valdzios, niekada del jos nekovojau, as turejau tvarka savo kieme ir man to pakako. Mane paskyre NT deff vadu, del ko paskyre klauskite tu kurie tai atliko. As visada padedavau alliui su deff, su off, su feikais, kai reikedavo juos pavaduodavau,... bet vadu as nebuvau as buvau lygiai toks pat asmuo kaip ir kiti allio nariai. Kartais duodavau patarimus, kuriuos priimti ar ne spresdavo patys asmenys kuriems patarimai budavo duodami, jie nustatydavo ar verti jie demesio ar ne.
    3. Del faktu: FSB - tu losei iki tol kol buvo inso ir baran, kaip sakiau apie si laikmeti as nenoriu nei sneketi nei aptarineti, as sneku apie tai kas dejosi po ju. Tu susidarei nuomone is forumo, o as is faktu, kuriuose pats dalyvaudavau, pats itakodavau juos, apie juos sneka ir asmenys kurie tiesiogiai susije su jais, as pateikiu savo nuomone argumentuotai, jei ne sakykite argumentuosiu, as nesneku is lempos ir neloju kaip kai kas.
    4. Del mano nuomones: as turiu savo nuomone kaip ir kiekvienas asmuo, kaip ir kiekvienas asmuo ja galiu tureti klaidinga, bet ji egzistuos man tol teisinga kol jos kasnors nepaneigs, jei tai sugebes kas nors padaryti tvirtai argumentuodamas tada as pakeisiu savo nuomone ir pripazinsiu kad ji buvo klaidinga. Pakolkas as matau tik pletku kruva, kurie paremti blevyzgomis arba nesamoningais faktais.
    5. Del LIV`u: As nelendu niekam i *****, nebent jus lindima kitaip suprantate. Kodel as uzstoju LIV`us, cia ir idomiai man nuskambejo. Kaip galiu pamineti kazkuriam cia forume net patraukiau per danti kai kuriuos ju narius "Chat ir Fuleris" atrodo tokie ju nick. As uzstosiu gera loseja, kartoju gera, ne toki kaip Rome, kuris mano manymu yra neteisingai kaltinamas, bei apie kuri as turesiu tam tikru faktu, bei informacijos. Siuo atveju as apie LIV`us turiu tam tikru faktu, informacijos, zinau apie dalinius ju planus, bei maciau kaip ju planai buvo siekiami. Jei jiems kazkur nepasiseke, tai nereiskia kad jie buvo nevykeliai ar nemokslos, visiems daugiau ar maziau sekasi. Kas liecia kaip kad FSB sakai jie lindo i *****, manau perdetai issireiksta, nzn nesnekek. Man cia zaidimas, tad del to jog kariavau su LIV`ais, nesiruosiu stumti ant ju s... Ismokit gerbti ne tik save, bet ir priesus, nes kitas priesas taip pat nusipelno pagarbos.

Rome: Wild Cat zino tikrai daugiau nei tu, patikek. O tu kaip sneki is lempos taip ir tebesneki. Tavo trukumas: naivumas. Cia mano pastebejimas, per didelis naivuolis esi. Gali i tai neatsizvelgti, bet gali apie tai ir pamastyti. Netikek viskuom kas sakoma tikek tuom ka matai.

Nu atrodo daug maz isdesciau, jei kas dar kam del ko neaisku su manimm, klauskit pasitengsiu atsakysiu i kiekviena klausima, taip ar taip jau tame forume uzsisedejau, bei iklimpau i sia diskusija.
    Choose your destiny

Pagrindinis

Štai turbūt protingiausia tavo žinutė. Sutinku, parašei daug tiesos, gal man tik taip atrodo, kad lendi livams į *****, juk teisingai sakai - "nelošiu", o forume gali rašinėti ką nori.

Ok, bye.

Legionierius
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    LT, KNS
    Žinutės
    13

Pagrindinis

Buvau NT nuo pradziu iki galo, ko negaleciau pasakyti apie laukine kate(wild cat). Mano nuomone vienu klausimu sutampa su kitų: tikras NT buvo tik kai lose Insolence. Viskas po to buvo tik... bandymas nepabusti is sapno. Po to NT ar NH (what ever...) ritosi tik zemyn, o mes visi kartu. Alijansui visiskai sugriuti padejo super losejai(vardu neminesiu), kurie uzuot reiske savo nepasitenkinima valdzia ir padeje valdyti, padare perversma. Gerai ar blogai tai - negaliu pasakyti. Gal ir geriau buvo pabaigti viska greiciau, o ne po biski griuti is vidaus... As tik manau, kad uzpulti is pasalu savo alijanso lyderi, nesvarbu geras jis ar blogas, yra zema ir nepateisinama. Rome sventu irgi nevadinu, nes jis ir pirmam speede ir antram "mete zaist" , o po to kai viskas nurimdavo vel pradedavo zaisti, tik jau priesingoje barikadu puseje.(negali nugaleti? prisidek prie ju ...)

P.S. Gerbiu visu jusu nuomone, bet Wild Cat ne, nes jos nuomone yra Gosos nuomone. Mano akimis Ji remiasi tik savo zodyno turtingumu ir juokialiais, kuriais zemina savo oponentus pries kitus diskusijos dalyvius, bet taip nieko doro ir nepasako.( no offence)

Tusciazodziauti jau uztenka.. Uztenka is NT cirka daryti, todel pagrindiniai cirkininkai nustokit savo pasirodymus renge, bukit rimtesni ir duokit durniui kelia..Atsiprasau uz offtopic ir skurdzias gramatikos zinias, bet negalejau savo nuomones neisreiksti.
    __________________________________________________ ___

Kaip su WW speede? Gal kas is losianciu galetu pakopinti truputi informacijos.

16 puslapis iš 16 PirmasPirmas ... 61213141516

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •