1 puslapis iš 7 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rodomi rezultatai 1 iki 15 iš 103

Tema: Gero Forumiečio Gidas

Imperionas Euklidas avataras
    Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Umbrarum Regnum
    Žinutės
    154

Pagrindinis Gero Forumiečio Gidas

Gero Forumiečio Gidas, arba kaip tapti gerbiamu forumuose

PRAŠAU VISKĄ ĮDĖMIAI PERSKAITYTI PRIEŠ KOMENTUOJANT.

Manau kiekvienam patartina perskaityti šį gidą. Kiekvienas turi teisę tapti gerbiamu!

1.KOKIA ŠIO GIDO PASKIRTIS?

Apšviesti žmogų, ir išaiškinti, kad ne parašytų žinučių skaičius, ne reputacija, o INTERNETINIS SUBRENDIMAS ir PAGARBA KITIEMS padaro žmogų gerbtiną.

2.KOKIŲ MINČIŲ REIKIA ATSIKRATYTI PRIEŠ SKAITANT ŠĮ GIDĄ:

1)Jei turiu daug žinučių aš - bosas;
    2)Nusodinu mazgių, aš - jau bosas;
    3)Moku gražiai pasikeikti, aš - bosas.

Kiekvieną iš šių minčių kritikuoju atskirai.

1)Jei turiu daug žinučių aš - bosas

Taip mano daug kas, tačiau tai yra internetinio nesubrendimo požymis. Jei tu spamini daug, nereiškia, kad tu jau visur žinomas ir gerbiamas. DAUG BEPRASMIŠKŲ ŽINUČIŲ RAŠANTYS ŽMONĖS BEVEIK VISADA MAŽIAU GERBIAMI UŽ ŽMOGŲ, KURIS PARAŠĖ DAUG MAŽIAU, BET PROTINGŲ ŽINUČIŲ. Rašyk protingai, tvarkingai (ne one.lt kalba), debatuose argumentuok savo nuomonę, o ne paleisk dūdas.(apie tai kitoje skiltyje)
    Reziumė - kokybė>kiekybė.

2)Nusodinu mazgių, aš - jau bosas

Dėl to, kad nusodinai kažkokį nesusitupėjusį durnelį, nereiškia, kad nusodinsi nors kiek normalesnį žmogų, o goblinų sodinimas tau tikrai nepadės. Neabejoju, kad jį sodindamas dar pavartosi ir keletą rusiškos kilmės žodžių.

3)Moku pasikeikt - aš bosas

Keikdamasis elgiesi kaip neišprusėlis ir LABAI žemini save. Keiksmai nelaimės tau diskusijos ir nepadarys tave kietesniu. Geriau priešą nurungti protu, o ne keiksmažodžiais. Įrodyk, kad jo nuomonė neteisinga. Gali naudotis internetu ir knygomis, jei tai mokslinė diskusija. Priešas pasijus daug blogiaus pralaimėjęs FAKTAMS, o ne keiksmažodžiams. Jei jauti, kad nelaimėsi, išvis tylėk, ignoruok priešą nuo pat pradžių.

3.EUKLIDO PATARIMAI:

1)Nerašyk bobų kalba. Pavyzydys : 'ljabjas mjeskjutji, kajp lajkaisj???/ ' arba 'wakar ljabjaj daug gerjaw D:dddd'.

2)Rašyk tvarkingai, prieš spausdamas 'skelbti žinutę' mygtuką, patikrink ar tavo žinutėje nėra gramatinių/sintaksinių klaidų. Atrodysi daug protingesnis.

3)Nesielk kaip vaikas - nerašyk žinučių su prašymais eiti į tavo gladiatus, myminicity or whatever. Jei turėsi didesnį miestą kažkokiam internetiniam žaidime nepadarys tavęs geresniu.

4)Nekurk sugrįžimo arba atsisveikinimo temų. Net jei tau atrodo, kad tu visiems rūpi. Taip nėra, patikėk.

5)Nedėk penkiolikos smail'ų žinutės gale. Atrodysi itin vaikiškai.

6)Gerbk kitus ir būsi pats gerbiamas. Skatink naujokus, pritark kitiems. Pagarba grįš kaip bumerangas.

7)Nerašyk žodžių trumpinių, kaip "pns","frm","nzn" ir t.t. Kai žmonės taip parašo, retai kas supranta, ką tu sakai, ir dar atrodai kaip koks mažvaikis one'ininkas.

8)JOKIU BŪDU nerašyk "pasakyk kur gyveni, ateisiu ir primu šiu" ar "pažiūrėsim kuris kurį primuštų tikram gyvenime". Pakankamai "erelių" turim keliuose ir kaimuose, jų nereikia dar ir internete.

Paskutinis pakeitimas 11/05/08.
    Sukurta EUKLIDO

Have a nice day.

PRAŠAU AIŠKIAI ARGUMENTUOTI SAVO KRITIKĄ.
    Paskutinį kartą redagavo Euklidas : 2008-11-01 19:38
    ~~~
    ~~~
    Akis už akį padarys visą pasaulį aklu...- Gandhi

Senatorius
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Kretinga
    Žinutės
    687

Pagrindinis

Zinok cia ir taip viskas aisku kaip reikia elgtis forume...bet vistiek kad spaudei klaviatura *****

Pagrindinis

Citata Euklidas rašė Peržiūrėti žinutę
    Gero Forumiečio Gidas, arba kaip tapti gerbiamu forumuose

Manau kiekvienam patartina perskaityti šį gidą. Kiekvienas turi teisę tapti gerbiamu!

1.KOKIA ŠIO GIDO PASKIRTIS?
    Apšviesti žmogų, ir išaiškinti, kad ne parašytų žinučių skaičius, ne reputacija, o INTERNETINIS SUBRENDIMAS ir PAGARBA KITIEMS padoro žmogų gerbtiną.

2.KOKIŲ MINČIŲ REIKIA ATSIKRATYTI PRIEŠ SKAITANT ŠĮ GIDĄ:

1)Jei turiu daug žinučių aš - bosas;
    2)Nusodinu mazgių, aš - jau bosas;
    3)Moku gražiai pasikeikti, aš - bosas.

Kiekvieną iš šių minčių kritikuoju atskirai.

1)Jei turiu daug žinučių aš - bosas

Taip mano daug kas, tačiau tai yra internetinio nesubrendimo požymis. Jei tu spamini daug, nereiškia, kad tu jau visur žinomas ir gerbiamas. DAUG BEPRASMIŠKŲ ŽINUČIŲ RAŠANTYS ŽMONĖS BEVEIK VISADA MAŽIAU GERBIAMI UŽ ŽMOGŲ, KURIS PARAŠĖ DAUG MAŽIAU, BET PROTINGŲ ŽINUČIŲ. Rašyk protingai, tvarkingai (ne one.lt kalba), debatuose argumentuok savo nuomonę, o ne paleisk dūdas.(apie tai kitoje skiltyje)
    Reziumė - kokybė>kiekybė.

2)Nusodinu mazgių, aš - jau bosas

Dėl to, kad nusodinai kažkokį nesusitupėjusį durnelį, nereiškia, kad nusodinsi nors kiek normalesnį žmogų, o goblinų sodinimas tau tikrai nepadės. Neabejoju, kad jį sodindamas dar pavartosi ir keletą rusiškos kilmės žodžių.

3)Moku pasikeikt - aš bosas

Keikdamasis elgiesi kaip neišprusėlis ir LABAI žemini save. Keiksmai nelaimės tau diskusijos ir nepadarys tave kietesniu. Geriau priešą nurungti protu, o ne keiksmažodžiais. Įrodyk, kad jo nuomonė neteisinga. Gali naudotis internetu ir knygomis, jei tai mokslinė diskusija. Priešas pasijus daug blogiaus pralaimėjęs FAKTAMS, o ne keiksmažodžiams. Jei jauti, kad nelaimėsi, išvis tylėk, ignoruok priešą nuo pat pradžių.

EUKLIDO PATARIMAI:

1)Nerašyk bobų kalba. Pavyzydys : 'ljabjas mjeskjutji, kajp lajkaisj???/ ' arba 'wakar ljabjaj daug gerjaw D:dddd'.

2)Rašyk tvarkingai, prie spausdamas 'skelbti žinutę' mygtuką, aptikrink ar tavo žinutėje nėra gramatinių klaidų. Atrodysi daug protingesnis.

3)Nesielk kaip vaikas - nerašyk žinučių su prašymais eiti į tavo gladiatus, myminicity or whatever. Kad turėsi didesnį miestą kažkokiam internetiniam žaidime nepadarys tavęs geresniu.

4)Nekurk sugrįžimo arba atsisveikinimo temų. Net jei tau atrodo, kad tu visiems rūpi. Taip nėra, patikėk.

5)Nedėk penkiolikos smail'ų žinutės gale. Atrodysi itin vaikiškai.

6)Gerbk kitus ir būsi pats gerbiamas. Skatink naujokus, pritark kitiems. Pagarba grįš kaip bumerangas.

Paskutinis pakeitimas 04/20/08.
    Sukurta EUKLIDO

Have a nice day.

Šaunus darbas manau daug kas supras Į kai kuriuos patarimus dauguma turi atkreipti dėmesį. Šaunuolis.

Imperionas zemer avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    in Vilniuszz
    Žinutės
    271

Pagrindinis

wisai wisai niek as tau ***** tavrkingai ir protingai parasyta

Senatorius DinoCris avataras
    Prisiregistravo
    Feb 2008
    Vieta
    Plunge
    Žinutės
    672

Pagrindinis

WoW saunu ;]
    Taisyklės yra kurtos tam,
    Kad jas galėtume laužyti ;]

Žiopliam ir NE tik.http://www.*************

Pagrindinis

Citata zemer rašė Peržiūrėti žinutę
    wisai wisai niek as tau ***** tavrkingai ir protingai parasyta
    Už tokį darbą tikrai galima skirti ne viena ***** , o daugelį , bet negalima skiriu rep+ su pliusu
    JEI NORI PASAKYTI SAKYK JEI NORI NE MAN SAKYTI SAKYK MANO BRoLIUI JIS VIStiEK PASAKYS KA TU SAKEI

Pagrindinis

zmogus su galva. matosi. + rep

Pagrindinis

Visi rep tik dalina, o paciam gide buvo parasyta, kad ne reputacijos skaicius padaro zmogu geresniu. Kai kurie net nepadekojote jam, o tik davet ta savo rep. Turbut net neperskaitet viso gido. Geda. O autoriui sakau, aciu, labai geras darbas, manau visi perskaite ji pasitaisys. O ***** neduosiu, nes ir taip tave gerbiu
    Kiekviename LT serveryje zaidzia po ~15 000 zmoniu. Trecdalis ju, vaikai iki 12 metu. Tai bus 5000 vaiku. 2000 is ju nesupranta kas tai per zaidimas tas 'travianas'. 1000 is ju nesistengia patys ismokti zaisti. Kokie 300 is ju atranda foruma. 250 is ju naudojasi paieska. 50 uzdavineja kvailus klausimus ir kuria kvailas temas. 5 servai po 50 tokiu zmoniu lygu 250 vaiku forume. Taigi nepykit del kvailu temu ir pasistenkite padeti.

Karžygys demokratas avataras
    Prisiregistravo
    Jan 2008
    Vieta
    Jazz land
    Žinutės
    3,063

Pagrindinis

Šaunuolis Euklidai, įdomi idėja ir tvarkingas gidas. 10.
    Play, Baby, play...

Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Umbrarum Regnum
    Žinutės
    154

Pagrindinis

Teisingai, aš ir norėjau, kad perskaitytumėte ir pasimokytumėte. Man reputacija nereikalinga, svarbu, kad jūs suprastumėte.

Vistiek, dėkoju už visų atsiliepimus
    ~~~
    ~~~

Pagrindinis

bereikalingai laika issvaistei
    tie kurie jau zino kaip elgtis forume taip ir elgiasi.
    tie kurie taip nesielgia taip ir toliau elgsis nes jiem nusispjaut.
    tu tiesiog parasiai akivaizdzius dalykus kurie jau n+1 karto buvo aptarti forume.
    net nzn kam sis "gidas" butu reikalingas.
    nereik mokint kaip forume elgtis. mokinkit zmones kaip mastyti ir kaip normaliai zaisti traviana kad nekiltu buki klausimai ir nerasinetu i idejas kad padarytu apsaugas nes juos griauna.
    unikalus mastymo budas deja daugumai jis nepatinka bet jis daugeliu atveju yra teisingas

Senatorius Hideo avataras
    Prisiregistravo
    Dec 2007
    Vieta
    Nida - Klaipėda
    Žinutės
    582

Pagrindinis

Ziuriu uzejo kazkokia gidu super manija visiems

Pagrindinis

2)Rašyk tvarkingai, prie spausdamas 'skelbti žinutę' mygtuką, aptikrink ar tavo žinutėje nėra gramatinių klaidų. Atrodysi daug protingesnis.

kaip supratau turejo buti PRIEŠ ;D tikrai pats istaisiai klaidas?

Imperionas Lukazz avataras
    Prisiregistravo
    Mar 2008
    Vieta
    Lietuva-Kedainiai
    Žinutės
    389

Pagrindinis

Kaikurios sio gido eilutes tika ir realiame gyvenime .
    pvz:nesinaudok keiksmazodziais, o protu irodik kad tu esi teisus ...
    Visą pagalbą rasi čia

Prisiregistravo
    Nov 2007
    Vieta
    Umbrarum Regnum
    Žinutės
    154

Pagrindinis

Citata EWIL _ giukaz rašė Peržiūrėti žinutę
    bereikalingai laika issvaistei
    tie kurie jau zino kaip elgtis forume taip ir elgiasi.
    tie kurie taip nesielgia taip ir toliau elgsis nes jiem nusispjaut.
    tu tiesiog parasiai akivaizdzius dalykus kurie jau n+1 karto buvo aptarti forume.
    net nzn kam sis "gidas" butu reikalingas.
    nereik mokint kaip forume elgtis. mokinkit zmones kaip mastyti ir kaip normaliai zaisti traviana kad nekiltu buki klausimai ir nerasinetu i idejas kad padarytu apsaugas nes juos griauna.
    Nė karto nemačiau, kad kas sakytų, jog reikia tvarkingai rašyti, ir dar ne bobų kalba.
    Ir nemanau, kad visiems nusispjaut.Net jeigu taip ir yra, aš vistiek stengsiuos atvest kai kuriuos forumo narius į protą.
    Ir visiškai nesijaučiu, jog išsvaisčiau laiką veltui... Dar teigi, kad reikia mokyt žmones mastyt. O kaip tu manai ką aš šituo gidu darau?

Vistiek, ačiū už komentarus.

Citata darkerz rašė Peržiūrėti žinutę

kaip supratau turejo buti PRIEŠ ;D tikrai pats istaisiai klaidas?
    Peržiūrėjau, bet šitos klaidos nepastebėjau. Ačiū už pranešimą.
    ~~~
    ~~~

1 puslapis iš 7 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Žinučių rašymo taisyklės

• Jūs negalite pradėti naujų temų
  • Jūs negalite kurti pranešimų temose
  • Jūs negalite įkelti priedų
  • Jūs negalite taisyti savo žinučių
  •