3 puslapis iš 7 PirmasPirmas 1234567 PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 31 iki 45 iš 101

Tema: Germanų gidas turintiems mažiau laiko

Pagrindinis

Man tai kuokos kažkodėl nepatinka. Aš iš vis stengiuosi iš karto jų ne treniruot, o pasekęs tam tikrą pop skaičių treniruoju kirvininkus puolimui, o gynybai ietininkus. O dar vėliau raitelius. Kuokų gynyba silpna, todėl kartais net ir turėdamas 150-300 kuokų gali buti nušluotas.
    Nestatydamas kuoku, tu atsisakai germanu privalumo pries kitas rases.

Kai turėsi minimum 10k armiją puolamąją, suprasi, kad kirviai buvo, yra ir bus daug geresni. Kuokos geros tik pirmą mėnesį, maksimum du mėnesius.
    Em. Speed serve turejau sostineje 190k kuoku 20k teutonu, 1k taranu ir 500 katapultu, ir nieko pramaitint galejau, tai dar iskaitant off'a kitame kaime kuris buvo mazdaug 400k crop.
    Pasiskaitykit ir neuždavynekit kvailų klausimų:
    http://forum.travian.lt/showthread.php?t=97

Pagrindinis

Citata FeeL The PoweR rašė Peržiūrėti žinutę
    nu zinai per 8dienas 100 kuokininku tai nu joa... Imposable
    200 kuoku imanoma pasidaryti.

Pritarimas

ka veikt prie kompo 3 5 h?? pabuni 1 h viska padares ir viskas jai tu tep losi kasdien pazesim kaip tavo akims bus gerai pritariu gidui tik ne 3 5 h

Pagrindinis

Citata Sexy girl rašė Peržiūrėti žinutę
    nueik i kariu analizatoriu, padalink kuokos kaina is panesamu resursu skaiciaus ir padaugink is greicio. suzinosi apskritai kas yra geriausi reidintojai. paladinas tai pescias arklys. be to jo gynyba pries pestininksu nieko nezadanti. penkios kuokos gina taip pat, kaip paladinas, ir penkios kuokos kainuoja beveik tiek pat. O trys ietininkai kainuoja kaip paladinass, bet kazkodel gynyba prieestininksu sudejus geresne, daryk isvadas..
    5 kuokos sueda 2,5x daugiau negu 1 paladinas
    Neskubėk ir būsi paskutinis

Pagrindinis

geras gidas + rep
    strike

Pagrindinis

Citata Creat rašė Peržiūrėti žinutę
    5 kuokos sueda 2,5x daugiau negu 1 paladinas

uztat 5 kuokos 4x daugiau uzmusa nei 1 paladinas

Pretorionas
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    Vilnius
    Žinutės
    42

Pagrindinis

Nu, nepatiko man gidas.

1) Paladinu isradinejimas - paprasciausias resursu svaistymas. o jeigu dar statyti paladinus, tai visai kvailyste. Paladinus galima israsti statant koki 4-aji miesta, kai jau pop ~1200 buna, ir kai sostineje jau resursu nespeji leisti, nes 24/7 dirba kareivines, ir kai nera draugu romenu, tada is bedos galiam anksciau statyti paladinus, TIK del to, kad pries pestininkus gynyboje jie suvartoja maziau grudu negu kuokos

2) reikia israsti zvalgus, kad zinotum ka reidini, ir koks def pakistas fermose.

3) statyti ambasada 1 lygio, kad KT kauptusi, o esant poreikiui istoti i ally, tuomet orientuojiesi kas kie kariu turi aplinkoje, kurios fermos reidinamos.
    losia, kaip kas ismano..strategiju daug. o va man nepatiko tavo 2 punktas israsti zvalgus kad zinotum ka reidini.... mano galva absurdas isradynet ir gaminti zvalgus kurie zuna ir neduoda jokios naudos. geriau jau pagaminti tas pacias kuokas ir reidinti. jos ir pigesnes uz zvalgus ir dar reido metu uzmusa ka, nors plius parnesa resu nes pvz tavo sitemoje zmogus pasigamins 100zvalgu 0 defo. tu siuntynesi jam po 50 zvalgu kurie negrys ir taip nesirysi jo pulti. o pasiuntes 50 kuoku reido butu pamatysi kas jo mieste, plius zvalgu pridauzysi

Pagrindinis

Germanams šis gidas visai netinka, geriau niekas net dėmesio nekreipkit,jeigu jūs manot,kad 100kuokų turėsit po 8dienų, būdami prisijungę kiekvieną dieną iki 5valandų,tai kuokų jūs turėsite tik apvalų 0, nes jas bus kas ištaško, be to tas gidas tik tam žaidėjui,kuris gyvens iš kitų resursų,jeigu aplink vien galai su normaliom slėptuvėm,jūs pražuvę,suvalgys per pirmas 10-12 dienų, trinsit account'ą ir pasaka ši baigta.
    Esu realistas,tad neįsižeiskit,jei pasijuoksiu garsiai iš kai kurių nusišnekėjimų

Legionierius
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    lt
    Žinutės
    11

Nepritarimas

germanai yra

Legionierius
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    lt
    Žinutės
    11

Pagrindinis

ziauriai kieti

Imperionas Gabrielis avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    353

Pagrindinis

nueik i kariu analizatoriu, padalink kuokos kaina is panesamu resursu skaiciaus ir padaugink is greicio. suzinosi apskritai kas yra geriausi reidintojai. paladinas tai pescias arklys. be to jo gynyba pries pestininksu nieko nezadanti. penkios kuokos gina taip pat, kaip paladinas, ir penkios kuokos kainuoja beveik tiek pat. O trys ietininkai kainuoja kaip paladinass, bet kazkodel gynyba prieestininksu sudejus geresne, daryk isvadas..
    deja esi klaikiai neteisinga, paladinus dar ir kaip apsimoka tureti kaip deff karius, ypac turint didele pop.
    must... find... other way... to... spam!!!
    Mano zaidimai: ban zaidimas:http://forum.travian.lt/showthread.php?t=30425
    zodziu asocijacijos:http://forum.travian.lt/showthread.php?t=24087

Pagrindinis

Citata Gabrielis rašė Peržiūrėti žinutę
    deja esi klaikiai neteisinga, paladinus dar ir kaip apsimoka tureti kaip deff karius, ypac turint didele pop.
    Nu joa..jei jam 5 kuokos ginas kaip paladinas,tai zmogus is dangaus nukrito, pasiunti pora paladinu ant atakos pries 10kuoku, ir atvirksciai, 10 kuoku ant 2 paladinu, ir palygink nuostoliu skirtumus, akivaizdziai cia zmogau gincijasi del nesamones.
    Esu realistas,tad neįsižeiskit,jei pasijuoksiu garsiai iš kai kurių nusišnekėjimų

Senatorius Profesor avataras
    Prisiregistravo
    Aug 2008
    Vieta
    Biblioteka
    Žinutės
    823

Pagrindinis

Deja sis gidas tapo nieko vertas, nes dabar neatvyksta karavanas, nes ivesti tie idijotiski questai
    Neaktyvus for ever.

Imperionas Gabrielis avataras
    Prisiregistravo
    May 2008
    Vieta
    Klaipeda
    Žinutės
    353

Pagrindinis

Citata Profesor rašė Peržiūrėti žinutę
    Deja sis gidas tapo nieko vertas, nes dabar neatvyksta karavanas, nes ivesti tie idijotiski questai
    zaisk kaip zaides ir siaip ar taip ivykdysi uzduotis
    must... find... other way... to... spam!!!
    Mano zaidimai: ban zaidimas:http://forum.travian.lt/showthread.php?t=30425
    zodziu asocijacijos:http://forum.travian.lt/showthread.php?t=24087

Legionierius Dominykasll avataras
    Prisiregistravo
    Sep 2008
    Vieta
    Lietuva
    Žinutės
    7

Pagrindinis

Siulau visiems zaisti kaip zaide ir neklausyti kitu , nes jie jus tik supainios...
    I like Wall-e...

3 puslapis iš 7 PirmasPirmas 1234567 PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •